Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

wwaanesska
12. sep 2010

Príjemnú nedeľku a dobrú chuť! 😵 😵 😵

lenka618
16. sep 2010

ahojte, prečítajte si tohtotýždňové Plus 7 dní, č. 38. Je tam s pani bilinkárkou pekný rozhovor...

oliva1
20. sep 2010

Ahojte kocky, chcela by som vas poprosit o radu. Ja som totizto uz potratila 4 krat a nedavno som si precitla clanok o pani Anne v Plus 7 Dni ( cislo 38- 16.september)... neviem ci je to Anna Kopacova lebo jej priezvisko nezverejnili ale ak by niektora z vas citala ten clanok a vie jej adresu, pripadne telefonne cislo bola by som vam velmi vdacna keby ste mi ho mohli napisat.

Velmi pekne vam dakujem. Oliva1

ma77
20. sep 2010

ahoj oliva1 tak ja som to tiež čitala a vyzera to dobre ako lieči a kolo deti už prišlo jej zásluhou na svet ja so jej dnes volala č je 0903 037 131 a hovorila mi že môžem prist kedykolvek že robi utorky a štvrtky od 17 neviem kedy sa tam vyberieme som z okolia ke a pre nas je to strašne daleko ale za pokus to stoji

betina1984
20. sep 2010

Ahojky. Ja to mám síce, čo by kameňom dohodil, ale ako som tu čítala, ona mnohým babám len poradila bylinky, nedala im ich len tak. Keby som si chcela dať namiešať čaj, urobia mi ho aj v lekárni, alebo len v nejakých čajovniach? Alebo si musím kúpiť každú zvlášť a namiešať sama?

smalmole
21. sep 2010

ahojte, neviem síce aká je pani Kopáčová, ale vďaka jej učitelke pani Konečníkovej som sa narodila ja 🙂, po 7 rokoch zúfalého skúšania ....jej zábal na zápal vaječníkov využívam aj ja...naši jej budú vďačný do konca života...a ja vlastne tiež 🙂

kornelia12345
21. sep 2010

Ahojte, neviete, či lieči pani Kopačková aj iné: napr. moja 5,5 ročná dcéra je trochu anemická a veľmi hyperaktívna, manžel má cukrovku, ja problémy s trávením... aké máte skúsennosti s inými diagnozami...

wwaanesska
21. sep 2010

smalmole ,prosím ťa napíš nám zábal, ktorý si dávaš na vaječníky. Určite tak mnohým nám pomôžeš. Ďakujem za všetky snažilky.

bylinkarkaaa
26. sep 2010

Dobrý deň. Konečne som sa dostala k PC. Chcem Vám povedať, kto mi napíše dopis, nech tam vloží obálku s adresou a známkou. Nie je v mojej moci, odpovedať na veľa listov bez známky. Ďalej v dopisoch ma prosíte, aby som Vám volala, žIAL nemôžem obvolať stovky ľudí. Potrebovala by som sponzora, ktorý by mi hradil telefonne hovori. Tak tu Vám posielam čm: 0903 037 131 Ďakujem za pochopenie. Nepíšte mi ani sem nemám PC. Anka

monka112
26. sep 2010

@bylinkarkaaa dobry den, aku adresu mate? rada by som vam napisala, lebo mame s manzelom problem, uz som bola aj na IVF a nepodarilo sa, uz sme zufaly, ja som v poriadku ale manzel ma problem so spermiami, prosim napiste mi adresu, napisem vam nas problem, velmi pekne dakujem

