Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bzzmajka
6. sep 2009

ale admin nevie čo sa tu deje?

babajagaa
7. sep 2009

😲 Neviem, čo mám robiť!Mešká mi 6 dní mrcha a bojím sa spraviť teh .test. Poradte!! 😕 😕

lubka0506
7. sep 2009

... Urob si test!!!a rýchlo!!!Mne meškala 9 dní a napokon prišla a banovala som že som si ho neurobila, lebo mám mrchu slabšiu ako minulý mesiac.Ak máš test tak si ho sprav! Napíš odpoved! Držím prsty... 😉

bzzmajka
7. sep 2009

užaj rob!!!!!!!! ja by som robila, ked mi meškala den, ved som aj robila

bzzmajka
7. sep 2009

babajaga, držím palce, ja som si už pripadala tak nefér, že každý áno a nám sa ndarí atd. bude to znieť divne ale pre mna veriacu, to také divné nie je..
takže ja som sa pri druhom tehu spravila s tým tam hotre takú malú stávku, tak sme chceli bábatko, že ked ndostanem, tak si celé dva týždne/nekonečných 14 dní nespravím test, aj som to dodžala a boli sme tehu. Cítila som sa úžasne a hlavne som si myslela a dúfala, že ked mi už bábo dal, tak mi ho nezoberie ale nestalo sa. Takže po takom sklamaní sama neviem čo si myslím.

zuuuzana7
9. sep 2009

ahojte baby, prosim vas mohli by ste mi presnu adresu pani kopackovej napisat?
dakujem

wwaanesska
9. sep 2009

zuuuzana7 píšem ti adr. pani Anky Anka Kopáčová Poľná 20 Vrbové 0903037131 Uvidíš ako budeš rada, keď sa sňou zoznámiš. waaneska snazilka Je veľmi milá 🙂

lubka0506
9. sep 2009

ahoj zuuuzana. 🙂 Adresa: p.Kopáčová Anna, Vrbové 635/20. Na prvej stránke nájdeš aj video a ked si prečítaš ešte dalej tak tam nájdeš aj" navigáciu" ako sa k nej dostat! Tel. č. 0903037131. 😉 🙂

zuuuzana7
9. sep 2009

ahojte baby, super dakujem. zajtra mam termin, ale v tom strese som sa nespitala na adresu 😀

bzzmajka
10. sep 2009

tak ja som si teda zábali dlho nerobila, včera mi prišla kamoška zafarbiť vlasi/dílerka bio farieb bez čpavku/ takže super, prišiel aj jej priatel, moj muž z práce večer a nejako padla flaša bieleho vínka čo som si robila obkladíky..ale ja ta, mám plodné dni a dnes sme spolu prvý raz boli aj to som hned išla na bicykel a on do práce na nočnú dvanásku, všetko zo mna vytieklo...tento mesiac nepredpokladám ani

lubka0506
10. sep 2009

majka mala si si vyložit nožičky do vzduchu, nie je to príjemné ale ty to určite poznáš... 😉

bzzmajka
10. sep 2009

poznám, ale nebudeme to siliť

zuzik1702
11. sep 2009

Ahojte baby,ja som mala 2-krát neúspešné tehotenstvo-potrat a mimomaternicové.Chcela by som sa informovať o tej pani bylinkárke.Máte niektorá skúsenosti,že aj po takýchto problémoch dokáže pomocť?Ďakujem.

bzzmajka
11. sep 2009

určite áno ale ja ešte na svoj zázrak čakám

bubulka722
12. sep 2009

Ahojte babulky! U p. Kopáčovaj som bola pred 2 mesiacmi. Hneď ako som nasadila čajík z orechových listov sa mi výrazne zlepšila pleť, žiadne pupáky ako predtým. Dala mi bylinkový čajík, ktorý už 6 týždňov poctivo pijem a mesiac si podtivo na každú noc robím zábaly. Muž je tiež veľmi disciplynovaný pacient, tak dúúúfame, že to bude mať nejaký efekt a príde babulko 🙂
Prosím napíšte aké pozitívne vplyvy ste si všimli po nasadení jej liečby! Ja mám pleť jak bábatko.

zuuuzana7
12. sep 2009

ahojte baby aj ja som bola vo stvrtok u pani kopackovej, cajik pijem aj ja a vitamin e som si tiez kupila, to nasadila aj manzelovi. zabaly zatial nerobim, ale idem do obchodu tak nakupim potrebne ingredencie.
jedine co pocitujem ked ten cajik vypijem je nechutenstvo k jedlu, co mi ale vobec nezadkodi par kil zhodit, ale je este skoro o nejakych zemenach hovorit. 😉
zuzik aj ja som po mimomaternicovom tehu skus zajst za nou, da ti zabaly ktore urcite pomozu 🙂

bzzmajka
12. sep 2009

ja som nepocétila z čajíku ani z Magne B 6 žiadne zemny a tá pleť by ma velmi potešila ale zábali dávam hoci ako, nepravidelne.

