Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

tlucy
27. jan 2010

Ahojte, po dlhšej dobe vás chcem poprosiť o názor. V máji som mala mimomaternicové tehotenstvo a od vtedy mávamcyklus 33-37 dní. V novembri som bola u pani Kopáčovej. Dala mi zábal a čaje. Čaje pijem poctivo, zábal už len sporadicky.. 🙄 Dnes som dostala menštruáciu po 27 dňoch. Je to podľa vás normálne? Predtým (pred mimom. teh) som mala cyklus 28 dnový pravidelný.. Teraz neviem, čo sa deje... Myslíte si, že sa organizmus dostáva do normálu a Ankina liečba pomáha?

sonike
28. jan 2010

Tlucy,
ja myslím že Ankina liečba určite zaberá.Aj ja sa preliečujem,občas mám aj myšlienkové pochody,že od októbra všetko dodržiavam poctivo a nič z toho,ale potom sa zase nakopnem a idem ďalej,verím,že sa dočkáme.Držím palce! 🙂

lilix
28. jan 2010

ani jednej pani anka neliecila enometriozu? ake mate vacsinou diagnozi kocky?

marcela27
29. jan 2010

dpbre ranko dievcata🙂)))

aja37
29. jan 2010

Lilix, tak to by som aj ja rada vediet, ze aku mam diagnozu 😀 Neviem. Podla lekarov som v poriadku aj ja, aj manzel. A pani Anka mi povedala, ze mam zapecenu maternicu .... ale v tom soku som sa jej zabudla spytat, ze co to znamena.

lilix
29. jan 2010

ze zapecenu 😀 tak ona iste vie, co to znamena.. fiha a ako na to dosla? hmatom?

aja37
29. jan 2010

tak to neviem ... ale tusim ano. ona mi robila tu masaz a potom zahlasila to o tej zapecenej maternici a o tom, ze ked som bola mala, tak som asi spadla na zadok. takze asi tak. a ty si uz u nej bola?

tina4931
29. jan 2010

Ahojte,
mne takisto lekári nič nezistili, teda to bolo pred 4 rokmi, aj partner vtedajší bol ok. Ale mávam často problémy s výtokmi, baktériami a mala som zlú cytol. Ale lekár, dokonca primár mi tvrdil, že to nemá na to vplyv. Ale Anka povedala, že má. A ja tiež myslím, že má. Veď som pobrala x antibiotík a čípkov. A že zápal zabíja spermie to je veru možné. Alebo žeby nie? Teraz mi je už ale dobre po veľmi dlhej dobe, ale sedimentáciu mám stále trocha zvýšenú - a dr. povedala, že to môže byť následok chronického zápalu. A veru snáď najhoršie je, ak nič nezistia. Potom ani nevedia, že čo majú liečiť. A to je taká tipovačka - čo by to mohlo byť.

lilix
30. jan 2010

aja nebola.. sa tesim k nej, ked sa otepli, som uz mojmu ukazovala, na mape kam pojdeme 😀
ja neviem poriadne svoju diagnozu. k ovule dochadza.. aj podla dr. aj podla ovu testov, aj podla bazalky. mam asi nejaky skryty problem. co mi bude pani anka teda liecit? inak mohla by sa tu ukazat.. privolam si ju..

janka13ke
30. jan 2010

myslím, že ona veľmi čas na internet nemá ☹

lilix
30. jan 2010

no ved to.. skoda, ani internet doma nema.. ☹

janka13ke
1. feb 2010

lilix
kedy sa chystate?

lilix
3. feb 2010

janka13 ked sa otepli, este neviem presne.

lubka0506
3. feb 2010

Ahoj babule 🙂 Dávno som nenapísala ale čítam vás pravidelne. Chcela by som íst k pani Anke niekedy ked pojdeme z CAR,neviem kedy to bude...snád ked budú lepšie cesty...ale inak čajík pijem pravidelne,želám vám vela štastia. 😉

konfi
3. feb 2010

ahojte dievčatá neviem či sem moja otázka patrí pozerám,že ste skoro všetky v požehnanom stave a tak Vám gratulujem,ale chcela som sa spýtať,minulý rok v júni som podstúpila 2.IVF,ktoré nedopadlo dobre a odvtedy mám problémy s menštruáciou,po zákroku som krvácala skoro tri týždne,ďalšiu menštruáciu som dostala až 12.decembra a odvtedy zase nič na gynekológiu sa bojím ísť,lebo tam mi stále chcú pichať hormóny a dávajú hormóny,ale moje telo sa stále nespamätalo z predchádzajúceho zákroku a tak Vás chcem poprosiť či niektorá nemala podobnú skúsenosť a nepomohla mi alebo aspoň neporadila,lebo len ako poslednú možnosť beriem gynekológiu.Tak Vás teda všetky strašne prosím o POMOC.

lilix
3. feb 2010

konfi ja nie som. to je len sranda 😀

konfi
3. feb 2010

prepáč trochu blbo som to napísala ale už si neviem rady

janka13ke
5. feb 2010

konfi
neviem, ale ja beriem hormony. Vies, ked nie je ina moznost....V prvom rade musis mat lekara ktoremu veris, inak to nema zmysle. Vzdy budes mat pochybnosti, ze robi to, co je potrebne a nevyhnutne pre Teba.
Ja ten pocit mam, verim svojej lekarke. Pojdem aj k p. Anke, a dnes som nasla stranku o pasiku a modlitbe k sv. Dominikovi, patronovi tehotnych a neplodnych.....a budem cakat,,,,,

erika23
5. feb 2010

ahojte, môžem Vás poprosiť o telefonický kontakt na pani Annu, všade som našla len adresu ale tel. kontakt žiadny ☹ ďakujem

karlito2
5. feb 2010

ahojky erika23 to číslo je 0903 037 131. ja som tam volala v decembri a dovolala som sa

lilix
6. feb 2010

janka hod prosim ta link k tej motlidbe

janka13ke
6. feb 2010

luga ma predbehla 🙂
Ja som si ju vytlacila a dala do penazenky 🙂

bubulka722
7. feb 2010

Ahojte babulky!!!
Bola by som nesmierne šťastná keby sa aj v tejto téme začali konečne diať zázraky. Ja som bola u p. Anky prvý krát v júli 2009 a zatiaľ nič. Pravdepodobne je to tým, že ja som úplne zdravá a problém je u mm. Aj vediete nejakú štatistiku úspechov liečby. Koľkým snažilkám to už pomohlo? Je to už dostatočne dlhá doba, tak dúfam že nejaké výsledky predsa len sú. 😉

mirm
8. feb 2010

ahojte

chcela by som sa spytat ci vam pomohlo, co vam porodila pani Kopacova?
dakujeeem

marrad
8. feb 2010

no ja som bola ale okrem cajikov som tie obklady a naparovanie nepraktizovala, /som lajdacka/
ale asi zacnem.....

janka13ke
8. feb 2010

ja viem minimalne o dvoch. Jedna potratila a otehotnela do pol roka, co bola u p. Kopacovej a druha myslim, ze este skor...

lilix
9. feb 2010

urcite pomohla vela zenam, len oni o tom nemaju vraj rozpravat. mozno sa ozvu po porode..

mata1001
9. feb 2010

mne pomohla...ale to som tu uz pisala...par stran dozadu 🙂 🙂 🙂

lenka36
9. feb 2010

Ahoj žienky. Aj vm po piti vitexu prebehol menzes trochu inac? Mne sa zda že tie predmenzesove stavy boli minimalne.