Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

terka866
4. sep 2018

@adakp dobre ďakujem 😊

marculka51
6. sep 2018

Dobrý den dievčatá prosím vás neviete či pani Anka ešte lieči?? Dá sa k nej dostat?? 😉

adakp
6. sep 2018

@marculka51 ano lieci. ja som bola u nej tento utorok. Pracuje utorky a stvrtky 12.00-15.00. Treba len prist a pockat. My sme prisli 11.45 a uz tam bola jedna pani vo vnutri, potom pani Anna vysla von a berie postupne ludi do vnutra podla toho kto kedy pride. Po nas tam boli uz dalsie 4 auta, Mne odpisala na email 30.8., ze ordinuje, tak som vedela, ze mozme ist na isto 🙂 Je to velmi prijemna pani a aj jej manzel.

marculka51
6. sep 2018

@adakp dakujem pekne.. 😉

terka866
8. sep 2018

@marculka51 ahoj bola som vo štvrtok, veľmi milá pani

marculka51
10. sep 2018

@terka866 dakujem pekne

miroslavek
20. sep 2018

Dobrý deň pani Anka, chcel by som radu, moja žena máva opakované zápaly močových ciest, aké bylinky alebo bylinné zmesi by jej prosím Vás mohli pomôcť? Takisto jej telo zadržuje vodu a nemôže schudnúť napriek diétam a cvičeniu, jedna masérka lymfo-drenážnou technikou jej povedala, že to je preto, že jej lymfatický systém dobre nepracuje. Vedeli by ste jej prosím poradiť nejakú zmes aj na podporu lymfatického systému? Ďakujem pekne.

bylinkarkaaa
20. sep 2018

@miroslavek V pracovné utorky a vo štvrtky od 11 - do 15 hod. ma môže manželka navštíviť. Dňa 16. 10. 2018 dovolenka

bylinkarkaaa
20. sep 2018

Veľmi rada Vám všetkým poradím v pracovné utorky a v pracovné štvrtky od 11 - do 15 hod. V tomto uvedenom čase ma môžete navštíviť. Dňa 16. 10. 2018 to je utorok DOVOLENKA.

bylinkarkaaa
20. sep 2018

Hepatitída A

Nákazlivý zápal pečene – chytľavá žltačka, hepatitis, epidemica

Spôsobuje ju choroboplodný zárodok nepatrnej veľkosti, patriaci medzi vírusy – sú to choroboplodné zárodky, oveľa menšie ako baktérie – bacily. Akútnu hepatitídu pečene môžu vyvolať rôzne vírusy- vírus mononukleózy infekčnej ( Epsteinov – Barrovej), cytomegalovírus, herpetický vírus, enterovírusy a iné. Vírus je prítomný v krvi, v stolici, v žlči a v moči. Príznaky chytľavého zápalu pečene sú rozličné. Obyčajne bývajú dvojakého rázu, raz sú to príznaky ako pri chrípke – horúčka, zimnica, bolesť svalov, hlavy, celková slabosť. A inokedy sú príznaky podobné ako pri pokazenom žalúdku – nechuť do jedla, nutkanie na zvracanie, hnačka a bolesť pod rebrami. Po niekoľkých dňoch sa zjaví žltačka. Nie u každého sa žltačka prejaví sfarbením kože, očných bielok na žlto, sú pacienti u ktorých žltačka prebehne skryto a preto musíme byť všímavý, ak máme tmavý moč, až do hneda a svetlú stolicu. Títo pacienti , pochopiteľne, nákazu najviac roznášajú. Hlavná cesta infekcie je zanášanie vírusu rukami do úst. Preto treba si opätovne umývať ruky v tečúcej vode. Chorý má pokojne ležať v teplej posteli. V prvých dňoch dostáva diétu viac uhlovodanovú , no zakrátko už aj s prídavkom mliečnych bielkovín. Diéta sa dopĺňa vitamínmi najmä skupinou vitamínov B. Alkohol ako pečeňový jed prísne vylúčime a aj pivo!

Hepatitída B

Je vírusová hepatitída typu B – sérová hepatitída, ktorej pôvodcom je vírus B. Od predošlej hepatitídy sa líši tým, že sa prenáša obyčajne krvou tých, čo ochoreli na tento typ hepatitídy alebo od nosičov, napr. pri pohlavnom styku. Pri tejto hepatitíde sa vírus nachádza nepozorovane dlhší čas v krvi a po doznení ochorenia prechádza do chronického štádia. Toto ochorenie býva zväčša celoživotné. Ak sa včas nelieči môže končiť smrťou pacienta. Tento typ sa častejšie vyskytuje medzi dospelými a staršími ľuďmi.

Ďalej poznáme hepatitídu C, D, E, alkoholová hepatitída, toxické poškodenie pečene, chronická hepatitída, chronická aktívna hepatitída atď.

Toto ochorenie patrí jednoznačne do rúk lekára!!!

Pomôcť si popri klasickej liečbe môžeme aj sami pomáhať a to, pokojom, nestresujeme sa, ležíme v teplej posteli a tak dodáme do tela veľa dobrej energie. Treba dodržiavať diétu, ktorú nadstaví lekár. Nepijeme alkohol, nejeme pikantné jedlá. Do tela dodávame vitamíny. Dodržujeme hygienu.