wwaanesska
13. sep 2009

☹ Neviem, co to je, ale nejak je mi smutno. 😢

bubulka722
13. sep 2009

Babulky ja fakt neviem ako to je možné. Robím si zábaly na bielu plienku a ona je ráno, keď si ju dám dole ružová na tom mieste, kde som to mala na maternici. Tá škrvna sa mi nedá dokonca ani na 90 st. vyprať. Nechápem ako je to možné, zajtra jej skúsim zavolať a opýtať sa na to. Inak verím, že to bude mať nejaký efekt. I keď nezostanem tehu prirodzene, nech to dopomôže pri IVF.

minka051
14. sep 2009

Ahojte
tak aj ja som bola u nej včera. Dostala som namiešaný čajík a zábal si mám robiť z tvarohu a muky. Len jej musím asi zavolať lebo neviem či si to môžem zohriať aj v mikrovlnke.Ale budem to robiť poctivo a verím že to bude mať efekt. Mám ešte užívať E vitamín a Kyselinu listovú ale už nič viac nijaké multivitamíny.Aj ked vraj budem tehu nemám nič brať tie vitamíny pre tehotné ona mi vraj potom povie čo mám robiť. Bola velmi fajn. Mala so u nej velmi dobrý pocit.

violoncielka
14. sep 2009

bubulka ten zabal si nechavas na celu noc? Ja mam zabal z lanovych semienok uvarenych v mlieku, ale mozno som prepocula ze si to mam nechavat na celu noc?

zuuuzana7
14. sep 2009

ahoj violka, aj ty si bola u pani kopackovej ?
aj ja mam zabal z lanovych a mliaka, ale nemusis si to nechavat celu noc. to som sa pytala. ked to je studene moze sa to dat prec. 🙂 nastastie. 😉
baby aj vy ste este dostali caj a mate brat vitamin e?

violoncielka
14. sep 2009

Diky Zuzi...ano zasla som k nej aj ja...dodala mi optimizmu 🙂

bubulka722
14. sep 2009

Ahoj Violka! Mne povedala, že mám zábal nechať celú noc. Vôbec mi to nevadí a spí sa mi v pohodičke. A vy máte aký problém, keď vám dala zábal z ľanových semienok a mlieka? Ja riešim neplodnosť už 3,5 roka. Problém je ale v manželovi, hrozne zlé hodnoty SPG. Ja som o.k.. Ja si robím zábaly z bravč. masti a horúceho páleného. Ráno smrdím jak najposlednejší alkoholik, ale čo by sme neurobili kvôli bábenku?! 🙂 Inak pijem od nej čajík a čaj z orechových listov a manželík ženšenový čaj. Inak žiadny vit. E ani kyselinu listovú mi nekázala.

zuuuzana7
14. sep 2009

no tak ja neviem co mne za caj namiesala. asi z kazdeho roska troska 😀 ako som tak sledovala ked zarabala 😀
babulka ja mam za sebou 2 mimomaternicove tehotenstva a chystame sa na ivf.
preto my dala aj ten zabal zo semienok lanovych a mlieka, zevraj to super uvolnuje a prekrvuje aj ako predpriprava pred ivf. a potom sa mam este nad kamilkou naparovat 😀 , ale nie tvar baby, nieco ine 😀 to som este neskusala, ale skusim aj to 😀

matusik111
14. sep 2009

ahojte kocky, ja tiez rozmyslam nad nastevou tej pani. My sa snazime rok a obaja sme v poriadku. Myslite , ze aj pre "zdravy" par je daky zabal alebo cajik?
a do akej doby by ste mali otehotniet? co vam hovori?

zuuuzana7
14. sep 2009

aj vy sa chystate na ivf?

zuuuzana7
14. sep 2009

matusik ako mne nepovedala do akej doby. to ona nevie, hned na zaciatku mi povedala, ze ona vestica neni.
ale my riesime uz ivf to je uz nieco ine, ale aj napriek tomu povedala, ze mam este verit na zazrak, ze to neni vylucene 😉.
rok je teda dost. uz si bola aj na lp alebo manzel na spg?

matusik111
14. sep 2009

manzel bol na spg a bol dobry, mne robila HP a v poriadku. Laparku sme nemali ale rada by som sa tomu vyhla , pokial by sa dalo ☹

matusik111
14. sep 2009

Zuzana´, vy uz mate za sebou IUI ? Tomu by som dala prednost pred laparkou aj ked neviem ci by nam taky postup schvalili.
ako dlho sa snazite?