Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

anicka234
18. jún 2018

Dobry den p.Anka.Chcem vas poprosit o pomoc,manzel ma diagnozu teratozoospermia(morfologicky zle spermie) a moje telo si vytvara protilatky proti spermiam.Neviete mi poradit,co by nam pomohlo.Dakujem

anicka234
18. jún 2018

@bylinkarkaaa Prosim vas pani Anka.Neviete mi poradit nejake bylinky.Manzel ma diagnozu teratozoospermia(zla morfologia spermii)a moje telo si vytvara protilatky proti spermiam
Dakujem za odpoved

bylinkarkaaa
18. jún 2018

@anicka234 Dobrý deň. Veľmi rada vám poradím. V pracovné utorky a vo štvrtky od 12hod. – do 15hod. V tomto uvedenom čase ma môžete navštíviť. S pozdravom Vrbové

anicka234
18. jún 2018

@bylinkarkaaa Dakujem za odpoved,chcem sa opytat,ci je potrebna navsteva,nakolko mi to najblizsie 4 mesiace v tyzdni vobec nevyhovuje 😶...neviete mi aj takouto formou poradit,co by pomohlo...dakujem pekne

bylinkarkaaa
18. jún 2018

@dianapasi Dobrý deň. Veľmi rada vám poradím. V pracovné utorky a vo štvrtky od 12hod. – do 15hod. V tomto uvedenom čase ma môžete navštíviť. S pozdravom

bylinkarkaaa
18. jún 2018

@anicka234 Dobrý deň. Veľmi rada vám poradím. V pracovné utorky a vo štvrtky od 12hod. – do 15hod. V tomto uvedenom čase ma môžete navštíviť. S pozdravom Vrbové

anicka234
19. jún 2018

@bylinkarkaaa Takze po telefone sa asi neda 😣
Aj tak dakujem,dufam.ze si najdem niekedy cas sa zastavit.

anavi89
23. jún 2018

@bylinkarkaaa prosim Vas chcem sa informovat ci Vam stale platia utorky a stvrtky od 12tej do 15tej, chcela by som sa zastavit v utorok (26.6.) dakujem

jphmp
24. jún 2018

Ahojte babulky,my s manželom sa snažíme o bábätko už dosť dlhých 7 rokov. Aspoň pre mňa je to veľmi dlhá doba. V roku 2012 som bola na laparoskopii s tým že som mala cysty na vaječníkoch a popritom mi zistili že mám nepriechodné vajcovody. Lekár mi povedal že ak budeme chcieť s manželom bábo,tak jedine cez IVF ale my sa stále nezdavame a snažíme sa to riešiť prirodzenou cestou. Tak sme sa rozhodli že navštívime pani Anku Kopačovu,ktorá nám dala rady čo máme robiť. Dúfam že nám to pomôže a konečne sa nám splní náš životný sen bábätko. Je to pre nás veľmi ťažké ale stále bojujeme nevzdávame to. Hlavne po tej psychickej stránke je to ťažké.

jphmp
24. jún 2018

@anavi89 my sme tam boli cca tri týždne do zadu a mne povedala pani Anka po telefóne od 11:00-do 15:00hod každý utorok a štvrtok 🙂

anavi89
24. jún 2018

@jphmp dakujem za info🙂 uz mam zistene od kamaratky ktorej mamina k nej chodi a plati utorok a stvrtok akurat ja som dostala info ze od 12tej do 14tej (vraj to ma upravene kvoli chorobe manzela)

jphmp
24. jún 2018

@anavi89 je to dosť možné, pretože hovorila pani Anka že má toho strašne veľa. Tak si pravdepodobne upravuje hodinu kedy jej to vyhovuje 🙂
Nie je zač 🙂

jphmp
24. jún 2018

@tinka881 Nám kázala p.Anka zo zeleru robiť čaj a potom ten zeler má manžel zjesť 🙂

jphmp
24. jún 2018

@tinka881 mne tak isto dala vitamín D,E,wobenzin aj čaj ženský k tomu aj kyselinu listovú a obklady
Snáď to pomôže,verím tomu že to pomôže;)

bylinkarkaaa
28. jún 2018

Povedzte všetkým, poprosím vás, v pracovné utorky a vo štvrtky od 12hod. – do 15hod. V tomto uvedenom čase ma môžete navštíviť. S pozdravom

anike1
1. júl 2018

@bylinkarkaaa @bylinkarkaaa dobry den, vieme Vas navstivit hocikedy v tieto vymedzene hodiny? Netreba sa.objednavat? Verime, ze nam viete pomoct

adakp
30. júl 2018

Dobry den, chcela by som sa informovat, ci este stale platia utorky a štvrtky od 12hod. – do 15hod, alebo sa vase pracovne hodiny nejako zmenili. Treba len prist a cakat? Nemate niekdo nejake blizsie a aktualne informacie? Dakujem velmi pekne za odpoved.

zuzinapipina
30. júl 2018

@adakp zavokajte jej a opytajte sa radsej.

