Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

minka051
25. sep 2009

bobjan nie nerobí to záleží od problému aký máš?

bobjan
25. sep 2009

Minka, je toho dosť... nepriechodné vajíčkovody, endometrióza, sliznica mi nedorastá...
Teraz som po 4.IVF...

marta222
25. sep 2009

ja si myslím, že to robí každej - mne to teda zisťovala - na základe toho vie určiť, či ju máš v poriadku - alebo aký máš problém. Mne napríklad hneď povedala, že mám nejakú vývojovú chybu maternice a to som jej ani predtým nepovedala.

minka051
25. sep 2009

No mijka tak toho máš veru až nad mieru. Ale ver ona ti pomôže. Ja som na sebe zbadala po tých bylinkách že som mala takú ovulku ako už dávno nie. A v tedy má vraj byť hlien tekutý a číry a bolo toho ozaj dosť len škoda že to umna nemôže byť normálne. asi ba to vyšlo, ale možno aj nie lebo drahý má zlý spermiogram a budú robiť ICSI.

bobjan
25. sep 2009

Objednáva len cez týždeň, alebo ste tam boli niektorá aj cez víkend?

marta222
25. sep 2009

bobjan, myslím, že objednáva len cez týždeň, ale keby si nemohla, tak určite sa s ňou dá dohodnúť aj na víkende 😉 .

bobjan
25. sep 2009

vyhovovalo by mi to viac cez víkend, lebo zo Žiliny kým sa tam dotrmácam...nazad po tme...keď on vraj objednáva po 17.00 hodine, však?

puska16
25. sep 2009

minka051 - lenze my vlastne nevieme pricinu....teda, moj muz ma dobry spg, zevraj lepsi ako primer, takze vychadzame z toho ze zrejme mam ja chybu, ale mne doktorka nechce spravit laparo az na buduci rok, lebo sa snazime este kratko (podla nej), je to podla mna uz ale dost, snazime sa 14mesiacov...

marta222
25. sep 2009

bobjan, aj ja bývam kúsok pri Žiline - vyrazili sme od nás okolo 15:00 hod. a o 16:20 som bola u nej - čiže po diaľnici zo Žiliny to máš za necelú 1 a 1/2 hodinku, takže do 19:00 si doma.

marta222
25. sep 2009

puska16, tak Ti odporúčam k nej ísť - možno ti povie, či je príčina u teba 🙂 .

puska16
25. sep 2009

marta222 dik moc, asi to spravim, dnes jej aj ihned zavolam...ja som totiz bola nedavno u jedneho bylinkara, a ten mi povedal ze mam oslabeny lavy vajecnik, a dal mi teiz caje, ktore poctivo pijem, a pak raz do mesiaca si robim zabal s dumiera a sucheho bieleho vina a to si prikladam na celu noc na 5 dni, pak mi povedal ale ze nemam auru, a slubil mi ze mi ju moze vytiahnut ale stoji to 150eurace 😕

bettynka222
25. sep 2009

oki marit, tak sa tesim na ot psolocne tehu 😀 my mame este zakaz, ale nejako specialne si nedavame pozor. akurat doky nam zakazoval viackrat za den...ale to dodrzime az od toho novembra....

marta222
25. sep 2009

No, tak Ti odporúčam, skús za ňou zájsť - uvidíš, čo Ti povie - či sa s tým bylinkárom zhodnú. Ona dáva takisto bylinky na čaj a odporučí ti asi nejaké obklady - ale obklady sa dávajú každý večer, poväčšine na celú noc, okrem dní, kedy máš menzes. 5 dní je asi dosť málo na obklady. A samozrejme - aj tá suma - keď Ti niekto povie, že ti vytiahne auru za 150 eur - tak to sa mi zdá dosť "podivné" 😕 .

puska16
25. sep 2009

marta222- hejze!!! aj mne sa to zda divne...ako auru podla mna kazdy, ale niekto vacsiu niekto mensiu...pojdem za nou, dik moc za radu...

marta222
25. sep 2009

No, veď to 😉 . Pokiaľ viem (teda čítala som to kdesi - samozrejme, nepatrím medzi tých, ktorí auru vidia), tak auru nemajú iba mŕtvi alebo ľudia tesne pred smrťou. Ale, však sama vieš ako na teba zapôsobil ten tvoj bylinkár. Som presvedčená, že budeš s touto p. bylinkárkou spokojná - je fakt veľmi milá a dokáže dodať veľa optimizmu 🙂 🙂 🙂 .

puska16
25. sep 2009

a to presne potrebujem...lebo po tolkym mesiacoch snazenia a neuspesnosti mam akruat tak len depky ☹

marta222
25. sep 2009

Tak, to ti verím. Ak ti to pomôže - podobne sme na tom všetky, veľmi dobre to poznáme 😉 . Tak ti držím palce 😵 .
betty222 a prečo Ti doki zakazuje viackrát za deň 😕 ?

