Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

janka13ke
9. máj 2010

My s manželom sme boli u pani Anky a bola skvelá. Taký pokoj z nej išiel........dala nám toho až, až....a dostala som odporúčanie, že ak poznám bylinky, tak si aj na ženský čaj mám nazbierať sama bylinky.......a povedala mi aké.....a dala aj manželovi......
Dala niektorej tabletky zo šišáka bajkalského?

marcela27
10. máj 2010

ahojte dievcata....., chcem sa opytat ci ste neboli niektora za pani Ankou s myomom.......

lana28
10. máj 2010

Ahojte zienky......ahoj marcela .. 🙂 , ja sa chcem tiez opytat ci ste neboli za pani Ankou s PCO?......dakujem....

marcela27
10. máj 2010

ahoj leni🙂)))

lana28
10. máj 2010

ahooj, som ti poslala ip 😉

enanena
10. máj 2010

ahojte chcem sa spytat ci ste niektora mala problem s prirodzenou ovulaciov a ci vam pani anka na to dala nejake bylinky...dakujem za odpoved... 🙂

dijanka
10. máj 2010

ahoj Janka13ke, mne dala pani Anka šišak bajkálsky, zohnala som tablety, už ich užívam tretí mesiac, ale čítala som v letáčiku, že po mesiaci by mala byť nejaká pauza, tak vždy, keď mám mrchu, tak ich vysadím.....a dala ti aj nejaký zábal?

evitam
10. máj 2010

Čaute kočky. No ja som od pani Anky dostala tiež ten šišák a bol dosť problém ho kúpiť. Nakoniec som ho kúpila a v tabletách. Jem každý večer jednu po 18.hodine...
Robievam si obklady z ľanového semena a zrovna zajtra idem na lap. operáciu - výber myómu do B.Bystrice p. dr. Bielikovi.
Mám za sebou 1 IVF, ktoré možno aj vďaka nemu nevyšlo, preto už nechcem viac čakať na zázrak, hoci počula som o tom, že práve tieto obklady môžu myómy zlikvidovať.. P. Anka je zlatá osôbka a verím, že všetky, ktoré ste tu, sa striktným dodržaním jej rád miminka raz určite dočkáte!!! Želám vám to... 😵

dijanka
13. máj 2010

ahoj evitam, držkám palce, nech laparka dobre dopadne...potom sa ozvi, čo máš nové 😉

janka13ke
16. máj 2010

dijanka
šišák bajkalský som si objednala cez net, tak uvidím, či mi dôjde. 🙂
áno, dala mi zábal .... rebríček pokvapkať 3 PL olivového oleja a 3 PL bieleho vína - (tekutiny mám zohriať) a tebe?

terez34
16. máj 2010

ahojte prosim poradte mi moja dcera ma tazky egzem na kovy masti chvilu zaberu a vyhybaniu kovom ako odporuca dr. to sa da tak na 50 percent tak by som rada vyskusala neake caje alebo nieco s cim mate dobru skusenost diky

dijanka
17. máj 2010

janka13ke, mne dala p. Anka tiež obkladík, ale z ľanového semena, kravského masla, mlieka a bieleho vína,.....mám to variť, kým sa mi neurobí kaša...... 😉

evitam
17. máj 2010

Čafte kočandy! Som tu z nemocnice, kde mi vzali ten 12 ročný myóm, a zistili popri ňom endometriózu v dutine brušnej. Na maternici, kde som ju mala tiež, ju odstránili, v tom bruchu je to možné vraj iba po nastolení cielenej menopauzy... Ale podstatné je, že mi vzali aj cystu z vaječníka a zistili, že mám priechodné vajcovody, čo som tiež neskonale šťastná...
Teraz som domenka, užívam si týždennú pauzu od práce, no a k p. Anke smiem prísť až po "šestonedelí", čo popísala okrem iného ako aj stav po operácii. Teraz sa to vraj musí nechať vyzrieť a dopujem len ten šišák...Ak pani Anka sem zavíta, krásny pozdrav jej poselaaaaaaaaam!!!!
To bobjan: Napísala som ti IP!!!
Idem hajať, čaf-čaffff!!!

