Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bettynka222
31. júl 2009

callex ale ved ja sa nebojim ze tam budem sama, mne sa tam len enchcelo cestovat samej 😀
a asi vezmem so sebou jednu konikovsku kaaamosku, ktora ma predtym zobrala k cinskej bylinkarke u nas v TT
🙂

no pahu uz sa tesim, ako vdaka bylinkam prekvitneme a vbsetkych nakazime pozitivnou energiou 😎 inak ja som predtym jedla sladkovodnu riasu. to mi kazal gyn po tych potratoch na precistenie...bolo to take zelene az som sa bala ze sa zo mna stane sladkkovodna riasa 😀

lubka0506
31. júl 2009

Ahoj dievčence... Ja idem dovolenkovat, ked sa vrátim tak sa ozvem a cez dovču sa objednám aj k pani Anke. Chcela by som tam íst... Tak sa opatrujte! Ahoj.

bzzmajka
31. júl 2009

moj gynekolog mi na takéto metody nič nepovie, mlčí...

babajagaa
3. aug 2009

Ahojte 🙂 Ako sa mi máte? 😒 Boli ste už u pani Anky Kopáčovej? 😀 Já sa liečim, potom napíšem,čo a ako. 😵

sylvusa
3. aug 2009

ahojte, a ako sa to rieši s mužom, totiž môj muž má problémy, dáva čaje aj pre mužov ?

pahu
3. aug 2009

Sylvuska, dava. Urcite ak ma problem, nech ide s tebou... Drzim palce.. 😵

bettynka222
4. aug 2009

ahojteeee 😉 tak ja som uz tiez bola u tety bylinkarky aj spolu s jednou konikovou kamoskou 😉 inak boi tam same mlade baby...takze ide ocividne o problem nasej generacie..... 😒 ktovie cim to bude, ze tolko ludi nemoze otehotniet laebo vkuse potraca... 😕 ale je mozne, ze taketo problemy tu boli vzdy, len sa o nich tolko nehovorilo..

sylvus ano aj chlapom dava bylinky. na mna inak len pozrela a hend povedala, ze vidi ze mam problem s krovu (mam trombofiliu). a to iste mi povedala aj t anasa trnavksa cinska bylinkarka...

smejoocka
5. aug 2009

ahojte 🙂 aj ja som bola u tety v pondelok 🙂 a pravdupovediac sme si tam podavali klucku nahusto :o))) bettynka222 nebola si tam okolo 17hod este s jednou kockou? asi sme si podali klucku 😉 ja som vychadzala okolo 17:30 od tetusky 🙂

fyalynka
5. aug 2009

smejoocka, aaannnooo boli sme tam 😉
bola si spokojna? my ano (zatial), uvidime co to prinesie? minimalne vsak dufame ze stastne // 😀 😵

smejoocka
5. aug 2009

hihi, tak sme sa videli - my cakatelky a dufatelky. Ja som mala riflovu suknu, biele tricko a blond vlasy 🙂. zatial som spokojna...nakupujem a zhanam ingrediencie. este vsetko nemam ☹ aj mi povedala, ze mam hustu krv a pohyblivu panvu alebo nieco v tom zmysle...

fyalynka
5. aug 2009

a mala pravdu s tou krvou a panvou, mas nejake zistene problemy? 😕
vy mate problem otehu? 😕
hej, asi si ta pamatam 😀 ja som este ingrediencie nezhanala, cakam ci pride ms o par dni a potom zacnem
s kurirovanim 😉

smejoocka
5. aug 2009

my sme po vysetreniach este nebehali, u tetusky som bola bez nich. Takze zistene problemy nemam. A ked som jej hovorila, ze chodim darovat krv, povedala mi, ze to nie je choroba, ze to tam nemusia vidiet. Ze by to mohol byt problem potom, ked uz by som bola tehu...a s tou panvou sa ma pytala, ci som neprechladla, ze preto moze byt taka aka je... ja uz som zacala s cajikmi a vitaminmi. na kupel este nemam ingredienciu 🙂 ja som uz po ms, takze som trochu zacala...dufam,ze to pomoze a vyjde. uz sa snazime 1 a 1/2 roka a nic. ale vraj ked uz som bola tehu, tak by nemal byt problem 😉 dufam

