Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

thehit
27. okt 2009

klaudia - vitaj medzi nami 🙂 hm to bude fakt super ked uz zacnu baby pisat ze nasli // 😉 hlavne este potom v zdravi donosit..a vy mate aky problem ze sa vam tak dlho nedari?

bobjan
27. okt 2009

Ahojte, takže cysta ide von laparoskopicky 😢

Zajtra idem dojednať termín s primárom... 😢 😔 😔 😔

bubulka722
27. okt 2009

Bobjan aká cysta??? Kde sa nabrala, ropucha jedna? Môže to byť spôsobné aj tými IVF-kami?
No takže zas jedna mrcha za mnou, len by ma zaujímalo koľko ich je ešte predomnou, kým nájdem konečne //. Už mi to pripadá nekonečné.

bubulka722
27. okt 2009

Ninocka, to je naozaj veľmi smutné čo sa stalo. Viem, že to nie je jednoduché, veď sama neviem ako by som také niečo zvládla. Je to stále čerstvé tak ťa nechcem nejako raniť, len mi je to nevýslovne ľúto. Ja riešim "len" neplodnosť a mávam pocit, že mi to už všetko prerastá cez hlavu. V porovnaní s tebou som nezažila nič.
S tými alkoholikmi a podotýkam s feťákmi to máš úplnú pravdu. Všetko je len o dobrom biznise a žiaľ funguje to tak, že keď chceš dieťa, tak si zaplať. To že vychováš pre túto spoločnosť ďalšiu pracovnú silu nikoho nezaujíma, na rodiny s ďeťmi sa tu kašle. Tí alkoholici znamenajú pre spoločnosť asi viac. Celé je to choré!

evitam
27. okt 2009

Čaute babulky moje!
Ďakujem za Vaše príspevky, ktorými ste si ma zastali. Neskutočne si Vás za to vážim!!! bubulka moja, čo by som bola bez teba? Dávaš mi do života veľa, moc ťa ľúbenkám!!!
Kočky vynasnažte sa dať svojim potomkom, ku ktorým isto iste raz prídete, navyše aspoň jedného súrodenca, aby si mohli byť navzájom takou oporou, akou sme si so sestrou my dve!!!
Želám vám všetkým veľa šťastíčka!!! 😉

bobjan
28. okt 2009

Bubulka, ja si myslím, že je proste z mojej endometriózy...nikto mi ju neliečil.. 😠

Termín operácie je 5.11.

bettynka222
28. okt 2009

boby ahoooooooooj nepojdes k pani anke? ja idem dnes, prida sa niekto?

bzzmajka
28. okt 2009

bettynka a čo ideš?

bobjan
28. okt 2009

Bety, nejdem, budem jej volať, tak mi kázala...ja to mám ďaleko...

bettynka222
28. okt 2009

majka lebo mam torsku problemy a mohlo by to aj zle skoncit, ale povedala, ze vsetko naprvai, tak duuuuuuuufam. mam totiz tumor, teraz su z neho zas dve cysty, krvaca mi krcok, polyp a vraj mimomaternicove....no tak uvdime ako dopadneme.... 😒

bobik ved ona by ti aj cez telefon mohla poradit

marta222
28. okt 2009

Ahojte, betty222, tak to mi je ľúto, že máš takéto problémy. Máš aj mimomaternicové? A ako ti nato prišli, už to vieš dlhšie? A čo idú s tebou robiť? Drž sa, moja. Neboj, pani Kopáčová ti určite pomôže. Držím palce 😉.

bzzmajka
28. okt 2009

To je mi velmi lúto, drž sa.

babajagaa
28. okt 2009

🙂 🙂 🙂 tak už som priletela. Poviem, Vám dobrú správu. Som dvojmesačná tehu. Pani Anka mi to zachraňuje naprávaním a fixovaním. Zajtra ku nej zasa idem.Teším sa. Potom napíšem viac. 😵 😵 😵 Som šťastná 😉

bzzmajka
28. okt 2009

BLAHOZELám, mohla by si si dať červenú šnúrku na ruku

saksina
28. okt 2009

babajaga gratulujeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 Kedy si bola u p. Anky prvykrat? Kolko cyklov ta liecila, kym si otehu?? 😉 Tak toto su tie najpozitivnejsie slova, ake si nam tu mohla na povzbudenie a motivaciu napisat 😵 😵 😵

mata1001
28. okt 2009

babajagaa strasne ti gratulujem.prajem ti to a drzkaj sa.... 😉 😉 😉 😉

bobjan
28. okt 2009

babajagaa, gratulujem a daj podrobnosti 😵 aký ste mali problém? aké obklady si mala??

