Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

aja37
14. jan 2010

A Puska, co sa tyka IUI, tam beries iba clostilbegyt, male tabletky, od tusim 5-9DC. Chodis na sono a 36hodin pred samotnou inseminaciou si musis nechat pichnut do zadku Pregnyl. IUI vobec neboli, je to zakrok na 2minuty a potom 20 min lezis.

K vedme a parapsychologovi asi tolko: vedma mi povedala, ze budeme mat vlastne deti, vraj jedno dievcatko. Ale ja sa vraj musim zbavit akehosi podvedomeho strachu. Z parapsychologa som mala zmiesane pocity, ale nasiel mi ho mm, tak som sla .... pozeranim na moje ruky a na mna tvrdil, ze nevidi ziadne zenske problemy, ze by som mala byt OK (co tak aj je), len ze z toho regionu ("tym regionom" on nazyval podbrusko - vlastne to, kde mas maternicu a vajecniky) citi chlad. Vraj tam musim premiestnit teplo. A tak na mna posobil, aby sa tam premiestnilo teplo. A ja som mala tiez posobit. No, poviem ti, mala som zmiesane pocity a hlavne mi bolo strasne, ale strasne smiesne. On je mozno uznavany clovek, ale ja som si nemohla pomoct. Bola som u neho 2krat a potom som tam uz nesla. Ale pravdou je, ze on povedal, ze tam citi chlad a p.Anka tiez povedala, ze mam "zapecenu maternicu". Co presne to znamena, to netusim 😀 😀 😀 A taktiez povedal, ze som si tak dlho hovorila, ze nechcem otehotniet (skola, kariera a tak), az som si vytvorila blok a to mozem porovnat s tym strachom o ktorom zase hovorila vedma. No skoro si myslim, ze u mna bude chyba asi v hlave 😀

puska16
14. jan 2010

Aja tak to je dobre ze v hlave 😀 😀 😀
To sme viacere co mame problem v hlave...ja taky.... 😀 😀 😀
Teda asi sa moc nadtym zamyslam a vymyslam...taktiez som bola u takeho liecitela aj s mm....ze teda ideme sa dat odblokovat....a jemu nezistil nic, vsetko okay, a ja mam problem, akosi sa mi zevraj tvori cysta na lavom vajecniku a pak mam zevraj pomaly ze ziadnu auru...takze 😠 mam si ju prist vytiahnut na 5dni kazdy den 20min a kazdy den 30eur a pak budem okay...tak som tam pak nesla... 😖 hoci od vtedy presiel 4mesiace a stale nie som tehu....tak neviem ci tam predsa len nepojdem 😠 sakra....len keby som vedela ze ci to naozaj pomoze....inac mi pak hrozi len laparka aby som zistila ze skudy kam.... 😅
A ten blok....hm....taky som volakedy hovorila ked som bola mladsia ze deti??? nikdy ja???? urcite nie...a asi mi to akosi ostalo nalepene....teraz ano ano cem...a vidim nejde...sa ma asi v nebicku vsetky deturence nalakali... 🤐

rebo
15. jan 2010

Ahojte ženičky,

už dlhší čas vás čítam, vlaste odvtedy ako som sa dozvedela o pani Anke. Doteraz som prispievala do inej témy, ale nedá mi reagovať aj sem.
Ja tohto roku budem mať 42 rokov. Prešla som si už aj ja kde čím. Najskôr 3 IVF v Košiciach, potom štvrté IVF v Martine, medzitým návštevy centra v Brne. Všetky IVF neúspešné. Pri poslednom sa mi oplodnili už len 2 vajíčka a len jedno prežilo, preto som sa rozhodla na darcovstvo v Brne. Ako vidím nie len mne sa lepí smola na päty. Nechce sa mi všetko rozpisovať, čo ma už postretlo, tak len tie najzávažnejšie situácie. Po hormonálnych injekciách som mala podozrenie na rakovinu prsníka a dodnes musím absolvovať polročné prehliadky. Potom z oslabenej imunity pásový herpes, 2x laparoskopia, 1x hysteroskopia a tie bežné ženské choroby, ktoré ma postihli tesne pred IVF, to už ani nebudem spomínať. Teraz najnovšie sme mali buď v januári, alebo vo februári ísť na darované vajíčka do Brna a moja polovička dostala na silvestra ovčie kiahne. Takže ďalší odsun, neviem dokedy. Proste sa nám darí. Keby ma už netlačil môj vek, tak sa nad tým len pousmejem.
Aj ja som absolvovala návštevu pri p. Anke. Priznám sa, zo začiatku som jej rady spĺňala do bodky. Ale teraz od nového roku som poľavila. Som z toho všetkého unavená a znechutená. Všade nám len rozprávajú, že sme obidvaja v poriadku a dieťatko neprichádza.
Takže aspoň toľko. Viem, že mi nepomôžete, ale aspoň som si vyliala moje ubolené srdiečko.