bettynka222
5. aug 2009

ahojteeeee 🙂
ano smeji, to sme boli my dve s fyalkou 🙂 a mne zas povedala, ze mam problem s klbmi a s hustou krvou...a to uz mam potvrdene od lekarov, takze mala pravdu 😉 smeji a co ti dala za bylinky? mne na ti eklby slamu z ovsa...no som zvedava, kde to zozeniem. asi napadnem nejakeho konika v stajni 😀 mne dokonca jedne dr co k nej chodim na mobilizacie kvoli mojziske povedala, ze mam naklonenu panvu a hypermobilitu klbov...ta hypermobilita je vraj dedicna 😝 🙄

fyalkaaaaa uz sa obkladas a bylinkujes? vidis, my sa tych byliniek nezbavime 😎

riska
5. aug 2009

betty, ja si mam obklad na bruško robiť z jačmenného šrotu, bravčovej masti a bielej pálenky. a raz do týždna sa zospodu naparovať nad horúcim mliekom 🙂

smejoocka
5. aug 2009

bettynka aj mne povedala, ze mam hustu krv a problem s klbmi. tak to budeme mat rovnaku diagnozu... 😉 masirovala mi aj maternicku a ze tu mam oka (aj ked gyn mi povedal, ze ju mam otocenu). ja sa mam tiez macat v ovsennej slame. ked zozenies daj avizo 🙂 😀

bzzmajka
5. aug 2009

Baby, ja tam budem volať tento týžden, skončila mi MS ale nie je to skoro volať, ked až 14 a 15 august možme k nej ísť? za skúšku nič nedám, zvaolám a dám vedieť

smejoocka
5. aug 2009

jej staci zavolat aj den - dva predtym ako chces ist 🙂 😉

fyalynka
5. aug 2009

smejoocka, to je tiez uz dost rok a pol nic 😒 tak silnoooo drzim palce, nech sa coskoro objavia // 😵

a to vlastne naaaaaaam vsetkym prajem // 😀

ja mam obklad na brusko z ľanu a tvarohu 😉 len neviem, ako v tom budem spavat 😕 😅

riska, uz si aj zacala?

betty, nevadiiii, ved nam snad tie bylinky neublizia 😉

smejoocka
5. aug 2009

vyhlasime sutaz ktora bude prva 🙂 🙂 🙂 a druha a tretia ...

fyalynka
5. aug 2009

heheeeh...no len aby sme sa nebili vsetky o prve miesto 😀 😀 😀 ked budu tie kurirovacie metody
take uspesne 😉 ale to by bolo uuuplne super!!!!

riska
5. aug 2009

fyal, ešte som nezačala s obkladmi, lebo mam prave m, takže až po nej... zato čaj pijem poctivo už týžden 😉
len tiež neviem, ako budem s tými obkladmi spávať 😕 rozmýšlala som, či si nekúpim body, aby mi to tam držalo

fyalynka
5. aug 2009

riska dobry napad s tym body 😉 ja som uz rozmyslala ako sa omotam do plienky 😀 😀 😀
ked som MM povedala, ze s tym budem spavat, pozeral na mna jak puk 😕 tiez si to nevie predstavit,
povedal, ze mi natiahne igelit cez postel, aby som neuspinila plachtu a madrac 😒 😝

riska
5. aug 2009

a k tomu ešte ten smrad 🙂 nakoniec to bude antikoncepcia 😀 😀

smejoocka
5. aug 2009

ja mam obklad len s palenkou 🙂 hadam budem moct rano soferovat 😀 😀 . Tak navstivime nase stare mamy a privlastnime si ich bombardaky...tie ten obklad snad podrzia 😀

fyalynka
5. aug 2009

riska...si to vystihla... 😀 😀 😀 ja som mu slubila, ze najprv bude sexik...a potom si to hodim na brucho (obklad samozrejme) 😀 😀

smejoocka, a co ked ti ta palenka vsiakne cez kozu do krvi, nenafukas??? 😕 😅 😀
no ja staru mamu nemam...ale myslim ze v nejakom obchode ich mozno zozenieme 😀

smejoocka
5. aug 2009

nooo, to potom asi nevysvetlim polisom 😀 😝

fyalynka
5. aug 2009

😀 😀 😀 😀

mirka5
5. aug 2009

ahojte, ja som bola po fyalke a bettynke. mne tiez dala obklad z bielej palenky 😀 len neviem ako ju budem zohrievat aby sme nepodpalili byt 😀 babenky ten vit. E mate kolko miligramovy?

smejoocka
5. aug 2009

ahoj, ja som si ju tiez este nezohrievala a tiez rozmyslam ako na to 😵 ja som si kupila vitamin E 200mg, dufam, ze dobry 😖

fyalynka
5. aug 2009

ahoj mirka5 😉 🙂
mne tusim hovorila ze 400mg 😕 aj to mam tak napisane....tak neviem teraz 😒