Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

dalila23
13. apr 2010

ano mam ale trapia ma ine veci som preplakala celu noc koli tomu ze nemame mimi muz bol na nocnej bola som sama...ja sa asi zblaznim jedine co ma drzi pri zmysloch je to ze planujem svadbu
🙂

kanabis
13. apr 2010

a kedy bude svadba? kolko mas rokov?

dalila23
13. apr 2010

Mam 22 ale ked bude svadba budem mat23 bude 23okobra strane sa tesim 🙂

thehit
13. apr 2010

kanabis-ja som mavala cykly okolo 27-28 dni 🙂 teraz mavam 30-31 a posledna bola asi 29..proste je to kadejake..jedine v com vidim pozitivum je asi to ze ma uz tak neboli brucho 🙂 inac to bez tabletiek nesllo prvy den..

dalila23-vytoky su u zien normalne aj ked je zdrava..vytok by mal byt biely alebo taky nejaky a cez plodne dni je ciri a natahovaci ako sopel..aj podla toho zena moze vediet ze ma plodne dni 🙂 a aky ty mas problem?a ako dlho sa nazite?neboj sa si este mlada a urcite sa coskoro dockas babatka len to chce klud 😉 😉

kanabis
14. apr 2010

thehit a hned prvy cyklus ta prestalo bolet bruchu a rozhadzal sa ti? mne to hned prvy cyklus. a brucho boli staale 😖 ☹
neviem ci mam pit ten vitex pocaj menzesu

kanabis
14. apr 2010

pardon pocas

thehit
14. apr 2010

kanabis-hned na zaciatku ma neprestalo boliet brucho a a cyklus?ja ti uz ani nepamatam ci to bolo hned na zaciatku 😒 ...to uz bolo davno 😀...ja vitex nepijem ja si kupujem len normalny zensky caj,ale pijem ho aj pocas menzesu tak mozno aj ten vitex sa ma tak

leontinka1981
15. apr 2010

Ahoj baby aj ja som bola u pani Anky.tiez ma povzbudila. zatial veľmi nenodrzivam jej procedúry ale snad zacnem.neviem sa k tomu odhodlat. myslite ze dokazu bylinky zničit aj zrasty a teda vyliecit upchate vajcovody.lebo to je asi moj problem.

kanabis
15. apr 2010

leontinka urcite rob co ti pani anka nakazala. musime sa povzbudzovat navzajom.. ani mne sa vzdy nechce. ja mam teraz pauzu, lebo mam ms. ale uz pomaly konci, tak sup na to. ake mas zabaly?

ma77
15. apr 2010

čaute baby neviete či tato bylinkarka lieči aj endometriozu strašne chceme babo a kvôli tomu nemôžem otehotniet teraz beriem lucrin pol roka ja som z prešova a neviem či sa mi oplati za nou ist ked to je tak daleko

mata1001
15. apr 2010

caute baby,len vas chcem trochu povzbudit.aj ja som bola u pani Anky este v oktobri.
dodrziavajte presne co vam povedala a verte ze vam to pomoze.drzim vam palce aby ste vydrzali a uz mali coskoro pri sebe svoje vytuzene dietatko.mne pani Anka pomohla.som uz v 6 mesiaci tehu a som stastna... 🙂

prajem pevne nervy a vela sil... 🙂

janka12
15. apr 2010

Ahoj devcatka, nemela byste nektera nahodou kontakt na bylinkarku jako pani Anna v Cechach? Do Piestan to mam bohuzel moc daleko. Predem dekuji za pripadnou informaci. A vsem hodne stesti.

