Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

majda27
13. okt 2011

@lucy1311 ahojky a už si to aj obednala???

yukaya
14. okt 2011

tak som po prvom mesiaci zabalov... kramy normalka, žiadna vychylka... vsetko som cez ne vysadila... este sa chcem opytat, uzivate niekto femibion (kys. listova)? za ten mesiac som hrozne pribrala asi 5 kg... stale žeriem, este pred spanim si musim dat min. čipsy... fuj, uz sa nemozem ani zapnut, co mam robit... a nehovorte o dietach lebo to vydrzim tak pol dna...

majda27
14. okt 2011

@yukaya A nakazala ti ho bylinkárka???

7bambulik9
14. okt 2011

@yukaya ja ho tiež mám ale jem tak rovnak....možno, že to je psychika keď viac papáš. Nedúfala si v tehotenstvo po mesiaci? Možno si si podvedome hovorila, že to víde na šup a mala si väčšiu chuť do jedla. 🙂

eviq
14. okt 2011

ahojte dievcata, co si davate obklady, ake teple si ich davate a ako si ich upevnujete? lebo ja potom spim len na chrbte, co mi dost vadi, zvknuta som bola skor na boku, ale sa mi to sklzava...a ked si date ten obklad, necitite trosku akoby bolest v maternici? dakujem

yukaya
14. okt 2011

@eviq take teple aby ta to nepalilo, ja si to obviazem takym salom, ale niekto tu pisal, ze aj elaticky obvaz aj ok

yukaya
14. okt 2011

@majda27
@7bambulik9
feminion mi kazala pani kopacova (okrem ineho) a necakala som ze otehotniem, lebo mi povedala ze to je na dlhsie, ale ze keby som isla o 3 mes. na kontrolu, ze by som videla zlepsenie. No kym sa to podari budem mat asi tak 200 kg.

7bambulik9
14. okt 2011

@yukaya aaale len pekne papaj základ musí byť

majda27
14. okt 2011

@yukaya tak jej skus zavolat. Uvidiš čo ti povie ona.

in131
16. okt 2011

Ahojte. Ja si robím obklad z vína. Aj vy čo si robíte iné oklady máte vysušenu kožu po zábaloch a vyzerá ako obarená? Pritom si dávam aj olivový olej pred priložením. Ako pokracujete? Čo máte nové?

eviq
16. okt 2011

@yukaya Dakujem a necitis niekedy taku bolest alebo pichanie v maternici ked si das ten obklad?

carmenuska
16. okt 2011

@in131 - ja nemam kozu suchu, bo ja mam ten obklad mastny ale mam tam semtam vyrazky take cervene ale nesvrbi to ani nic...pokracujem stale, nove nic....
@yukaya - ahoj ak si pozries par stran dozadu ja som tu pisala o priberani......ako som zacala jej liecbu v polke augusta, pribrala som 6 kg....a beriem tiez kyselinu listovu a to som bola jak podvyzivena, nikdy som nemohla pribrat a teraz ked tak stale priberam, uz to chcem zastavit a nejde to

1jarkacu
16. okt 2011

Čaute baby som tu nová a aj ja by som chcela isť k pani Anke. My sa snažíme o bábo asi tak 2 roky zatiaľ som nikde nebola, veď viete ako to je práca práca a stále iba práca. To sa k pani Anke treba objednať alebo iba tak tam ísť kedy chcem ???

lovesista
16. okt 2011

@1jarkacu ahoj, pani Anka pracuje iba utorky a stvrtky poobede, tel. c. je 0903 037 131 (je uverejnene aj na predoslej strane 😉 ) byva vo Vrbovom, okres Piestany.

yukaya
16. okt 2011

@eviq bolest necitim. prve dni som mala taky pocit ako keby sa nieco dialo, ale mozno to bolo len tym ze som sa moc sledovala... ty mas bolesti?

in131
17. okt 2011

@yukaya ahoj - ja som mala bolesti po prvom mesiaci obkladania cez menzes a druhý mesiac pri ovulácii. Teraz som zvedavá aký príde menzes. Ani by nemusel prísť!! 😉

eviq
17. okt 2011

@yukaya nenazvala by som to priamo bolestou, skor obcas zacitim take pichnutie alebo zasklb v maternici, ale co je zaujimave, presne na takom mieste, kde mam "problem", ja som po kyretazi a tam bolo uchytene babo, tak to sa asi rana hoji....

ildeniz
17. okt 2011

Ahojte, chcem sa opytat, komu z vas pomohla pani anka rozhybat vajecniky? A co vam na to predpisala? Kolko asi trvalo, kym ste znova zacali dostavat pravidelnu menstruaciu? Ja som ju mala vzdy v poriadku, ale po porode mam zrazu problem a chodi zriedkavo, teraz uz 5 mesiacov nic. Dakujem za rychle odpovede.