Pretože sa liekmi, doteraz nepodarilo zničiť žiadny vírus, môžeme si výrazne pomôcť popri liečbe aj bylinkami. Priaznivo ovplyvňujú celkový vývoj ochorenia a posilňujú schopnosť organizmu bojovať proti vírusom.
Bylinky ako sú badián, echinacea purpurová, cesnak, noni , kapucínka väčšia, túžobník, eleuterokok, orechový list, žemežlč, palina pravá, pestrec mariánsky, pečeňovník trojlaločný, čakanka, rakytník rešetliakový, benedikt lekársky, černohlávok, betonika lekárska, trezálka, slamiha piesočná nám výrazne pomôžu zlepšť zdravotný stav. Bylinky, striedame, užívame jednotlivo vo forme čaju. Môžeme robiť aj kúpele z odvaru ovsenej slamy a kapsičky pastierskej.
Jeme veľa čerstvého čierneho ovocia, alebo sirupy, džemy, napr. plody bazy, arónie čierne,j ríbezle, čučoriedky, rakytníka, atď. Hlavne si musíme oddýchnuť, spánok je dôležitý. Na oblasť pečene robíme tvarohové teplé obklady na celú noc a dlhodobo.
Liečba je celoživotná!

Vaša Anka Kopáčová, bylinkárka, Vrbové

veve1981
23. sep 2018

Dobry den viem ze ide o sviatok aj ked povodne nemal byt ale da sa mi prist len 30.10. v utorok aby sme necestovali zbytocne chcem sa krasne spytat ci by sa dalo prist moc Vam zo srdiecka dakujem

majamagdova
30. sep 2018

Ahojte všetci konečne som sa dostala do tejto diskusie volaj sa mája písala som tu skôr z mena maja181818 lenže som zabudla heslo, tak mam vytvorený nový profil. Chcem, ale povedať to ze v roku 2017 v auguste som navštívila pani anku popísala som jej moje problémy baby som po troch potratoch ináč a pani anka mi poradila co mam robiť a nakoniec mi povedala, že najneskôr do jari ostanem tehotná a stalo sa aj tak, ale skôr v decembri 22 som zistila, že som tehotná najkrajší darček po stromček. Takže od návštevy pani anky sa mi do roka do dňa v auguste narodila dcérka Melánia som šťastná mamička aj s oteckom sme spolu šťastný. Tak vrelo odporúčam ženám ak máte nejaké problémy z otehotnenim alebo iné problémy co sa týkajú tehotenstva navštívte pani anku určite vám pomôže, verte tomu!!! Ja som jej veľmi vďačná.

kvetina33
1. okt 2018

Dobrý deň. Pani Anka, chcela by som poprosiť o informáciu, či by som mohla k vám prísť i so 14-ročnou dcérou, ktorá má zlatého stafylokoka: najskôr na palcoch na nohách, teraz v nose, už berie 4té antibiotiká za leto. Budem vďačná za radu.

zuzinapipina
1. okt 2018

@kvetina33 najlepšie keby jej zavoláte a opytate sa

marculka51
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leniq23
29. okt 2018

Ahojte babulky , som tu nová 🙂
Snažíme sa s priateľom o bábätko a pred nedávnom sme boli u Pani Kopáčovej. A musím sa priznať , že mi návšteva pomohla... mala som nepravideľný menzes. Raz bol raz nebol a takto sa to striedalo .... , ale od kedy beriem čajíky a vitamíny a zábaly .... menzes sa zmenil. Síce , keď prišiel bol bolestivý , ale som šťastná a verím , že táto zmena je vďaka Pani Anne 🙂 Dúfam , že po čase príde aj vytúžené bábätko 🙂

xenkyyy
8. nov 2018

@leniq23 Veľa šťastia...treba veriť a pozitívne myslieť 🙂

tslobik
8. nov 2018

@kvetina33 skúste kapucínku väčšiu zatiaľ. Môj syn má zase vysoké aslo zo streptokoka po šarlachu a berie antibiotiká už 6 týždnov vkuse a aslo stúpa stále. Začala som mu dávať tiež kapucínku.

11wewe11
8. dec 2018

@prskavka2223 a pomohla???

anike1
11. dec 2018

Prosím pekne, ako robí p. Anka pred Vianocami a po nich? Dakujem

butterfly333
20. dec 2018

@tinka881 ahoj ako to u pani Anky funguje platí sa tam ci ako? Ďakujem

tinka881
20. dec 2018

@butterfly333 ahoj.Neplati sa,teda peniaze nepyta aje na tebe co jej das.Bud nejaky balicek spravis alebo das symbolicky peniazky.Caka sa vonku na ulici v autach pred jej domom a auta sa posuvaju.Ide dnu len ty a povies tvoj problem.Napises si vsetko co ti poradi co mas a a nemas robit,ake vitaminy jest,ake caje a ake obklady robit.Trva to cca 15 minut.Velmi zlata pani

butterfly333
21. dec 2018

@tinka881 a keď ordinuje od tej 12h kedy tam treba ísť koľko pred nech nečakane celý deň.

tinka881
21. dec 2018

@butterfly333 to je individualne.Tym,ze neobjednava,tak nidky nevies kolko bude ludi.My sme tam dosli okolo 12 hod a asi hodinu a pol sme cakali,asi tych 6 aut bolo pred nami

butterfly333
21. dec 2018

@tinka881 ďakujem za info.

elhome
20. jan 2019

@bylinkarkaaa dobry den,ja sa chcem len opytat pomahate aj ludom s rakovinou?Dakujem

delly16
20. jan 2019

@elhome ja som i nej bola s maminou a dovolim si poveday,ze jej predlzila zivot...

elhome
21. jan 2019

@delly16 bolo to s rakovinou? Dakujem

delly16
21. jan 2019

@elhome ano, na to ste sa pytali ;)

lal
21. jan 2019

Neviete nahodou ci a ako v tychto dnoch robi pani Anka? Volala som jej, no nezdviha telefon. Chcela by som k nej vo stvrtok zajst, pred dvomi rokmi nam velmi pomohla. Len nech sa zbytocne neprezeniem, ak nahodou nerobi.