Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

lenka36
9. feb 2010

žienky počuli ste niekto o MACA je to zaujimave čitanie vyskušal to už niekto alebo ste o tom poculi?

aja37
9. feb 2010

mne pride, ze mam menzes pri piti vitexu normalny, tak ako pred tym ....mozno trosicku dlhsi. ja som mala posledne menzesy take nejake divne. pred rokmi som ho mala aj 6 dni a teraz 2 dni vela a potom dalsie 3dni uz len malo spinim. a po vitexe je to spinenie take silnejsie. ale musim priznat, ze to jeho pitie v poslednom case trosku flakam ... mne to tak velmi nechuti. uz len ked citim tu vonu pri jeho vareni ... ☹ 😖

o maca som sice nieco malo citala, ale neskusala som to. ty si to skusala?

reisi
10. feb 2010

ahojte, koncom decembra som bola u pani Anky, mila to osobka🙂 Tiez pijem cajik ,obklady som po mesiaci zacala flakat, tak sa musim "zmanazovat" a nabehnut na ne. Uzivam aj dufaston mam pocit, ze sa mi tie moje problemy trosku upravili, uvidim co bude dalej...len ta trpezlivost mi chyba 😒

lenka36
11. feb 2010

ahoj Aja. Ja som to neskušala lebo teraz pijeme vitex tak neviem ale je to zaujimave. Ja ten čaj pijem poctivo tak do toho Aja 😵 😵 😵 😵 😵

aja37
11. feb 2010

Lenka, ja som ho tiez pila poctivo ... 2,5mesiaca. Ale ani ti neviem povedat, ze co sa mi za posledne 2tyzdne stalo. Nejak polavujem v piti vitexu a aj v tych obkladoch. Vitex som teraz nemala asi 4dni a obklad tak na striedacku, raz mam, raz nemam. Mam teraz 21DC a v bruchu mam obcas take pohyby, krce alebo ako to mam nazvat. Ale uz to citim takych 7dni ... no musim v tom pokarcovat.

Tk ti drzim palce, aby si vydrzala 🙂

bzzmajka
11. feb 2010

Včera som bola u pani Kopáčovej, pozdravuje Vás a odkazuje, že si máte všetky robiť to, čo Vám povedala a nepolavovať v liečbe, hlavne neprerušovať a nenasadzovať vlastné lebo každá má svoju diagnozu.
Baby a mohli by ste sa mi ozvať na mail tie čo si podvazujú maternicu? mail: bzzmajka@azet.sk

Dakujem

tortelinka
11. feb 2010

prosim vas mohol by mi niekto poslat kontakt? dik

darla27
11. feb 2010

Bzzmajka podviazala ti maternicu? Si uz tehotna? Dufam ze sa ozves, staci povedat aspon ano alebo nie. 😉
Bohuzial mne maternicu nepodvazovala, takze v tomto ti neporadim.
Toretlinka kontakt je niekde na prvych strankach tejto temy. 😉

carmenuska
11. feb 2010

darlusik- prosim ta, posli mi na p. Anku kontakt v IP

tortelinka
11. feb 2010

nevidim to, mozte mi ho niekto poslat do ip?

darla27
11. feb 2010

Teta bylinkarka : Kopáčová Anka, Poľná 635/20, Vrbové
Mobil: 0903037131
Vela stastia babule ! 🙂
Neviem ci ste si vsimli, ale vela dievcat z prvych stranok tejto teme ma uz pri mene tt, ale takmer nikto neprisiel povedat ze ci robili obklady alebo co im pomohlo. ☹

jaanulienka
12. feb 2010

Ahojte zienky, u pani Annky v auguste. Naordinovala mi cajik a zabal. Vsetko robim poctivo a stale nic ale o to mi nejde. Neviem co si mam mysliet o dlzke cyklu. Prvy a druhy mesiac po zacati liecbe som mala menzes tak ako vzdy na 31 den. V novembri to bolo na 35 den. December a januar 28 den a februar 30. Uplne mi to rozhodilo cyklus. Je to ok? Chystam sa cez tyzden k pani Anke no uvidime co povie.

bobjan
16. feb 2010

Jaanulienka, mne to tiež trochu rozhádzalo cyklus...ale nejak to neriešim.. Už si bola u nej? Čo ti na to povedala? Ja neviem, či ísť na kontrolu alebo nie...sice povedala, že až keď sa stane zázrak, alebo pred ET...no ešte uvidím..

Darla, všimla som si to, že tu nik neprišiel povedať, ako a čo robili a tak....vykašlali sa na nás... ☹

bubulka722
16. feb 2010

Ahojček Bobjan! Ako sa ti darí??? Dlho som ťa tu nevidela.
Na môj vkus sa to tu nejako nehýbe, viacmenej otehotneli kočky po MA a to nie je ani zďaleka môj prípad. Ja som s týmito procedúrami nadobro skončila, raz začas si urobím bylinkový čajík, inak nič. Všetkým vám prajem viac trpezlivosti, viery a presvedčenia.

bobjan
16. feb 2010

Bubulka, ahoj🙂 Ďakujem, darí sa mi tak v celku normálne... v akej fázy si? Ja čakám na jar...Brno..

