Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

saksina
26. nov 2009

tak možno je to dobré znamenie, že sa nám telo očistilo od škodlivín a už budeme čistučké pre bábätko 😵

aja37
26. nov 2009

Ha, kiez by si mala pravdu! to by bolo super. 😉

saksina
26. nov 2009

no ja si to inak vysvetliť neviem 😀 Tak snááááď mám pravdu 😅

nativa006
27. nov 2009

aja37 kolko stal ten vitex. 🙂

aja37
27. nov 2009

Dnes mi dosiel ... tusim je to 560Czk za tusim 1kg. Dnes vecer si z toho urobim prvykrat caj. Dam potom vediet, ake to bolo. Vraj to nie je zrovna chutne 😖 😀

bettynka222
27. nov 2009

bubulka chodila som na mobilizacie ktorevymyslela ludmila mojzisova ako doplnenie cvicenia na liecbu problemov s chrbticou, z ktoreho sa stalo cvicenie proti neplodnosti 😀 no blokady som mala v spodnej casti chrbtice...a vraj preto, ze mam vrodenu hypermobilitu klbov. a prejavilo s ami to asi pred rokov, ked mi znicoho nic opuchli kolena a vykyblili sa zo svojej polohy 😝

bobjan len sa pekne vrhni na cvicenie. inak ja osm cvicila doma s dvdckom 😉

mata1001
28. nov 2009

ahojte baby mate od pani Anky niektora radu ze sa mate naparovat nad mliekom s cesnakom a davat si obklad na podbrusko z uvarenych,posolenych a octom pokvapkanych zemiakov?

vika68
29. nov 2009

mata 1001 ake mas problemi?

mata1001
29. nov 2009

ahoj vika bez liekov(estrofem,lutenyl a clostyl)nemam ms.beriem ich cca pol roka a ms mam a uz aj ovu.brala som HAK 10 rokov a pani Anka mi povedala ze to bude ok,len mi musi rozhybat vajecniky,ze su po dlhej dobe uzivania HAK lenive....ja jej strasne verim a dufam ze budem tehu.poctivo sa tento mesiac naparujem....

vika68
29. nov 2009

ahoj,počula som na ňu samé chváli,za pokus to určite stojí. ja som u nej nebola,ale uživam sama od seba gynastan čaj a feminam elixír,čo vraj tiež upravuje cyklus,obsahuje jarabinu vtáčiu,ktorá pomáha otehotneniu. Neviem či to má zmysel,ale tiež si hovorím že za pokus to stojí. Ja nemožem už 15 rokov,a teraz mi zistili myom,ktory mi laparoskopicky odstránili,ale ked som bola pred mesiacom na kontrole,tak mi dr,povedala že mám cystu. preto som sa rozhodla skusiť to takto riešiť.

mata1001
29. nov 2009

vika urciteju navstiv...nic za to nedas.ona ti poradi.

vika68
29. nov 2009

uvidím chcela by som na jar zajsť za nou,bo to mam dosť daleko, a tieto kvapky budem uživať do konca februara,takže po tom,ak to nepomôže. ver mi ja by som aj hned teraz,ale už ked som začala s tymto,tak tolko ešte počkám,aj ked už moja nadej a trpezlivosť je na koncoch. a bohužial už aj vek je na koncoch,ved už vo februari budem mať 42.takže som dosť zufalá ale predsa ešte troška verím,ved som len tri mesiace po laparke,a vzhladom na to že ten myom bol uchytený presne tam kde by sa malo babo, a vraj som ho tam už mala dosť dlho,tak toto ma ešte drží nad vodou, čo ak sa to teraz predsa len podarí.

mata1001
29. nov 2009

vika ja ti strasne drzim palce,ja osobne by som nevydrzala a mozes jej aj zavolat.nemusis chodit.povedz jej ze to mas daleko.a ona ti poradi aj cez telefon,povedz jej co vsetko uzivas,cez co vsetko si presla...a uvidis ze ti povie ci to mas uzivat nadalej alebo nie.ja som pila gynex kvapky 3 mes a boli to zbytocne vyhodene prachy a cas.
nestracaj uz ani minutu...a volaj!!! mna tiez navnadili na navstevu u pani Anky z Mk.a urobila som dobre ze som sla.ja strasne dufam ze jej rady mi pomozu... drzim palce... 😉

vika68
29. nov 2009

nato som nemyslela,že by som len zavolala,vidíš diky za nápad. skusim potom sa ti ozvem som ti naozaj vdačná.

