Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bylinkarkaaa
20. sep 2013

V pracovných dňoch utorky a štvrtky tieto dva pracovné dni v týždni, som dona od 15hod. - do18hod. Ostatný čas nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska!!!

lucka654
20. sep 2013

@anjelik29 môj manžel mal ten istý problém a pomohla 🙂

bylinkarkaaa
28. sep 2013

V pracovných dňoch utorky a štvrtky tieto dva pracovné dni v týždni, som dona od 15hod. - do18hod. Ostatný čas nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska!!!

bylinkarkaaa
29. sep 2013

🙂

anjelik29
30. sep 2013

@lucka654 ahoj Lucka, tak sa Vám to nakoniec podarilo? a to Vám namiešala, teda manželovi nejkae bylinky?

lucka654
30. sep 2013

@anjelik29 hej,podarilo.my sme boli 2x na IVF a tam zistili neplodnosť aj mne. pani anka dala obom liečbu. manželovi naordinovala tablety Profertil, vitamín E 200mg, každý deň jesť zeler a zdá sa mi, že aj zinok. po mesiaci liečby som bola tehotná. určite tam choď.

anjelik29
30. sep 2013

@lucka654 ďakujem Lucka, velmi si ma potesila a moc sa s tebou tesim, ze sa vam to podarilo, uz ani neviem, co mam este skusit, myslim, ze som vyskusala vsetko, az na to umele, co sa moc do toho hrnut nechcem.
a v ktorom mesiaci si?

lucka654
30. sep 2013

@anjelik29 ja mám už 2 ročnú slečnu 😀 a teraz sme sa rozhodli, že skúsime pomaly druhé 🙂

anjelik29
30. sep 2013

@lucka654 to je zlate 🙂 aha, a vy ste boli za nou, ked ste sa snazili o to prve? a mozem sa este spytat ako dlho ste sa snazili? drzim vám palce, nech sa vam to cim skor podari. 😉

lucka654
30. sep 2013

@anjelik29 my sme boli u nej v októbri 2010, zohnala som všetko na liečbu a na vianoce som zistila, že som mesiac tehotná. Snažili sme sa sedem rokov.

anjelik29
1. okt 2013

@lucka654 tak to sa teším, že Vám to tak super vyšlo a že ste mali najkrajší vianočný darček. My ideme k nej tento štvrtok, tak som zvedavá, ale verím, že nám pomôže a že sa aj my dočkáme. Držím aj Vám palce.

lucka654
1. okt 2013

@anjelik29 Držím palce aj Vám. Nám keď to nevyjde, tak sa nič nedej. Proste sa nebudeme trápiť, lebo tým aj tak nič nevyriešime.

zuzanockato
2. okt 2013

Pekný den, máte prosím na tu pani Annu Kopačovu kontakt? ja nejaký mám, ale tam mi hovorí že čislo je nedostupné. Dakujem pekne.

zuzanockato
2. okt 2013

anjelik29 Vy idete zajtra? ja by som tiež chcela, len neviem či treba predtým zavolať, alebo jednoducho tam zajtra prísť a čakať.

anjelik29
2. okt 2013

@zuzanockato ahoj číslo na pani Anku je 0903037131, ľudí prijíma len v utorok a štvrtok od 15:00 - 18:00.
Že jej ani netreba volať, stačí len prísť, ja som jej v pondelok volala a že môžem prísť vo štvrtok, tak teda zajtra idem k nej a moc sa tam teším.
Tak sa asi zajtra vidíme.

mamartinka
4. okt 2013

@bylinkarkaaa co tam ma byt.Ja som nic od vas nenasla.

ennynka
4. okt 2013

@mamartinka 15.25 Bylinky upokoja zaludok a ona hovori po telefone 16.50

mamartinka
4. okt 2013

@ennynka dakujem 😉

jenyke
7. okt 2013

je ,tu niekdo ,kto robi obklady od pani anky na pco?ja som unej bola a odporucila mi robit obklady z muky ,biele vino a olej ,lenze v tedy sme este nevedely,ze mam pco. 😒

hwiezdinka
7. okt 2013

Neviete mi poradit, kedy najskor mozem ist za pani Ankou po potrate (missed abortion)? Dakujem.

bylinkarkaaa
9. okt 2013

V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky tieto dva pracovné dni v týždni, som dona od 15hod. - do18hod. Ostatný čas nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska!!!

ivabs
21. okt 2013

@jenyke ahoj, ja mam tiez tento obklad a tiez PCO

janulka14
21. okt 2013

Ahojte žienky, pár rokov dozadu som do tejto témy aj ja chodila, veľmi intenzívne, po lekároch sme sa rozhodli skúsit bylinky, už sme nemali čo stratiť a urobili sme dobre, dva mesiace liečby od pani Anky a zistila som že sme tehotní 🙂
Chcem Vás týmto podporiť, nevzdávajte sa, nám sa po siedmych rokoch manželstva narodil synček, ktorý mal včera dva rôčky. Nádej vždy existuje, držím Vám všetkým palce a pani Anke nesmierne ďakujem!!!

bylinkarkaaa
21. okt 2013

V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky tieto dva pracovné dni v týždni, som dona od 15hod. - do18hod. Ostatný čas nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska!!!

anjelik29
22. okt 2013

@lucka654 ahoj lucka, nič nové?

lucka654
22. okt 2013

@anjelik29 Ahoj, ešte nič, lebo len nedávno som začala poctivo piť čaj😀 ale predsa len čosi-4 mesiace som nemala menzes a po začatí pitia vitexu mi znovu začal, takže to je prvý pozitívny účinok. a ty?