Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

nikaq
15. dec 2011

@bublinka11 prosím 🙂 aj ja som mala troška také špinenie ale ja mám vino-jačmený šrot+ oliv.olej. neboj ono by to potom malo postupne odchádzat,najhorší býva prvý a druhý mesiac.

nikaq
15. dec 2011

@janulka14 🙂 kolko si sa liečila u pani Anky kým si otehotnela?

janulka14
15. dec 2011

@nikaq bude to zniet neuveritelne ale iba 2 mesiace a náhoda to určite nebola 😉

majda27
16. dec 2011

@verca3334 ahojky neprisla ti nahodou uz ta deka? Ja som nad tým tiež rozmýšľala.

tinusasa
16. dec 2011

@janulka14 ahoj 🙂 a ked si mala obklad ako dlho si si ho nechavala ?

bleble
16. dec 2011

Ahojte, prosim vas, pomohla pani Kopáčová niekomu aj zlepšiť funkciu vajickovodu? Neviem ako by som to nazvala, skratka uz som po druhom mmt, pri prvom jeden vajickovod zobrali a pri druhom sa mi plod vstrebal nastastie sam, ale aj ked mam priechodny ten vajickovod, jeho funkcia je pravdepodobne oslabena /posuvanie oplodneneho vajicka/ mal niekto podobny problem a co vam poradila pani bylinkarka? Dakujem

tinusasa
16. dec 2011

@bleble ahoj 🙂 najlepsie ak jej zavolas ona Ti urcite ochotne poradi.

bleble
16. dec 2011

@tinusasa nejak som uz nechcela otravovat pred sviatkami, ale v novom roku urcite zavolam a hadam tam aj pridem 🙂

mishhel
18. dec 2011

CHcem sa spitat,nema niekto podobny problem,mam zvyseny nejaky hormon,nemavam ovulaciu,najde sa tu niekto s takym problemom,co vam pani bylinkarka poradila.chcela bi som skusit aj ja nieco prirodne uz som strasne zufala,po sviatkach bi som ju chcela navstivit,ale som netrpezliva tak chcem to skusit uz teraz .dakujem

mishhel
18. dec 2011

prosim poradi mi niekto nieco na tu ovulaciu neboli ste u pani bylinkarky s podobnym problemom?kazda rada potesi....dakujem uz som strasne zufala ,nemozem si momentalne dovolit ist zanou.

verca3334
19. dec 2011

@majda27 ahoj, zatial mi deka neprisla, skusala som im tam aj volat, ale nikto to tam neberie. dam urcite vediet, ked pride

janulka14
19. dec 2011

@tinusasa ahojky, obklad som nechávala celú noc...

tinusasa
19. dec 2011

mishel ahoj 🙂 mne pani Anka poradila pit cajik z vitexu jahnaceho ale pijem ho este len 3 den ja mavam problemy s menstruaciou a nedozrievaju mi vajicka a menstruacia mi meska aj 2 tyzdne tak dufam, ze to pomoze 🙂

tinusasa
19. dec 2011

@janulka14 ahoj 🙂 mala si ten tvaroh a nechladilo ta to ? lebo ja potom chodim vnoci aj dvakrat cikat

kacena85
19. dec 2011

ahojte baby
ja som bola u pani Anny cca pre dvoma tyzdnami, vo feb. som potratila, odvtedy som nedostala menzes a dr uz nevie co so mnou tak ma objednal vo februari na hysteroskopiu, na ktoru nechcem ist :( ale pokial liecba nezaberie dovtedy tak nemam na vyber. takze potrebovalasom radu ohladom menstruacie, dr mi povedal aj to ze mam nizky progesteron a vysoky testosteron. daval mi injekcie a nic, brala som antikon. a nic. tak som mu povedala ze konec. pockam a ked nic tak pojdem na ten zakrok.
pani Anna mi povedala, ze mozem otehotniet a tym ma velmi potesila, je to fakt zlata osobka. mam si davat vit E, caj gynastan, pila som taku zmes z cer. vina Bikaver tyzden, luhovat sa nad kamilkami a obklad kazdy vecer biele vino, mlieko, oliv. olej a hl. muka. nema to niektora z vas?lebo ja si to davam na hole brucho a zakryjem.ale neviem ci som to nemala dat do utierky?
a este vas chcem povzbudit mam kamaratku, ktora mi ju odporucila, bola u nej v juli a uz je v 4mesiaci tehu, jej sesternica tiez tak nejak podobne. takze zenyyyyy hlavu hore..budeteme tehu a hotovo
aj ked zakazdym ked si spravim test mam pol dna smutok :( ale isto tam tie dve ciarky budu 🙂

majda27
20. dec 2011

@kacena85 ahojky skus si to radsej davat cez utierku... Ale ak ti ti nerobi problem tak mozes aj tak ako si davas.
Treba hlavne veriť, ja som teraz trosku nerobila zabaly. Ale po novom roku opat ich zacnem robit...Pani Anka je veľmi mila, a dodala mi tolko energie že som tomu uverila, že možeme mat aj my babetko.. Ale liečba može trvat aj dlhsie... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kacena85
20. dec 2011

@majda27 Uz som dosla na to ako mi to drzi tak asi to uz budem davat rovno na telo.lebo raz som to dala do utierky a uz to neslo dole.skoncila v kosi ;).viem,ze liecba je individ ale ja verim,ze to pomoze.je to lepsie ako cakat so zalozenymi rukami a nic ;(.aj priatelovi poradila dobre.mal v marci vaznu nehodu.dala mu taky gel z byliniek lebo ho po operacii krku velmi hlava bolieva.akonahle ho to zacne boliet natrem vmasirujem a nemusi davat tabletky

majda27
20. dec 2011

@kacena85 tak to je super. Aspon nemusí brať žiadne tabletky...

kacena85
20. dec 2011

@majda27 ty mas kolko liecbu od pani kopacovej?

majda27
20. dec 2011

@kacena85 Ahojky ja od maja tohto roku ale posledne dva mesiace to nedodržiavam pravidelne. Ale od januara sa chystam to poriadne dodrživať.

kacena85
20. dec 2011

@majda27 tak to je dost,ja si na tie obklady zvykam.aj mi jedna baba pisala ze treba byt trpezliva.ona ostala tehu po 8 mesiacoch.tak ale dufam ze to bude skor lebo vrrr.zatial sa tak vazne snazime mesiac naplno lebo mi dr nedovolil kvoli menstr.viem ze to nie je

kacena85
20. dec 2011

@majda27 hups
Ze to nie je tak vela ako niektori.prvy krat to vyslo na prvy sup.ked tak dumam tak to je uz treti mesiac snazenia.neviem ci vobec je sanca ked nemam menzes

majda27
20. dec 2011

@kacena85 Ved uvidis...Hlavne netreba panikarit. A myslieť na niečo iné nie sa sússtrediť na to..Každá reagujeme na liečbu úplne inak. U niekoho to trvá dlhšie u niekoho kratšie.

kacena85
20. dec 2011

@majda27 ved to,najhorsie je na to nemysliet.neni den co by som nad tym nerozmyslala.cloveka to skrie.tiez stale na ☹ ta menstruacia.rok a stale nic.nechapem.a tiez dr ze no to sa stava po potrate.a ine nic.pocuvam ze mali baby nejake vysetrenia,tabletky.mne robil horm.profil a len antikon.nic ine.tak neviem.tento rok som po potrate menila uz dr.nechapem

janulka14
20. dec 2011

@tinusasa ja som mala cibulový obklad + olivový olej, hladká múka a biela pálenka zohriat a teplé vložit do bavlnenej utierky a priložit na bruško, nechat až do rána, akože riadny humus to bol, ale vyplatilo sa... nechladilo ma ale strašne mi to smrdelo 😖

tinusasa
20. dec 2011

@janulka14 pekne a ako dlho si obkladala ? mna ten obklad chladi asi to bude tym tvarohom lebo on je studeny ked uz je vychladnuty. Co tu citam tak vidim, ze kazda mame iny obklad

janulka14
20. dec 2011

@tinusasa to asi podla diagnozy sú tie obklady...
ja som dodržiavala dva mesiace

monka112
25. dec 2011

ahojte baby, rozmyslam navstivit p. Kováčovu, ako to funguje u nej? treba sa objednat? ako dlho sa k nej caka? date mi na nu tel. kontakt? dakujem,

dasaa
26. dec 2011

@monka112 ahoj tu je tel.c.-0903037131.Ja ked som chcela is k p.Anke tak som jej najprv zavolala ci robi a kedy.Ked budes prva tam tak pojdes prva ale tehotne a aj tie co su na rizikovom maju prednost aspon vtedy mi to tak povedala v telefonne.No my sme tam uz boli ovela skor bo sme daleka ale kludne ti tam vystaci byt okolo 14:30 hod bo aspon pri nas o takom case uz ludia chodili.A ako to funguje no pojdes do vnutra aspon ja som mala zo sebou aj papiere od lekara pre istotu.Povies jej vsetko a ona ti zacne hovorit veci a pre istotu si budes aj zapisovat aby si vedela co mas robit 🙂

monka112
26. dec 2011

@dasaa dakujem, a pomohla vam? ja som uz po druhom ivf a neuspesne a to sme obidvaja v poriadku, tak sa chcem obratit na tu pani, hadam nam povie ze preco to je tak, ona to citi alebo vidi co mi je? ja som z daleka tak sa musim objednat