Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bobjan
9. okt 2009

Apoloma, človek nikdy na nič nezabudne, len to čas trochu utíši. Tak ti prajem veľa sily a drž sa 😵

apoloma
9. okt 2009

dakujem bobjan...tebe tak isto...

marta222
9. okt 2009

Dievčence, ktoré ste nečítali článok v Slovenke o p. Kopáčovej spred 2 týždňov - nech sa páči - tu je:
http://www.slovenka.sk/index.php?id=blog&no=3743

wwaanesska
10. okt 2009

🙂 Aj ja som to čítala. To je celá pani Kopáčová, dodáva nádej, vieru , silu. Vždy sa objaví, keď už človek nemá síl.Niečo na tom bude. 😵

bubulka722
10. okt 2009

Ahojte bambulky!
Ja idem k pani Kopáčovej túto stredu, tak uvidíme, či sa niečo zmenilo. Liečim sa už skoro 2,5 mesiaca a účinky to naozaj má. Pred tým som často mávala rôzne výtoky, donekonečna od dokiho antibiotiká. Trochu ma preliečil a o chvíľu som to mala zase. Teraz som čistá ako lalia. Nemám nič, ovulka chodí jak hodinky, pekne ju cítim, menzes normálny čisto krv a slyznica. Pred tým samé kusy.
Len treba vydržať a robiť všetko tak ako treba.
Bobjan, sledovala som tvoje 4. IVF na téme Ferticent. Si úžasná, ako ideš ďalej a robíš pre to všetko čo sa dá. Ja teda moc neprispievam, nemám akosi čas. Vždy len prebehnem svoje témičky a pozriem ako sa vám darí.
Bobjan, ja viem, že sa ti to podarí, lebo sa nevzdáš!
Po kontrole u pani Anky sa vám ozvem.

ninockaskv
10. okt 2009

tak to je pozitivna sprava... problemy s vytokmi mam aj ja.. tak aspon nieco 🙂 tak nam drzim palce

bobjan
11. okt 2009

Bubulka, ďakujem ti veľmi pekne. Ja už neviem, čo mám robiť aby sa zadarilo a tak som si povedala, že kým na jar pôjdeme do ďalšieho IVF, tak nebudem doma len tak sedieť a čakať, že proste skúsim toto.
Ja teda nikdy nemám problém ani som nemala s výtokmi ani s ničím...
Uvidíme čo to so mnou spraví...mne nedorastá moc sliznica, tak menzes býva slabý a väčšinou špinenie aj pred aj po a menzes s krvou tak 2-3 dni...

Držím ti palce a ozvi sa ako si dopadla.

Dievčatá čo sa naparujete nad mliekom ho vylievate a dávate nové, alebo prihrievate???

bzzmajka
11. okt 2009

Dlho som tu nebola...tak idem čítať..posnažili ste sa...

darla27
11. okt 2009

Bobjan ja vylievam, ved to mas len 3 deci, neviem si predstavit to preliat späť do pohara
a dat do chladnicky a o par dni pouzit znovu. 😀 😝 😉
Trochu ma prekvapuje ze zatial nie su v tejto teme akosi vysledy.. 😒

zuuuzana7
11. okt 2009

darla este sice nieje tato tema tak dlho zalozena, ale aj mna to uz napadlo 😨
no asi tak, ako sme uz sto krat poculi "trpezlivost ruze prinasa". co je tiez relativne ...
baby inac naparuje sa niekto zo spodu kamilkou, ja neviem ja som to zatial len raz skusila, ale neviem nejak som na pochybach, pretoze sauny zakazuje a v podstate to naparovanie je to iste ...

bubulka722
11. okt 2009

Bobjan a v čom je vlastne problém??? Čo tí naši všemohúci lekári zistili??? My viem len diagnózu N97, ale riešenie nikde. Ja som akože o.k., manžel hrúza. Zmierila som sa s IVF-ICSI a teda kvôli poisťovni a limitom v januári. Ak chceš napíš do IP.

nativa006
11. okt 2009

ahoj zuuuzana7.ja sa tiez naparujem nad kamilkami. 😉

zuuuzana7
11. okt 2009

ahoj nativa, a ako to znasas? kolko minut sa nad tym naparujes?
a ak sa mozem spytat aky mate vy problem?

mata1001
11. okt 2009

ahojte baby citala som ten prispevok od marty 222 a pani Kopacovej urcite tento tyzden zavolam.uz som jej chcela volat len som sa nevedela rozhodnut,ale teraz som sa rozhodla na 100%.skusim to....

apoloma
11. okt 2009

mata1001 len nevahaj a chod ja som tiez bola minuly tyzden u pani Kopacovej a mam z toho dost dobre pocity a este k tomu moja mamina sa tiez liecila pred 30rokmi u tej pani Katariny Konecnikiovej to je pani ktora to vsetko zasa naucila pani Kopacovu!! No a mama do dvoch mesiacov otehotnela po 3rokoch pokusania!!!Dolezite je verit ze to vide a hlavne dodrzat vsetko co pani Anka kaže!!! 😉

bobjan
11. okt 2009

Bubulka, moja...aj ja mám u lekára tiež N97, ale to je všeobecné...ženská nepolodnosť,nikde nenapíšu, mužská.....

ale prepáč,....u nás je manža o.k., ja mám nepreichodné vajíčkovody, teda jeden len máliiličko.... takže skoro nič a mám aj endošku..... a nedorastá mi sliznica, len málo aaa aby toho nebolo málo, tak mám protilátky proti spermiám a aj proti trofoblastu, čo je to najhoršie... 😔 toť je asi vsjo čo zistili naši a českí dr....

bobjan
11. okt 2009

Darla, ďakujem aj ja tak robím, ja len či náhodou to niekto neprihrieva...

