Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

tinka9075
17. sep 2011

@in131 ved uvidime ked sa nepodari prvy krat idem na druhy pokus kamoška otehotnela po tretom iui tak uvidim a ešte je tu ivf keby sa nepodarilo 🙂

in131
17. sep 2011

@tinka9075 budem držať palce aby to vyšlo na prvý šup. A presne ako vravíš ked to nevíde ide sa na další pokus. Ved možosti je dosť. Len treba vydržať.

7bambulik9
17. sep 2011

@in131 Ďakujem určite pôjdem inšie mi vlastne ani neostáva. Len ma trápy, že nemám žiadnu konkrétnu diagnózu. To je vraj horšie.

7bambulik9
17. sep 2011

Baby ako sa vlastne postupuje pri IUI?

in131
17. sep 2011

@7bambulik9 ani ja som nemala žiadnu diagnozu. Len proste sa nedarí. Dala mi obklad z bieleho vína, vitamíny a priatelovi čaje a vitamíny. Uvidíš že budeš nadšená z tej pani a budeš mať zo seba super pocit.

7bambulik9
17. sep 2011

@in131 Nevieš či si mám zobrať aj všetky výsledky od lekárov? Krv, moč....Či na papiere nepozerá na hodnoty a tak.

carmenuska
17. sep 2011

@7bambulik9 - ahoj, nie nic take ti k pani Anke netreba. Iba jej vsetko porozpravas. Aj my sme tam boli na zaciatku augusta a som z nej mimo v pozitivnom zmysle... Ked sme tam boli tak jej prisla podakovat akurat jedna pani s babatkom na rukach, doniesla jej kyticu a darceky....To babo sa narodilo vdaka nej a nenormalne nas to povzbudilo. Tak tam utekajte. Drzim prsty.

7bambulik9
17. sep 2011

@carmenuska Ďakujem za info začínam sa tam nenormálne tešiť 😀 😀 😀 v utorok sa tam chystám

in131
17. sep 2011

@7bambulik9 nič si tam nemusíš zobrať - všetko jej povieš, či si mala potrat, ake choroby, zápaly močovych ciesť, operácie.... na všetko sa ta bude pýtať

123sabrina
18. sep 2011

ahojte ja mam 2otazky.pani anka mi dala zabal s palenky ale teraz neviem ked poklapkam kapesnik potom ho mam prelozit dat tak na brucho nanho sacik a sal.alebo pokvapkat pdkapesnik a to pokvapkane prilozit na bruchnw,sacik a sal?a este sa chcem opytat,ze pocas toho mozme mat s manzelom styk powedala!tak najprv moze byt styk a potom dam zabal.alebo styk ked mam na brusku zabal!

in131
18. sep 2011

@123sabrina Ja si ten zabal robim tak že preložim na 4 utierku a medzi dve vrstvy dám igelit takže 2vrstvy su suché a potom si to cele previažem prienkou. Robim to už 16dní a v pohode mi to vydrží na bruchu celú noc.

in131
18. sep 2011

Prosím vas poradte mi. Robím si zábal z bieleho vína už 16den a už včera sa mi priamo nad maternicou začal na koži robiť flak - červený a strašne to svrbí - dnes to mám už asi centimeter krat cm. Kdesi som to tu čítala že niektore dievčaatá to mali a že ta pani im povedala že ide z nich zápal a plesen. Prosím vas mám si to natriet canestenom? Alebo to nechať len tak. 😉

123sabrina
18. sep 2011

takze si mozem dat pansky kap pokvaplam ho . . .pselozim nato igelit a nato plienku?a ako tenpohl styk ked to mas ten zabal nasebe alebo nemusim ho mat na sebe!dakujem

in131
18. sep 2011

@123sabrina s tým stykom - neviem - ja styk už nemám ked si to dam na brucho. Väčšinou máme styk pred. Už ako uznáš za vhodné. Kamarátka vravela že si to na tu chvílu vyberie a potom si to tam vloží znova

123sabrina
18. sep 2011

aha ok a kolko teda ako dlho sa ma robit ten obklad?caje mam pit aj tristwrte roka a zabaly necem stale volat pani anke

in131
18. sep 2011

@123sabrina zabali si maš robiť stale až kým neotehotnieš. Len ked budeš mať menzes tak vtedy sa zábali nerobia. Tato kura trva aj 3/4roka ale možno sa ti podarí otehotnieť skôr.