lubka0506
28. okt 2009

babajagaa Blahoželááám 🙂 ...konečne niečo pozitívne 🙂 vieš čo konečne nejaká tehulka...daj dalšie info... 😵

bubulka722
28. okt 2009

Babajaga,už prosím nebuď taká tajnostkárka! Viem, že o sebe a svojich problémoch si sa nikdy nechcela moc rozširovať, ale teraz by si mohla urobiť výnimku. Chápem, že máš obavy aby sa tým niečo nepokazilo...
Sme všetky hrozne zvedavé, tak aspoň naznač!

babajagaa
28. okt 2009

Ja som pila len čajík a robila som si kúpeľ. Chodím tam už dávno, ale sme viaceré tehu. Ale nechcem za nikoho popredu hovoriť. Bojím sa , pani Anka mi pomáha. Je mi jej ľúto, lebo z roboty príde ustatá a už ju čakáme.Som z RAkovíc. To je kúsok od Vrbového.

evitam
28. okt 2009

Pridávam sa aj ja - gratulujem a veľa zdravíčka min.6 mesiacov!!! Držkajte sa!!! 😉
Ako dlho tam chodíš? Aké ste mali problémy predtým? To bolo všetko, čo si si mala robiť, či si mala predpísané aj nejaké zábaly?

bubulka722
28. okt 2009

Babajaga ja viem, že babulky majú zakázané hovoriť prvé 3 mesiace o tehu. Koľko si tam chodila kým sa zadarilo?
To máme super výhodu, že sme kúsok od Vrbového. Ja som z Očkova. Tak to som fakt rada, že viaceré snažiliky sú konečne tehu pomocou pani Anky.
Tak babulky moje, nestrácajme nádej a verme, že toto je tá správna cesta. Pre Evitam to platí zvlášť!!!
Držím nám všetkým silno palce!!! Ja už začínam s komplet kúrou 3. cyklus.

anikka
29. okt 2009

babajaga, gratulujem 🙂 🙂 takuto spravu sme tu konecne potrebovali!!!!!

anikka
29. okt 2009

verila som ze je len otazka casu kym sa ozve uspesna tehulka

marta222
29. okt 2009

babajagaa - aj ja ti veľmi gratulujem a držím ti palce. Je to veľmi povzbudzujúce 🙂 .

bzzmajka
29. okt 2009

babajaga, povedz len čo chceš ale musím sa priznať, že aj ja čakám na odpovede..

klaudia22135
29. okt 2009

thehit - dakujem za privítanie 🙂 ...no my vlastne nemáme žiadny problém. absolvovali sme všetky vstupné vyšetrenia na klinike asist. reprod. a všetko je v poriadku. taktiež genetika a hematologia. ...len sa nám to už akosi po tom neuspechu nedarí... bola som na inseminácii, nevyšlo to... povedali sme si že predsa len skusime ešte hladat prirodzenejší sposob... takže som tu a ako vidím už su tu i prvé tehulky... potešilo ma to. držím vám palce babenky!!! ... takže teraz už len čakat a verit že ich čoskoro budeme nasledovat... 🙂 🙂 a ako si na tom ty?

sonike
29. okt 2009

ahojte baby,je možné isť k Anke iba s tým,že zdravotné problémy nemám,len sa nám nedarí?Potrebujem mať pred tým bezpodmienečne absolvovanú návštevu na gynde?

marta222
29. okt 2009

sonike, určite nemusíš mať za sebou návštevu na gynde. Kľudne sa môžeš u pani Anky ohlásiť na návštevu len z toho dôvodu, že sa vám nedarí. Ona sa s vami porozpráva - možno na niečo prídete. A určite ti dá nejaké rady - čajíky, možno obklady alebo kúpele 😉 .

sonike
29. okt 2009

marta,Ty si u nej už bola?ako to prebieha?