Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bzzmajka
11. júl 2009

U nej sa neplatí? ani za bylinky? velmi nad nou rozmýšlam...babulky, čakať dva mesiace na výsledky z hematologie a genetiky je vela...
Pojdem s manželom, či sama lepšie?

raona
11. júl 2009

bzzmajka, chod aj s manzelom.. budes kludnejsia...
ona nema ziadnu taxu, das jej co uznas za vhodne..

pekny den...

p.s peniaze nechcela brat, ale aj tak sme jej dake nechali a bonbonieru, myslim, ze bonboniere sa potesila viacej.. peniaze nam chcela vratit.. ale sme boli vdacni, takze sme jej ich nasilu nechali...

mirm
11. júl 2009

ahojte
aj my mame problemy s otehotnenim resp. ja.
Ja som jej volala v piatok a dala mi termin na utorok len to nemozem, tak mi povedala ze mam zavolat buduci tyzden. Ale mozem potvrdit ze naozaj bola velmi mila. 🙂

bzzmajka
11. júl 2009

Babušky a čo sa pýta? lebo aj neviem čo mi je, ja len viem, že máme problém s počatím a mala som dva potraty, žiadna konkrétna diagnoza, pomože mi? každopúádne tam pojdeme len rozmýšlam nad tým, že asi po menzese. Zákrok som mala 16 júla, takže by mi mal prísť.

raona
12. júl 2009

bzzmajka, povedz jej toto co si napisala.. 😉 neboj, poradi...

lahhel
13. júl 2009

Ahojte babulky, takze aj ja som sa dnes objednala k pani Kopacovej...podla hlasu velmi mila a prijemna pani. Objednala nas na stvrtok, tak som velmi zvedava...opat malicke svetielko v nasom dlhodobom snazilkovani...

Babulka722, ty si bola tusim objednana k tej pani dnes, ak si bola, podel sa s nami o tvoje zazitky a dojmy 😉

bzzmajka
13. júl 2009

Baby, potom napíšte ako, ja čakám n menzes a už k nej frčím tiež.

evak99
14. júl 2009

bobulko a kde sidli?

mamartinka
14. júl 2009

evak99 vo Vrbovom. 😉

deb
14. júl 2009

Babulky, co ste u nej boli, co ste je dali za pomoc?

mamartinka
14. júl 2009

deb viem ze jedna baba tu spominala neviem ktora ze jej dali bombonierua 200 este korun.bombonieru ze si zobrala a peniaze nechcela.ale ze aj tak jej ich tie peniaze nasilu nechali.nemam s nou skusenost osobne.a vam sa tiez nedari kolko?

deb
15. júl 2009

no u mňa je to krátko (1 rok), ale mne diagnostikovali polycystické vaječníky a ovulku nemávam vôbec. Pchajú do mňa hormóny, teraz už krámy mám, ale predtým som mala raz za pol roka a tak. Už nechcem brať žiadne lieky, chem aby príroda ma vyliečila. mamartinka, a ty k nej nechceš zájsť?

evak99
15. júl 2009

mamartinko, tak to je pro mě trochu zruky ☹ hodně štěstí🙂

mamartinka
15. júl 2009

no planovala som k nej ist ale ona ze zo svojimi pacientkami komunikuje castejsie a musi sa tam castejsie chodit.nakolko sa ja nachadzam v zahraniciu tak to pre mna neni.nechavam to na prirode zatial. 😉

noe
autor
15. júl 2009

Joj, tak to niesu dobre spravy, ja som planovala jedno stretnutie. Ak je to pravidelne, tak som podobne ako mamartinka 😒

Deb, napises svoje skusenosti? Mame totiz rovnaku dg. taktiez anovulacnu a tiez beriem zatial len hormony. Tak som dost zvedava, co ti povie. 🙂

mamartinka
15. júl 2009

noe ty si kde v zahraniciu?aspon mne tak povedala ze treba k nej uz potom stale chodit.podla toho aku mas diagnozu.

jarka4982
15. júl 2009

Ahojte baby,tato tema ma celkom zaujala 🙂

bzzmajka
15. júl 2009

Ahojte, kde sú baby čo k nej mali ísť tento týžden?
Ja tam tiež nemožem chodiť pravidelne, preto tam pojdem raz a dohodnem sa s nou ale ja som v inej situácii, mne nezistili, prečo som mala potraty..takže

bzzmajka
15. júl 2009

a baby, prečo jej enzavoláte a nevysvtelíte jej diagnozu a situáciu, že nemôžte prísť viacej krát, ona Vám povie, či sa Vám opltí prísť aspon raz.

lahhel
15. júl 2009

Babulky, ja idem k nej zajtra...urcite vam potom vsetko porozpravam..drzte palce 😉

bzzmajka
15. júl 2009

Už som myslela, že si sa stratila... som rada a držím palčeky..

jarka4982
15. júl 2009

Lahhel,drzim palce a daj potom vediet ako si dopadla...

bzzmajka
15. júl 2009

Verí niketo v silu mesiaca na zemi? dala som novú tému : zivot podla luny

jarka4982
15. júl 2009

ja uz zacnem verit na vsetko,len aby som uz otehotnela a stastne to donosila 😒

bzzmajka
15. júl 2009

Ja hlavne šťastne donosila..

jarka4982
15. júl 2009

bzzmajka,mala si spontanne potraty alebo MA?

bzzmajka
16. júl 2009

spontáne potraty, druhá teraz v juni

floskula
16. júl 2009

ahoj baby. mate na tu pani nejaky kontakt, aby sa k nej dalo objednat? dakujem. 😉

smejoocka
16. júl 2009

ahoj, v tejto diskusii je aj cislo 0903037131...tak dufam, ze je na pani Anku...ja som si ho uz zapisala tiez 🙂

floskula
16. júl 2009

dakujem smejocka, necitala som prve stranky, tak som na to nenatrafila 😎