123sabrina
18. sep 2011

in131lno ono je to takto tazke,ma som neplodna a aj manzel a.e verime ,ze nam pani anka pomoze....tak zaba.y plus caje,caje vkuse asi ôit bez ôrestavok vsak??dobre a s tym zaballm ti si tl davas na celu noc??alebo na par hodin??

in131
18. sep 2011

@123sabrina na celu noc.

kikuska21
18. sep 2011

ahojte , chcem sa spýtať pani Anka mi dala zábal - dávam si to na handričku a obviažem obväzom, je to správne? alebo tam treba aj igelit? a môže sa to obviazať obväzom? a ešte sa chcem spýtať , že kde sa dá zohnať čisto ženšenový čaj? nikde v lekárni ho neviem zohnať už som skúšala aj na internete ale nič.

majda27
19. sep 2011

@kikuska21 ja si žiadny igelit nedávam a je to v pohode. Kludne stačí obviazať obväzom, alebo starým nepotrebným šálom. Tak to robím ja. Keď nie je ženšenový čaj kludne možu byť aj tabletky, tie mame aj my. Lebo čaj nerobí manželovi dobre. Neskúšala si ho pozriet v zdravej výžive. Cez internet sa dá zohať len stačí zadať do GOOGLu... a najde vela odkazov.

tinusasa
19. sep 2011

@kikuska21 ahoj ja som zensenovy cajik nasla jedine v dm drogerke v lekarnach bez sance a ked tak iba so zelenym cajom ale najlepsie je cisty.pekny den 🙂

tinusasa
19. sep 2011

@kikuska21 takze tak som to myslela, ze v dm drogerii ho maju cisty 🙂

lucka654
19. sep 2011

@in131 Ahoj.Ja som mala tiež tento problém pri zábaloch a pomohol mi olivový olej 🙂

lucka654
19. sep 2011

@123sabrina Aj my sme boli obaja neplodní a po mesiaci liečby od pani Anky som otehotnela a teraz máme doma krásnu trojtýždňovú Emušku. Prajem veľa šťastia 🙂

netilka
19. sep 2011

Baby, ked jej zavolam, co jej mam povedat? Ze by som chcela prist na konzultaciu? A ako ju vo Vrbovom najdem?

yukaya
19. sep 2011

aj mna by to zaujimalo kde ju najdem... asi jej zavolam a podla cisla domu... na nete som nasla Felopio su to bylinne tampony,ktore si sama urobis, ale 1 kura (od kramov po kramy) stoji 500 € a musis zaplatit dopredu. a adresu maju v toronte,. Takze je to risk, ci vobec nieco pride, teda aspon ja sa bojim. Na slovensko ani do ciech to este nepredavali. Ale je tam vela pribehov zien, ktore otehotneli.

majda27
19. sep 2011

@netilka ahojky
Ked volate tak ona dvíha tak okolo 3 hod. Býva vo vrbom. Ak sa od Pieštan tak je to odbočka hned za Lidlom, a posledná ulička v ľavo. Dom je to ten kde na branke ma napísane ordinačné hodiny,resp. že treba vstupovať v takom poradí ako ste prišli. Tehotne upredňostnuje, aby nestáli dlho vonku.

majda27
19. sep 2011

@yukaya pani Anky je veľmi mila, netreba sa jej bat. A je veľa žien ktorým pomohla. Ja by som zašla k nej ako si objednávať niečo čo nie je overené na slovensku.

yukaya
19. sep 2011

pisala som s jednou kamoškou v amerike a ta sa tam bavila o tom s lekarkou, a ta tiez hovorila ze to je blbost, ze to nepomoze, ale lekári zrejme vsetci sa stavaju k bylinnym liecbam rovnako.... keby som mala istotu ze mi to pride tak si to bez vahania objednam ...

carmenuska
19. sep 2011

@in131 - skus jej zavolat koli tomu flaku na bruchu, moze byt alergicka reakcia, mozno ti nieco zmeni , alebo fakt ze nieco zle z tela ide von a liecba bude mat uspech 😉

@lucka654 - a mozem sa ta opytat, aku ste mali od lekarov dg ked pomohla pani Anka?