aja37
15. jan 2010

Ty jo, Rebo, ty si si teda dost vytrpela. U vas teda naozaj plati: ked sa dari, tak sa dari. Je mi to luto, ale nevzdavaj to. Ja mam kolegynu, ktora mala v 44r prve dieta. A je stastne jak blcha. A este nieco: hovori sa, ze starsie zeny, maju inteligentne a mudre deti ... takze ked sa zadari, tie nase pojdu rovno na univerzitu 😀 😀 😀

v555
15. jan 2010

Dufam,že sa volne miesto najde aj pre moje babatko 😀 😀 😀 😀 AHOJTE kamošky 😀

v555
15. jan 2010

Dufam,že sa na univerzite volne miesto najde aj pre moje babatko 😀 😀 😀 😀 AHOJTE kamošky

lenka36
17. jan 2010

Ahoj AJA v piatokmi prisli čaje aj mne vitex a manželovi ženšenovi aetn ti je ale pekne zabaleny a sú to take granulky no super neviem ani ako chuti ale muž ho pije v pohode je to org. činsky čaj teraz hladam kde sa da kupit blišie ako v košiciach. Inač nemam nič nove. Zatial ahoj

rebo
18. jan 2010

Aja dúfam , že budeš mať pravdu, ale s pribúdajúcimi rokmi ma chytá zúfalstvo a beznádej.

aja37
18. jan 2010

Rebo, to ti verim. Aj mna, ale nic sa neda robit, musime verit. Inak to nejde. Pretoze ak to nevydrzime my a "zlomi nas to", tak potom to fakt bude zle.

janka13ke
18. jan 2010

nepribudla tu nova tehuľka??

nativa006
19. jan 2010

ahoj lenka36.tan caj vitex sa da objednat aj tu na slovensku?posli mi prosim adresu.dakujem 😉

stephanie
19. jan 2010

ahoj holky, dnesk jsem se dozvěděla o paní Aničce, tak jsem si přečetla vaše příspěvky - velmi zajímavé....

Nevíte, kde přesně bydlí - je to daleko z Ostavy?

Děkuji moc za odpověď

janka13ke
19. jan 2010

Byva v obci Vrbove, pri Piešťanoch.
Z Ostravy to máš ešte bližšie, ako ja z Košíc. Ja sa chystam za nou buduci tyzden.

stephanie
19. jan 2010

a nevíš prosím, kolik km z ostravy to asi je?

jak jsem tak koukala, tak celkem hodně holek pak otěhotnělo::: 😨 😨 😨

sonike
20. jan 2010

Ahoj stephanie,skús hodiť do googlu maps a vyhľadaj trasu Ostrava-Vrbové,myslím že je to okolo 200km,ja mám to šťastie,že od nás je to 3km.Pani Anka,je super.

janka13ke
20. jan 2010

sonike
to máš super. Nám to bude trvať asi 4,5 - 5 hodín a tama to isté naspäť. Ale keď človek chce, prekoná všetky prekážky. Ty k nej chodíš?

lilix
20. jan 2010

ahojte, ja sice neprispievam, ale citam vas, a podla mna to je pani anka ta bylinkarkaa. kto by to bol iny a ako by dotycna osoba vedela take rady pisat.. podla stylu pisania si myslim, ze to je ona, hoci som u nej nebola. ale chcela by som ist. len sa tam nejako nevieme dokopat. 😵

stephanie
20. jan 2010

Děkuji za odpověď 😉

Je tady někdo, komu paní Kopáčová pomohla?

mata1001
20. jan 2010

steph mne pomohla.

janka13ke
20. jan 2010

mata1001
ja sa za nou chystam buduci tyzden, uz som jej volala, bola velmi mila.
Ako dlho si pila cajiky?

mata1001
20. jan 2010

ja som nepila caj ja som sa mala naparovat.presne som vsetko dodrzala a ja verim ze aj tie rady mi pomohli

janka13ke
20. jan 2010

a ako dlho si to robila?

mata1001
20. jan 2010

mesiac.ona ti presne povie co mas robit a odkedy....neboj pomoze ti?ako dlho sa snz?

stephanie
20. jan 2010

díky mata...doufám,že ty procedury nejsou moc složité...já jsem zhnilá se po koupání i namazat tělovým krémem, natož složité procedury...
u mě je to tak - já bych měla být relativně ok. alespoň dr. nic neříkal, manžel má zhoršenou pohyblivost spermií, takže přirozeně těžko otěhotním...teď jsem byla na druhém IVF, otěhotněla jsem, ale v 5 tt jsem potratila...tak doufám, že i v takovém případě mi může nějak pomoci

mata1001
20. jan 2010

urcite ti pomoze ona sa ta bude pytat,popripade jej porozpravas od kedy sa snazite a cim ste si presli.opyta sa ta aj na muza a kde pracujete,potom ti nadiktuje co mas robit.nie je to narocne,niektore si maju robit zabaly,niektore sa maju naparovat alebo pit caje...nie je to nic co by si nezvladla,len vsetko potrebuje cas...

stephanie
20. jan 2010

ok mata, díky, jsi hodná...určitě si tam zajedu, už jsem o tom mluvila dneska s manželem, tak není proti...

mata, nebo janka, můžete mi na paní Kopáčovou poslat telefon? třeba do interní pošty, byla bych ráda, děkuji 😵

mata1001
20. jan 2010

steph je v tejto teme pozri si druhu stranu dole...

stephanie
20. jan 2010

děškuji 😉 ...budu věřit, že mi pomůže

mata1001
20. jan 2010

drzim ti palce...

aja37
20. jan 2010

Mata1001, ty si iba mesiac robila to, co ti p.Anka povedla a bola si tehotna? a kolko ste sa snazili predtym? ja uz to robim skoro 3mesiace a nic. Budem pokracovat dalej, len ... uz by to mohlo byt 🙂