Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bzzmajka
30. okt 2009

U mojo gyn. sa platí nie za sono ale za vytlačenie obrázku. U predchádzajúcej gynekologičky som platila za každé sono, tvrdila mi, že preto sa platí, aj za kondom, ktorý pri nom použije a aj preto, že nemala zmluvu s mojou poisťovnou...

lejlika
30. okt 2009

betynka222 čítam aj iné rubriky na koníkovi. Ty si už tehotná? Č ti pani Anka kázala robiť?

bzzmajka
30. okt 2009

Betynka22- to vážne? taká tajnostkárka je z teba? Gratulujem, prajem velaaaa zdravíčka, budete ho potrebovať

sylvusa
30. okt 2009

nativa,
koľko si nechávaš zohriať tú kašu so šrotom, najprv dáš šrot a masť a potom alkohol, dneska som to nechala dlhšie ale keď som si to dala tak necítim až také horúce, musím dať viac masti, tá masť spraví, že je to také vrelé, alkohol som dneska dobre asi naliala , lebo cítim hnusnú pálenku na sebe, aj cítiš nejaké bolenie tam dole, ja cítim také pichanie , tlačí mi to na mechúr, sa mi chce čúrať stále

thehit
30. okt 2009

maciatko-ja zatial necitim ziadne zmeny.Pijem zatial len cajiky a vitaminy s obkladmi zacinam len teraz..potom dam vediet ak nejake budu 😉

bettynka222
30. okt 2009

majka ja este neviem ako to je. stale ma doki podozrenie na mimoamternicove - roh amternice ci co, tak sa modlime, aby bolo vsetko ok. jasne ze to tajim, ved este vobec netusim ako to dopadne a ci ma nahodou buduci tyzden zase nepriviazu v nejakej hnusnej zakrokovni ☹

bubulka no ale ked sa vcas diagnostikuje naprikald mimoamternicove, tak ot moze zene zachranit zivot...a myslim, ze to ide iba s pomocou sona... 😒

bubulka722
31. okt 2009

Tak to je samozrejme pravda, pokiaľ je podozrenie, tak je to len v prospech veci. Stále hovorím o bezproblémovom priebehu. Inak v inej téme si sa pochválila a tu medzi nami to musíme z teba ťahať???
Inak gratulujem a držím palce, nech to hlavne nie je mimo. a dúfam, že sa tých cýst zbavíš bez vážnejších zásahov.

nativa006
31. okt 2009

sylvusa najprv si dam lyzicku masti,nie taku plnu a hned dam aj palene.To sa rychlo rozpusti a potom pridam srot.Riadne to premiesam,viac krat necham to poriadne zohriat.Niekedy sa mi to pripali,ale to nevadi.Ja necitim nic. 😉

bzzmajka
31. okt 2009

bettynka a pani Kopáčová čo na to????

bettynka222
31. okt 2009

ach majka ja neviem. buduci tyzden idem dokimu na kontrolu a uvidime. neviem, ale dufam ze to nebude v tom rohu, lebo nechcem po tom vsetkom este prist o vajickovod a kus maternice.

bubulka ja osm sa nepochvalila. ja som sa bola babam vyzalovat ako sa mi ten tumor este komplikuje a ony hned ze sprav zi test. no a bol pozitivny, tak z toho usudzuju ze osm tehu. ale ja sa tak ani necitim....je to cele tak ecudne, ale hcg je zase dost vysoke, tka neviem....

thehit
31. okt 2009

bettynka-velmi silno ti drzim palce aby to vsetko dobre dopadlo 🙂..ja uz mam take nieco za sebou a veru to nieje nic prijemne

lubka0506
31. okt 2009

betty držím ti palce...tfuj,tfuj,tfuj ...nech to dobre dopadne 😉

bzzmajka
31. okt 2009

bettynka, tak sa drž a nechceš mi odpoved, že čo na to pani Kopáčová? Nedá sa to nejako ešte zvrátiť, presunúť tam kde má byť a tak???

bettynka222
31. okt 2009

babulky dakujem 😵

majka no ona povedala, ze sa to da..ale vies, ktovie ci mi rozumela prsne v com je problem....no ale odki povedal, ze to je na rozhrani, takze teraz zavisi od embria na ktoru stranu sa viac prichyti....

sylvusa
31. okt 2009

ahojte,
nativa, ja som dneska šrot tiež pripálila, ja som dávala opačne šrot a masť a potom pálené,
babke som kázala ušiť také vrecúško na zips, lebo ja to mám v takej handre zabalené a ten šrot mi potom padá hoci kde

bzzmajka
1. nov 2009

betty, tak sa drž a ak budeš mať náladu a čas, tak napíš ako si dopadla.

bettynka222
1. nov 2009

oki majka, ked to dopadne zle, napisem hned, ked bude nejaka nadej, tak to asi budem torksu tajit....verim ze to hcapes. osm z toho vsetkeho uplne mimo a navyse osm sa dnes dost blbo porezala a hned to prestlao krvacat...hemato povedala, ze injekcie mi daju az po dalsom potrate....tak dufam, ze ked to nakoniec dobre dopadne s polohou embrya, tak sa ot nakoniec nepokasle kvoli tej trombofilii 😒

sylvusa
1. nov 2009

ahojte
baby ja mám piť gynastan, ale na obale je písané , že v klimaktériu, to môžem piť ?

saksina
1. nov 2009

sylvi - Gynastan su dva typy caju - zensky a pri menopauze. Treba si kupit gynastan - zensky caj. Aj ja ho pijem 😉

lubka0506
1. nov 2009

ahoj baby 🙂 myslíte si že obklady možu byt priložené aj viac ako 6 hodín?...uškodit by to asi nemalo...

lubka0506
1. nov 2009

...betty držím palce nech ti to dobre dopadne...budem na teba mysliet... 😉

michaela80
1. nov 2009

baby smiem sa opatat ake zabaly sa tu stale spominaju? 🙂

lubka0506
1. nov 2009

ahoj michaela 🙂 niektorým pani Anka kázala robit zábaly niekomu zo šrotu,niekomu z páleného....a majú sa prikladat na vaječníky alebo na maternicu...

sylvusa
1. nov 2009

saksina ja som si pýala v lekárni ženský čaj, ona mi dala gynastan - a čítala som pužitie a tak pije sa pri menštruáciach a klimaktériu -tak neviem - ty máš napísané gynasta ženský čaj, , ja má ružový obal a tam gynastan

sylvusa
1. nov 2009

mňa strašne bolia pri tom zábale vaječníky, vás nie?

lubka0506
1. nov 2009

...sylvus ja musím povedat že to má niečo do seba, lebo mna bolia vaječníky často a ked si daám zábal tak mi to povolí ale do večera je to zas to isté...ja som si všimla že ked robím zábaly mávam semtam aj taký hnedý výtok...neviem čo to má byt...

bzzmajka
1. nov 2009

Ahojte, možem Vás poprosiť , ak budete mať čas, dajte mi hlas na http://janbari.webnode.sk dole mám dve diela a na pravo sa dá hlasovať..prosím...z jedného Pc sa dá dať len jeden hlas... Martina Benková
DAKUJEM

bzzmajka
1. nov 2009

To sa asi čistíte, ked výtok, krče a tak.

lubka0506
1. nov 2009

majka pekné a odhlasované... 🙂

bzzmajka
1. nov 2009

Lubka, si poklad, dakujem