lenka618
4. okt 2010

Dievčatá moje zlaté, my sme boli u pani pani Kopáčovej koncom augusta po takmer dvoch rokoch snaženia sa o druhé bábo. Ešte som sa tu vypytovala, koľko eur pýta za rady 🙂 . Dodržali sme všetky jej rady, čajíky sme kúpili v lekárni, robili zábali a skúšali a skúšali... A mne vyšiel v piatok pozitívny test !!!! Ešte to síce nemám potvrdené od lekára, tiež sa môže kadečo stať, tak nám držte palčeky, nech sa nám bábatko v brušku drží.
Tiež nás upozornila, že PC žiarenie môže uškodiť plodu a spôsobiť aj potrat, tak som tu len na skok 🙂 . Poradila nám piť Rakytníkový sirup, ktorý odburáva z tela toto žiarenie, okrem iného, ale zabudla som sa opýtať, či ho môžem piť aj keď som (možno) tehotná. Zabudla som sa opýtať a na nete to nemôžem nájsť. Ak máte skúsenosti, sem s nimi.
Ak sa teda rozhodujete navštíviť túto pani, neváhajte, je veľmi milá a ohromne dodá nádej... a možno aj niečo viac. 😉 Držím všetkým palce.

beyby
8. okt 2010

ahojte, ja som u pani Anny bola pred 3 dňami, poradila mi z ktorých byliniek si mám variť čaj, mám brať vitamíny a robzť si zábaly! mám PCO. Tak verím, že to pomôže, lebo chémiu už nechcem! Tak nám držte palčeky.

mimma17
10. okt 2010

ahojte ja som bola u pani anky 7.10 vo stvrtok uzasny pocit som s nej mala..my skusame nie moc dlho ale kedze je aj u mna aj u priatela vsetko ok (co sa tyka zdravotnej stranky-spermiogram ok, ja mam ist este tento mesiac na prefuky tak dufam ze to bude ok) tak som zufala ze sa stale nepodarilo (skusame 9 mesiacov-pre niekoho to moze byt chvila no pre mna je to uz neskutocne dlho)..pani anka mi kazala uzivat 2x1 vitamin E 100mg, 2x1 zensky caj gynastan a 1x1 zinok a zabal mi dala z materinej dusky usit vrecko z plienky alebo nejakej latky z kazdej strany zasit a donutra vlozit 5 krabiciek porciovanej materinnej dusky jedna krabicka ma 50 g...potom prezehlit jednu stranu zehlickou a prilozit vecer pred spanim na podbrusko a oviazat salom alebo satkou......chcem sa opytat cisto zo zvedavosti ci niekto z vas mal nieco podobne ako ja a ci to vyslo idem to poctivo dodrziavat .....inak sa nepohodlne spava niekedy sa v noci zobudim a musim si to zlozit lebo ma to tlaci a pada mi to tak dufam ze to nevadi vsak to uz je aj vychladnute ked to davam v noci dole.....dakujem za odpovede a drzte mi palce az to vyjde..🙂

lilix
12. okt 2010

@lenka618 dnesne PC, pokial nemas staru sunku nemaju ziadne take ziarenie.. tak sa nemusis bat 🙂

benkovamartina
13. okt 2010

Ahoj, ja som chodila pani Anke pravidelne a ani si neviete ptredstaviť ako zmenila náš život. Nemohla som prispievať do diskusie, ani napísať čo by podporilo ostatné čakatelky na zázrak, lebo pani Anka to neoporúča a ja to beriem. . No a teraz moj príbeh v skratke:

