Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

lejlika
24. nov 2009

Bettynka , napíš nám, čo si myslíš pomohla ti do tehu pani Anka, nech máme nejakú nádej. 😅

lubka0506
24. nov 2009

ahoj betty... 🙂 vitaj už si nám chýbala... 🙂

bubulka722
24. nov 2009

Ahojte babulky! No čo sa deje, to stále musíte skrývať tehu alebo účinky liečby nie sú??? Prihláste sa konečne niektorá za šťastných tehuliek aby sme nestratili nádej!

lubka0506
24. nov 2009

ahoj bubulka...ja sa nemám čím chválit,boli sme v CAR a mám íst na zákrok a potom aspon dva mesiace pauza takže nič nové... ☹ ...ale nádej nestrácam... 😵

bubulka722
24. nov 2009

Ja viem, že to nakoniec príde. Volali z CAR že máme schválenú žiadosť, takže by nás tam chceli už vo februári. Ja to ale určite presuniem na neskôr, alebo sa na celé IVF celkom vykašlem. Ja idem teraz na laparku, riešim manžela u andológa a k tomu všetkému vitamíny a bylinky od p. Kopáčovej. Rozbehnuté je to na všetky možné strany, že sa asi ani viac v našom prípade urobiť nedá. Viera v úspech je ale najdôležitejšia a tej mám na rozdávanie. Len mi bylinky pripadajú ako plasebo, ktoré môže mať u ľahko riešitelných prípadov efetk. My sme horší prípad!

lubka0506
24. nov 2009

ja som na tom tak podobne ako ty...laparka,urolog genetika a potom CAR...

sylvusa
24. nov 2009

ahojte, tie ktoré si dávate pálenku, dávate si domácu alebo kupovanú , dávala som si domácu, ale už mi dochádza a tá kupovaná sa mi zdá slabá oproti tomu čo máme doma,

bettynka222
24. nov 2009

ahojte 🙂

bobjan ja osm cvicila mojzisku doma s dvdckom a chodila som do ruzinova na mobilizacie. doktorka povedala, ze osm mala strasne vela blokad a ze by stazili dalsie otehotnenie.....

bublka dakujem 😉

lejlika ach no rada by som ti to potvrdila....ale obklad osm sipsravila raz na desat minut a z odvaru ma naplo...pomohol mi clostilbegyt, mojziska a s veriaqicmi snaizlkami sme sa modlili 9 utorkov k svatej marte....tak si vyber 😉 a vies v com je vas problem?

lubi ahoooooj 🙂

jahodka26
24. nov 2009

ahojte,
aj mne teta anka spominala, ze ten vitex zozeniem len v hodonine, v lekarni mi slubili, ze ho skusia objednat, ale nakoniec poveali, ze sa nepodarilo, ze ho nikde nemaju, tak som nasla tiez tu cesku stranku - firma z hodonina, tam stoji 1000g 330 czk.
teta anka mi povedala, ze by som s vitexom mala dostat aj navod, ako ho zalievat, ak nie, tak jej mam zavolat.

tina, ano boli sme tam, znacka SA. ta tehulka sa prisla podakovat, blizil sa jej termin porodu 🙂) tak snad budeme dalsie v poradi 😉
vy ste isli po nas? boli ste tam s tym psikom?

zuzi1211
25. nov 2009

Ahojte babulky,

len nedávno som sa dozvedela o p. Anke. Chystám sa jej zavolať a objednať. Čaká sa u nej dlho na termín? Koľko ste u nej platili? Nech viem ako si peňaženku nabaliť 🙂 🙂 🙂 .
My sa o bábätko pokúšame viac ako 5 rokov, vo februári som bola na IVF a v apríli som potratila v 9tt. Konečne som sa z toho nejako spamätala a začíname skúšať znova. Keďže nám doteraz nezistili žiaden problém, chcem to skúsiť aj formou byliniek. Nechce sa mi zasa dopovať hormónmi. Aspoň zatiaľ nie. Veď nie na darmo sa hovorí že tam kde končí lekár začína bylinkár a naopak. Tak prečo to neskúsiť. Ja bylinkám dosť verím. Tak dúfam že pomôžu. 😉

bubulka722
25. nov 2009

Bettynka aké si mala blokády a tiež nerozumiem na aké mobilizácie si chodila.

