Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

majda27
21. sep 2011

@cmelica ahojky a aku bylinku si zbierala?

7bambulik9
21. sep 2011

Čaute tak ja som včera tiež bola a neľutujem. Je skvelá len to čakanie bolo hrozné. Dala mi obklad z múky,pálenka...ktorá to tiež máte? Aj to prevaríte či iba zmiešate?

cmelica
21. sep 2011

@majda27 cao 🙂 🙂 🙂 mysi chvostik...to bolo rozhodovania ci je to ono ,alebo nie 🙂 🙂 🙂 ty mas niaku bylinku,co si mas zbierat??

majda27
21. sep 2011

@cmelica ja pijem čaj gynastan. Ale mam už časť byliniek čo je v nom nazbieraných ostatné dokupim a spravim si ho sama. Sušené bylinky by sa mali cca do roka od susenia spotrebovat, vtedy maju najväčší účinok. Myšiho chovstíka aj ja mám strašne veľa nasušeného, ten mi dokonca rastie v záhrade.
@7bambulik9 tak ten obklad mam aj ja. Je to hl. muka, vino, a bravčová masť. Ja to zmiešam, a dam na utierku.

7bambulik9
21. sep 2011

@majda27 Ja to mám inak hl.múka, olivový olej,pálenka a zmiešať

cmelica
21. sep 2011

@majda27 ten cajim pijem aj ja ..teda dnes 1x...a z mysieho chvostika zbieras co???citala som ze by sa mali hlavne kvety...my mame vnat 🙂 je to take trakate,ze??dam foto co to mame??

majda27
21. sep 2011

@cmelica ja mam aj vnať aj aj kvet, tak si do toho čaju dám oboje. Aspoň tak som to niekde vyčítala. Klunde možes dat foto.

pici
21. sep 2011

babulky boli ste u nej niektora napriklad aj pre problem s mykozami opakujucimi sa? ak ano, prosim napiste mi IP

cmelica
21. sep 2011

@majda27 moze byt caj aj len z vnate??kvet nenajdem...akurat pokosili...

majda27
21. sep 2011

@7bambulik9 tak to som sa sekla. Ja mam ten co som písala, viem že ho ma viacero žien. Ale určite postup je taky isty pri oboch. Hlavne by to nemalo byt moc riedke aby to netieklo.

majda27
21. sep 2011

@cmelica tak stary dobry google. Može sa aj vňať. Takže kludne si to možeš dat do toho čaju. Mne len chyba alchemilka a hluchavka biela, tu som nikde na okoli nenasla. TIe si kupim ako sypane caje a zmiešam s ostatnými bylinkami.

cmelica
21. sep 2011

@majda27 tak tu je nasa bylinka chvostik 🙂

majda27
21. sep 2011

@cmelica tak to je presne on.

cmelica
21. sep 2011

@majda27 🙂 🙂 🙂 uff ako sa mi ulavilo...zajtra rano urobim cajik a v robotke pekne vipijem 🙂

majda27
21. sep 2011

@cmelica Tebe bylinkárka nakázala len myší chvostík?

cmelica
21. sep 2011

@majda27 rano a vecer gynastan a doobeda mala salka mysieho chvostika,nie silny...aj koli SZ...

majda27
21. sep 2011

@cmelica coze SZ?Tuto skratku ešte nepoznám, s tým myším chvostíkom potom oparne. Vo vysokých dávkach je jedovaty.A na čo pomáha ten myší chvostík v tvojom prípade?

cmelica
21. sep 2011

@majda27 SZ stitna zlaza 🙂 ...hlavne koli tomu...mam chronicky zapal...

cmelica
21. sep 2011

@majda27 budem si davat do salky tak 3-5 ks vnate a zalejem vodou...to staci si myslim,,,

majda27
21. sep 2011

@cmelica dakujem. No ja neviem či mam niečo zo štítnou žlažou, ale ma ju moja mama.Tak idem na preventivku a tam mi doky zoberie krv aj na tu štitnu zlazu - hormony a podľa toho sa určí či ju mam alebo nie. Ale si to preistotu zapamatam.

cmelica
21. sep 2011

@majda27 🙂 zapamataj...pravdepodobne je horsia SZ ked je znizena alebo zvisena...pani Anka povedala ze preco mat zapal ked sa to da liecit...tak sa z toho tesiiim 🙂
bo mi hrozilo brat lieky az az az neviem do kedy...v novembri idem na kontrolu,tak som zvedava ako budem na tom po liecbe 🙂

cmelica
21. sep 2011

@majda27 nevadi ked si cajik urobim rano do salky a prelejem do umelej flasky??myslim ten z mysieho chvostika...neviem si predtavit,ze by som si ho varila v praci...to by bolo otazok...

izzie27
21. sep 2011

@majda27 majdi aj ja mam muku, vinku a masť. a velmi dobre sa mi spi. 😀 😀 😀

majda27
22. sep 2011

@cmelica ahoj nemalo by to vadiť.
@izzie27 ja som si naprv nevedela zvyknúť späť s tým zábalom, ale časom som si zvykla. Aj mne sa veľmi dobre spí.

bubinko83
22. sep 2011

ahojte chcem sa spytat ake dlhe su čakacie doby na objednanie atd.? Ako to tam prebieha u tej pani? Ma svoju ambulanciu alebo? A tie bylinky by mi predala hned ona? Dakuem

yukaya
22. sep 2011

@cmelica ja hej, ved kvoli tomu som tam isla... 😵 len aby mi to zabralo...

yukaya
22. sep 2011

@7bambulik9 podobny obklad mam aj ja ...len + dalsie prisady... mam to zohriat na horucu kasu mi povedala ... sice ta muka sa mi prilepila trochu na hrniec ale inak v poho..

yukaya
22. sep 2011

@7bambulik9 ...tak sme tam boli asi spolu v utorok 😎

majda27
22. sep 2011

@bubinko83 ahojky
Jej stací len zavolať, ona neobjenáva. Berie podľa poradia kto tam kedy príde. Uprednostnuje tehotne. Bylinky pokiaľ má ona tak dáva ona, ale ak nie tak sa dá ten čaj kúpiť.

majda27
22. sep 2011

@yukaya a ktorý útorok ste tam boli?