V roku 2007 po snažení tehu, ale v 7 týždni krvácanie a výškrab. Brali sme to ako náhodu, lebo nás o tom každý aj lekári presviečali, príčina neznáma ale bolesť velká.
Jar 2009 po dlhom liečení hormonami, stimulovaní liekmi a následnými zmenami nálad, mala som rozhádzaný organizmus atd. ale otehotneli sme.Vaječníky mi nevytvárali vajíčka a ked ja bolo vajíčko, tak nedozreloa predčasne prasklo ešte vo vajcovode. V 12 týždni z ničoho nič prestalo byť srdiečko a zistili to na ultrazvuku, bez príznakov. Vtedy sa tiež vyjadrili, že ide o náhodu ale vydobila som si všetky možné aj nemožné vyšetrenia a nič. Medicína nám odpoved nedala a tak sme hladali inde.Kedže tehu trvalo dlhšie asi aj preo nás to viacej zobrala a ja som musela vyhladať psychologičku. Manželovi možem len Dakovať, že je taký aký je a bol mi takou oporou.
Hladali sme teda inde a iným smerom, tak sme sa dostali pani Kopáčovej. Boli sme tam v auguste 2009 s tým,že nechcem rýchlo otehotnieť ako niektoré ženy, ja potrebujem otehotnieť ale hlavne donosiť bábatko. Dala mi bylinky, na posilnenie maternice ale pomohli mi aj na silné migrény, alergiu, nervozitu atd atd. Treba si pripraviť čo ťa všetko trápi ked tam pojdeš. Okrem toho aj oblkady. Všetko je individuálne, takže nikdy nerob to, čo tu píšu iné baby, oan aj podla Tvojho správania atd určí čo áno a čo nie. Cíti to z teba- tak by som povedala.
Snažili sme sa dalej a v januári som mala posledný krát menzes. Ked vo februári neprišiel, test ukázal dve čiarky, volali sme jej a odvtedy sme tam chodili každý týžden a neskor každí dva týždne, ked už prešli najhošrie mesiace. Musím napísať, že od nás je to DVE HODINY cesty autom tam a dve hodiny spať.
Dala nám velmi vela rád, čo som si zapisovala, tiež som si k nej pripravovala otázky čo ma zaujímali. Bola a je pre nás aj velká psychycká podpora a hlavne, patrí jej velká vdaka, že každú chvílu čakáme hodinu porodu, malý sa práve aktívne podiela na mojom písaní aj ked ešte v brušku.
A baby, čo píšu, že ked im povie sprchovať raz do týždna oni to nerobia lebo fuj, tak asi tak velmi netúžia mať bábatko ako to píšu, lebo my sme obetovali všetulinko preto, aby sme priviedli na svte zdravé bábatko. Takže, ked povie neumývať, tak neumývať a napríklad, ked povedala žiaden počítať, tak ja som dala odpojiť internet a dala som si ho zapojiť v 36 týždni tehu!!! je pravda že u našich som pozrela maili ale to na 5 minut týždenne. Tak velmi mi záležalo na zdraví bábatka v brušku.
Teraz mám v náruší ten zázrak lebo 2.oktobra sa nám narodil zdravý Matúška, velmi živé a aktívne bábatko, 53 cm a 4 000 gramov.

chiguita
13. okt 2010

@benkovamartina ahoj.Velká gratulace k miminku.Prosím můžeš mi napsat přesnou adresu na paní Anku.
Mám pro ní rozepsaný dopis,a adresa je mi neznámá.
Moc ti děkuji.Můžeš mi napsat do IP.

anjelinka
13. okt 2010

Dievcata, viete mi napisat postovu adresu pani Anky do IP? Dakujem.

darla27
13. okt 2010

@anjelinka pre teba i ostatné, ktoré by to zaujímalo:
Anna Kopáčová, Poľná 20, Vrbové , 922 03
Mobil: 0903 037 131

chiguita
14. okt 2010

@darla27 děkuji 🙂 .

smoulinka178
15. okt 2010

Ahojte dievčata...tak mi sme boli s manželom u pani Kopačovej 28 septembra ale s vitaminmi, čajikmi a zabalmi som začala len minuli týžden pretože som mala menzes....od kedy sme tam boli sa citime taký posilneny takýýýý no to sa tažko popisuje ale je to krasny pocit ...vyžaruje s nej energia, klud , pohoda a všetko pozitivne. Velmi mila pani...jej pristup užasny....ked som zbadala clanok v plus7dni nevahali sme ani sekundu kedže o babatko sa snažime 1rok a 8mesiacov...zavolali sme tam a hned na druhy týžden sme tam isli...cesta nam trvala 4 hodiny tam a 4naspat ale nelutujem a ak to bude potrebne tam ist znova tak pojdeme....tak dievčence držte nam palce aby sa nam to podarilo a mi taktiež držime palce Vam ostatným snažilkam 😀 verim , že raz budeme tie najštastnejsie mamicky pod slnkom 😅

