Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

in131
23. okt 2011

ahojte. Menzes prišiel dnes. Tak na druhý týžden začíname tretí mesiac s obkladaním. Trochu sklamanie - ale s drahým sme si povedali asi to je pre niečo a drobec príde v ten správny čas.

yoyo123
23. okt 2011

Ja obkladám tiež už tretí mesiac,zatial nič,menštruacia nikde,tehu nie som 😠 Ja chodím na vyvolávačku,lebo inak by som menzes asi nedostala,ale pani Anka mi povedala aby som nechodila že mám nechat vaječníky nech pracuju samé,tak uvidíme,dnes som 41DC a mrcha nikde 😠 Možem otehotnet aj ked nemám mrchu napr.3-4 mesiace?Ale zistila som že po tych obkladoch ma nebolí hlava a to ma bolela dost často.....neviem či to s tym suvisí ale je to tak 😉 ahojte,držte sa 🙂

eviq
23. okt 2011

Pridam aj ja svoju skusenost. Mne obklad od pani Anky pomohol na cystu a tiez ma prestal boliet vajecnik. Problem nemam s otehotnenim, ale s opakovanym potracanim, ale v tom zatial ziadnu pozitivnu spravu nemam.

carmenuska
23. okt 2011

no kocky, skoda....musime ist dalej
@yoyo123 - to ci mozes otehotniet zalezi ci mas v tom cykle ovulku. Niektore mavaju ju na hocijaky den a niektore vobec...nemerias si teplotu alebo ovu testy?

yoyo123
23. okt 2011

@carmenuska nemeriam si teplotu,ovu testy som si kedysi robila,ale druha čiarka nikdy nebola silná,len taky duch,takže ovulku asi ani nemám.....neviem

carmenuska
23. okt 2011

@yoyo123 - no teda, a pani Anka ti dala aku liecbu? na to aby si mala ovulku ti nieco dala? a ty mas PCO?

yoyo123
23. okt 2011

@carmenuska ano,mám PCO,mám si robit obklad hl.muka,oliv.olej,pálenka ,jest femibion,vitamín E a gynastan

carmenuska
23. okt 2011

@yoyo123 - treba len vydrzat, ona ma uspechy, len ti to musi zacat zaberat. Ked budes mat norm. cyklus a ovulku tak otehotnies jedna radost.

nikaq
24. okt 2011

ahojte, máte skúsenosti aj liečením pre mužov od pani Kopáčovej ?

nurgan
24. okt 2011

@yoyo123, chcem sa ta spy tat, mas rovnaky problem ako ja? Mne po porode, co bolo uz pred 3 a pol rokmi hapruje menzes. Teraz meska uz pat mesiacov. Dostala som obklad z horucej bielej palenky, vitamin E a gynastan. Mas iny obklad a zda sa mi, ze rovnaky problem, preto sa pytam. Ten caj mas pit ako dlho? Nemozme sa z neho nejako predavkovat, ked ho budeme pit pol roka napriklad? Dakujem za odpoved.

in131
25. okt 2011

Ahojte. Tak druhý mesiac obkladov a vitamínov je za nami. Menzes mám už tretí den. Bojujeme dalej. HMMMMM 😉 Ale mám hrozné bolesti - menzes dosť silný. Čo som si písala s kamarátkami - po obkladoch to má tak viac žien tak asi to tak ma byť - máme sa vyčistiť a ovulku cítime preto lebo je taká aká ma byť. Tak bolesti asi su pre niečo.

nikaq
25. okt 2011

Ahojte, ja pridám tiež svoju skúsenosť, dávam obklady,vit.E,gynastan druhy mesiac. Menzes som dostala trochu skor asi 1-2 dni,ale bez bolestí.

yoyo123
25. okt 2011

@nurgan ja neviem či mám taky problém ako ty ale ja mám nepravidelnu menzes od svojich 14tich rokov,ja som bola bud na horm.tabletkách alebo si chodím davat pichat agolutin,ja jednoducho asi menzes asi ináč ani nedostanem ☹ takže asi tak,teraz mi Anka povedala aby som neišla na inj.,tak uvidíme kedy dostanem 😒 ach jo je to naprd,ale čo už narobime 😲 myslím že z toho gynastanu sa nemožeme predavkovat 😉 ale je dobry že?mne velmi chutí 🙂 a aký máš obklad?pálenku a čo ešte?

jerry23
25. okt 2011

@yoyo123 xixi...sa mi pacilo co si pisala, hlavne na konci.xixi..pamatas si,ze ma si tam dat aj palenku a ostatne nie..xixi..hlavne,ze palenku...xixi

kikuska21
27. okt 2011

ahojte 🙂 neviete či dnes pani anka robi? od rana jej volam ale ma vypnuty tel.

majda27
27. okt 2011

@kikuska21 skus jej zavolat po tretej. Ona chodi do prace a to ma vypaty telefon!!!!