evitam
18. máj 2010

No hallóoo, čo ste všetky naraz otehotneli a tu to nechávate celkom pustnúť... 😀

bobjan
19. máj 2010

Ahojte,

Evitam, ešte sme neotehotneli, ale pracujeme na tom 😀 Ty sa pekne lieč a odpočívaj 😉

evitam
19. máj 2010

Boby, sa ti hovorí, keď smieš na tom fachčiť. Ja mám min. na mesiac prísny zákaz a už mi to nedá pokoja... Rozmýšľam jak nejaká nymfa, ale keď musíš... 😀 😀 😀 . Vidieť, že sýty hladnému neverí... 😝
Ale baby, veď teda ale čo na tom makáte 24 hodín denne???

janka13ke
19. máj 2010

dijanka
ja neviem co budem robit, ked rebricek nebude rast ☹ aj teraz mam problem z hladanim.....ale zatial sa mi "chce"

bobjan
19. máj 2010

Tak som bola dnes u dr. na kontrolu, bol strašne zlatý 😉 Nemá nič proti snaženiu 😉 , dal mi lístok na genetiku, ktorú teda máme inak v poriadku, ale že aby sme si ju radšej zopakovali, dal mi lístok aj na hemato, zobral mi ster na chlamýdie, v pondelok idem na utz, potom na krv na toxo, listériu,.... takže som veeeľmi spokojná odchádzala 😉 😎

Evitam, neboj, to ubehne a budeš aj ty hupíkať s manželom 😉 😀

tildus
19. máj 2010

Ahojte babenky, môzte mi prosim poradit resp. napisat presne ten "recept" na prefuky vajecnikov? Tusim ste sa naparovali mliekom a cesnakom -. len neviem postup a pomer. Ja som bola tiez u p. Anky a dala mi bylinky - asi aj pomohli - vajecnik mi nastartoval - ale prave na tej strane, kde mam zdravy vajecnik mam upchaty vajcovod 😔 tak by som mu chcela pomôct prirodzenym receptom - mozno zaberie - mne p. Anka nespominala - ze sa da aj vajcovod prefuknut - resp. opät spriechodnit - asi zabudla... Tak dakujem velmi pekne a drzim vam palceky nech sa vam sen cim skôr splni. pa pa

evitam
20. máj 2010

Zdravím babenky! Tak ale teda, veď sa ktosi ozvite s niečím novým. Čo u nikto z vás nechodí do Vrbového? No friškooo...
Ja by som rada išla, no ešte neprešiel ´potrebný čas zotavenia sa...
Boby... 😀 ..a čo šišák, kúpila si niekde?

obelix
25. máj 2010

ahojte zienky nie je tu niektora z BA co by isla buduci tyzden za pani Ankou ? ze by som sa zviezla... 🙂

bubulka722
25. máj 2010

Ahoj, viem že sa ku nej chystala aaddeell v priebehu tohto týždňa. Tiež je z BA. Skús sa jej spýtať.

obelix
26. máj 2010

bubulka diky skusim 🙂

bylinkarkaaa
29. máj 2010

😵

aaddeell
31. máj 2010

baby davali ste si niektora lanove semeno uvarene v mlieku na brucho? malo by sa aj pomliet ale skusala som to v mixeri a neslo to ☹ a kavovy mlyncek nemame
ak ano na co to je dobre?

dijanka
1. jún 2010

aaddeell, ja si dávam ten obklad...ja to ľanové semeno meliem na mlynčeku na mak....tak vyskúšaj.....

😉

aaddeell
2. jún 2010

@dijanka nemame taky mlyncek v dnesnej dobe ked potrebujem mak tak ho uz kupim pomlety 😉
ale jedna kocka tu pisala ze pomlety dostat v DM
a netusis na co je dobry ten zabal

dijanka
2. jún 2010

aaddeell, ja mám cysty na vaječníkoch a nepravidelnú mrchu 😠 a ešte nemôžem otehulkovať, tak som bola za p. Ankou a ona mi to naordinovala...no dúfam, že mi to pomôže....už ich robím 4 mesiace...... ☹ , zatiaľ nič (žiadne tehu 😢 ), ale, čo ma potešilo, tak posledná mrcha mi prišla na čas 😉 (presne na deň a aj na hodinu)....tak pevne verím, že čoskoro budem tehula....a ty máš aké problémy????

aaddeell
3. jún 2010

baby kde ste kupili caj zensen?
ja uz som sa pytala vselikde a nikde ho nemaju

dijanka
3. jún 2010

🙂 aaddeell, vám tuším p. Anka naordinovala tie isté bylinky ako aj nám 🙂 u nás je taký obchodík "Zelený svet" a tam ho kupujem ...