nativa006
15. apr 2010

caute baby.ja robim proceduri uz od jula a stale nic.som uz z toho vsetkeho zufala.kanabis mna tiez stale boli brucho a bez tabletiek to ani nejde.aj teraz cakam mrchua idem skapat od bolesti.ja neviem cim to je.chcela by som ist este k pani anke,ale az v lete ked bude mat bylinky. 😉

kanabis
16. apr 2010

ma77 baby pisali, ze pani anka lieci aj endometriozu

leontinka1981
16. apr 2010

kanabis ja mam zabaly mlieko, alkohol a lanove semienka.....neviem sa k tomu odhodlat.....al aj tak mam teraz cas manzel odchadza na pol roka do zahranicia.tak si to budem robit ked nebude doma .a idem sa prihlasit na zumbu.nech si posilním brušne svalstvo..a myslim ze sa da vyliecit aj endotermioza.niekedy sa ludia liecili iba bylinkami tak to urcite ma nieco do seba.....a ano musime sa povzbudzovat. a ja som sa objednala este k jednemu takemu panovi ludovemu liecitelovi v Nitre vola sa Jan Pravda je tu niekde aj tema o nom tak som zvedava.....nepoculi ste o nom niekto?

tadotami
16. apr 2010

leontinka.........ja som z nitry ale este som o nom nepocula.mam skusenosti len s ankou kopacovou.aj teraz v sobotu tam idem aby mi krpca trochu popravila lebo je moc nizko.na anku nedam dopustit.je to zlata zena.

leontinka1981
16. apr 2010

Ano je .....velmi mila.ved uvidime.aspon ty si take povzbudenie ze sa ti to podarilo.mne sa uz nedari skoro 5 rokov. skus si ho najst na internete vela ludom pomohol.aj ja som z Nitry..

tadotami
16. apr 2010

leontinka.....raz sm boli aj v pustych ulanoch ale prislo mi to tam ako velmi dobry biznis.nerozmyslala si aj o inej alternative?

leontinka1981
16. apr 2010

tadotami Ale ano ale uz clovek skusa vsetko.....kamoska ku tomuto panovi chodi uz 10 rokov zdravotne problemy uz nema ale sa ku nemu chodi dobýjať......a co som si citala ne nete pomol ludom s velmi velkými zdrvot. problemami....aj ona vravela ze pozna aj inych ludi ktorým pomohol....je to len moj dalsi pokus.ja som ho nasla nahodou. dala som si do googlu ze chcem pribrat a vyhodilo mi diskusiu o nom ako pomohol jednej babe a tak....tak som to brala ako znemanie lebo uz som si to dala vela krat a nikdy mi to nevyhodilo......

tadotami
16. apr 2010

tak ti zelam uplne co najviac stastia nech sa to podari 🙂

kanabis
16. apr 2010

leontinka1981 a ty mas ake problemy, ak sa smiem spytat?

leontinka1981
16. apr 2010

ano....aj gynekologicke,som velmi chuda a mam problemy s opuchmi pod očami.....

leontinka1981
16. apr 2010

Kanabis mi sa snazime uz 5 rokov a nic. tak chcem vyskusat vsetko....vies ako clovek ktory je zufaly........
tadotami dakujem aj tebe nech sa dari.....

kanabis
16. apr 2010

leontinka a co uz mate za sebou? liecbu, laparku, umele?... nemas problemy so stitnou?

leontinka1981
16. apr 2010

kanabis mam za sebou vyšetrnia skoro všetky okrem laparky......bojim sa jej velmi.ale najskor pojdem na prefuky a potom ked budu zle vysledky na laparku. a nie nemam problemy so stitnou.

kanabis
16. apr 2010

aj ja sa jej bojim. a ako ti budu robit tie prefuky? v narkoze? to neboli?

leontinka1981
16. apr 2010

Ale pani Anka mi povedala aby som na ziadnu laparku neisla.ze to nieje dobre je to predsa zasah do organizmu a ze som este mlada i ked ja si to nemyslím. mam skoro29...fnuk fnuk

leontinka1981
16. apr 2010

no prefuky sa robia ako na beziacom pase.......bez narkozy.to len sadnes na kozu a ides. ale ze vraj to hrozne boli...ale to vyskusam ako prve.

kanabis
16. apr 2010

aj mne to povedala. a naparovanie nad mliekom s cesnakom nemas? zevraj to je domaci prefuk vajecnikov. mne to nekazala, ale chcela by som to skusit

leontinka1981
16. apr 2010

nie nemam a ako sa to prevádza normalne si budem tvar naparovat?nechapem...