puska16
25. sep 2009

aj ja vam vsetkym!!!!!!!! 😀

bzzmajka
25. sep 2009

mne nerobila masáž ani ked som sa jej dožadovala, že nevidí dovod mi povedala. Chcela som, ked sme sa tam už dve hod. trmácali autom...ale on najlepšie vie.

bzzmajka
25. sep 2009

o tej aure, tiež si ymslím, že je to pekne povedané divný liečitel, raz som niekde počula a odvtedy mi to utkvelo v pamati, že liečitel, ktorý lieči za peniaze, mylsím tým velké peniaze, nie symbolické, tak to nie je liečitel, lebo svoj dar má využívať pre dobro iných a nie pre obohacovanie sa.
Nikto nepozerá na Central TV..Nitrianska televízia tie veštice, teda jasnovitky ???

puska16
25. sep 2009

No ved to, boli sme tam raz obaja s muzom u toho liecitela, a ihned sme tam nechali 280eur obaja...takze dik moc, ako citila som fakt dobre, co asi naozaj malo cenu, a nieco asi natom bude...ale vela zalezi aj na psychike...ta nas vlastne asi aj ovlada...

marta222
25. sep 2009

bzzmajka, aj ja si myslím, že to s tými liečiteľmi je tak ako píšeš - takí, ktorí pýtajú od ľudí kopec peňazí sú poväčšine "šarlatáni". No, ja som si myslela, že p. Kopáčová robí masáž maternice každej žene - teda nemyslím si, že je to ako masáž, ale nejakú diagnostiku toho, že aký máš problém.

puska16
25. sep 2009

no presne aj ja si myslim, to trochu niektori "liecitelia" prehanaju s tou platbou...

minka051
26. sep 2009

dobré ránko 🙂
Tak ja si myslím že to bolo len vytiahnutie penazí. Pozor na liečitelov!! Niektorí pekne rozprávajú ale je to do prázdna len aby niekoho obalamutil a pýta vela penazí. Má to byť o inom a preto by som takým neverila. Ja som už tiež bola u nejakých a aj vešticiach ale takú sumu akú si napísala tak to je sila. To čo ti povedal možno pomohlo psychicky na chvílu ale to je asi všetko.

lubka0506
26. sep 2009

Dobré ránko. 😵 Neviete mi niektorá poradit pri tých obkladoch z hladkej múky ,masti a pálenky?-aké to má byt husté alebo aké? Ozaj tí liečitelia: myslím si že ked si liečitel vypýta velkú sumu tak to je asi skor "šarlatán"...

bzzmajka
26. sep 2009

tak určite nehádžme všetkých do jendého vreca ale dávať si pozor je na mieste

babajagaa
26. sep 2009

🙂 Dávno som tu nebola. Meškala mrcha, ale prišla ☹ mala som depku. 😠 Čítam čo píšete. Je to tak. Aj ja som už počula veľa aj čítala, že niektorí sú strašne drahí. Já chodím len ku pani Anke,nie preto, že je 😅 lacná. Ale preto, že viem o pani, ktorej pomohla. Tá pani nevedela , že jej pomôže, a tak jej dala kávu.Dnes sa na tom smeje, že bábatko za kávu.A nie za 60000 vtedy ešte na peniaze. Baby, tie ktoré pijete čaje a nerobíte obklady, už aj začať. Já idem ku pani Anke, aj keď povedala, že až keď otehotniem. Idem na kus reči. Tak to cítim, aby som tam šla. 😵 Dobrú nocku a dotoho 🙂 😔

bubulka722
27. sep 2009

Ahojte, aj ja sa chystám ísť k pani Kopáčovej. Neviem, ale nehovorila mi aby som prišla až keď otehotniem. Míňa sa mi čajík, tak si musím ísť prikúpiť a hrozne rada si s ňou pokecám. Je to taká milá osôbka. Procedúry už poctivo vykonávam 2 mesiace, tak som zvedavá čo mi povie. Povedala, že si ma prehmatá, keď budem aspoň mesiac robiť všetko tak ako mi povedala. Len horšie je,že u nás je problematický skôr manžel. Ale veríme, veríme!

puska16
28. sep 2009

ahojte, tak ja mam ist tiez k nej tento tyzden, ale chcem sa opytat u nej ako som uz pocula sa nic neplati, ale predsa len ked potrebujes caj, tak ona ti ho moze predat nie?? alebo ako?? kolko u nej stoji taky cajik??
bubulka ako sa citis po tych procedurach?? citis niejake zmeny???

somov
28. sep 2009

Ahojte, Bubulka aj u nás je problematický skôr manžel, mne dala piť čajík, zábaly, naparovanie a E, manželovi iba E a ženšenový čaj piť. Ja to robím tak mesiac. A stále nič. Ale verím že prídu nejaké výsledky, len treba asi vydržať.