Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bzzmajka
14. sep 2009

matusik, s tohos i nič nerob, otehotnieš ani nebudeš vedieť ako, nám sa to darí zhruba po 2 alebo 1,5 roku...ale vždy sme o to prišli, s pani Ankou na nám to určite nemože stať

matusik111
14. sep 2009

takze hovoris, ze uz prichadza to obdobie , ked by som mala otehotniet ?? 😀 😀 , ze uz mame rok za sebou, tak prichadza ten spravny cas .
to mi je luto, ze si o to prisla 2 krat ☹ , problem je otehotniet a este vacsi problem je to donosit.

bzzmajka
14. sep 2009

no veru, u mna to tak bolo dva krát, asi dva roky sme nepoužévalí ochranu a otehotnela som, vtedy sme sa nesnažili, ani nepočítali plodné dni ani nič. Po potrate v 7-6 týždni a asi o rok a pol snaženia sme zase zostali tehotný ale potrat v 12 týždni.

zuuuzana7
14. sep 2009

matusik, tak sup, sup k pani kopackovej. 🙂
my sa snazime uz 5 rokov 😉

leonie28
15. sep 2009

ahojte vsetky babulky aj ja som bola u pani Anky dala mi cajik aj obklady z muky brav.masti a bielej palenky ale neviem ako to mam robit mne povedala ze to mam spolu zmiesat a potom zohriat dohoruca a prilozit na brusko ale vcera som si to robila a neurobila sa mi z toho taka kasa ale take hrudky aj to trochu prihorelo aj ked som to stale miesala tak neviem asi som urobila nieco zle neviete mi poradit mate niektora taky isty oblklad ako to robite prosim poradte mi dakujem 🙂
inac mali ste pravdu pani Anka je naozaj super doda vam taku pozitivnu energiu ze ozaj uverite ze ten zazrak pride odporucam kazdemu 🙂

riska
15. sep 2009

leonie, ja ti sice neporadim, lebo som na tom podobne 😀 mne dala obklady z br. masti, pálenky a jačmnenného šrotu, ale vôbec to nedodržalo v kope, malo to konzistenciu ako piesok a mala som to na bruchu asi 30 minut a potom už nie, lebo to bolo v posteli a nie na bruchu 😢 tak som s tým zatial prestala, ale aspon čajiky pijem poctivo, no ved uvidim, čo bude 😉
a ak sa smiem spýtať, aku mas diagnozu?

leonie28
15. sep 2009

no ja mam diagnozu N97 co je nevysvetlitelna neplodnost spojena s obc.anovulaciou co vraj mava kazda manzel je v poriadku spermiogram super na 1. a nedari sa nam tak mi vravia ze mam asi nejaky psichicky blok aj pani Anka mi to povedala tak mi kazala cajik aj inhalovat aj pit ale neviem co s tymi obkladmi myslim ze lubka ma take iste porad mi prosim lubka ako to robis?
a ty Riska aku mas diagnozu?

zuuuzana7
15. sep 2009

leonie a stale si to miesala? mne sa z toho spravi super kasicka. ja mam sice lanove semienka s mliekom a cibulou 😝 zabal.
mala som to asi dve hodiny na brusku, ale potom to uz bolo studene a neprejimne. a stale som musela chodit na zachod je to normalne? ako som to dala prec tak opat v pohode. myslite, ze to s tym suvisi?

darla27
15. sep 2009

Vy si to davate na hole brucho? 😅 😕 😖
To sa ma davat do plienky a prilozit na brucho, ci nie?

zuuuzana7
15. sep 2009

no ja si to davam na uterak 😉 darla nie na hole brucho 😀 ved by mi aj chrbat prepalilo 😀

matusik111
15. sep 2009

a myslite ze tymi cajikmi a zabalmi sa da spravit aj psychicky blok ? Ake mate pocity ?

riska
15. sep 2009

leonie, ja mam tiež problemy s ovulkou a miernejšie pco 😖
ja som si dala na starú bavlnenú plachtu a na podbrušok

lubka0506
15. sep 2009

ahoj leonie. ja mám také isté obklady ako ty,ešte som ich priznám sa nerobila ale asi ich dnes vyskúšam.tiež mám čaj aj pit aj inhalovat. diagnozu mam tiež ako ty ale to som pani Anke ani nehovorila...lebo ked som tam bola tak bolo toho tolko že som aj zabudla vela vecí...

