Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

drobeca
4. nov 2009

hej, aj ja mám len semienka a mlieko. a áno :D mám všetký orgány, menzes pravidelný ovuláciu, ale dieťa nikde. ale momentálne sa rátam už medzi staršie - staré? snažilky. a diagnóza je neplodnosť

thehit
4. nov 2009

drobeca-tak to ti drzim palce a teda vsetkym nam.. 😉 ja tiez zatial nemam diagnozu ziadnu..menzes pravidelny,ovulka tiez akurat uz nemam ten vajcovod lebo som mala mmt.
ja zatial skusam co sa da na doktorou si davam este cas 🙂 neviem ci si tu uz citala o Prstikovej metode 😀 mne sa to zda v celku zaujimave a hlavne ked mam maternicu vzadu..vela bab tam pisalo ze pomocou nej otehotnelo aj ked to mohla byt len nahoda..

thehit
4. nov 2009

jedna baba tam pisala ze mala nechraneny styk 10 rokov a nic..az ked vyskusala tu prstikovu metodu tak to vyslo 🙂 ja mam nechraneny styk 8 rokov ale veru o ziadne snazenie sa nejednalo,ziadne stojky ani sviecky som nepraktizovala ani ratanie plodnych dni 😀
az teraz som sa zacala snazit o dieta 🙂 vyskusam vsetky dobre rady a uvidime..samozrejme aj Prstikovu metodu 😝 mozno to do 30-tky vyjde 😉

thehit
4. nov 2009

este ze ta vyroba dietata nieje ziadne utrpenie 😀

smejoocka
4. nov 2009

Caute baby, aka je to ta prstikova metoda? Ze sa tak hlupo pytam.... 😵

bubulka722
5. nov 2009

Je tu na to téma, hoď si to do vyhladávača.

lubka0506
5. nov 2009

ahoj smejočka...nájdi si to tu určite to tu je ,ja som o tom nedávno čítala a bola som prekvapená...no ale niečo na tom bude... 🙂

drobeca
5. nov 2009

tak túto metódu som ešte neskúšala, i keď nohy som si hore vykladala. a nepodarila sa ani inseminácia.

dúfam, že sa to podarí každej, čo sa o to snaží

babajagaa
6. nov 2009

😲 😲 😲 Kde ste všetky? 🙂 🙂 🙂

bobjan
6. nov 2009

tu som 😎

somov
6. nov 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, ako to je keď so, mimula vštku kamilku ma naparovanie. Mala som kupiť 5 balení a použiť na naparovanie, neviete náhodou?

lubka0506
6. nov 2009

ahoj babajagaa. 🙂 ako sa máš ty naša tehulka?

saksina
6. nov 2009

ahojte, no a kde ste vsetky??? 😕 😕 asi snazilkujete 😀

babajagaa
6. nov 2009

🙂 lubka0506 zatial je to dobre 😉 somov, keď si minula kamilky tak to už asi nemusíš.Keď si si nie istá tak zavolaj pani Anke ona ti povie. 😵

bzzmajka
6. nov 2009

Ahojte, tak aj si Vás sem tam pozriem, velmi ma to k Vám láka ale nemôžem sem už chodiť...možno to bude znieť čudne ale moja psychologička/ velmi dobrá baba a velmi mi pomohla/ mi odporučila už nič nepreberať a nerozprávať o ničom čo sa týka nedarenia sa, lebo že by som sa touto cestou len točila v jendom kruhu a pomaly ale isto by som sa s toho zbláznila, teda takto surovo to nepovedala ale skrátene...baby velmi ste mi aj Vy pomohli a ked budem mať niečo nové dám vedieť.
Pa a držme sa budúce tehulky.....

