Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

lenka2013
8. jún 2013

@bylinkarkaaa Prečo mi neodpovedáte na moju otázku?

bylinkarkaaa
10. jún 2013

Lebo p. Anka nemá PC. Info dávam já asistent. Alena. Pani Anka je v práci mimo svojho bydliska. Ked je doma, má veľa chorých ľudí a nemá PC. Toto je môj PC.

bylinkarkaaa
10. jún 2013

TENTO UTOROK 11. 6. 2013 JE PANI ANKA Z VážNYCH DOVODOV ODCESTOVANA!!! NEBUDE DOMA. OSTATNE PLATI. V PRACOVNYCH DNOCH UTORKY A STVRTKY OD 15- DO 18HOD. JE DOMA.

bylinkarkaaa
10. jún 2013

lenka2013 v pracovných dňoch utorky a štvrtky od 15- do18 hod. je anka doma. Cez PC rady nedáva, lebo nemá PC. Toto je len o nej forum. Asistent. Alena Utorok 11. 6. 2013 nebude doma! Prajem pekný deň.

bylinkarkaaa
12. jún 2013

V utorok 25. 6. 2013 z vážnych dôvodov p. Anka nebude doma !!!! Prosím dajte vedieť aj ostatným chorým ľuďom.

bylinkarkaaa
15. jún 2013

V utorok 25. 6. 2013 z vážnych dôvodov p. Anka nebude doma !!!! Prosím dajte vedieť aj ostatným chorým ľuďom.

bylinkarkaaa
23. jún 2013

V utorok 25. 6. 2013 z vážnych dôvodov p. Anka nebude doma !!!! Prosím dajte vedieť aj ostatným chorým ľuďom.

lussinda2
25. jún 2013

dobrý deň ja by som sa chcela opýtať, či pani Anka lieči aj mužov. Z lekárskeho hľadiska som ja v najvačšom poriadku, no bohužial partner má veľmi zlý spermiogram. Neviem či by som ho nahovorila prísť osobne, on na takéto veci moc nevierí, preto sa chcem opýtať či treba prísť osobne, alebo sa to dá vyriešiť aj telefonicky, a naordinovať mu nejaké bylinky. ďakujem za odpoveď

lucka654
26. jún 2013

@lussinda2 Áno,lieči aj mužov. Nás liečila oboch.-)

lucka2405
27. jún 2013

@lucka654 Mozem sa spytat aky bol u vas problem a po akej dobe sa podarilo otehotniet a ci prirodzene? Ak nechces nemusis o tom pisat ak ano bude rada.

klaudia84
27. jún 2013

baby ako robite tie obklady,od pani anky.zabalite do vreckovky?

lucka654
27. jún 2013

@lucka2405 Jasné, v pohode.Už som tu o tom písala viac krát, ale pokojne to napíšem ešte raz. Mne sa netvorili vajíčka a manžel mal zlý spermiogram-málo spermií a veľmi pomalé. Absolvovala som 2xIVF, pretože to chcel skúsiť manžel, ale pre mňa na šťastie neúspešné. Po odmietnutí oplodnenia darovaného vajíčka nás odbili doslova a do písmena: Nikdy nebudete mať vlastné deti a už vôbec nie prirodzenou cestou, to by sa musel stať zázrak.Skrátka im ide len o prachy, čo ma ešte viac utvrdilo v tom, že radšej si dieťa adoptujem ako by som mala ísť ešte raz takouto cestou. Manžel súhlasil. Neskôr sa mi dostal do rúk článok o pani Anke. povedala som o tom manželovi a on hneď, že aby som jej zavolala a pôjdeme tam. Pani Anke som povedala všetko o svojom zdravotnom stave a našich diagnózach. Nadiktovala mi liečbu pre nás oboch a upozornila ma, že liečba bude trvať pol roka až rok, čo nám neskutočne pomohlo odreagovať sa pri milovaní a nemyslieť na to, či sa to podarí alebo nie. No a po mesiaci liečby bum, stal sa zázrak, ktorý nám teraz behá po dome. Je úplne zdravučká a robí nám radosť 🙂

lucka654
27. jún 2013

@klaudia84 Keď som si robievala ja obklady, tak som si to dala na podbruško, na to som dala plátenú vreckovku, fóliu-aby som nezasvinila periny a zaviazala šatkou 🙂