lucy1311
17. okt 2011

@yukaya ahoj, ja uzivam kyselinu listovu ... 1000 .... uz asi 4 mes. a ja som 3 kg schudla 🙂

lucy1311
17. okt 2011

@majda27 ahoj, este nie, jezisko donesie od volakoho :DDD

nelia
18. okt 2011

Ahojte. Chcela by som sa spýtať, či pani Anka objednáva "pacientky" aj na víkend? A dlho sa tam čaká? Či objednáva na presný čas alebo viac ľudí na 1 deň a ide sa podľa poradia, v akom prišli?
Dakujem.

eviq
18. okt 2011

@nelia ahoj, pani Anka "ordinuje" len v utorky a štvrtky, s výnimkou sviatkov. Cez víkendy nie. Pacientky berie od 15:30 do 18:30. Nemusíš sa vopred objednať, ale ak si z diaľky, tak jej treba deň vopred zavolať, či bude doma, aby ste nešli zbytočne. Koľko ľudí, príde, toľko tam je a berie podľa poradia, v akom prišli. Čaká sa vonku pred domov a do vnútra ide vždy iba jeden, lebo tam má málo miesta. Ani manželia nejdú nikdy spolu. Čaká sa dosť dlho, lebo jeden človek je tam aj 45 minút. Adresa je Poľná 20, Vrbové a číslo na ňu je 0903 037 131.

nelia
18. okt 2011

@eviq ďakujem za informácie 🙂... fúha, to je dosť, že 45 minút... a v takej zime teda nie je bohviečo čakať vonku.. Zatiaľ sa len rozhodujem, či ísť, ale asi ano, lebo ja verím liečivej sile byliniek. Ty k nej chodíš? A aký máš z nej pocit?
My sa inak snažíme o bábo už 8 rokov, obaja sme zdraví, máme za sebou 3 MA (prvé bolo po IVF). Po 3. potrate mi už síce našli niečo s krvou, tak verím tomu, že keď sa mi znova podarí otehu, už to budem schopná aj udržať. Ale pravda je, že po toľkých rokoch už verím alternatívnej medicíne viac ako lekárom... aj pijem veľa bylinkových čajov, len by som potrebovala odbornejšiu radu, čo sa byliniek týka 🙂

majda27
18. okt 2011

@nelia ahojky aj mna poslednu dobu začali baviť, bylinky. A aj som si nazbierala na zimu. Ona je veľmi mila, dá presne rady čo a ako a tolko energie, že človek ma chut bojovať dalej. Ono to čakanie je niekedy aj len cca 15 min, a 20min. My sme minule čakali až hodinu, ale to mala v nutri ,3 osoby naraz.zaleží to od toho aj koľko toho človek má(mám na mysli diagnozy a pod). Inak my sme tam raz boli cca pred pol 4 a už tam stálo cca 5 aut.

nelia
18. okt 2011

@majda27 hodina sa ešte dá vydržať... Aj ja by som si chcela začať pestovať alebo aj zbierať bylinky, len sa v tom ešte tak dobre nevyznám.. ale človek nikdy nevie, možno ako starenka už budem expert na bylinky 😀
A ty k nej chodíš pravidelne či podľa potreby? Ona si inak sama zbiera bylinky a tie potom dáva pacientom?

majda27
18. okt 2011

@nelia ja chodím k nej podľa potreby. Ona si zbiera bylinky sama. Ale keď nemá tak dá presne názov toho čo si mám kúpiť. Povetšinou ak je problém otehotnieť tak dáva čaj gynastan. Ten pijem aj ja. 😀 😀 😀 😀 😀

nurgan
18. okt 2011

Ahojte, ma niekto obklad z bielej palenky? Na co je presne tento obklad dobry, viete mi niektora povedat??

in131
19. okt 2011

Píšte dobré správy - zlepšenie menštruácie, ovulácie..... Joj a najlepšie správy že niekto vďaka p. Anke čaká mimi. 😉

7bambulik9
21. okt 2011

@in131 No ja som doteraz mala rok po laparke menzes skrátený na 2 dni a po mesiaci obkladov som ich mala prvý krát 4dni. A boli silnejšie ako predtým.

carmenuska
22. okt 2011

ahojte, tak ja zas nic, 3 mesiace obkladania a menzes na 24 DC ☹ co ma riadne prekvapilo, boli poriadne este viac ako predtym, dufam ze aspon niektora sa ozve co jej to vyslo podla pani Anky, az nam da trosku optimizmu