bobjan
25. nov 2009

Betty, ďakujem. Ja som dnes písala maila do jedného pilates klubu, tak uvidím...samej sa mi tam vôbec nechce, mám to z ruky, ale asi vyskúšam....a mobilizácie tam asi nerobia, lebo to tam nie je písané...neviem..

drobeca
25. nov 2009

ahoj zuzi, závisí od počtu ľudí, ktorí jej zavolajú, ale ja som bola vždy tak do 2-3 dní, okrem jedného razu, čo bola trošku chorá. ale ja to mám blízko.
keď mi dávala bylinky, chcela tuším 3 Eur, tak sme jej nechali 5. Druhý raz nechcela nič, ale aj tak som jej nechala.

aja37
25. nov 2009

Baby, ja som na tom tiez bola a mobilizacie pri Mojzisovej metode je su ... no ako to povedat, rehabilitacna sestra sa ma snazila zlozit do kocky 😀 Najskor pri pohlade na mna skonstatovala, ze mam krivu chrbticu, zle drzanie tela, ze mam pokrivenu kostrc a bez toho, aby pouzila sono mi povedala, ze mam urcite obratenu maternicu (ano mam), ze ak ma stimulovali, tak som mohla mat len cca 5-6 vajicok (co je tiez pravda) atd, atd.

Takze: najskor mi nad zadok, akoze na krize, dala take elektrody, ktore ma akoze mali rozohriat. Potom mi napravila kostrc ... ked si brala gumene rukavice, zacala som tusit, ze to nebude moc prijemne 😨 ... ano, je to cez konecnik. Netrvalo to dlho, ale prijemne to nebolo. Nasledne ma tak vselika natahovala, skladala a narovnavala. Ja som praskala tak, ze som obcas mala pocit, ze ma urcite zlomi. Na druhe den som mala prijst a este mi napravala krk a to vam poviem, ze ked mi krutila hlavu, tak som myslela, ze mi ju vykruti z krku a ostane jej v rukach 😀 ... povedala mi, ze mam ocakavat, ze budem mat mozno trosku prehanky a ze ma bude v ten den pobolievat hlava, ale nic take nebolo. A tiez mi zakazala sediet s prekrizenymi nohami a povedala mi par cvikov, ktore mam cvicit, ale priznam sa, ze necvicim 😔 a ostatny sport mi zakazala, vraj sa mam spravat ako stara, chora zena ... obcas to doma pouzivam ako docela dobru vyhovorku.

nativa006
25. nov 2009

ahoj sylvusa.ja si davam tiez domacu palenku.zda sa mi lepsia ako kupovana.ja som uz minula skoro dva litre a ucinok akosi nic. ☹ asi to tak lahko nejde.

bobjan
25. nov 2009

Aja, fúha....tak to mám normálne obavy 😔

ja sa tiež chystám, ale neviem kedy sa odhodlám....zakázala športovať??? Ja chcem ísť lyžovať ☹ ale ak to pomôže, tak prečo to nezanechať, že???

bobjan
25. nov 2009

Ja teda dievčatá nechápem, bude asi tým čajom a možno aj obkladmi...že mám mrchu riadnu už 3-deň...inokedy som mávala len tak 1-2 dni a potom len špinenie a teraz....to je dobré, asi sliznica ozaj pekne rastie... 😕

aja37
25. nov 2009

Ale Bobjan, nemas sa coho bat ... ako ten konecnik bol blby, ale nevydrzis, ked treba 😀 To natahovanie ale bolo super v tom, ze ak si aj nahodou niekde bola seknuta, tak ona ta odblokovala. Sportovat mi zakazala, ale ja som to tiez nijak zvlast nedodrziavala. Pravda, plavat som prestala chodit, aby som nechytila chladymie, na aerobic, squash a take veci, pri ktorych sa skace som tiez prestala chodit, ale golf som si neodpustila a tiez som zacala chodit na dlhe prechadzky (5-7km). Nie behat, skor taka rychlejsia chodza. Ale na Vianoce sa tiez chystam lyzovat ... akurat sa budem snazit dat si pozor, aby som nespadla. To je vsetko. Takze podla mna na lyzovacku kludne chod.