klaudia84
27. jún 2013

@lucka654 takze si to davala rovno na brusko,to som nevedela,lebo ja som si to davala do vreckovky a potom som si to este previazala s šalom.dakujem pekne.a tebe to pomohlo?ako dlho si to robievala

lucka2405
27. jún 2013

@klaudia84 mne pani Anka povedala do satky, vsak kebyze to dam na hole brucho tak mi aj chrbat spali 🙂

lucka2405
27. jún 2013

@lucka654 tak to mas super, ze sa tak rychlo podarilo, ja uz robim viac ako rok obklady a zatial nic, beriem aj lieky a konecne som posledne dva mesiace mala aj ovulku lebo bez liekov som mala cyklus straaaaaaasne dlhy cca 90 dni, tak snad sa stane zazrak a budeme mat aj my babatko, uvidime do konca roka potom poslem manzela na spermiogram, no a potom sa uvidi, moj manzel zasadne s umelym nesuhlasi, ale vraj vsak vysetrit sa dat mozem aby sme aspon vedeli ze na com sme. tak uvidime mozno sa tam po novom roku potom objedname, pani Anka mi povedala tiez ze to mam este cas riesit, a ked tam pojdem tak ze im nemam hovorit ze nechcem ist na umele, lebo to by ma vobec nechceli vysetrit. Tak uvidime snad sa stane zazrak a pojde to prirodzene, dakujem za odpoved.

lucka654
27. jún 2013

@klaudia84 ja som to nedávala také vrelé,nechala som to trošku vychladnúť, aby to bolo príjemne teplé. a ostatné som písala príspevok vyššie🙂

lucka654
27. jún 2013

@lucka2405 držím palce a manžela chápem.ja som bola tiež proti IVF, ale manžel chcel skúsiť.

lucka2405
27. jún 2013

@lucka654 dakujem, mne to tiez moc nevonia, ked si predstavim ze by som si mala pichat injekcie, a brat more liekov, tak snad sa to podari s pomocou liekou a liecbou od pani Anky, vsak uz to ze mam konecne ovulku je pokrok.

klaudia84
27. jún 2013

@lucka2405
@lucka654 TERAZ SOM NASLA FERTL MAN PRE MUZIKA POZNATE TO?CHCEM AJ PREňHO NEAKE VIT.

lucka654
27. jún 2013

@klaudia84 nie.mužovi pani anka odporučila profertil.

klaudia84
27. jún 2013

@lucka654 TO JE DRAHE JAK HOVADO.POZERALA SOM,ZE 150 EUR.CI TO NENI ONO?

lucka654
27. jún 2013

@klaudia84 😲 My sme to kupovali za 45€ na mesiac

lucka654
27. jún 2013

@klaudia84 Teraz som to pozerala a to je preto tá cena, lebo to je veľké balenie

klaudia84
27. jún 2013

ZATIAL BERIE VIT E VIT C A ZINOK
@lucka654

lucka654
27. jún 2013

@klaudia84 môj bral vit E, zinok, profertil a každý deň jedol zeler

lucka2405
28. jún 2013

@klaudia84 nie nepoznam to u nas riesiem iba mna, a mne pani Anka povedala ze pre muzov su dobre zeleninove polievky.

viera28
28. jún 2013

Dobry den pani Anna uz dva dni sa Vam snazit dovolat na telefonne cislo ktore ste uviedli tu v konverzacii. Velice rada by som Vas aj s manzelom navstivila zo zdravotnych dvovodov,len sme z daleka a chcela by som sa s vami dohodnut kedy by sme mohli prist. Napiste sem prosim email,alebo tc na ktorom Vas zastihnem, kde by som Vas mohla kontaktovat uz vopred Dakujem. Moja emailova adresa je : viera28@centrum.sk

lussinda2
28. jún 2013

@klaudia84 ak ma muz problemy so spermiogramom skuste nasadit Macu. My sme mali vitaminovu kuru od lekara,
TRIBULUS, FERTIL MAN a CENTRUM. a berieme prvy mesiac uvidime ci pomoze, len namiesto FERTIL MAN berieme tu MACU baby to strasne chvalia. a stoji to cca 20eur je ich tam 60