somov
15. okt 2010

Ahojte.
Dlho som sa neozvala, veľmi dlho, teraz však píšem aby som podporila a vliala nádej že sa to určite raz podarí.
V skratke napíšem čím sme prešli. 4 roky som nemohla otehotnieť, manželovi na spermiograme zistili že má zlé spermie, pomale, atď..../ oligosteroterato...../ Boli sme z toho prekvapený, no napriek tomu sme verili, že to vyjde. Absolvovala so 1 IVF v KE - Spln - nevyšlo. Ďalšie IVF - Spln - nevyšlo. Potom som behala po vešticiach atď. 3 IVF - Bratislava - vyšlo. Bohužiaľ v 7 týždni krvácanie, veľmi silné, išli sme do nemocnice - prišla som o jedno bábo v piatok, o druhé hneď v sobotu. Bola som veľmi mešťastná aj s manželom, to zúfalstvo a beznádej. Vtedy som v telke vydela reportáž o pani Anke. Na internete som prezerala množstvo info o rôznych vitamínových doplnkov, čítala fóra atď. Potratila som v auguste2009. V septembri 2009 som išla za pani Ankou - cca 400 km, dodala mi novú nádej a vieru. Dostali sme od nej bylinky na čaj, povedala čo máme robiť - obklady, nparovanie, vitamíny, atď. Dodržiaavala som všetko do bodky ako mi poradila. Nevynechala som nič a ani jeden deň. Okrem toho som ešte vtedy navštívila jedného liečiteľa v BA, dal mne aj manželovi také tinktúry, ktoré som tiež brala, okrem toho som nasadila sebe aj manželovi vitamínovú kúru, z vitamínov ktoré som považovala za vhodné. T.j. JA- vit.E 400, tinktúra od liečiteľa, všetko čo mi nakázala p.Anka, pila so Aloe Vera na detoxikáciu. Manžel- vit.E, bioaktívny selén a zinok, tinktúra, mužský čaj z bio predajne a tiež ženšenový čaj - pravý, Aloe Vera, Macca v prášku, voľné slipy, sprcha vlažná, voľné nohavice a nie rifle. Taktiež sme v kuchyni používali často zeler a 3 mesiace bral aj tie drahé tablety Profertil. A VYŠLO TO. A ani sme dlho nečakali. V Januári 2010 som nedostala menzes a našla // v teste. Nemohli sme tomu uveriť. A dnes máme doma krásneho Deniska / 1mesiac/ a som veľmi šťastná spolu s manželom. Nepísala so skôr, lebo p.Anka to zakazuje a tiež som sa bála aby to náhodou nevyšlo, lebo v 12 tt som začala krvácať, bola som 2 týždne v nemocnici, ale dopadlo to dobre. Prajem každej z Vás aby ste čo najskôr ostali tehotné a donosili bábetko, lebo každá z nás túži byť mamkou a musíte veriť že ňou aj naozaj budete čoskoro. Nádej zomiera posledná a Vy tu nádej ikdy nestrácajte. Veľa šťastia každej z Vás.

