Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

zunajda
8. jún 2016

@bylinkarkaaa Ďakujem! Ale som až z BB.

alexiss27
8. jún 2016

@bylinkarkaaa no citam ze to mate aj na fb tak asi nieco s pc...

bylinkarkaaa
8. jún 2016

alexiss27 Som staršia žena, asi som tu niečo preinštalovala, na FB mi zmizol status, nedá sa mi tam napísať, jedine z iného pc. Vôbec sa mi nedá ani foto poslať a aby toho nebolo dosť už mi nejdú otvoriť a prečítať ani správy na FB.

alexiss27
9. jún 2016

@bylinkarkaaa pisem vam ip

bylinkarkaaa
10. jún 2016

Prechladnutie sa prejavuje rôznymi ťažkosťami.Začína sa najčastejšie kvapkaním z nosa, nádchou a bolením hrdla. Často sa infekcia rozšíri až na oblasť priedušiek. V ťažkom prípade môžu byť napadnuté aj pľúca a dochádza k zápalu pľúc. Ako znamenie masívneho rozmnoženia vírusov vystúpi horúčka. Od banálnej infekcie normálneho prechladnutia musíme odlíšiť chrípku pravú vírusovú. Tá môže byť niekedy aj smrteľná. Pri podozrení na vírusovú chrípku treba bezpodmienečne vyhľadať lekára! Čaj na prechladnutie a proti vírusovej a vtáčej chrípke: 1ML nahrubo pomletého ďumbierového koreňa, štipku yzopu, 5g orechového listu, zalejeme 3dcl vriacej vody, v ktorej sme chvíľu povarili badián, prikryjeme , necháme 10min. odstáť a precedíme. Pijeme 3 až 4x denne, vždy čerstvo urobené. Autor: Anna Kopáčová, Prof., bylinkárka

delly16
10. jún 2016

@zunajda K pani Anke chodia ľudia aj zo zahraničia....

lienkavax
20. jún 2016

Dobry den pani Anna. Prosim mohla by som sa s manzelom u Vas zastavit ? Treba dat dopredu vediet kedy, alebo staci prist k Vam a vyckat? Mame problem s pocatim... ☹

bylinkarkaaa
20. jún 2016

V stredu 22.6. 2016, na TV Markíza, že mám pozierať teleráno vraj tam bude prekvapko, pozierajte aj vy, priatelia moji a potom mi sem napíšte, čo tam bolo

bylinkarkaaa
20. jún 2016

V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod. - do 17hod.som doma. V ostatnom čase nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. V tedy ma nájdete doma

lienkavax
20. jún 2016

@bylinkarkaaa ďakujem, určite s manželom prídeme...

petkaapalo
22. jún 2016

dobry den, prave pozeram telerano a isla som si najst kontakt na Vas a som tu... mohla by som v tom case, v akom pisete, ze ste doma, prist s manzelom? a mohla by som poprosit ulicu a c. domu alebo aspon kde tieto udaje najdem. dakujem velmi pekne a prajem pekny den.

sakalka
22. jún 2016

Dobrý deň pani Anna, v telerane ste spomínala masírovanie bruška kôli tomu že plod odumiera. Ja som to mala už trikrát ked sme chceli druhé dieťatko. Prvé sa nám narodilo bez problémov. Príčiny pre zamlknutý potrat sa nezistili preto už neviem čo. Teraz mi znova mešká asi tyždeň, a myslím si že som v tom, všetko tomu nasvedčuje. Chcela by som zistiť ako to mam udržať . Teraz mam aj novu pracu par tyždnov, dost fyzický aj psychický náročnú, poraďte mi čo mám robiť lebo ma to dosť psychický ničí keď to nevyjde zas.

michaelakat
22. jún 2016

http://goo.gl/zjiTO0 túto stránku poznáte? na blogu radia aké bylinky sú na čo vhodné 🙂

mamartinka
22. jún 2016

@michaelakat ze zlavove kupony no sei zabyla 😀 😀 😀 😀

fiatbravo1
22. jún 2016

@bylinkarkaaa dobrý deň dnes ráno som vás pozerala v teleráne a dávala ste že keď má chlap spomalené spermie tak si ma spravit čaj z celeru nedajú sa kúpiť v lekárni nejaké celerove bylinky?? Lebo to je náš problém kvôli tomu nemôžeme mať bábätko.. dakujem za odpoveď..

bylinkarkaaa
22. jún 2016

Tak, to neviem, skúste sa spýtať aj v Bio predajni.

bylinkarkaaa
22. jún 2016

@sakalka V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod. - do 17hod.som doma. V ostatnom čase nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. Vrbové 0903037131

alexiss27
22. jún 2016

@bylinkarkaaa Anicka mne sa podarilo otehotniet poradte ake bylinky na udrzanie babatka? Zatial beriem Duphaston a picham fraxiparin na riedenie krvi...

michaelakat
23. jún 2016

@mamartinka myslela som ten blog 🙂

mamartinka
23. jún 2016

@michaelakat ved viem ale mne tam ziadne byliny nenaslo a hned vyhodilo zlavove kupony ci co.

bylinkarkaaa
23. jún 2016

@alexiss27 žiadne bylinky v tehotenstve neodporúčam, pokiaľ je žena v poriadku a zdravá. Je to príliš riskantné. Ale oddychujte poprípade PN, a odpočívať.

alexiss27
23. jún 2016

@bylinkarkaaa dakujem Anka 🙂

sp16
25. jún 2016

chcela by som sa spytat, ci je mozne prist k pani Anke 7.7.2016?. Predpokladam, ze 5.7.2016, kedze je sviatok, asi nie. Treba termin vopred dohodnut? Dakujem pekne.

mamartinka
25. jún 2016

@sp16 ziadny termin si nemusis vopred dohadovat.Pani Anka pracuje utorky a stvrtky od 15.00 do 17.00 V ostatne dni nieje doma nakolko je zamestnana mimo svojho bydliska.Staci prist a cakat pred domom utorky a stvrtky nez prides na radu.Pekny den.

silvi15
25. jún 2016

Dobry vecer vedeli by ste mi pani Anka poradit nieco na zacervenane flaky na tvari /celo,lica/ Velmi pekne dakujem

bylinkarkaaa
26. jún 2016

@silvi15 V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod. - do 17hod.som doma. V ostatnom čase nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. V tedy ma nájdete doma

mimmika
26. jún 2016

Dobry vecer pani Anka.chcem sa opytat...chystame sa za Vami v utorok 5.7.2016 ale je to statny sviatok tak len pre istotu... mozme dojst aj v tento den?dakujem.

bylinkarkaaa
27. jún 2016

@mimmika Len v pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod. - do 17hod.som doma. V ostatnom čase nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska.

mimmika
29. jún 2016

@bylinkarkaa.aha tak teda dojdeme inokedy...dakujem a prajem krasny zbytok dna.