babajagaa
7. nov 2009

🙂 bzzmajka a nehovorí nám pani Anka, aby sme nikomu nič nehovorili, že potom sa to kazí. Stráca sa viera. Aby sme boli ticho a sa liečili. Mne osobne povedala, že keď porodím potom môžem hovoriť. Sú isté baby čo vyzvedajú z nejakých nejasných dôvodov ktorá si čo robíme a potom vypisujú, že ich to extra nenadchýňa a že tomu neveria. Pani Anka mi hovorila, že to nie je ich názor , ale Vám berú týmto spôsobom vieru a nádej. Aj pani Anka aj psychologička majú pravdu. Rob čo ti Anka povedala, nikomu nič nehovor zavolaj jej a všetko ti vyjde ako si budeš priať. 😵

jamian
7. nov 2009

🙂 🙂 🙂 presne toto sú moje slová.babajagaa má uplnú pravdu.nikomu nič.hlavným problemom u väčšini žien je problém v psychike.aj ked si to väčšinou nepripúštame.viem o čom hovorím.pekný den vam všetkym prajem

bzzmajka
7. nov 2009

Takže vidím, že táto téma bude niekde v zabudnutí 😢 , ale verím, že mala zmysel 😉

lubka0506
7. nov 2009

bzmajka prečo by mala byt v zabudnutí??? ved sa tu možme stretávat, to nám nikto nezakazuje...a verím ,že vela netehuliek si to tu prečíta a možno navštívia pani Anku... 🙂 ja keby som si to neprečítala tu na koníkovi tak ani o tom neviem...a som rada že som tam bola... 🙂 🙂 🙂

thehit
7. nov 2009

babajaga-drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 😉 ..ja uz sa tiez na cas odmlcim..som rada ze som sa mohla dozvediet o p.Anke,keby nebolo tohto fora tak o nej neviem..ked bude nieco nove urcite dam vediet..
vsetkym vela stastia v snazilkovani a hlavne si to uzivajte 😀

babajagaa
8. nov 2009

🙂 Ja pani Anku z Vrbového poznám už dávno. Som rada ,že je toto forum, mnohé vďaka nej čakajú už to vytúžené bábätko, aj keď to tu nepíšu, lebo ona im to zakazuje. Keď k nej idem, tak vydím žienky čo idú od nej a držia si bruško. To sa pozná.Keď sa s ňou rozprávam a všeličo sa pýtam, veľa ráz je smutná, keď prídu tehotné žienky a ona im napraví a zafixuje bábätko, povie prídte zas a oni ako by nepočúvali, neposlúchajú. Potom prídu s plačom a začína sa všeto od začiatku. Som rada , a prajem pani Anke všetko čo si želá. 😵

bakosko
8. nov 2009

pomaha aj takym co su na vine spermiiky

babajagaa
8. nov 2009

bakosko ako to myslíš? diagnozu...

bakosko
8. nov 2009

oligoteratospermie manzel ma zly spermiogram

bubulka722
8. nov 2009

Babulky prajem vám aby vám nádej nevymizla. Na môj vkus je všetko v psychike a teda dokiaľ žena cíti materinský pud dovtedy má nádej. Nikto vám ju nikdy nezoberie. Je veľmi dôležité veriť v zázrak, len tak sa dá napredovať. Čo sa týka psychológie, je veľmi podstatné o veciach hovoriť hlavne s ľuďmi ktorí vás môžu pochopiť. Preto o týchto veciach nemá zmysel rozprávať sa s ľuďmi, ktorí tieto porblémy nemajú. Mne osobne tieto fóra veľmi pomáhajú a dodávajú mi nádej. Zvlášť keď sa dozvedám o ďalších tehulkách aj bez IVF.

bubulka722
8. nov 2009

Bobjan kde si??? Ako sa máš???

bobjan
9. nov 2009

Bubulka, tu som, pracujem a mám sa fajn, ďakujem 😉

bubulka722
9. nov 2009

No super, takže všetko si zvládla ľavou zadnou, tak ako som hovorila. Všetko prebehlo v pohodke?

bobjan
9. nov 2009

Bubulka, cysta zmizla a laparka sa nekonala 😀 🙂

bubulka722
9. nov 2009

No teda to je to najlepšie čo sa mohlo stať. Gratulkujem!!!
Mňa čaká laparka koncom novembra. Som zvedavá čo mi tam nájdu. Budúci týždeň si máme dohodnúť termín. Dúfam, že aspoň ja budem o.k., i tak máme toho už dosť.