Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

lucka2405
21. jún 2012

@weja Ahoj po akej dobe od liecby u pani Anky sa ti podarilo otehotniet??
Dakujem🙂

lucka2405
21. jún 2012

@mata1001 Ahoj mozem sa opytat po akej dobe od pani Anky sa ti podarilo otehotniet?

mata1001
22. jún 2012

@lucka2405 ahoj bola som tam v polovici oktobra.zacala som z jej radami v novembri a v decembri som bola tehu.ale ja som brala od augusta aj lieky,ktore mi predpisal dr,takze to z casti pripisujem aj liekom ale som presvedcena ze mi pomohli aj rady od nej...a ty si u pani Anky uz bola?co ti poradila?

lucka2405
22. jún 2012

@mata1001 a aky si mala problem?? Ak sa mozem opytat?? Mne dal dr tiez duphaston ale este som ho nezacala brat nechcem zasa tlacit zbytocne hormony, aj tak sa snazime iba prvy mesiac, tak uvidim poradila caj vitaminy a obklady no uvidime, aj ked moj manzel sa ma obcas pyta ze ci uz nie som tehu lebo v nedelu som mala taaaku strasnu chut na olivy az a to ja ich priam neznasam tak si asi najblizsie urobim test🙂 a aky si mala problem?? Ja mam ms tak dvakrat do roka no nic moc.

sonka43
25. jún 2012

@sammira mne ho odporucila na krcove zily🙂

sammira
25. jún 2012

@sonka43 ano?a kolko ho uz uzivas?

sonka43
28. jún 2012

len par dni,ja som bola u nej minuly tyzden,este len zacinam🙂

yukaya
28. jún 2012

ahojte, kde kupim lanove semeno??

reni1512
28. jún 2012

@lucka2405 ahoj lucka, az teraz som sa dostala k netu, este som tam ani nebola, riesila som statnice, teraz zase promocie, no vies 🙂, rozhodla som sa ze mesiac este pocvicim, nakolko chcem tie kilecka dat dole z hormonov a potom v auguste sa chystame k moru, tak skusime, ak nic urcite ju volam. Kludne nap. aj postu, ako si u nej pochodila, co ti odporucila a tak, budem velmi rada 🙂

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinusa16
1. júl 2012

@yukaya ľanové semeno kúpiš napr. v dm drogérií

pianina
1. júl 2012

@yukaya ahoj.taktiez v lekarni, v potravinach a aj v bio predajniach.

kukucg
2. júl 2012

Ahoj kocky zostali mi nejake veci zo snazilkovania, napriklad kotvrocnik, cely neotvoreny, aj agnucaston (cisty vitazok z vitexu jahnacieho) aj nejaky caj gynastan, a vitaminy co pani anka odporucala a este tento gel http://www.otehotnenie.sk/product/conceive-plus... tiez este plny, len bez skatulky, zaruka do 3.2014
Ak by ste mali o nieco zaujem piste IP.

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lentilka211
5. júl 2012

ahojte dievčata. Mam slabu maternicu dva krat som uz potratila hned na zaciatku tehotenstva. Pani byva dost daleko,tak by som sa chcela informovat co vam poradila.Dakujem

kukucg
5. júl 2012

@lentilka211 ked mas slabu maternicu trebalo by k nej chodit pravidelne 😒 hlavne ked budes znova tehu

micak
6. júl 2012

@kukucg Ahoj, a tebe sa po tejto pomoci od pani Anky podarilo otehotniet? V akej forme mas cisty vytazok z vitexu? Dakujem 🙂

pianina
6. júl 2012

@lentilka211 .Ja si myslim,ze by si mala ist osobne.Ku kazdemu pristupuje individualne.....Budes spokojnejsia,ze si preto urobila nieco navyse.

