Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

jessica2225
19. jún 2010

Tak čaute všetky babulky. Písala som niekedy v oktobri alebo v novembri,ale poctivo som vás čítala. Tak možem vám napísat dobrú správu moja sestra je tehotná. Bola v centre na UO a vyšlo to a počúvala hlavne pani Anku. Snažili sa velmi dlho aj po vyšetreniach chodili a stále nič. Až teraz a to bola už druhý krát na UO. Tak všetkým snažilkám prajem aby ste aj vy boli tehu a dúfam a pevne verím že tento rok bude naozaj plodný. Držím palce

maticap.
19. jún 2010

Ahojte, v tejto teme som nova. Chcela by som sa spytat - myslite, ze mozem p. Kopacovej zavolat aj cez vikend alebo radsej neotravovat a pockat do pondelka? Este som u nej nebola, no chcem to vyskusat. Dik za odpoved! 😉

mirm
19. jún 2010

@maticap. ahoj
ja som jej volala v piatok, a povedala ze vikend ma plny a mam prist v utorok

nativa006
20. jún 2010

Ahojte baby.dlho som tu nepisala,ale sledujem vas.neviete ci ma uz pani Anka neake bylinky.chcela by som ist za nou.bola som u nej pred rokom a zatial sa nic nedeje,uz som z toho zufala. ☹

mariynka
21. jún 2010

kocky, dala vam pani Kopacova aj nieco na bolestive prsniky? ☹ ☹ ☹ prosim poradte miiiiiiiiiiiiiiiiii 😲 🙄

janula_nz
22. jún 2010

ahojte. tak ja sa k p. anke chystam vo stvrtok. tak potom mozem napisat, co mne dala 🙂

janka13ke
22. jún 2010

mariynka
na tu knihi som sa pytala, no je vypredana, vravela, ze mozno doplni prve vydanie a vyda ju znova, no nevedela to na isto, či sa do toho pustí, či nie.......
.........
neviem ci dava aj nieco na bolestive prsniky.......

maticap.
23. jún 2010

Ahojte, tak som vcera bola u bylinkarky p. Kopacovej vo Vrbovom. Povedala som jej, co mame za sebou, ze som v podstate zdrava (tri IUI bez vysledku a laparka nepreukazala ziadne problemy) a mm tiez. Doporucila mi dat si zistit, ci nemam chlamydie - ale z krvi, nie z vyteru (nie som si ista, ci mi uz niekde nerobili chlamydie...okrem toho som zdravotnik a priznaky akejkolvek chlamydiovej infekcie by som asi odhadla - ale dajme tomu). Potom sa pytala na zapaly mocovych ciest, infekcie v posve. Na laparoskopiu ma pani svoj nazor - podla nej zbytocne agresivne vysetrenie (ved ja viem, ale ako som mala presvedcit lekarov ze som v poriadku? 😀 ). A tak mi "naordinovala" nasledovne: vysetrit chlamydie, 2x denne vitamin E, 1xdenne zinok, pit 2xdenne caj gynastan, 1x denne pit caj z orechovych listov, 1xtyzdenne si robit tzv. sedaci kupel z orechovych listov (myslim, ze na tie infekcie v posve - ktore mimochodom uz dlhodobo nemam a aj som jej to povedala...), 1xdenne pit caj z kapucinky vacsej (alebo uzivat v tabletkovej forme - podla toho, co zozeniem), a naparovat sa "zospodu" z vyvaru z petrzlenu.
Ked to mam zhrnut: nie som nejako extra presvedcena, ze toto je ta "liecba" po ktorej urcite otehotniem. Ale nieco z toho (a mozno aj vsetko) urcite vyskusam. 😉

mirm
23. jún 2010

baby a na co je ten vitamin E, viacerym to odporucila.
Ja som mala ist vcera len z rodinnych dovodov sa proste nedalo. Ja mam pco, nemam ovulaciu a aj nizku sliznicu.
Neviete mi poradi?

aaddeell
23. jún 2010

&maticap
aj mne kazala aby som si dala urobit chlamidie z krvy ale pride mi to zbytocne kedze chlamidie mi boli robene z posvy pred cca 2 mesiacmi a vsetko bolo ok
Potom sa pytala na zapaly mocovych ciest, infekcie v posve- mi dala kazdy druhy den pit caj z orechovych listov, 1xmesacne aj s manzelom si robit tzv. sedaci kupel z orechovych listov (myslim, ze tie infekcie v posve - ktore mimochodom uz dlhodobo nemam a aj som jej to povedala...) ten kupel som raz skusala mala som z neho uzasnu pokozku ked uz nic ine
2x denne vitamin E
2xdenne caj gynastan proti tomu nic nemam chuti mi a predtym som pila zvlast tie bylinky
a ja si mam este robit zabal na brucho s mlieka a sezamovych semienok

janula_nz
24. jún 2010

ahojte

ja idem k p. anke dnes. aj sa bojim, ci je vobec nieco na moju diagnozu. ale ved ona najlepsie vie, co mi pomoze. teda snad 🙂

janula_nz
26. jún 2010

ahojte. ozivujem temu aby sa nezabudlo na nu 🙂

aaddeell, to mavas ake infekcie? mykozy a take nieco alebo ake? 🙂

ja si mam dat tiez vysetrit krv na chlamidie. akoze ziadny problem, aspon budem vediet, ci je to ok. a tiez mam pit gynastan a uzivat zinok. a prvy mesiac robit obklady z mlieka a lanovych semienok a dalsie dva mesiace z materiny dusky zase. ale ja som dost tazka diagnoza, takze to bude vraj mooooc dlho trvat. ale ked uz 8r cakam, tak ten rok, dva nejakok vydrzim, no nie? 😉

zibi
26. jún 2010

dievcata..nemat knihu od tej pani bylinkarky?neviete kde sa da zohnat?kupila by som si ju?

