Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

majda27
14. júl 2011

@henika40 presne tak... cakame a pokracujeme snad nám každej bude dopriaty maly zázrak a mať babetko.

nat28
14. júl 2011

Ahojte dievcata. Dnes sa mi nedari dovolat p. Kopacovej, chcem tam ist 1.krat. Chcela som sa len objednat. Neviete ako to tam funguje, ako dlho dopredu objednava..ja potrebujem dost surne

tea284
14. júl 2011

dobry vecer dievcata...prosim viete mi poradit nejaky kontakt na pani Anku, nedari sa mi ho najst a chcela by som k nej objednat. Dakujeeeem

janulka14
15. júl 2011

@tea284 0903 037 131, najlepšie je volat po 16,30 hod. vtedy je už doma z práce.

janulka14
15. júl 2011

@nat28 ahoj, u pani Anky sa neobjednáva, ak sa jéj dovoláš povie Ti že možeš príst hoci kedy utorok alebo štvrtok po 16,30 hod. tak ako to povedala nám 😉

nat28
15. júl 2011

@janulka14 aha, tak dakujem 😉

hope2011
16. júl 2011

ahojky vsetky snazilky 🙂 chcela som len napisat, ze aj nam p. Anka pomohla....boli sme u nej hned na zaciatku roku a bola uzasna...naordinovala nam liecbu pre mna, liecbu pre manzela a pocitvo sme ju uzivali....po takmer dvoch rokoch snazenia aj s pomocou centra iscare v mt sme konecne otehotneli 🙂 preto len chcem napisat aj vam ostatnym, chodte k nej, skuste aj tuto moznost a ked budete tomu verit a dodrziavat, co povie, tak sa dockate svojho vytuzeneho pokladu 🙂
prajem vam vsetkym len to najlepsie a hlavne vam prajem to najkrajsie....babatko 🙂

henika40
18. júl 2011

@hope2011 ahoj a dakujeme velmi pekne za povzbudive riadky
supriska, gratulujem 😵 a nech sa vam dari a dobre vedie 🙂
nas caka na jesen KET-ko, tak uvidime, ci to bude treba, alebo postaci kura p. Anky, aj keby KET- ko s kurou nezabrali, zabaly som rozhodnuta robit si do konca roka, uvidime.... nechame sa prekvapit, na zazrak uz cakame pomaly 4 roky

hope2011
18. júl 2011

@henika40 ahojky, dakujeme aj my velmi, velmi pekne....ja tomu naozaj verim, ze p. Anka pomaha, pisala som si uz aj s inymi kockami a este ani jedna mi nenapisala, ze by jej p. Anka nepomohla. preto verim a dakujem tymto p. Anke za jej liecbu a myslim, ze ked clovek veri, mysli pozitivne, tak to pride....prajem tebe aj vsetkym ostatnym aby sa to co najskor podarilo a moc, moc, moc drzkam palce 🙂

henika40
18. júl 2011

@hope2011 my dakujeme a vy sa pekne opatrujte, nech vsetko ide, ako ma 😉
musi to byt skvely pocit, ked ste uz po prvom trimestri 😵 drzim vam palce, pekny vecer 🙂

zuzu_10
19. júl 2011

Ahojte žienky, neviete náhodou či pani Anka ordinuje aj tento týždeň.

januliks
19. júl 2011

@zuzu_10 Ahoj ja by som sa dnes chcela u nej zastaviť.Tak dufam, že bude doma .Dam potom vedieť.

majda27
19. júl 2011

@henika40 ahojky
Aj my sa na jesen chystame na KETKO. My sa k nej chystame dnes. Len dufam ze ma kotvičník, lebo ten uz manzelovi dochadza.

zuzu_10
19. júl 2011

Veď aj my by sme chceli ísť dnes, tak dúfam, že bude doma.

evitka1
19. júl 2011

ahojte, ja som k pani Anke zúfalá chodila pred 8 rokmi, pol roka som čajíkovala čo kázala, ale dalo sa, jej čajíky sú okrem toho, že sú zdravé aj veľmi pekné 🙂 . O pár mesiacov som bola tehotná, bruško sme mastili, podvazovali a na deň presne na termín sa nám narodila princezná. 😅 Neviem posúdiť, či naozaj môžu bylinky tak veľmi pomáhať na tie ktoré problémi, alebo je to len taká psychická barlička, ale faktom je, že po úplne bezproblémovom (nie prvom) tehotenstve mi tu behá už 7 ročná ježibabka a úplne neplánovane ako prekvapenie pre všetkých vrátane mňa 😅 má aj 4 ročného brata! 🙂 Neviem, či to s tou liečbou neprehnala.... 😀 Všetkým "čakateľkám" na dve čiarky držím palce!