zunda
23. okt 2010

Ahojte,som nova VIDIM ze som neni jedina co ma problemi s otehotnenim. ☹ .liecim sa uz niekolko rokou ,bola som dve krat na operacii s cystami raz jeden potom druhy,teraz som po liecbe ENDOMETRIOZY-poviem vam ,pekny humus brat hormony.no problem je v tom ze mam ist na kontrolnu operaciu lebo doktorovi sa nieco nezda.Nevie co tam mam ,ci tam nieco mam tak ma posiela pod noz,dostala som sa k cislu pani Anky a rozhodla som sa ze ked sa mi znova odlozi operacia ze jej zavolam.Totizto uz som mala byt odoperovana pred troma mesiacmi ale este som sa k tomu nedostala lebo sa mi tesne pred zakrokom urobia horucky na ustach a nose a kuty.mam za sebou predoperacne vys.a vsetko.v pondelok 25.okt mam nastupit ale asi ma zasa nezoberu lebo mam dve obrovske horucky pod nosom.som zufala moje telo sa brani ako moze ale neviem preco a ja sama necitim ze by som mala ist na operaciu.kamaratky mi radia zmenit doktora ked jedine co vie je ma rezat .PANI ANKA AK MOZTE PROSIM NAPISTE MI NIECO RADA BY SOM VAS CO NAJSKVOR NAVSTIVILA .CHCELA BY SOM ABY STE MA DALI DOKOPY NECHEMICKY MOJE TELO UZ BOLO AZ MOC ZATAZENE POLROCNOU LIECBOU HORMONAMI.Viem akurat to ze pravy vajecnik mam uplne v poriadku ale otehotniet sa nam stale nedari.prosim pordte mi a pomozte mi 😨 ☹ VELMI PEKNE DAKUJEM

darla27
23. okt 2010

@zunda pani Anka nema internet, takze ti tu tazko odpise. Tuna na stranke je na nu kontakt,
ked chces poradit tak jej zavolaj alebo este lepsie navstiv ju. 😉
@somov velmi ti blahozelam, je strasne krasne vediet, ze aj napriek neuspechoch po IVF sa da otehulit aj prirodzene. 😅
Takze procedury co ti poradila bylinkarka si robila 5 mesiacov ked sa to podarilo ? 😕

monka112
23. okt 2010

ahoj, precitala som si tvoj clanok, my sme boli v splne na ivf ale nevyslo to a manzel nechce ist na dalsie, vraj je to zbytocne, ze zasa to nevidne, ja som zufala neviem co mam robit, moj manzel je tvrdohlavy, ja som v poriadku ale moj muz ma zle spermie, tiez som pocula o tej liecitelke ale muz mi asi tam nepojde, mozem jej aj napisat, myslis ze mi odpise a poradi mi? kolko ta to vsetko stalo, myslim tie vitaminy, lieky atd, dakujem

zunda
24. okt 2010

@darla27 jaj som nevedela ako to tu funguje,tak dakujem ja jej zavolam

somov
28. okt 2010

Darla procedúry + vitamíny som brala 4 mesiace. Od septembra 2009 a v januári 2010 som bola tehotná - 1 mesiac. Pola prepočtov to vzchádzalo že som otehotnela 01.01.2010. A aj to k dátumu pôrodu sedelo. Takže tak.
Monka112 musíš manžela prsvedčiť že význam to má stále, a že netreba to vzdávať. Ale určite by som skúsila na Vašom mieste to čo som absolvovala, v prvom rade chodte za p.Ankov a potom tie vitamíny a trpezlivosť všetko dodržiavať na 100%, nepoľaviť ale hlavne manžel musí chcieť. Nasilu to nejde. Ja som mala šťastie že manžel bol vo všetkom pri mne a chcel všetko absolvovať. Držím Vám palce a verím že aj Vy sa budete čoskoro tešiť z vytúženého bábetka.
Mimochodom v Splne som bola 2x a práve tam mi to nevyšlo. V Blave to vyšlo, ale bohužiaľ som potratila.
Držím Vám všetkým úprimne palce.

lucka654
29. okt 2010

@monka112 Ahoj.Ja som bola u pani Anky.Môj manžel má tiež zlý spermiogram a ona odporučila tabletky Profertil.Sú dosť drahé ( 46€ na mesiac). Ale najlepšie je tam ísť osobne, pretože každému radí niečo iné.

somov
31. okt 2010

Tablety Profertil nie každému zaberú. Ani mojmu manželovi sa spermiogram po Profertile nezlepšil, ale skutočne to platí na každého inak. Takže za pokus to stojí vyskúšať.

lucka654
31. okt 2010

@somov súhlasím,ale okrem toho dostal aj inú liečbu od p. Anky.zatial čakáme ako to dopadne - sme ešte len na začiatku... 😉

kikujka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz