Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

noe
autor
10. júl 2009

http://ozene.zoznam.sk/cl/100225/248394/Kde-sa-...

http://spravy.pravda.sk/kde-sa-konci-moderna-me...

nasla som par clankov o nej. Ale osobne skusenosti su asi cennejsie. A samozrejme stretnutie s nou. 🙂

Vopred dakujem.

noe
autor
10. júl 2009

dakujem reivka. Nahodou nemas s nou osobne skusenosti?

katkapoivf
10. júl 2009

Caute baby,
ja s nou skusenosti nemam, ale zaujala ma. Skor ako sme sa dali na IVF pochodila som dost bylinkarov... Niektori usli, jeden bol totalny magor, ktory zo mna vyhanal zlu energiu, ale tato tetusa vyzerala rozumne. Alchemilkovy caj odporucaju vsetci bylinkari v roznych zmesiach, niektori pridavaju mysi chvost, dalsi rebricek atd. Ja mam knizku Babkine bylinky od Dugasovcov, je uzasna od jej kupenia si miesam bylinky sama - na vsetko.
Mam dobru skusenost aj s kupelmi:
Ja som z LM a nedaleko tu mame zazracne kupele Lucky... Nam sa to zial nepodarilo, ale voda ktora je v tychto kupeloch je zazracna, masaze ktore tetusa v Tv ukazovala tam davju podobne - vola sa to panvova zostava - je zamerana na masaz driekovej chrbtice a potom spredu bruska v smere hodinovych ruciciek Perfektna je aj Mojzisovej zostava, ktora sa tam cvici - zostava cvikov ktora upravuje ulozenie maternice, spevnuje svaly panvoveho dna zlepsuje prekrvenie organov panvy - tiez velmi osozne. Sluzby su tam sice strasne - socializmus prvej triedy 🙄 . Ale inak super AQUA vital svet, novy krasny a skvele miesto na oddych.
Takze baby skusajte, ale hlavne si dajte poriadne vysetrit partnerov, aby ste sa netrapili zbytocne... ☹
Drzim palce 🙂

mamartinka
10. júl 2009

no ja tiez nad tou pani uvazujem.kontakt na nu uz mam tak niet co riesit.my sme podla lekarov zdravy par ale tato pani ma zaujala.tiez sa snazime uz cez dva roky a nic.

mimina321
10. júl 2009

😲 ved to je moja bývalá kolegynka 🙂

noe
autor
10. júl 2009

mimi tak nam nieco o nej povedz 🙂

mamartinka
10. júl 2009

mimi popis nieco o nej. 😕

katkapoivf
10. júl 2009

mimi, tak uz nam napis, aj ja som zvedava 😉

bzzmajka
10. júl 2009

mimi, dúfam, že sa čoskoro prihlásiš a napíšeš.

mimina321
10. júl 2009

je to taká milá pani,ale ako s bylinkárkou s ňou nemám skúsenosti.skoro stále som ju videla usmiatu

bzzmajka
10. júl 2009

a dalej??

mimina321
10. júl 2009

viem,že k nej chodili dvievčatá s rôznymi zdrav.problémami niektoré boli velmi spokojné,ale poznáte to kolko ludí tolko chutí 😉
ja osobne som u nej nebola neviem,ale ako som písala bola to milá pani 😵

bzzmajka
10. júl 2009

Odial je?

mimina321
10. júl 2009

z vrbového

bzzmajka
10. júl 2009

To je asi kde? okres atd.

mimina321
10. júl 2009

to je kúsok za piešťanmi

mimina321
10. júl 2009

cca 11km za piešťanmi

bzzmajka
10. júl 2009

11 km na aký smer? a Dakujem

raona
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bzzmajka
10. júl 2009

A ako ju hodnotíš? neprezradíš svoje čo ťa tam veidlo a ko ti pomohla?

mimina321
10. júl 2009

výdeš z piešťan k dialnici ale nezídeš pojdete rovno-na trebatice,krakovany-potom je hned vrbové 😵
no na vysvetlovanie smeru som slabá 😅

noe
autor
10. júl 2009

smerom na Bratislavu

pozri si maps.doogle.com

Aj v reflexe posobila na mna velmi milo. No mna hlavne zaujima po profesnej stranke 🙂 aj ta humanna je dolezita, ale na liecbu pekny usmev a mile slovo nestaci 🙂

noe
autor
10. júl 2009
mimina321
10. júl 2009

ako som písala niektorým pomohla ja osobne ti neviem napísať ako bylinkárku som ju neskúsila

bzzmajka
10. júl 2009

Dakujem, pozerám, že ekby tam máme chodiť na masáže atd. aby nám to pomohlo bolo by to finančne náročné.

raona
10. júl 2009

ja som bola po MA, ked som druhy krat otehotnela, tiez to bolo s problemami {krvacanie}, tak som za nou zasla.. robila mi tu masaz a sama zistila ze som po MA... povedala mi, ze mam slabu maternicu, aby som zo zaciatku tehu co najviac oddychovala, nenamahala sa a nechodila po schodoch.. tak som dodrzovala.. potom mi bolo uz fajn, tak som tam nesla, hoci vravela, ze mam este prist, ked budem potrebovat..
kamoska tam chodila castejsie, tiez bola po MA, ona tusim pila od nej aj nejake tie caje.. a potom ku koncu tehu tam sla znova, bo jej skoro zacalo padat brucho, tak jej ho p.Kopacova podviazala a potom sa to vylepsilo.. takze neprislo k predcasnemu porodu..

noe
autor
10. júl 2009

bzzmajka - ved to mas len hodinu cesty. Ked zacnes chodit do CARu, tak to budu zaujimave sumy. Par euracov za cestu je podla mna nic.

No ale uz vy musite vediet co a ako 😉

raona
10. júl 2009

bzzmajka.. mozno by ti aspon jedna dve masaze a konzultacie s nou pomohli... a jej nemusis platit nic, das co uznas za vhodne..

bubulka722
10. júl 2009

Ahojte kočandy!
Ja som nevydržala a volala som jej. Je to veľmi zlatá osoba, strašne milá a prístupná. Hneď mi dala termín na pondelok. Ja to mám len nejakých 8 km, tak prečo nie. Problém má hlavne manžel a povedala, že aj s tým sa dá čosi urobiť a keď nie, tak mňa super pripraví na plánované IVF. Skúsili sme veľa, tak prečo nie konečne čosi prirodzené?