Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

jato
27. apr 2013

Dobry den, pani Anka, chcem vas velmi pekne poprosit o radu. Asi 2 roky som riesila vypadavanie vlasov u doktorky - zbytocne... Uz ich mam tak malo .... Mam rozne zdravotne problemy... Mozem s vami komunikovat aj mailom? Vopred velmi pekne dakujem. J. T.

bylinkarkaaa
28. apr 2013

V pracovných dňoch som doma utorky a štvrtky od 15 hod. - do 18 hod.

bylinkarkaaa
28. apr 2013

VO ŠTVRTOK 16. 5. 2013 MUSíM Z VážNYCH PRíčIN ODCESTOVAŤ. N E B U D E M D O M A !!!!!!!!

nika2
30. apr 2013

@bylinkarkaaa dobry den, chcem sa spytat ci dnes budete doma?dakujem

zoe55
30. apr 2013

Ahoje, pani Anka odporučila môjmu manželovi žensenový čaj. V jednej lekárni som ho kúpila za 1 Eur/50 g, ale cez internetovú stránku ktorá si píše že predáva pravý ženšeň stál 15 Eur/40 g. Vyskúšali sme obidva, ten za euro bol hnusný ale zasa tých 15 Eur je dost vela. A ani tam nie je záruka že je to pravý ženšeň.
Čítala som že sa zvykne robiť aj napodobnenina tohoto čaju a treba si na to dávať pozor. Nevedeli by ste mi odporučiť kde sa dá kúpiť dobrý ženšnen a za dobrú cenu?
Dakujem,

gabrielasek
2. máj 2013

Ja by som sa chcela opytat co je dobre na cukrovku maminka berie inzulin a tiez ma velmi slabe vlasy. Dakujem pekne.
🙂

denulka85
3. máj 2013

@bylinkarkaaa dobry den, chcela by som sa vas spytat na jednu vec... babetko sa nam nedari viac ako 3,5 roka. zistili me ze mam zlepene vajcovody a bola som aj dva krat na umelom op. prve sa mi vobec neuchytilo a druhy krat to skoncilo kyretazou. chcela by som sa vas spytat vedala by sme nam nejak pomoct? dakujem

bylinkarkaaa
5. máj 2013

V PRACOVNýCH DňOCH UTORKY A šTVRTKY SOM DOMA OD 15HOD. - DO 18HOD.!!!! ŠTVRTOK 16. 5. 2013 NEBUDEM DOMA!!!

bylinkarkaaa
5. máj 2013

16.5.2013 ŠTVRTOK NEBUDEM DOMA!!!

mamartinka
5. máj 2013

@bylinkarkaaa pozerala som cesnak medvedi 😉

zuzana172
6. máj 2013

Mate skusenost s liecbou bylinkami u myomov? Mam 3 cm myom a lekar ma tlaci na operaciu, chcela by som vsak skusit najprv bylinky, lebo uz mi viackrat pomohli len neviem ake mam zvolit aj ked som uz toho precitala mnoho, alebo staci len salka mysieho chvosta 🙂 poradte

minutka
7. máj 2013

ahojte,staci k pani Kopacovej prist a cakat? Alebo sa treba telefonicky objednat?

lucka2405
7. máj 2013

@minutka ahoj, staci prist a cakat, caka sa vonku pred domom.

bylinkarkaaa
10. máj 2013

Prednáška o bylinkách Hlohovec máj 2013 aj mravcovi Ferdovi sa páčilo.

gabrielasek
11. máj 2013

Ako sa skontaktovat s pani Annou prosim o pomoc. Dakujem 🙂

minutka
11. máj 2013

@gabrielasek pani Anka je doma v utorok a stvrtok od 15.00 do 18.00 hod (okrem 16.maja). Byva vo Vrbovom, tel.kontakt najdes tu v tejto diskusii

gabrielasek
11. máj 2013

Dakujem velmi pekne 🙂

mamartinka
11. máj 2013

@gabrielasek 0903037131 Kontakt na Pani Anku.Ostatne uz ti napisala a vysvetlila
@minutka

gabrielasek
11. máj 2013

DAKUJEM ESTE RAZ !!!