bylinkarkaaa
8. júl 2012

Bylinkárka, Bylinkár nie je to isté ako Liečiteľka, Liečiteľ! 🙂

micak
9. júl 2012

Ahojte, veľa tu čítam o obkladoch napr. zo zemiakov a tvarohu. Ale na čo presne sú dobré? Ak mám pcos pomohli by mi? Ďakujem pekne 🙂

bylinkarkaaa
9. júl 2012

bylinkarkaaa , Tie žienky, ktoré boli u mňa, a majú nejaký problém ohľadom liečby kľudne mi môžu zavolať.Tie, ktoré u mňa neboli, a chcú sa liečiť, nemusí to byť len neplodnosť, môže sa jednať aj o iné ochorenia, či diag., treba prísť osobne. Kto však nechce , nemusí prísť! Cez telefon, fotku , na diaľku, neradím, neliečim. Nepredpovedám, ani neveštím. Nie som ani jasnovidka ani veštkyna. Ani som neni psychotronička či iné ... To ani neviem, a ani nechcem vedieť.! Som bylinkárka. Doma som ,lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska/ V pracovných dňoch: v útorok a vo štvrtok od 15hod.-do 18hod. Pokiaľ sa nič nezmení. Ak by sa niečo zmenilo, dám včas vedieť.Tel. 0903037131Všetký Vás čo najsrdečnejšie pozdravujem, a prajem veľa dobrého zdravia a trpezlivosti pri liečbe. Cez PC tiež rady nedávam, lebo nemám PC, a ani nechodím na PC,AFACEBOOK, to robí za mňa moja asistentka ALENKA. Samé si nemeňte obklady, aby ste nevykrvácali,alebo si inak neublížili, sú to dosť vážne a zodpovedné veci. Bylinkár,Bylinkárka,nie je to isté ako Liečiteľ,Liečiteľka.

laskonka277
10. júl 2012

@bylinkarkaaa a z kadial ste???verim v silu byliniek,su lepsie ako nejake lieky

snehulienka321
11. júl 2012

Ahojte baby, aj ja som uzivala vitex jahnaci a otehotnela som. Ostalo mi vsak este cca 1 kilo. Velmi lacno ho predam. Piste prosim IP.

bylinkarkaaa
11. júl 2012
bylinkarkaaa
11. júl 2012

laskonka277 som z Vrbového

laskonka277
11. júl 2012

@bylinkarkaaa mam na vas otazocku,mam ist na umele oplodnenie,ale vraj mam slabu maternicu,asi by bolo lepsie vas navstivit este pred tym,vsak??

bylinkarkaaa
11. júl 2012

laskonka277, čím skôr!

laskonka277
12. júl 2012

@bylinkarkaaa len problem je v tom ze robim nepretrzite a moj priatel tyzdnovky,a vy robite utorky a stvrtky,takze mi to nevychadza, keby sa dalo stretnut v iny den,by som bola rada

bylinkarkaaa
12. júl 2012

Je mi ľúto. V iný termín to nejde. Som zamestnaná mimo svojho bydliska. V iný čas som neni doma. Ročne ma osloví 4000 ľudí, a každý má problém s robotou. To by som musela dať výpoveď , aj ja pracujem nepretržite. S pozdravom Anka

bylinkarkaaa
12. júl 2012

Tie žienky, ktoré boli u mňa, a majú nejaký problém ohľadom liečby kľudne mi môžu zavolať.Tie, ktoré u mňa neboli, a chcú sa liečiť, nemusí to byť len neplodnosť, môže sa jednať aj o iné ochorenia, či diag., treba prísť osobne. Kto však nechce , nemusí prísť! Cez telefon, fotku , na diaľku, neradím, neliečim. Nepredpovedám, ani neveštím. Nie som ani jasnovidka ani veštkyna. Ani som neni psychotronička či iné ... To ani neviem, a ani nechcem vedieť.! Som bylinkárka. Doma som ,lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska/ V pracovných dňoch: v útorok a vo štvrtok od 15hod.-do 18hod. Pokiaľ sa nič nezmení. Ak by sa niečo zmenilo, dám včas vedieť.Tel. 0903037131Všetký Vás čo najsrdečnejšie pozdravujem, a prajem veľa dobrého zdravia a trpezlivosti pri liečbe. Cez PC tiež rady nedávam, lebo nemám PC, a ani nechodím na PC,AFACEBOOK, to robí za mňa moja asistentka ALENKA. Samé si nemeňte obklady, aby ste nevykrvácali,alebo si inak neublížili, sú to dosť vážne a zodpovedné veci. Bylinkár,Bylinkárka,nie je to isté ako Liečiteľ,Liečiteľka.