Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

eviq
15. nov 2011

@ludinka tak drzim palce nech ti pani anka dobre poradi 🙂

ludinka
15. nov 2011

@eviq dakujem

nikaq
16. nov 2011

@ludinka ja tak od polky septembra.

ludinka
16. nov 2011

@nikaq ja dufam ze nam to pomoze, musime byt len trpezlive 😉

nikaq
18. nov 2011

@ludinka asi tak, a Ty kolko si už dávaš obklady?

7bambulik9
18. nov 2011

@wwaanesska ja už mám od nej obklady ktoré mám od septembra ale tie my dala na klasické otehotnenie. Čo sa týka liečby pred IVF bola to len zvedavosť čo by tam mohla dávať 🙂

bylinkarkaaa
20. nov 2011

Tie žienky, ktoré boli u mňa, a majú nejaký problém ohľadom liečby kľudne mi môžu zavolať.Tie, ktoré u mňa neboli, a chcú sa liečiť, nemusí to byť len neplodnosť, môže sa jednať aj o iné ochorenia, či diag., treba prísť osobne. Kto však nechce , nemusí prísť! Cez telefon, fotku , na diaľku, neradím, neliečim. Nepredpovedám, ani neveštím. Neni so ani jasnovidka ani veštkyna. Ani som neni psychotronička či iné podobné praktiky. To ani neviem, a ani nechcem vedieť.! Som bylinkárka. Doma som v zimnom čase,/lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska/ V pracovných dňoch: v útorok a vo štvrtok od 15hod.-do 18hod. V letnom čase v pracovných dňoch, v útorok a vo štvrtok 🙂 od 16 hod.- do 18,30hod. Pokiaľ sa nič nezmení. Ak by sa niečo zmenilo, dám včas vedieť.Tel. 0903037131Všetký Vás čo najsrdečnejšie pozdravujem, a prajem veľa dobrého zdravia a trpezlivosti pri liečbe. Cez PC tiež rady nedávam, lebo nemám PC, a ani nechodím na PC,AFACEBOOK, to robí za mňa moja asistentka ALENKA.

mamina63
20. nov 2011

@bylinkarkaaa a vy pomáhate iba ženám ktoré chcú otehotnieť??? alebo aj tým ktorý majú gynekologické problémy ??? Ďakujem

dasaa
20. nov 2011

@mamina63 Ahoj p.bylinkarka pomaha aj tym co maju gynekologicke problemy 🙂

colchicum
22. nov 2011

Ahojte, tak ja som bola u pani Kopáčovej v apríli. Robím si obklady, pijem gynystan, beriem vitamín E a vitex jahňací už sedem mesiacov, no zatiaľ nie som tehotná. ☹ Verím, že to raz príde, keď sa moje telo zbaví všetkých tých chemikálii, ktoré každý deň dostávame do svojho tela ústami, kožou alebo pľúcami. Meštruácia a aj problémy s ňou sa mi upravili. Mávala som strašné bolesti hlavy a podbruška. Bez tabletky som nemohla vydržať. Teraz ani neviem, že ich mám. Trvajú mi asi tri dni, takže určite pokračujte vo všetkom čo vám pani Kopáčová povedala. Je to milá žena a lieči prirodzenou cestou a nie chemikáliami. 😝

if
27. nov 2011

Ahoj Betka22, aj ja som bola u pani Kopáčovej, pijem gynastan, užívam kyslinu listovú, vitamín E a dávam si obklady z vína. Teraz si nie som istá či mi hovorila dávať si tie lieky obdeň a potom týždeň vynechať. Mám to na to papiery nejako domotané. Vedela by si mi poradiť? Ďakujem.

in131
27. nov 2011

@if ahoj - ja som mala tiež tieto obklady čo ty ale ja som si ich mala dávať každý večer a vynechat iba pri menzese. Užívala som všetko ako ty

alica311
27. nov 2011

@in131 Môžem sa spýtažť aké obklady si mala. Ja som bola u p. Annky asi pred pol rokom s tým, že manžel má málo spg a málo pohyblívé, ale to sme ešte vtedy netušili, že aj morgológia je zlá, takže je nutné IVF. Mne dala ešte vtedy oblkady z pálenky a bravčovej masti. Mení sa niečo, keď ideme na IVF.

if
27. nov 2011

if@betka22, tie lieky užívaš obdeň alebo každý deň?

in131
27. nov 2011

@alica311 mne dala obklady z bieleho vína. ja som si robila obklady tri mesiace. A tiež ideme na iVF. Už stimulujem. Tiež mame problem so spermiogramom. Mne ale pani anka poradila aby sme išli na jar ale nevydržali sme a ideme už teraz.