Ja som tu ani dlho nebola, to je pravda... ja teda obklady robím, čaj pijem, E-čko papám 😉

aja37
16. feb 2010

baby, co je to to MA? stale sa to spomina, naposledy bubulka to spomenula a ja furt neviem, ze co to je? 😖 vopred dakujem za odpoved.

bobjan
16. feb 2010

Aja, to je spotánny potrat....missed abortion...MA

aja37
16. feb 2010

ahaaaaa, boze, to ma nenapadlo, ja som teda blba.

dalila23
16. feb 2010

ahojte ja vam chcem povedat aby ste tej pani verili ja sa tam este len chystam ale mojej kamoske pomohla mala velke problemy z menzesom aj s prsnikmi a uz je v piatom mesiaci 😉

bubulka722
16. feb 2010

Bobjan, zázrak sa stále nekonal ale už čoskoro. Silne tomu verím a stále dúfam, že sa vyhnem IVF. Začiatkom dec. som bola na laparke. Dopadla naj ako sa len dalo, mám všetko v poriadku. Teraz dávam dokopy mm, na naliehanie mu našli v ejakuláte zlatého stafylokoka, robíme horm. profily a riešime. Budúci týždeň ideme do TT na kontr. spg po 5 mesačnej kúre, tak verím že sme za vodou.
A tebe ako sa darí, ideš na soft do Brna? Dlho si sa neozvala, čo bolo s tebou? Chýbala si tu!

bobjan
17. feb 2010

Bubulka, tak to je super, že laparka dopadla dobre 😉 Som rada. Verím, že manžovi kúra zabrala a budú výsledky o.k. Dobré by bolo, keby sa zadarilo bez IVF 😵 A kedy by si sa tak chystala naň?

Ja sa mám v pohode, ďakujem za opýtanie 😉 Snažíme sa len doma a na jar by sme šli skúsiť ten soft v Brne. Zatiaľ sme tam neboli, lebo v septembri som mala nevydarený ET, potom cystu, kedy hrozila laparka a jej odstránenie. Cysta zmizla, laparka sa nekonala 🙂 Medzi tým som navštívila pani Anku...povedala, že ak do jari nepríde zázrak, tak na jar budem perfektne pripravená do Brna 😎 Tak tomu veríme 🙂
Neozývala som sa, lebo som mala dosť nervy z práce, menila som zamestnávateľa a bolo to dosť hektické...kým som si zasa našla svoj systém po novom, tak to trvalo mesiac...a doma som bola rada, že nevidím pc....aj teda teraz to je tak...dosť ma bolievajú oči...
To je milé, že som tu niekomu chýbala 😵 ja som už aj pozabúdala, kto na tom ako je.. 😖

bubulka722
17. feb 2010

No jasnačka, pri takom množstve kočiek ani ja nemám prehľad.
Takže super, pevne verím, že sa to podarí. Si na rade!!! 😀 Na Brno som počula veľa pozitív, takže verím v úspech a strááášne silno ti držím palce.
Ja stále stojím na štartovacej čiare a nemôžem sa rozhýbať. Dúfam v zázrak v podobe dobrých výsledkov spg. Ak sa to nakoniec vyvinie v môj neprospech, tak IVF v apríli pretože len do 11.5. mi platí poisťovňa. Mohla by som to síce predĺžiť o ďalší pol rok, ale ako som písala všetko budem vedieť o týždeň a zariadim sa podľa výsledkov. Dúfam, že keď sa ti kolotoč okolo IVF rozbehne, budeš tu častejšie. 😉

marta222
17. feb 2010

Ahojte dievčatá, dlho som tu nebola, ale sledujem, čo sa tu deje. Podelím sa s Vami o moje skúsenosti. Po návšteve u p. Anky sa mi podarilo cca do 1 mesiaca otehotnieť, ale bohužiaľ v novembri 09 som zasa potratila - missed abort - nebola akcia srdiečka... Takže sme sa dohodli s p. Ankou - poradila mi nový obklad, cca po 6 týždňoch od potratu som ho začala robiť, zatiaľ sa mi darí to dodržiavať a medzitým sme boli na vyšetrenie spermiogramu, hormonálny profil a genetické vyšetrenie - momentálne čakám na výsledky. Takže možno od budúceho mesiaca sa začneme znova snažilkovať... Takže toľko ja. Pekný deň Vám prajem.

valentina.west
17. feb 2010

ahojte babule, my sa tiez s priatelom snazime asi pol roka, zatial bezuspesne 🙄 rozmyslam, ze sa za pani kopacovou tiez vyberieme. Zatial sme ale nepodstupili ziadne vysetrenia, teda neviem aky mam profil, ani spermiogram, neviem ci to ma zmysel. ....vedela by nam bilinkarka pomoct, ked nemame diagnozu?boli ste niektora podobne ako my? Neviem, ci sa najskor nedat vysetrit.....

