Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

mamartinka
29. máj 2012

@babulka555 Naco to je dobre?

babulka555
30. máj 2012

@mamartinka na podporu plodnosti. odporucila mi ho pani Anka spolu s dalsou liecbou.

mamartinka
30. máj 2012

To su bylinky?A moze sa to len tak same pit?Aj to pomaha?Kolko by si zato chcela?

delideli
31. máj 2012

@babulka555 : ja uz vitex mam,len som sa chcela opytat ako ti ho pani anka odporucala pit?myslim kolko krat denne ,ci aj po ovulke a ako sa robi odvar..pytam sal, lebo som tu niekde na MK na sla dost zlozity postup, ze "jednu kavovou lžičku zalít hrnkem 250 ml studené vody a dát vařit pak 5 až deset min vařit a pak 5 až deset min luhovat a pít 3 X denně" alebo si potom baby robili liehovu tinkturu..

tinusasa
31. máj 2012

@delideli ahoj 🙂 mne pani Anka kazala brat len rano nalacno jednu cajovu lyzicku zaliat 250ml horucej vody a 15 min. luhovat a potom vypit ale zatial nic uz asi 5 mesiac tak, ze vraj to musim pit aspon pol roka.

delideli
1. jún 2012

@tinusasa : tak dufam,ze to uz coskoro pride 🙂 a dakujem za tip..

kukucg
1. jún 2012

@delideli liehovu tinkturu nie, pani anka vravela ze uz to potom s alkoholom nelieci neplodnost a caj je dost hnusny z toho, takze odporuca aj taku variantu ze rano na lacno len lyzicku pomletych semien vitexu a zapit cajom genexom... treba ho uzivat dlhsie posobi po 3-6 mesiacoch uzivania 🙂 ja som si kupila agnucaston, co je vytazok z vitexu 😅

kukucg
1. jún 2012

@mamartinka vitex tiez nie je vhodny pre kazdeho, zavisi to od toho aky mas problem, on pomaha ovulke lebo dviha hladinu LH, a podporuje cinnost zlteho telieska po ovu a tym aj hladinu progesteronu.

kukucg
1. jún 2012

@mamartinka a znizuje prolaktin som zabudla 😅

nubab1
1. jún 2012

zdravím ženy 🙂 ...konečne som nabrala odvahu a zavolala som p. anke,...strááášne milá osôbka, tak som sa rozhodla, že ju navštívim. síce mi to bude trvať asi 4 hodky cesty, ale už viac nemienim čakať... gyn. mi povedal, že jeden vaječník mám úplne nefunkčný a ten druhý je funkčný už len na toľko, aby mi vyvolal menzes 😒 ostala som z toho dosť otrasená, kedže sa už 7.rok snažíme o bábo a NIČ !!! zaujímave je na tom to, že mi to doteraz ani jeden gyndoš nepovedal, že sa tam niečo deje!!!!!...tak vás chcem poprosiť o nejaké info, tie čo ste tam už boli, ako dlho sa asi čaká, len sa bojí, že sa tam vyberieme takú dialku a môže sa stať, že nás p anka nepríjme, ked už bude končiť??..dakujem za všetky odpovede ... "zúfalá" JA 😢

delideli
1. jún 2012

@kukucg : aha,tak to som nevedela,dakujem 🙂vyskusam to zapitie gynastanom,lebo teraz uz pijem tolko roznych cajov - musim este urologicky,tiez mam pit ten gynastan 2x denne, plus mi jeden pan zase radil obcas zazvorovy..
@nubab1 : ahoj moja, pani anka je super aj v osobnom kontakte, robi utorky a stvrtky od 15 do 18tej ak sa nemylim (je to tu kdesi aj par stran dozadu pisane), my sme tam boli kratko po 15tej,to bola vnutri jedna mlada slecna, nikto iny tam vtedy necakal,tak sme sli potom my,resp. ja..aj ja som sa bala,ze co ak nas neveznem,ale nenasla som v tejto diskusii ziadnu zmienku,ze by sa to niekomu uz stalo (aj ked som ju neprecitala uplne celu)..ak by tam nahodou cakala tehulka,tak tie berie prednostne,ale inak si myslim,ze nebude problem..ak cestujes z takej dialky,asi by bolo najlepsie dojst na tu tretiu,alebo par minut pred tretou,aby si mala istotu..drzim velmi palceky a verim,ze vam p.anka pomoze..nebola by si jedina mamicka,ktorej pomohla k dietatku po dlhom snazeni a nepriaznivych prognozach zo strany lekarov 🙂takze tfuj,tfuj..🙂

