Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

lucka2405
22. júl 2013

@natalca a ako dlho si ho pila?

natalca
24. júl 2013

@lucka2405 2cykly, teda, kym som otehotnela

mamartinka
26. júl 2013

@bylinkarkaaa asistentka Alenka maminke Pani Anke ze zelam vsetko najlepsie k meninam.Vela zdravicka a spokojnych zakaznikou.

lilifee
27. júl 2013

Ahojte, chcem sa opytat, ci pani Anka lieci rozne problemy, alebo je zamerana na problemy s otehotnenim... ci sa da ist k nej aj s detmi...
Niekto tu spominal aj Puste Ulany. Mate skusenosti s niekym odtial ? Poznate pani Violu Zajacovu ?
Vdaka

wwaanesska
27. júl 2013

Aj ja želám pani Anke veľa zdravíčka a vyliečených pacientov. 🙂

wwaanesska
27. júl 2013

lilifee dá sa ku nej prísť aj s deťmi. Nám moc pomohla celej rodine. Viem, že je doma utorky a vo štvrtky od 15 hod. - do 18 hod. vtedy môže sa ku nej.Tú pani nepoznám. Hľadaj info inde na forume. 😉

lilifee
27. júl 2013

Dakujem wwaanesska, hladala som, ale naslo mi to len vseobecne info.

zwalsh
30. júl 2013

Dobrý deň dievčatká, má pani Anka stále rovnaké číaslo, ktoré som našla na prvých stránkach? Ďakujem.

mamartinka
30. júl 2013

@zwalsh ak mas toto 0903 037 131 tak ho ma stale.Pekny den.

zwalsh
31. júl 2013

Tak som dnes volala a pojdem 20.8. milý hlas má pani Anka. Teším sa ňu.

mamartinka
31. júl 2013

@zwalsh tak nech dobre pochodis a nech ta Pani Anka vylieci.

bylinkarkaaa
5. aug 2013
bylinkarkaaa
5. aug 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamartinka
5. aug 2013

@bylinkarkaaa to ste vy?

zwalsh
6. aug 2013

Už by som chcela aby bolo 20 .8. A bola šoku pani Anky. Tak veľmi sa na ňu teším 😉 ešte som ju ani nevidela a už sa mi páči 🙂

mamartinka
6. aug 2013

@zwalsh v com bola?Aj tak nechapem naco tam ides.Ale nebudem to rozmazavat.Je to na vas a na kazdej ako sa rozhodne.

zwalsh
6. aug 2013

Lebo chcem ešte jedno bábo k mojej malej dcérke a vnútorne cítim aj napriek veku že to tak má byť niektoré myšlienky a pocity sa ťažko dávajú do slov. Idem k nej preto lebo chcem poznať človeka ktorý nezištne pomáha ľuďom dať jej požehnanie a možno ak B-h dovolí´ si nejaké tiež odtiaľ prinesieme 🙂

leontinka27
6. aug 2013

Baby neviete kedy pani Anka odporuca ist na IVF.myslim ze tu bola spominana jar, moze byt aj leto?ja uz som bola u pani Anky ale toto neviem. dakujem

zwalsh
8. aug 2013

@leontinka27 Myslím, že sa tu niekde písalo, že jeseň a jar, leto je vraj horúce a nie je vhodné. Ale ja by som jej zavolala.

lucka654
9. aug 2013

čafte dievčence 🙂 tak sa k vám znova pridávam.ideme na druhé babulo-vitex objednaný, zeler zasadený a už len pracovať a pracovať😀

lucka2405
9. aug 2013

@lucka654 ahoj drzim palce🙂 nam sa zatial nezadarilo, akosi to s tou mojou ovu je ako na hupacke. ako casto ho pijes? Ja iba rano.

lucka654
9. aug 2013

@lucka2405 prvý krát som ho pila každé ráno na lačno. teraz budem cez deň a uvidím.ak to nepôjde, tak opäť navštívime pani anku.ale to chce čas a nemyslieť na to, tak ako pri prvom 😉

lucka2405
11. aug 2013

@lucka654 ja ho tiez pijem nalacno rano, uz skoro rok a zatial nic ☹

lucka654
11. aug 2013

@lucka2405 najdôležitejšie je na to nemyslieť, proste brať veci tak ako sú.my sme to brali tak, že liečba môže trvať pol roka až rok a netrvala ani dva mesiace 🙂 no uvidíme čo bude teraz, ale neriešim to ani sa netrápim. keď bude druhé, tak bude a keď nie, tak nie.

pipino
11. aug 2013

pomohla aj spermiam abi boli zrichlene ked su pomale bilinkami lebo uz neviem co robit manzel ma slabe spermie a malo ale jedna sa da oplodnit a nedari sa babo ci v tomto pomohla

lucka2405
12. aug 2013

@lucka654 no ved to, ty uz jedno mas🙂) vsak uvidime co sa bude diat, aj ked mam z toho obcas depku, ze moje telo nefunguje tak ako by malo, bez liekov a rad od pani Anky by to bolo fakt na bode mrazu.

lucka654
12. aug 2013

@lucka2405 mám, ale tiež sme prešli hocičím, ale vtedy som to tiež tak brala-keď bude, tak bude a keď nie, tak nie.Bolí to, ale tým, že sa trápiš nič nevyriešiš.Neboj, ono to príde, keď to nebudeš vôbec čakať.

lucka654
12. aug 2013

@pipino aj môj manžel mal málo spermií a tiež boli veeeeľmi pomalé.každý deň jedol zeler, vitamín E a tabletky, ktoré určila pani Anka.

lucka2405
12. aug 2013

@lucka654 ja viem, v poslednej dobe uvazujem ci by fakt nebolo dobre zajst do centra, nech presne zistia v com je problem, mozno potom mi pani Anka da aj presnejsiu liecbu, podla dr. mam HP dobry, ale keby som nemala lieky tak nemam menzes aj pol roka, tak nechapem. teraz beriem clostil a dufik buduci tyzden pondelok budem 14DC tak sa chcem objednat na folikulometriu nech viem na com som lebo ten minuly cyklus podla BT vyzeral ako anovulak, mozem sa opytat aku si vtedy mala liecbu ked sa to podarilo po 2 mesiacoch?

lucka654
12. aug 2013

@lucka2405 no ja som absolvovala 2x neúspešne IVF.K pani Anke sme šli s presnými diagnózami, tak nám dala presnú liečbu.Ja som ráno na lačno pila pol litra vitexu, brala som vitamín E, zinok, pila som ženský čaj a robila som si obklady.