bubulka722
17. feb 2010

valentina ak sa nesnažíte aspoň rok bez úspechu, tak je veľmi na škodu sa zbytočne stresovať. Zahoď všetky špekulácie okolo možných problémov s oteh. a užívaj si to, pretože práve to môže byť príčina prečo sa to nedarí. Určite by som s rôznymi vyšetreniami a behačkami ešte počkala. Nabeháš sa ak na to bude dôvod, tak si s tým zatiaľ nelám hlavu. Máš čas, pol roka nič nie je.

bobjan
18. feb 2010

Maja a aký obklad si mala predtým a aký máš teraz???

dijanka
19. feb 2010

ahojte všetky,aj ja by som chcela prispieť info do tejto témy 😉 včera som bola u pani Anky Kopačkovej....už som si nevedela dať rady, tak som ešte vyskúšala ju....napíšem vám niečo o sebe...mám jedno dieťa, tento rok bude mať 8 rokov a straaaaaaaaaaaašne radi by sme chceli aspoň ešte jedno malé voňavučké mimi.... 😉 s mm sa snažíme už rok a bezúspešne ☹ , máme absolvované zákl. spg., ten je fajn, problém mám ja....mám nepravidelnú mrchu...tak sa dr. rozhodla liečiť ma...nasadila liečbu clostylbegitom a duphastonom...no bezúspešne 😢 ...dostala som cystu.naskôr na jednom vaječníku, potom sa mi stratila a vyskočila na druhom...no a takto sa to vlečie dookola...o mesiac mám ísť na hormonálny profil, no a potom sa ukáže, či na prefuk vaječníkov, alebo čo bude... 😖 dr. mi hovorila, že mám rozmýšľať aj nad ivf....poviem vám, že už niekoľkokrát som prešla riadnou depkou, niekoľkokrát som si dala otázku, že prečo práve ja? čo som komu urobila, že....prečo to teraz nevyšlo, keď dcérka vyšla na prvý šup,...a podobné otázky...čítam vás tu pravidelne, tak som sa rozhodla, že už nebudem čakať a vyberiem sa za pani Ankou, i keď cesta k nej mi trvala 2,5 hodiny....poviem vám, že vôbec neľutujem, že som tam bola 🙂 ...je to jedna milá pani, ktorá chce človeku pomôcť....vyrozprávala som jej v krátkosti môj príbeh, no a ona hneď zareagovala....síce povedala, že to nebude tak rýchlo, ale ak dodržím všetko, čo mi povie, tak by to malo výjsť 😉 ...možno o pol roka, možno o rok....tak uvidíme....nadiktovala mi veľa bylín, ktoré mám poctivo piť, no a aj zábal, ktorý si mám dávať každý večer...tak uvidím....dnes som si všetko zohnala po lekárňach...tak začínam s procedúrami 🙂 ...držkám nám všetkým palce, nech sme čím skôr tehule 🙂 🙂 🙂 , pevne v to verím!!!!!!!!!!

bobjan
19. feb 2010

Dijanka, vitaj. Aký zábal máš?

dijanka
19. feb 2010

ahoj bobjan, mne nakázala zábal z ľanového semena, mlieka, kravského masla a bieleho vína.... 😉 ja som len očami guľala, kde prišla na tú kombináciu....

lejlika
20. feb 2010

Kopáčová: Aj jedovaté bylinky môžu pomôcť
13. 02. 2010 07:00 hod

Autor: vd, video: vd
Anna Kopáčová hovorila v knižnici o alternatívnej medicíne.

Anna Kopáčová hovorila v knižnici o alternatívnej medicíne.

PIEŠŤANY - V rámci Akadémie záhradkára odznela v utorok 9. februára v piešťanskej mestskej knižnici prednáška bylinkárky Anna Kopáčovej z Vrbového. Kopáčová zaplnila zasadačku knižnice viac, ako poslanci pri minulotýždňovom rokovaní o novom bazéne.

Jej alternatívnu medicínu, pri ktorej používa len bylinky a rastliny, ktoré rastú v našich lúkach, horách, či záhradkách, si na vlastnej koži vyskúšali už stovky chorých ľudí. Piešťanskí záhradkári, ktorých vedie Ľubomír Pastucha, ale aj pestovatelia byliniek jej dávali zložité otázky.

Dozvedeli sa, že každá bylinka je liečivá – aj keď je jedovatá. Na pretrase bol durman, ľuľkovec, lastovičník aj orgován. „Dobrý bylinkár vie správne namiešať takú zmes, ktorá človeku pomôže, len to prosím neskúšajte sami,“ radila Piešťancom Kopáčová. Ďalšiu prednášku na tému – Záhradka a včely môžete absolvovať v v utorok 16. februára. O svojich skúsenostiach sa s vami podelí chovateľ Rudolf Moravčík z Trebatíc.

Youtube video Kopáčová-bylinky na pankreac

Youtube video Kopáčová-bylinky na vysunutú platničku