jahodka26
25. nov 2009

zuzi, tetuska si nepytala ziadne peniazky, ked sme tam my boli, povedala mi , ze co dame, to dame. nedala mi sice ziadne bylinky, len mi nediktovala, co si mame kupit...
dala som jej bonbonieru a nejake peniazky, ale tie velmi nechcela vziat...

baby, mozem sa vas spytat, ked ste zacali pit tie cajiky, necitili ste sa nejako inak? mna strasne boli hlava, taka divna bolest..myslela som, ze to bude s vit. E, kde som brala 400mg 2xdenne, vysadila som, ale neprestava. myslite si, ze to moze byt od byl.caju?

v555
25. nov 2009

jahodka,moze to byt s tych cajov,na kazdy organizmus to vplyva inak.Je to velka zmes bylin,mne aspon dala pani asi zo siedmych byliniek za sacok ale necitila som sa nejako obzvlast zle.Z vitaminu E by to nemalo byt,a nebudes mat nahodou chripku???

lubka0506
25. nov 2009

ahoj baby...jahodka ja si myslím že z čaju by to asi nemalo byt...nelezie na teba niečo?

bobjan
25. nov 2009

Jahodka, ja teda nepociťujem nič ani po 2x400 Ečka denne, ani po 3xčaj denne...

baba79
25. nov 2009

dakujem cisielko som tu dnes prvy krat tak sa esta nevyznam..rada bi som vas babenky poprosila na kontakt pani Kopacovej....snazime sa us veeeelmi dlho pomaly prestavam dufat ☹

v555
25. nov 2009

baba79,0903037131 to je kontakt na pani kludne jej brnkni ona ta rada u seba uvidi,je to zžasna ženička, 😉

baba79
25. nov 2009

dakujem ti v555.....potom sa ozvem ako sme dopadli...nemohla som ho na nete nikde zohnat bola som aj na jej stranke a nic ..este raz diiiiik 🙂

bobjan
26. nov 2009

Baba, kontakt je na začiatku tejto diskusie a je tam aj popis, ako sa dostať k nej domov 😉

drobeca
26. nov 2009

ja pijem čajíky a beriem E, ale tiež mi to nerobilo nič - teda necítim na sebe žiadne účinky

aja37
26. nov 2009

baby, ja som ale tiez mala bolest hlavy ... normalne ma hlava nebolieva, ale asi 1,5 tyzdna potom, co som zacala pit bylinky a robit vsetko to, co mi p.Anka povedala, ma tak strasne bolela hlava, ze som myslela, ze uz nikdy neprestane. aj som isla z prace domov, pretoze som si potrebovala lahnut. trvalo to 1den. zaujimave je, ze to bolo cca na 7den cyklu. nasledujuci mesiac sa to totizto zopakovalo. zase bolest hlavy tesne po tom, co mi skoncili kramy. tak ja neviem, ci to ma s bylinkami nieco spolocne, alebo nie.

saksina
26. nov 2009

s tými bolesťami hlavy sa pridávam aj ja... Tiež som mala neskutočnú migrénu, nikdy v živote som to nemala, na ďalší cyklus som tiež mala - ale už nie takú silnú migrénu, "iba" silnú bolesť hlavy. Ale už posledné 2 cykly nič. Tak si tiež myslím, že to mohlo byť z čaju a obkladov - možno sa telo nejak čistilo alebo čo. A tiež som mala sem-tam aj hnačku. Čo tiež mohlo s tým súvisieť 😕

aja37
26. nov 2009

Presne tak. Ja som sice nemala hnacku, ale za to som musela ist na WC na velku asi 8krat za den 😀 Baby, dnes mi prisiel ten vitex, tak som zvedava, co spravi ten. Vecer ho teda zacinam pit.