Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

victory1
23. mar 2016

@bylinkarkaaa pani Anka, ale aj ostatne babulky...mate skusenosti s liecbou bylinkami na stratu pigmentu?

mamartinka
23. mar 2016

@victory1 tak to som este nepocula a pocujem prvy raz.

mkatkam
23. mar 2016

Ahojte prosim vas pomohla pani Anka niekomu aj s diahnozou azoospermia? Dakujem

delly16
23. mar 2016

@lucka2405 Dakujem pekne...

victory1
24. mar 2016

@mamartinka myslela som, ze od cias Michaela Jacksona su vsetci v obraze 😉

mamartinka
24. mar 2016

@victory1 nechapem.

mamartinka
25. mar 2016

@bylinkarkaaa Pani Anka zelam vam Milostiplne a pozehnane Velkonocne sviatky.

tslobik
28. mar 2016

Pani Anka, pomáhate aj pri liečbe rakoviny? Konkr. mám na mysli nádor v krku (najmä hlasivky). Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.

delly16
28. mar 2016

@tslobik Bola som u p. Anky s maminou, tiez ma rakovinu, odporučila nám bylinky, treba tam isť

tslobik
29. mar 2016

@delly16 Ďakujem....A čakali ste dlho alebo ako to je? Ona robí tuším len dve hodiny, stihne vybaviť všetkých čo tam čakajú? Ja som u nej bola pred pár rokmi so sebou, ale to robila ešte každý deň, tak neviem ako to je u nej teraz.

aureelia
3. apr 2016

@bylinkarkaaa dobrý deň p. Anna,
bola som u vas 10/2015 a dodnes nemáme žiadne výsledky :( Obklady z vína si dávam poctivo trikrat do tyzdna, Gynastan 2xdenne, Vit. E. Mám pocit, že mi obklady pomohli aspoň na spustenie ovulacie a vďaka čaju nemam bolestivy menzes.
Manžel pije kotvičník - zinok - vit. E - ženšen, ale u neho vôbec žiadny učinok, vysledky boli dokonca horšie ako predtym. ako je to možné?
Silne uvažujeme nad asistovanou reprodukciou, už viacej nechceme čakať.

Ďakujem

bylinkarkaaa
4. apr 2016

aureelia, dobrý deň. Muži sa niekedy horšie liečia, ba sa to dokonca ani u niektorých nedá. Preto je lepšie, keď sa žena pripraví aj na asistovanú reprodukciu. Mnohým to aj poviem, lebo keď má muž už zlý spermiogram, po čase môže byť ešte horší. Niekedy sa nedá čakať, ženy idú v dnešnej dobe skoro do prechodu a potom už je neskoro. Ak ste sa tak rozhodli, a liečili ste sa obaja, klasickou aj alternatívnou medicínou a nič, odporúčam navštíviť nejaké centrum. Neodporúčam už dlhšie čakať. S liečbou môžte prestať, pite čaj. Po vložený embrijka, nepite už ani čaj. Prajem Vám veľa dobrých úspechov. Spozdravom Anka

denisacicakova
4. apr 2016

Prosim ja zijem z muzom 3 roki a chceme babetko snazime sa a ne ide nam to

aureelia
4. apr 2016

@bylinkarkaaa dakujem vám veľmi pekne, každopádne budem s liečbou pokračovať až do začatia stimulácie vaječníkov hormonmi, predsa mam z obkladov aspoň pravidelný menzes tak si to nechcem pokaziť. Ozvem sa, tak nám držte palce na ceste k vytúženému bábätku.

delly16
4. apr 2016

@tslobik caka sa dlho, ale dočká sa myslím každý. P. Anna robí utorky a štvrtky od 15ej, treba tam byť skor a čakať...

jarmila85
4. apr 2016

@bylinkarkaaa dobry vecer,chcem sa opytat ci zajtra robite a mozem k vam prist.dakujeeeem

mijonka
5. apr 2016

Dobry den pani Anka. Chcem sa spytat ci viete pomoct aj pri umelom oplodneni aby sa podarilo do uspesneho konca. Mam za sebou dva Kryoembriotransfery zatial neuspesne. Bola som aj na hysteroskopii ta dopadla dobre, endokrinologia v poriadku ani proti partnerovym spermiam nevytvaram protilatky ani proti embriu. Mam diagnostikovane pco. Na buduci mesiac planujem ist na dalsi transfer mame este 4pokusy. Uz som zufala preco to nevyslo. Da sa dopomoct aj nejakymi bylinkami????dakujem za vasu akukolvek radu

jane107
5. apr 2016

@bylinkarkaaa
Dobrý deň, pani Anka,

ja som bola u Vás 2x v roku 2015, veľmi som Vám vďačná za Vaše rady a aj pri telefonickom dopytovaní ste vždy zlatá a ochotne poradíte. Naozaj, veľká česť Vám.
Mám tentokrát otázku, či sa dá prirodzene zabrániť zhoršovaniu, resp. ako napomôcť zmenšeniu krčových žíl na prednej strane nohy pod kolenom. Vizuálne sa mi to prestáva páčiť. Skúšala som kompresné podkolienky, ale po nich som mala žily ešte viac viditeľné.
Ďakujem.