mata1001
29. nov 2009

telefonne cislo najdes myslim na 2 strane v tejto teme.som rada ze som ti poradila.daj mi urcite vediet ze co ti povedala. 😉

aja37
29. nov 2009

baby, tak som si urobila ten caj z vitexu a poviem vam, nic dobre to teda nie je. nemala som pribalovy letak, ze ako to mam robit, tak som zavolala p.Anke. mam to cca 5min povarit a potom vypit. uz aj ona ma upozornila, ze to nie je pochutinova bylinka, takze som tusila, ze to nebude nic moc, ale co sa z toho vyklulo .... no poviem vam, necham to vzdy vychladit, aby som to mohla vypit relativne rychlo. dnes som napriklad vzdy kazde 2 hlty zajedala jablkom. no ale co clovek neurobi, aby sa sance na tehotenstvo zlepsili ... moj manzel uz zahlasil, ze keby to bolo na nom, tak by asi nevydrzal tolko co ja 😀

vika68
29. nov 2009

no veru je to tak,aj moj povedal,že on to už dávno vzdal,ved ked doteraz nič,tak načo sa trápim.aj ked dr. zahlasila že najlepšie by bolo vybrať maternicu,dosť ma aj on prehováral že ak je to vzáujme mojho zdravia tak aj on stym suhlasí,a aby som nešpekulovala,zbytočne, ved on má deti.(myslel s tym moje deti ktoré sme sice spolu vychovali),ale predsa viem že určite by sa potešil keby sa to podarilo.

mata1001
29. nov 2009

moja a preco ti chceli vybrat maternicu?no len nespekuluj a volaj.ale az po 17.hod lebo ona pracuje...

vika68
29. nov 2009

ked mi našla dr, ten myom prvá jej reakcia bola ta že všetko vybrať,ved už mam vyše štyridsiatky. vieš ked žena dovrši 40 už je asi odpísaná,však no a čo načo mi je vlastne maternica? aspon niektory lekari si to tak predstavuju.Chvalabohu našla som lekára ktory to bez ohladu na moj vek vybral.sice bolo to cez štyri okresy,ale podarilo sa.

mata1001
29. nov 2009

no super,tesim sa ze si ok.a kedy budes volat? 🙂 🙂 🙂

dara112
29. nov 2009

ahojte kocky, betynka a kde sa absolvuju tie mobilizacie co spominas

vika68
29. nov 2009

predpokladam že v priebehu tyždna po piatej.,skusim ved zato nič nedam.

mata1001
29. nov 2009

jasne.skus a napis mi... 🙂 🙂

vika68
29. nov 2009

ok určite napišem čo mi povedala.

bettynka222
1. dec 2009

ahojte

dara pohladaj temu k cviceniu ludmily mojzisovej, tam ti baby poradia viac. ja osm chodila do ruzinova k mudr. pracharovej. skus pohladat cislo v zozname lekarov

aja37
1. dec 2009

bettynka a ty si to cvicila kazdy den? poctivo? a ako dlho? mesiace alebo vari roky.

zuzik1702
2. dec 2009

Ahojte baby,je tu niektorá taká,ktorej pani Kopáčová pomohla?Počula som na ňu len samé dobré odozvy.Ja som mala minulý rok v septembri potrat a tento rok v marci miomaternicové tehotenstvo a dnes sa chystám po prvý krát k tej pani bylinkárke tak už som zvedavá ako dopadnem 😉

aja37
2. dec 2009

Zuzik1702, obavam sa, ze to ti nikto nepovie. Pani Anka nam povedala, ze ak by sme otehotneli, tak to 3mesiace nemame nikomu hovorit. Ani len vlastnej mame. Takze mam za to, ze to tu nikto nepovie ... jedine, ze by boli uz vo 4.mesiaci 😀

bubulka722
2. dec 2009

Nerozumiem tomu! Prečo by tu kočky nemohli napísať že otehotneli pomocou p. Anky? Veď je táto diskusia úplne anonymná. Myslím, že by to mnohým snažilkám veľmi pomohlo aby nestrácali nádej v účinok dosť otravných procedúr.

aja37
3. dec 2009

To je len taka povera ... aby to akoze nezariekli, ked sa niekomu pochvalia. Tu mozno taku odpoved, aku by si chcela, budes hladat dlho, ale snad ta presvedci to, ze k p.Anke chodia aj tehotne a dakuju jej, ako im pomohla. Bola v TV a aj v roznych casopisoch s tym, ze pomohla vela ludom a podla toho, ako som ju ja mala moznost vidiet, nemyslim si, ze ona osobne by tieto clanky a reportaze iniciovala. Takze to musel niekto, komu pomohla.