chiguita
26. jún 2010

janula _nz ,jakou máš diagnozu?
Já mám myomy,také si s nimi nevím rady ☹

Nemáte zkušenost jaký bylinky na myomy?

aaddeell
26. jún 2010

@janula_nz
ja nemam uz dlho ziadne zapaly tak neviem preco mi to dala

mirm
26. jún 2010

@chiguita mne lekarnicka minule dala misi chvost caj

janula_nz
26. jún 2010

chiguita no ja mam zrasty v bruchu po operaciach, tak tie obklady by mali byt nato. vlastne mam nepriechodne vajcovody

chiguita
27. jún 2010

mirm - misi chvojst,nevíš co je to za bylinky po česku 🙂
A pomáhajú na myomy?

mirm
27. jún 2010

@chiguita je to: myší chvost alebo řebříček obecný

chiguita
27. jún 2010

🙂 🙂 🙂 děkuju.

chiguita
27. jún 2010

mirm, pomohl ti řebříček na myomky ? Ten mám v směsi s kontryhelem.

mirm
27. jún 2010

@chiguita kontryhel je alchymelka ze? tu pijem aj ja. ja nemam myom, len mi rastie nizka sliznica. Ale ked som bola v lekarni tak som sa pytala na caje kt. by mi mohli pomoct, a lekarnicka mi povedala ze mysi chvost je na myom ale moze mi pomoct

tina4931
27. jún 2010

maticap - ja som podobný prípad. Diagnóza - nevysvetliteľná neplodnosť. 2x LPS aj mm v poriadku. Lenže ja aj môj obvnodný gyn. akosi tušíme kde by mohla byť príčina. A pani Anka to svojím spôsobom odladla podobne. Mávala som odjakživa zápaly okolo krčku, ale nikdy sa nedostali dalej - čiže žiadne zrasty a pod. Mala som všelijaké baktérie - e. coli, streptokoky o kvasinkách ani nehovorím - ako na bežiacom páse, plus ešte HPV....Teraz som po dlhodobej liečbe aj u imunológa dlhšiu dobu cca vyše roka v poriadku. Ale vraj telo si to pamätá a stále akoby leukocyty bojujú proti všetkému cudziemu.....Teda ja osobne si myslím, že náš problém je niekde v imunológií - protilátky proti spermiám.....alebo niečo podobné. Anka mi kázala piť kapucínku - na tie zápaly, vitex, vit. E a čaj pre tehotné - ten som ale vymenila za alchemilku.

tina4931
27. jún 2010

Inak táto teória, ktorú som vyššie napísala......aj som to čítala v odbornom článku na nete - len už neviem kde, ale niečo také ako neplodnosť z imunologických príčin. Čiže aj keď už momentálne nemám zápaly, môže to byť možná príčina a ja tomu celkom verím, lebo fakt to bolo u mna dlhodobé. Inak 1x som mala aj chlamýdie, ale to bolo dávno a hneď zistené a liečené.

obelix
28. jún 2010

kočky prosim nie je tu niekto kto by isiel z BA za pani Ankou ? Ja by som sa pridala.. moje auto je v haji ☹
Prosim ozvite sa, velmi rada by som tam isla.
Dakujem 🙂

mariynka
28. jún 2010

kocky, takze vsetkym vam radi vitamin E, zinok a ten cajik gynastan..asi vyskusam..

ja momentalne pijem caj od znamej liecitelky, ktora ma tiez doma kopec fotiek s detickami, na ktore mamicky dlho cakali.. ja sa sice este nesnazim, ale pijem ho, lebo zevraj zmensuje aj cysty.. a ja mam praveze tu 😒 😒

nechcem mudrovat, ale len poradit..

nemyslite si, ze to vase "snazime sa" vplyva na vasu psychiku???a skor negativnym sposobom?
ja som nad tym rozmyslala, ja ked zacnem pracovat na babatku, nezavesim to sem, ze sa snazime.. podla mna je to tlak na psychiku.. a vlastne vsetko je o psychike.. 😉 🙂 🙂 tot len moj skromny nazor 😅 😉 🙂 🙂

mirm
28. jún 2010

@mariynka a u akej liecitelky si bola?
Psychika je svina....

maticap.
28. jún 2010

@mariynka samozrejme, ze je to o psychike... ale co by si robila, keby si sa nejaky ten rok, dva, tri snazila, a ziadny vysledok??? 🙄 Mne je jasne, ze je mozno cely problem u mna v hlave, ale rada by som pocula nejaku mudru radu ako to odtial vyhnat. 😕 A hlasky typu: "na to nesmies mysliet" neberiem 😝

mariynka
28. jún 2010

@mirm u nas v Nitre, v babkinej dedine je jedna.. nie je liecitelka, len vdaka tomu caju pomohla viacerym zenam.. praveze sama nevie ako sa ten caj vola.. ma zvlastne listy aj kvety..

@maticap. vzdaj sa myslienky, ze to nejde.. maximalne si to uzivaj.. ono to pride.. nemas pocit, ze sa vas sex zmenil uz len na snazilkovanie? nemyslis pri nom len na to, aby to vyslo.. 😅 😅 nechcem mudrovat, to urcite nie.. ale psychika je na prvom mieste.. mozno ja preto baby, ktore nad tym nerozmyslaju otehotneju na prvykrat 😅 😉 🙂

obelix
28. jún 2010

žienky prosííím nejde niekto za pani Ankou ?