ivka3901
5. apr 2016

Dobrý večer pani Anka 🙂pozerali sme vás v Tv a rozhodli sme sa vás kontaktovať kedže máme už 11 rokov problém s počatím bábätka ☹ máme za sebou už 5IVF síce 2IVF sa podarilo,ale v 9 TT MA prestalo byť srdiečko a odvtedy sa chytlo 2 krát ale odišlo som potratila ☹ ☹ ☹ predminulý rok sme sa dali na posledné IVF s darovanými vajíčkami a síce prvý transfer sa podar,ale zas som potratila a následne další transfer nič a ešte máme jedno embryjko zmrazené a v máji alebo júni by sme chceli ísť pj neho do Brna
Já mám diagnozu štítna žľaza a liečim sa aj na vysoký krvný tlak aj ked mám len 35 rokov mám nepravidelný menzes a anovulačné cykly bola mi robená aj laparoskopia,kde my boli nájdené vzrasty a polyp všetko odstranené a nič sa neudialo a manžel má málo a málo pohyivé spermie
Chcela by som sa vás spýtať,že kedy by bolo možné ku vám prísť a kedy či je na vás nejaký telefonický kontakt,kde vám možem zavolať ????
Dakujem velmi pekne za odpoved I
Ivana S.

laminatorka
6. apr 2016

@ivka3901 Dobrý deň tuna je aj číslo a ako Pani Anka pracuje,nech sa páči: V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod. - do 17hod.som doma. V ostatnom čase nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. 0903037131 🙂

bylinkarkaaa
6. apr 2016

Dňa 4.4.2016 pondelok bolo vysielanie o neplodnosti 🙂 http://videoarchiv.markiza.sk/video/reflex/cele...

bylinkarkaaa
6. apr 2016

Bylinkárka z Vrbového je posledná nádej pre ženy, ktoré chcú otehotnieť
Bylinkárka Anna Kopáčová. Foto: Reflex
Bylinkárka z Vrbového je posledná nádej pre ženy, ktoré chcú otehotnieť
A o klientelu nemá núdzu. Veď k nej chodia aj z druhej strany zemegule.
05. 04 2016 06:00 | VRBOVÉ/Reflex

Mať vlastné dieťa nie je v poslednej dobe taká samozrejmosť. Mnoho žien sa snaží prirodzene otehotnieť, no nedarí sa im. Zúfalo sa snažia urobiť všetko pre to, aby sa to podarilo, a tak skúšajú rôzne aj netradičné recepty. Pre niektoré z nich, je bylinkárka Anka Kopáčová z Vrbového posledná nádej.

Pani Anka pracuje ako kuchárka, čaro byliniek spoznala vďaka starej mame a svoje znalosti si nenechala len pre seba. Pomáha zúfalým ženám otehotnieť, pretože sama s tým mala problém. Jej bylinné recepty údajne pomohli desiatkam

Pýtali sme sa ako to funguje, keď za ňou žena poradiť sa. A aké bylinky môžu ženám pomôcť, aby otehotneli. My sme také našli.

A čo na to hovorí lekár? Odpoveď nájdete v reportáži z magazínu Reflex, ktorú nakrútila Lucia Hurajtová.

Zdielať článok

bylinkarkaaa
6. apr 2016

V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod. - do 17hod.som doma. V ostatnom čase nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. 0903037131

ivka3901
6. apr 2016

@laminatorka dakujem a čo sa týka tej mojej váhy kedže za 10 rokov máme za sebou 5-6 IVF tak to na mne za nechalo nejaké tie následky a kedže v čase,ked sa po svadbe pokúšali o bábo som mala o polovicu kilov menej a aj tak sa nepodarilo ☹ ☹ ☹ ale v pohode beriem to

ivka3901
6. apr 2016

@bylinkarkaaa pani anka a musím vám zavolať?či je možné v týchto dnoch sa zastaviť u vás ?sme síce od vás 70 km,ale pracujem v nitre a je to trošku komplikované čo sa týka výberu volna dakujem

cheeky82
6. apr 2016

@ivka3901 no tak moja svagrina ma teda dost kil navyse a otehotnela lavou zadnou. netrap sa tym, mas dolezitejsie veci co treba riesit.

laminatorka
6. apr 2016

@ivka3901 je to aj pre zdravie samotné nielen kvoli otehotneniu...ja som len poradila v dobrom nemusíte to hned otáčať na zlé.Ja som tiež bola ako krumpla a neurážala som sa na druhých ked mi povedali,že mám nadváhu ...a dačo preto spraviť...predsa som nebola štíhla aby som sa urážala. ☹ len tolko k tomu...ak myslíte že je zdravé byť pri sebe tak nech sa páči.Ja som len poradila ...

cheeky82
6. apr 2016

@laminatorka to neni urazanie, teda mna si sa nedotkla, ja mam ledva 60 kil. a suhlasim, byt tucna zdrave isto neni, ale vies, ked mas ovela zavaznejsie veci, ako par kileciek, tak sa sustredis na ne a nie na rucicku na vahe. ja som ju zasa chcela povzbudit 🙂

@ivka3901