silesias
30. júl 2018

@anicka234 môj manžel mal tiež takú diagnózu len 0.5% normo spermií a máme dve krásne detičky.s touto diagnózou sa dá otehotnieť. Držím palce.
Bola som aj pri pani Anne liecila mňa pretože mm diagnózu sme vtedy ešte nevedeli. Dlhodobo, všetko podľa rád a nič, zverili sme sa do rúk odborníkom ani to nepomohlo. Začali sme šetriť na IVF všetko pustili z hlavy a užívali si život, do polroka som otehotnela ani neviem ako ani kedy😂 držím vám mooc palce.

adakp
30. júl 2018

@bylinkarkaaa @zuzinapipina a neviete mi prosim poradit ake ma telefonne cislo? dakujem 🙂

zuzinapipina
30. júl 2018

@adakp zistím vam ho, my sme tam tiez boli, ale neulozila som si číslo.

linddi
30. júl 2018

Ahojte, páči sa: 0903 037 131

adakp
30. júl 2018

@linddi dakujem 🙂

bylinkarkaaa
30. aug 2018

ĽUBOVNÍK BODKOVANÝ
Odoháňa bolesť a prináša radosť a lásku! Jeho účinky sa dajú považovať za zázračné!
„Obsahuje silice, vitamíny, obsahuje červené farbivo... Táto látka pôsobí upokojujúco na náš organizmus,“ hovorí známa bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového pri Piešťanoch.
Aj preto si odvarom z tejto byliny ľudia už od pradávna liečili nielen fyzickú bolesť, ale aj ubolenú dušu.
„Ľudia si ľubovníkom liečili úzkostné stavy, nervové poruchy, nespavosť, depresie,“ vymenúva teta bylinkárka, ktorá už mnohým ľuďom pomohla z rôznych chorôb práve prostredníctvom liečby bylinkami.
„Ľubovník pomáha aj pri problémoch s pečeňou a žlčníkom. Hovorí sa však, že táto bylinka má aj magickú moc! Dá sa ňou vraj „počarovať“ toho, po kom vám vaše srdce piští,“ zdôrazňuje. Už v dávnej minulosti si ho vraj mladé dievčence priväzovali o nohu, alebo ho nosili ako prívesok, lebo verili, že keď ho budú nosiť pri sebe, tak si privolajú svoju vysnívanú lásku.
Znie to ako nejaký rozprávkový scenár, ale brať ho úplne na ľahkú váhu, tak... to by mohlo byť aj na škodu. Pokojne to totiž môže byť pravda!
„Zistilo sa, že ľubovník obsahuje FYTOHORMÓNY... – a tým to možno bolo, že si tú lásku aj naozaj privolali,“ hovorí bylinkárka.

Presný rituál, vďaka ktorému môžete využiť magickú silu ľubovníka, je takýto:
„Do kamennej nádoby dáme päť hrstí ľubovníka, päť hrstí peľu a pichliače z borovice. Zalejeme to horúcou vodou, necháme odstáť asi 10 minút, potom to scedíme, pridáme do nápoja svoje vlastné slzy a toto dáme vypiť tomu, po kom túžime,“ hovorí tajomne pani Anna.
Váš vzťah vraj hneď naberie druhý dych!
Za skúšku to stojí, nie?

bylinkarkaaa
30. aug 2018

Čajík na osvieženie tela aj ducha: 50g mäty, 50g listov čiernej ríbezle. Spolu zamiešame, 1ML zmiešanej zmesi, zalejeme 3dl vriacej vody, necháme 10 min. vylúhovať precedíme dochutíme citrónom, medíkom a kto chce, si tam môže dať aj kocky ľadu.

bylinkarkaaa
30. aug 2018

Salernské pravidlá zdravia

12. storočie

O cibuli

Cibuľa je ozaj skvelá
Pre zdravíčko nášho tela.
Pre krvnatých súca nie je
Vlhké hlieny však vyženie.
Žalúdok ti spevni, zhrieva,
Načerveno tvár farbieva.
Má však účinok aj iný -
Chráni hlavu od plešiny.
Jej šťavy tým pomáhajú,
Čo na skúšky sa chystajú.
S octom, medom rozmiešaná
Pomáha sa hojiť ranám.

Vaša bylinkárka Anka Kopáčová, Vrbové

bylinkarkaaa
30. aug 2018
adakp
3. sep 2018

Dobry den. Viete mi niekto povedat presnu adresu, kde pani Annu vo Vrbovom najdem? Dakujem 🙂

terka866
3. sep 2018

@adakp ahoj v predchádzajúcich som našla poľná ulica 20,Vrbove.... Neviete či náhodou nemá tento ci budúci týždeň dovolenku tiež by som rada za ňou išla po pomoc....

adakp
4. sep 2018

@terka866 asi pravdepodobne dovolenku nema, kedze mi 30.8. odpisala toto: Dobrý deň. Veľmi rada vám poradím. V pracovné utorky a vo štvrtky od 12hod. – do 15hod. V tomto uvedenom čase ma môžete navštíviť. S pozdravom