libkaevka
19. máj 2013

Dobrý deň pani Anka, sledujem Vaše rady a recepty v STV1 a chcela som sa opýtať či posielate čajíky aj poštou na dobierku. Aj keď som si recepty zapísala z Vašich príspevkov, nepoznám všetky byliny aby som si ich namiešala. Mám 62 rokov, som diabetičkou 2.st. a trpím na arytmiu. Mám nepravidelný zrýchlený pulz. Beriem aj lieky. Nápíšte mi prosím,či by som sa Vám mohla ozvať telefonicky alebo písomne a požiadať Vás o zaslanie čajových zmesí na cukrovku a arytmiu srdca. Ďakujem budem čakať.

ingridkak
19. máj 2013

Draha pani Anka, ja Vam pisem z Talianska. Uz sme sa raz videli, boli sme u Vas asi pred styrmi rokmi pred umelym oplodnenim s rozmrazenymi embryjkami. Robili ste mi masaz maternice a dali jednu bylinku- tak sa mi zda, ze je to vitex jahnaci/drmek obycajny. Bohuzial z 5-ich embryi po rozmrazeni ostali len 2, a aj to velmi nekvalitne, a tie sa nam neujali. Minuly rok sme zasa spravili dalsiu ICSI z mrazenych spermii a mali sme 2 embryjka, ktore sa zasa neujali. Manzel uz neprodukuje spermie, aj napriek jeho veku 38 rokov. Ja som si dala spravit vsetky hormonalne vysetrenia, ktore mi vobec nespravili pred umelymi oplodneniami, robila som len vselijake vysetrenia so sondami a ultrazvukom a tie boli vzdy v poriadku. A z tych vysetreniach vysiel vysoky prolaktin a povedali mi, ze je sposobeny znizenou cinnostou stitnej zlazy. Lekar mi predpisal najnizsiu davku Eutiroxu 25 microgrammy kazde rano nalacno. My sme sa rozhodli, ze by sme skusili oplodnenie pomocou darovanych spermii na prirodzenom cykle, ale nato si musim udrzat dobre zdravie a vyssi prolaktin nie je dobry. Ja mam uz za sebou 4 ICSI a jedno KET a uz nechcem robit hormonalnu stimulaciu. Tie hormonalne stimulacie mi zvysili tlak oka, mam bolesti v zapastiach a aj kvasinky sa mi sem tam vracaju. Mam uz 39 rokov, ale nadej nestracame. Ja som citala, ze na zvyseny prolaktin a dobru ovulaciu je dobry ten drmek. Prosim Vas o pomoc, co by ste mi vy poradili?Ja mam bratranca, ktory byva v Piestanoch a mohol by prist, keby sa dalo, kupit bylinky od vas, lebo v lekarnach a inych obchodoch sa tato rastlinka nenajde. Vopred Vam z celeho srdca dakujem a prajem vela vela uspechov vo vasej super praci!!!! Ingrid

bylinkarkaaa
26. máj 2013

V pracovných dňoch je p. Kopáčová doma Utorky a Štvrtky od 15 hod.- do 18 hod. asistentka , Alenka http://www.stv.sk/online/archiv/postav-dom-zasa...

mamartinka
26. máj 2013

@bylinkarkaaa Alenka pisala som vam na facbooku spravu.Dostali ste ju?

leria
28. máj 2013

@bylinkarkaaa Dobrý deň.Chcela by som sa opýtať či v tie utorky a štvrtky sa treba aj objednávať?pochádzam z Košíc, tak aby som došla na rad 🙂

lenka2013
28. máj 2013

@bylinkarkaaa Dobrý deň pani Anka!Chcem sa opýtať ,či aj takto cez mail by ste mi mohla pomôct,s manželom sa snažíme o babatko ,v juni ideme už po 10 X na IVF a vlastne posledný ,neviete mi poradiť bylinky ,ktoré by zlepšili kvalitu vajíčok a potom uhniezdenie embrya,Manžel je v poriadku.Môžu sa tieto bylinky a s hormonálnou liečbou pri IVF?Ďakujem.