henika40
19. júl 2011

@majda27 no tak to sme potom dve 🙂
kedy planujete ist a kolko mate zamrazenych embryi? My by sme mohli koncom augusta, ale p. Anka doporucila skvor na jesen, ze je to lepsie... az by sme neotehotneli prirodzene, isli by sme bud v sept. alebo az v okt., mame dvoch na jeden vklad 🙂
keby tie bylinky nemala, nezufaj, daju sa zohnat aj cez internet... nasla som 2 stranky, kde to predavaju_
http://www.predajbylin.sk/kotvicnik_vnat/index....
http://www.jukl.cz/kotvicnik-nat/d-70346/
ako prebehla navsteva? 🙂

rebo
19. júl 2011

@evitka1 a ako ste podväzovali? Viem, že aj to robí p. Anka nejako s plienkou.

majda27
20. júl 2011

@henika40 ahojky
Nakoniec sme nikde neboli, nakolko manzelovi niečo do toho padlo. Tak pojdeme vo štvrtok. My máme ešte dvoch mrazáčikov, a tiež si ich dáme na raz vložiť. Lebo je väčšia šanca, že sa aspoń jedno uchyti. Tiež aj nám pani Anka povedala ze íst na vklad na jesen. Rožmýšlali sme tiež nad oktobrom, pokial sa ovšem nazadari prirodzene. Dakujem za tie stranky. Mrknem sa na ne. Inak kotvičník sa dá aj doma pestovat. Nad tym som rozmýšlala, len ked pojdeme k p. Anke tak sa na to opýtam.
Bol niekto včera u pani Anky. Chcem sa opýtať či má ešte kotvičník.

zuzu_10
20. júl 2011

@majda27 Nakoniec sme ani my nešli. Tiež nám do toho dačo prišlo. Pôjdeme asi na budúci utorok. 😉

hope2011
20. júl 2011

@henika40 si velmi zlatala, ano je to uzasny pocit mat v brusku taky vytuzeny poklad, ale je to aj obrovska zodpovednost 🙂 uvidis, aj ty sa coskoro dockas a budes stastnucka tehulka-maminka....daj mi potom vediet, budem velmi rada....🙂

majda27
20. júl 2011

@zuzu_10 my ideme tam zajtra. Tak dufam ze uz mu do toho nič nepadne.

zoe2009
20. júl 2011

Ahojte. Chcem sa opytat tých co ste mali obklad z lanovych semiacok tak ste si to prikladali take úplne horúce alebo ste to nechali trochu schladiť?

henika40
20. júl 2011

@hope2011 dakujem Ti krasne! kiez by to chcel aj ten pan hore, lebo bez jeho pomoci to nejde 😒
a po 1. trimestri nebudem mat problem, rozkricat to aj do celeho sveta.... no jasne, ze ti dam vediet 😀
ano, myslim, ze vsetky chceme zazit to obrovske stastie... tak si novy zivot vychutnavajte naplno 😵
@majda27 tak pojdeme mozno nazar v okt. 🙂 daj nam zajtra vediet, co nove u p. Anky? 🙂
@zoe2009 ja mam a davam si ho dost horuci, ale zasa chvilu pockam, kym trosku vychladne, cca 30 sek. max. do 1 min. 😉 (este som to nestopovala 😀)

lujza2208
20. júl 2011

čaute babenky aj ja som bola u pani Anky a poviem Vam že je to super žena poradila mi čo mam robit mam ist na a iui a poradila mi že nemam ist v lete ale až v septembri

katulinka222
21. júl 2011

@zlatarybka10 ahoj prosim ta kolko mas rokov??????????????????? trosku ma povzbud lebo ja mam 38 a mam z toho nervy a s tymi partnermi mas pravdu bud nie je az taky vhodny a ked uz konecne je potom to nejde

hope2011
21. júl 2011

@henika40 hm, veru mas pravdu, je to aj na tom hore, my mu dakujeme kazducicky den za tento nas obrovsky zazrak....treba verit a babatko pride 🙂

hope2011
21. júl 2011

@lujza2208 ahoj, my ked sme boli u p. Anky tak nam tiez poradila, aby sme pred zakrokom v centre sa pripravovali minimalne tri mesiace. urcite to stoji za to 🙂 ked budete vsetko dodrziavat tak ako p. Anka povedala, tak aj iui sa podari 🙂 drzakam moc, moc, moc palce .-)

laura35
21. júl 2011

@katulinka222 ja mam tiez tolko kolko Ty, teda o rok menej,ale to uz nie je taky rozdiel. Raz to urcite vyjde, kto sa nevzdava, tomu to proste musi vyjst!!!! Nie je ina moznost..🙂))Riesim to uz sice vyse 4 rokov, a stale bojujem, co nam ine ostava?? aj my sa dockame.. 🙂

ludinka
21. júl 2011

ahojte baby chcem sa spytat dala vam niektorej pani janka nejaky recept na zvyseny prolaktin??
dakujem za kazdu odpoved

lujza2208
21. júl 2011

@hope2011 jej to ti gratulujem 🙂 mne tiež povedala že na zakrok mam ist až v septremer oktober tak ju posluchnem 😕