zvolsiinylogin
1. jún 2012

@petka015 ahoj, pani anka dava dobre rady aj cez telefon, alebo musim k nej osobne? mam kratku lutealku, zatial prvy problem, co som si nasla, ze preco to stale nevychadza...pokdem aj k dokimu, ale najskor by som radsej chcela nieco prirodne vyskusat...dik

nubab1
1. jún 2012

@delideli noo...bude to síce dlhá cesta, ale už sa na to teším a bojím zároveň 🙂 ale verím, že mi pomôže lebo to je moja posledná štácia 🙂 manžela už teraz pripravujem psychicky pred tou cestou lebo on neznáša šoférovať 😀 tak si to asi odkrútim ja...

petka015
2. jún 2012

@zvolsiinylogin urcite treba ist k nej ona ta musi vidiet.

pancuska
2. jún 2012

@nubab1 ahoj....ano robi v utorok a vo stvrtok ale radsej jej dopredu zavolaj aby ste sa neprehanali lebo uz som zazila ze sa jej nedalo.....ja som bol u nej pred 2 tyzdnami a nieco sa mi mari ze mala napisane v letnych mesiacoch od 16 do 18h ale myslim ze zoberie kazdeho,tiez sa mi este nestalo aby ma nezobrala aj ked tam bolo uz par krat vela ludi,no naposledy tam bola len jedna baba s manzelom....a uprednostnuje tehulky!no kazdopadne myslim ze ta cesta sa oplati 😉

pianina
2. jún 2012

@nubab1 ahoj.Ja som to mala tiez dost daleko /nijake 3 hodky/.Ale som tam bola uz okolo 14,30.Bola som uz druha v poradi.A ked som vysla od pani anky zrazu velky naval.Tak skus ist skorej 🙂

nubab1
3. jún 2012

@pancuska hej, díky...určite jej budem volať 🙂 už sa teším 🙂

nubab1
3. jún 2012

@pianina ahoj, no my sa tiež chystáme vyraziť skôr, aby sme tam boli cca hoďku pred 15tou..tak uvidíme, a pomohlo to u vás nejako?

pianina
4. jún 2012

@nubab1 ahoj.my sme boli len pred troma tyzdnami,tak ti neviem povedat.

anuska30
7. jún 2012

@babulka555 ahoj a za kolko by si ho predala?

mamartinka
7. jún 2012

Inak ten Vitex jahnaci sa uz da objednat aj na otehotnenie.sk

bambi2
12. jún 2012

tie ktore ste zhanali zensenovy caj, dostat aj sirup kupit... http://zelenyobchodik.sk/eshop/catalog/products...

bambi2
12. jún 2012
mravvcek
12. jún 2012

baby prosim vas nemate cislo na mobil na pani Kopacovu?Ako to tam prebieha,kolko sa plati....Sestra ma problem a chcela by som ju tam poslat 🙂 dakujem za rady

mamartinka
12. jún 2012

@mravvcek Nech sa paci Anka Kopacova Vrbove-Polna635/20.Kontakt-0903 037131.

isabellaa
12. jún 2012

@bobjan ahoj a co ti odporucila pani anka? lebo aj ja mam pco....

mamartinka
15. jún 2012

Pani Anka opet dnes v Novinach o 12.00 http://www.joj.sk/noviny-o-12-00/noviny-o-12-00... Prirodna Antikoncepcia 11 minuta.

bobjan
16. jún 2012

@isabellaa no mala som obklady zo zemiakov a naparovanie mlieko+cesnak

gombicka
19. jún 2012

@bobjan v tvojej vizitke citam, ze si mala aj loziska endo...uz si nepamatam ci si mi vravela, alebo nie...odstranovali ti ich? Ci si to cely cas mala v sebe? Myslis, ze ti pomohli tie zabaly? Ja som na endo dostala lanovy zabal, zda sa, ze pomaha, lebo bolesti su ovela ovela mensie...no inac stale nic.

bobjan
20. jún 2012

@gombicka neostraňovali mi ich, vôbec ich nikto neriešil. Ale ja som teda ani nejaké bolesti nemala....