matusik111
15. sep 2009

Uz by mohli prichadzat nove tehulky od Pani Annky. Myslim, ze by sa vsetky z nas potesili 😵 😵

bzzmajka
15. sep 2009

už nech sa všetky nahrnieme do sektoru_ tehotenstvo

zuuuzana7
15. sep 2009

majka to je dobre do sektoru tehotenstvo 🙂

bzzmajka
15. sep 2009

dakujem, nevedelo ma napadnúť iné slovo, odkedy som na Pn po druhom potrate, tak sa nejako neviem vyjadrovať

bubulka722
16. sep 2009

Babulky včera som p. Kopáčovej volala, pretože som ráno našla na plienke ružový fľak presne na mieste, kde som to mala priložené na maternici. Robím si obklad z bravč. masti a horúceho páleného. Povedala, že to je veľmi dobre, že to vyťahuje plesne a zápaly z bruška. Dosť som bola z toho prekvapená. Veľmi verím,že dokáže pomôcť. Takže milé budúce tehuľky, rada s vami časom nastúpim do sektoru tehotenstvo, ako hovorí bzzmajka.

lusina
16. sep 2009

Ahojte babule,
prepáčte, že Vám sme lezem,chcem sa spýtať, dokazala by mi pomocť po telefone? a to ste jej rozprávali Vaše zdravotné problémy a na základe toho Vám sa bylinky? ja sa chystám na KET a rada by som aby bolo úspešne. 🙂

bubulka722
16. sep 2009

Prosím ťa neospravedlňuj sa za také niečo!!! Vôbec nám sem nelezeš, ja osobne som rada, keď môžem navzájom pomôcť. Vitaj teda medz nami!!!
Lusina, myslím, že to nie je možné. Ona nás potrebovala vidieť a aj podľa toho dávala obklady a bylinky. Myslím si, že sa predsa len oplatí ku nej ísť. My sa nejako v novembri chystáme na IVF-ICSI a povedala, že ak sa nám to nepodarí prirodzene, tak nás aspoň super pripraví na IVF. Držím palce pri KET!!!

lubka0506
16. sep 2009

Ahoj kočky. 🙂 ...lusina vobec nám sem nelezieš!-vitaj medzi nami aspon nás tu bude viac. 🙂 Myslím že je lepšie k pani Kopáčovej íst,ak to nemáš daleko. Ale vyskúšaj jej zavolat ona povedala že keby bol problém tak mám hned volat.Možno ti poradí aj po telefone... 😉

nativa006
16. sep 2009

Ahoj riska.Ja mam tiez obklady s paleneho,bravcovej masti a jacmenneho srotu.mne to drzi celkom dobre.Najprv si dam roztopit mast,potom pridam palene a nakoniec srot a pekne sa mi to spoji.Ja si to dam na platno,ktore prelozim a dam si to na podbrusko a zviazem plienkou a na vrch si dam nohavicky.Drzi to celu noc.

nativa006
16. sep 2009

Bubulka a ty si nedavas aj ten jacmenny srot,len palene a mast. 😉

riska
16. sep 2009

nativa fakt? tak to musim skusiť znova... 🙂 a konečne som našla niekoho, kto ma úplne rovnaku gebuzinu ako ja 😀 😀 a aku mas diagnozu?

saksina
16. sep 2009

ahojte kočky aj ja som bola u pani Anky, tiež nám poradila obklady - z ľanového semena, len dnes som kúpila pomleté semená a neviem, či nemajú byť čerstvo namleté tesne pred robením obkladu... Som si to chcela uľahčiť, ale teraz som v pomykove 😅 Neviete mi poradiť tie, ktoré máte takéto obklady? 😉 Ďakujeeeem 😵

zuuuzana7
16. sep 2009

ahoj saksina, nie dobre si kupila. ona mne extra povedala, ze pocula, ze maju uz aj pomlete semena nech si kupim tie 🙂.
baby aj vy sa mate nad kamilkou naparovat, ale od spodu? kazala to niekomu? 😝

bubulka722
16. sep 2009

Ahojnativa006. Mne to pani Kopáčová kázala bez šrotu. Ja natriem plienku s bravč. masťou, polejem ju horúcim páleným a ešte horúce to dám na brucho. Tú masť neroztápam. Neviem podľa čoho to predpisuje. Aj vás nejako vyšetrovala??? Inak ten jej namiešaný čajík mi veľmi chutí.

saksina
16. sep 2009

Zuzi, dakujem, som si vydychla, takze mozem si kludne kupovat aj tieto pomlete, to je fajn 😉 Mozem vratit mlyncek mamine 🙂 Drahy sa mi smial, ze co tam hrkocem v kuchyni, ked som si to kazdy vecer mlela 😀 Tak uz teraz nemusim 🙂
ja sa nemam nadparovat, ja len obkladat a cajik pit 😉

bzzmajka
17. sep 2009

lusina, vitaj medzi nami a nech sa tu s nami dobre cítiš.

bzzmajka
17. sep 2009

baby a mám problém, ja mám obklady len z toho bieleho vínka ale nevime či mám stále zohrievať nové alebo staží to isté kým ho neminiem....???
a ešte jedna vec, ja si čajík nelúhujem, mám tam namočení bylinky pokým nie je dobrý na pitie a potom vyberám a pijem...vadí? totiž ja mám umelé sitko, čo báva aj kovové, také ako vajéčko, uzatváratelní, takže rúčka mi prečiena vakždý pohár a nezatvorím to.