jitulik4
27. nov 2011

@reivka hledáme kontakt na tuto nebo podobnou léčitelku, můžeš mi jej poslat, nebo další stránky o ní......kamarádka touží po mimi ale nedozrávají ji vajíčka pouze z 10 procent, prosím..............

izzie27
27. nov 2011

@jitulik4 Tel. 0903037131. Ak si dobre pamatam ordinuje utorky a štvrtky od 15:30h

reivka
28. nov 2011

@jitulik4 ja som k liečitelke nechodila, neviem ako si na mňa prišla, ale kontakt ti už dala izzie a ak myslíš Annu Kopáčovú, tak jej nick tu vo fore je bylinkarkaaa to je ona osobne 😉

marcela91
29. nov 2011

Vladimir Michalec , skuste vygooglit... Najprv mi nechodil menzes, po prvej navsteve u neho uz pravidelne, o roky neskor ovulacia nebola, po prelieceni hormonmi sa polepsilo o 50%, ale po par navstevach u neho som otehotnela este prv, ako som si to naplanovala:D Kazdy liecitel je na nieco dobry, tento je vyborny na zenske veci, takze skusajte... 🙂

jerry23
3. dec 2011

@izzie27 velmi dobre si pamatas...xixi

yukaya
6. dec 2011

@marcela91 ako to prebiehalo u toho michalca? vobec sa mi to nepozdava... ale super ze si otehotnela...

marcela91
6. dec 2011

@yukaya lahla som si , masiroval brucho, dodaval energiu, asi pol hodinku to trva, citila som sa fajn, ale ked sa ti to nepozdava, ani do toho nechod, totizto pri vsetkom pomaha, ked aj trocha veris, ze sa z toho dostanes, v opacnom pripade si sama zablokujes cestu k uzdraveniu...

wwaanesska
7. dec 2011

Dievčence,vôbec som neni proti tomu,že tu spomínate iných liečiteľov.Ale toto je forum pani Anky.Mnohé mi dajú za pravdu. Admin Vám to vymaže, tak to napíšte do témy liečitelia, alebo založte tému na meno Michalica. Vypadá to tak, že sa chcete cez Anku zviditeľniť. Ak chcete nútiť v tejto téme iných liečiteľov dám Vám to jednoznačne vymazať! Každý kto je chorý, hľadá pomoc v google liečitelia ,tak sú tam mnohý liečitelia.Možnosť na výber, tak tu nasilu niekoho nenútte!.Založte si novú tému!!!Dá sa to, nik nie je proti!!! Ale tu už neotravujte! Pá

colchicum
8. dec 2011

Súhlasím s wwaanesskou. Myslím si, že k pani Kopáčovej idú ženy, ktorá sa chcú nechať liečiť prirodzenou cestou, teda bylinkami a nie chemickými hormónmi. Pani Kopáčová je bylinkárka a to sa mi na nej páči, že používa lieky z prírody.

colchicum
8. dec 2011

@in131 Tie obklady z vína dáva pani Anka, ak chceš ísť na IVF? Ja sa tiež chystám na IVF, ale asi jej radšej zavolám, aby som vedela čo mám robiť.

in131
8. dec 2011

@colchicum ano tie obklady mi dala pani anka, ked som začala stimulovať na IVF tak som ich prestala robiť. Ale myslim si že tie obklady su veľmi dobre aj ked ma prinich veľmi bolela ovulácia a menzes. Ale aspon som vedela že ju mám. 😉

tinusasa
9. dec 2011

in131 ahojky 🙂 prosim ta naco je dobry ten obklad z vina ?

in131
9. dec 2011

@tinusasa ahoj je velmidobry na nastartovanie vajecnikov, mne ho poradila pred ivf, a hlavne mavala som zapali vajecnikov

delideli
11. dec 2011

ahojte baby, niekde som zachytila,ze pani anka robi aj nieco ako podvazovanie maternice..nenasla som ale co presne to je a v akych pripadoch sa robi..pytam sa na to preto,ze mam maternicu v retrovezii (ohnutu dozadu) a kedysi mi gynekologicka povedala,ze mozno bude troska dlhsie trvat kym otehotniem..inde som ale pocula a citala,ze to problemy nerobi..tak sa chcem opytat,ci s tym nemate skusenosti,najma v suvislosti s pani ankou a ci to podvazovanie maternice nesluzi prave na podobne pripady..dakujem..

yoyo123
12. dec 2011

@delideli ahoj,pani Anka podvazuje maternicu kočkám ktoré su už tehotné,inak nie 🙂 Ja už obkladám 5 mesiac,zatial sa nič nedeje 😠 pa pa držte sa 😉