Babule, ja teda nikoho nepoznám, čo by sa mu to s p. Kopáčovou podarilo, ale kým som tam stála a čakala na konzultáciu, tak prišla po mne jedna babula, ktorá nakoniec išla predo mnou dnu a hovorila pani Kopáčovej, už od brány, že už má knižku a bolo jej na blivanie a bola biela ako stena....zrejme tehotenskú knižku, lebo jej bol patrične zle....
a nakoniec ako som tam stála, tak prišla jedna babula, ktorá bola po mne asi štvrtá, ale išla hneď po mne a furt si hladkala bruško, takže tiež bola zrejme tehotná a mala prednosť...
Takže dievčatá, hlavu hore 😉

nativa006
11. okt 2009

Zuuuzana 7 naparovanie celkom zvladam.naparujem sa dva krat do tyzdna.obklady si robim z paleneho,bravcovej masti a jacmeneho srotu.robim to od jula.diagnozu mi nezistili ziadnu.vsetky vysetrenia mame aj s manzelom ok.IVF sa nepodarilo 😢 tak skusam co sa da.dufam,ze tato liecba zaberie.a tebe je co?

nativa006
11. okt 2009

zuuuzana 7 naparujem sa 20min. 🙂

weja
12. okt 2009

Zuuzana, naparovanie nie je určite to isté ako sauna - pri saunovaní sa prehrieva celý organizmus, takto naparuješ len určitú časť tela a ešte to má aj liečivý účinok...

vám kázala niektorej prísť aj na kontrolu??? 😕 mne dala bylinky na čaj (vraj na upokojenie psychiky, keďže my nemáme absolútne žiadny problém z medicínskeho hľadiska, čo blokuje otehotnenie) a mám si robiť zábaly z masti a vína, ale inak nevravela nič, kedy mám znova prísť... 😒 vlastne povedala iba to, že mám prísť čo najskôr, keď zistím, že som tehu 😵 ale inak nič... 😕

bobjan
12. okt 2009

Weja, ja tiež nejdem na kontrolu. Iba tam pôjdem pred ET na napravenie maternice, ak sa nestane dovtedy zázrak. Ak sa ten zázrak stane, hneď volať 😉

marta222
12. okt 2009

Ahojte dievčatá, mne tiež kázala prísť vtedy, ak otehotniem. A chcem sa spýtať to naparovanie je na čo dobré? Lebo mne nekázala nič také - ja mám len obkladíky a čaj 😉 .

zuuuzana7
12. okt 2009

ahojte baby 🙂

weja dakujem za vysvetlenie.

nativa, mala som 2x mimomaternicove tehotenstvo, inac je vsetko ok. a manzel taktiez ok. teraz sa chystame na nase prve a dufam uspesne ivf.

tildus
12. okt 2009

ahojte,
baby a sauna je celkovo zla na otehotnenie? Pretoze mne ju p. Kopacova spominala kvôli tomu - ze sa zo sauny da lahko nachytat nejaka choroba - napr. chlamydie...

weja
12. okt 2009

Marta, podľa mňa sa naparovaním rieši tiež nejaký konkrétny problém... tiež mi nič také nekázala...

bobjan
12. okt 2009

Tildus, sauna sa neodporúča v tehu, ale kým nenájdeš //, tak by som normálne do sauny chodila...ja teda saunu nemusím, ale podľa mňa to je takto..

zuuuzana7
12. okt 2009

presne tak ako tildus pise,sauna moze (ale nemusi) dovliect nejaku pliagu ako mykozy atd...
a taktiez chlamydie (aj ked sa v literature uvadza, ze to je vylucne len pohlavne ochorenie) dokazalo sa, ze aj sauny, vyrivky a bazeny bez otoku su napricine chlamydiam.
vlastne na to poukazovala aj p. kopackova

mata1001
12. okt 2009

ahojte baby vy ked ste volali p.Kopacovej dala vam presny termin t.j.aj hodinu aj den,lebo mne povedala do tel ze je doma vo stvrtok,piatok a na bud tyz cely od piatej.tak teraz neviem...ci jej mam znova zavolat alebo si vybrat den,ktory mi pasuje... poradte

bobjan
12. okt 2009

Mata, to je jedno kedy tam prídeš...neobjednáva na deň a ani na hodinu, proste prídeš po piatej a čakáš, ak niekto prišiel pred tebou...ona chodí do práce, tak preto až potom..

mata1001
12. okt 2009

bobjan dakujem ze si mi napisala.viem ze pani chodi do prace.len som nevedela ze iba tak prides bez objednania.no ale uz v tom mam jasno. 😀
a ty si u nej bola?pomohla ti?ja v nej strasne verim...