Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

ivanka12
15. feb 2016

Bude zajtra pani Kopacova doma? Chystame sa k nej ale sme zdaleka tK aby sme nesli zbytocne. Dakujem

monusik73
15. feb 2016

@ivanka12 Zavolaj jej na cislo 0903037131

bylinkarkaaa
15. feb 2016

Budem doma 🙂

bylinkarkaaa
15. feb 2016

SLOVENSKY ROZHLAS O VRBOVOM Redaktorka Viera Horáková nakrúcala 5. februára vo Vrbovom. Vstupy z nášho mesta a rozhovory s Vrbovčanmi bude vysielať Slovenský rozhlas v sobotu 27. februára medzi 9.00 a 10.00hod. Aj ja tam budem.

bylinkarkaaa
15. feb 2016

V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod. - do 17hod.som doma. V ostatnom čase nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. 0903037131

zdejan
18. feb 2016

Dobry den,chtela bych se zeptat,zda je mozne k pani Anne prijet I z Ceske republiky.Mam za sebou 5 potratu,3 v II.trimestru a 2 v I.trimestru.Mam petileteho syna,ale po nem se stale nedari.Cesta by nam trvala 5 hodin,je lepsi predtim zavolat a schuzku si domluvit?Abychom pak necekali zbytecne.Muze mi pani Anna potvrdit propustku z prace?Jsem ucitelka a mimo prazdniny si nemuzu vzit dovolenou.

bylinkarkaaa
18. feb 2016

zdejan V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod. - do 17hod.som doma. V ostatnom čase nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. 0903037131

denidi
19. feb 2016

Prosim vas chcela by som sa opytat,kedy je mozne volat pani Anke,nechcem vyvolavat hocikedy,ked neviem ako je dostupna a uz som parkrat skusala,len asi nemohla zdvihnut,o kolkej ste volali vy? Dakujem

evasamajova
21. feb 2016

Vážená pani Anka
Mala som pred rokmi herpes zoster,v nemocnici mi to liečili nesprávne a od vtedy mám veľké bolesti v nohe.Beriem už opiáty
ale ani tie mi veľmi nepomáhajú.Chcem sa Vás opýtať či mi neviete poradiť zmierniť moje bolesti
Ďakujem.

laminatorka
21. feb 2016

@denidi Ahoj napíš jej. Nad tebou má príspevok má nik @bylinkarkaaa

laminatorka
21. feb 2016

@bylinkarkaaa Dobrý večer Pani Anka ja by som Vás chcela poprosiť o pomoc,začínam mať bolenie často pod lavým rebrom zdá sa že ide o pankreas a aj na druhej strane niekedy ako žlčník pocitujem,čo by bolo dobré na to?aneviete prosím aký problém to môže byť?dakujem....

denidi
21. feb 2016

@laminatorka skusim teda,dakujem

denidi
21. feb 2016

@bylinkarkaaa dobry vecer pani Anka,skusala som Vam volat,lebo by som k Vam rada vo stvrtok prisla,chcela som sa opytat,ci je to mozne,dakujem

bylinkarkaaa
21. feb 2016

V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod. - do 17hod.som doma. V ostatnom čase nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. 0903037131

ninus29
22. feb 2016

@denidi neviem,či vám napísala správu,ale tak ako písala v príspevku pod vami, býva doma v tie dva dni, treba tam prísť najlepšie pred 15tou, s ľudmi čo tam budú sa treba dohodnúť kto kedy prišiel. ona berie postupne, prednostne na začiatku berie tehotné. často to tam býva na dlhé trate ,ale vezme vždy všetkých. telefón dvíha málokedy. netreba sa u nej objednávať

denidi
22. feb 2016

@ninus29 dakujem,dnes som skusala volat a na druhe volanie mi p Anka zdvihla,tak tam vo stvrtok pojdem,aj ty tam chodis? Mozme si tikat? 🙂

denidi
22. feb 2016

@ninus29 aj si to tam odstojim,lebo sa uz o babatko snazime dlho a stale nic,tak do nej vkladam nadej,verim,ze aj nam pomoze

ninus29
22. feb 2016

@denidi jasné,môžme. ja som tam chodila pri prvom tehotenstve a chodím tam aj teraz,našťastie znova ako tehotná. masíruje mi brucho a vždy poradí,ak mám nejaký problém.

denidi
22. feb 2016

@ninus29 a brala si aj nejake bylinky pred otehotnenim? to je krasne,ze si tehulka,kedy sa babatko narodi

lus83
22. feb 2016

Pozdravujem vas mile zienky, pripravujem reportaz o pani Kopacovej. Ktore z vas by boli ochotne porozpravat na kameru skusenosti s pani Ankou?

Prosim, ozvite sa mi s vasim telefonnym cislom na hurajtova.lucia@markiza.sk

DAKUJEM

ninus29
23. feb 2016

@denidi nie, my sme mali Vďaka Bohu šťastie. no mám nízko placentu,preto tam chodím. koncom augusta by to malo byť 🙂

denidi
23. feb 2016

@ninus29 vela stasticka a zravia prajem tebe aj babatku 🙂

ninus29
23. feb 2016

@denidi podobne, nech sa podarí aj tebe také šťastie 🙂

denidi
23. feb 2016

@ninus29 dakujeeem 🙂

bylinkarkaaa
24. feb 2016
spisanka
24. feb 2016

@bylinkarkaaa Dobry den chcela by som sa opytat,co by ste mi poradili ak sme s manzelom zdravotne v poriadku(presli sme si vsetky mozne vysetrenia/ a aj napriek tomu sa nam nedari mat babatko.Raz som spontanne potratila a mam 37 rokov.Podla lekarov som v poriadku..Dakujem velmi pekne

mamartinka
25. feb 2016

@spisanka tu ti Pani Anka neporadi a treba k nej zajst.Vsetko mas hore popisane.Kontakt nanu a v ktore dni ordinuje.

spisanka
25. feb 2016

@mamartinka Dakujem velmi pekne.