kikuska21
27. okt 2011

neviete ci tam dnes pani Anku zastihnem? nechcem tam chodit zbytocne, a telefon ma stale vypnuty. alebo zajtra ordinuje tiez?

jerry23
28. okt 2011

@kikuska21 vcera tam isto bola...kazdy utorok a stvrtok je tam od 15.30 do 18.30...ale je vzdy najlepsie jej zavolat a zistit, ci nie je chora, alebo odcestovana...ak si z dalej...

nikaq
31. okt 2011

@kikuska21 ahoj, svoje ordinačné hodiny má pani Anka len utorok a štvrtok od 15:30. Aspon tak to ešte mala v septembri.

zuzanka20
31. okt 2011

Ahoj prosím vás nemôžem zohnať kontakt na pani Annu Kopáčovú môže mi ho niekto poskytnút potrebujem sa poradiť ďakujem

dasaa
31. okt 2011

@zuzanka20 ahoj tu je jej tel. cislo 0903 037131 🙂

tinusasa
2. nov 2011

@yoyo123 ahoj 🙂 uz si dostala kramy lebo ja mam asi podobny problem naposledy som ho mala v auguste a teraz uz cakam kazdu chvilu a nic ☹

yoyo123
2. nov 2011

@tinusasa ahoj 🙂 práve dnes som dostala krámy/dufam že sa rozbehnu,zatial len take špinenie/ale u mna je to veeeeeeeeeeelky uspech,lebo ja som ich dostala vždy len po injekcii,tak sa vytešujem jak blbá 😀 Takže má to niečo do seba tie obklady aj všetko čo mi pani Anka nakázala 😉 Teraz už len otehotniet a máme to 😉 A ty aký máš obklad?Od augusta nemáš menzes?ja som mala naposledy 12.9

yoyo123
2. nov 2011

ozaj,baby ked som začala dnes špinit,mám si dat večer obklad?

eviq
2. nov 2011

@yoyo123 nie, taky cas si uz obklad nedavaj, mna na to pani Anka upozornila... 😉

yoyo123
2. nov 2011

@eviq dakujem 🙂

tinusasa
2. nov 2011

@yoyo123 tak to Ti gratulujem 🙂 ja uz mam asi tyzden krce ako pred menzesom ale zatial nic 😒 naposledy som mala 28 augusta a inac ja mam hladku muku a tvaroh

adka8570
3. nov 2011

Ahojte....aj ja by som rada sla k pani Anke,lenze ja to mam asi tak 400km. Bola som uz 2 krat operovana kvoli cystam na vajecnikoch a skor verim,ze mi pomoze pani Anka,nez lieky a stresy okolo toho. Tiez sa nam nedari otehotniet,vraj to nebude take jednoduche a lekari mi vraveli,ze cim skor tym lepsie.Mam 26 a dve operacie za sebou,ale verim,ze raz sa aj ja budem tesit dietatka.

vevericka77
3. nov 2011

Zdravim vas babenky. Uz dlho si citam vase prispevky a konecne som sa rozhodla prihlasit a napisat vam. U pani Kopacovej som bola minuly rok vo februari, ked som bola doma na Slovensku na dovolenku. Jedno je pravda, ze pani Kopacova je velmi sympaticka a mila pani. Tiez sa uz snazime s manzelom o babatko a nejako nam to nejde tak sme zvolili aj takuto variantu a boli sme pri nej. Telefonicky som sa s nou spojila uz zo zahranicia, a dohodli sme sa ze prideme. Tym ze rodicia byvaju na vychode bola to pre nas daleka cesta. Trosku som bola sklamana, ked sme k nej prisli a ziadna objednavka na stvrtu ako sme boli dohodnute nebola. Ona brala podla poradia a bolo tam pred nami 5 aut a okrem toho, ked prisli nejake mamicky s detmi tak ich brala hned, tym padom sme sa tam dlho nacakali. Nam sa trebalo este vratit domov. No bolo to trosku take divne. Ked som sa uz dostala na rad, tak sa pytala aky problem. Tym ze nam doktori na nic neprisli, vraj vsetko ok, tak mi odporucila caje a obklady, ani mi nehmatala po brusku, co som bola prekvapena. Pred odchodom mi povedala ze budem musiet tie obklady a caje pit pokial neotehotniem, urcila dobu pol roka.Vraj potom by som uz mala byt tehotna. Caje pijem aj obklady robim, uz 8mesiacov a zatial nic. Neviem babenky. Prajem vam kazdej vela stastia, viem co to je za pocit ked sa nedari. Uz keby to tu bolo.

yoyo123
3. nov 2011

@tinusasa ahoj,to bol len planý poplach s tymi krámami 😠 včera na toaletaku trocha krvi a potom už nič ☹ ani dnes nič,vložka čistá,takže menzes sa nekoná,budem čakat dalej 😉 ach jo 😝