Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

santamonica
20. dec 2013

dobry den prajem, rada by som sa opytala, ci sa k pani Anke treba objednavat, alebo staci rovno prist? tento tyzden som podstupila kyretaz v 3. mesiaci prestalo byt srdiecko, otehotnela som po IVF. V minolosti som uz potratila, plod bol vtedy poskodeny v 8.tt, nemame zatial geneticke vysetrenia a problem o ktorom vieme, su moje hormony a chemia v tele je cela zle......Velmi radi by sme ju s manzelom navstivili a poziadali o radu, sme nestastní a mame uz malo casu, dakujem pekne

fannynka
20. dec 2013

@bobjan ahoj, môžem sa opýtať ako presne sa robia tie obklady??? mám všetky dg. ako vy:(
ako sa zarábajú a aplikujú, ďakujem a blahoželám

bylinkarkaaa
22. dec 2013

fannynka, neodporúčam robiť obklady, ktoré mala bobjan. Aj keď sa zdá , že diagnoza je tá istá, nie je to tak, veľakrát. Musí sa zistiť veľa vecí, či je tá diagnoza, z prechladnutia, od liekov, zo skrytých pohlavných infekcií, či chorôb. Ak ti obklad nesadne, mohlo by sa stať, že na spánku vykrvácaš, maternica je veľmi citlivý orgán, Sú to veci zodpovedné. Teda nikdy nie , že čo pomhlo inej pomôže aj mne. Musíš najprv zistiť, prečo a z čoho tá diagnoza , liečba potom môže byť úplne iná. A samozrejme dobrá.
😉

bylinkarkaaa
22. dec 2013

Od 7.1. 2014 V pracovných dňoch utoroky a vo štvrtoky tieto dva pracovné dni, som doma od 15 hod. - do 17. hod.

bylinkarkaaa
22. dec 2013

Od 7.1. 2014 V pracovných dňoch utoroky a vo štvrtoky tieto dva pracovné dni, som doma od 15 hod. - do 17. hod.

bobjan
22. dec 2013

@fannynka ďakujem a prajem veľa úspechov pri liečbe. Neodporúčam nikdy inej žene to, čo som mala ja, aj keď je diagnóza rovnaká resp. podobná. Vždy dievčatá odporúčim za p. Ankou.

Viem, že v tehu p. Anka neodporúča farbiť vlasy....neviete náhodou niekto, či je to do pôrodu...resp. ako dlho?
Ďakujem ;)

bylinkarkaaa
22. dec 2013

bobjan, do pôrodu. Potom už všetko , sa môže robiť čo som zakázala. Prajem požehnané sviatky. Anka

bobjan
23. dec 2013

@bylinkarkaaa ďakujem za odpoveď. Som sa pri návšteve zabudla spýtať....

Prajem tiež požehnané sviatky Vám, celej Vašej rodine a aj všetkým tu ;)

amonda
3. jan 2014

Ahojte, nejake nove uspechy? Ja beriem bylinky este len prvy mesiac, tak by potesili 🙂

araki
7. jan 2014

ahojte hcem sa spitat ci dokase pomoct ked ma niekto zeleny zakal je to vysoki ocny tlak

araki
7. jan 2014

ahojte hcem sa spitat ci by pomohla ked ma niekto problemy s platnickou hrbtice

susika
10. jan 2014

ženušky, vie mi tu niekto proadiť? máte skusenosti s kapucínkkou väčšou? malá am už od 3 rokov problém so streptokokom v nošteku, mandlu mala vybratu a tri dni po vybere aj tak zelené sopliky z nosa. teraz ma 6 rokov, rongen mala negativny, dutiny krásne čisté bez hlienu, tak nevieme, kde je zašprcnutý a navyše pred pol rokom sa zstil k nemu aj stafylo. pokus doki o atb nevyšiel a viac nechce zbytočne davať ani ona. chcem skusiť tu kapucinku, ešte kým nechodí do školy, neviete ako dlho ju treba brať, aby sa to vyničilo? teraz davame sprej an alergiu od krčnej, od kedy ho má tak nevieme, čo je nadcha a ked mala teraz pred vianocami, tak bez velkého usilia prešlo do 1-2 dní. neviem, či je možnosť, že by tam už bacil nebol?...chodí do školky a čítam, že kapucinku treba užiť 3x denne, len nikde nepíšu dobu. niekde som nahodou našla, že 28 dní.vďaka za rady

bylinkarkaaa
12. jan 2014

Ďakujem, za vinše, želania a priania, do NR, sms, pohľadnice, listy, Aj ja Vám všetkým, každému osobne prajem všetko len to najlepšie. Aspoň takouto cestou vám prajem, nedá sa mi každému odpovedať osobne nakoľko som zamestnaná mimo svojho bydliska, a som celé dni preč. Ak som aj doma pár hodín, sami viete, ako to je, Pre moc chorých pacientov, nemám kedy ani telefon dvihnúť. Už viac krát som sem písala, je mi ľúto, že nemôžem odpovedať na otázky ktoré mi píšete do správ. Je ich tam veľa, je to zodpovedná vec, nedá sa mi to. V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky som doma od 15hod. - do 17hod. Dostávam aj veľa dopisov aj zo zahraničia a dávate tam vaše telefonne čísla a prosíte ma , aby som vás prezvonila. Že mi vy opätovne zavoláte, lebo neviete moje číslo. : 0903037131. Je mi ľúto, ale je toho toľko veľa, že od rána by som len prezváňala, a musela by som ostať doma a nechodiť do roboty. Ani bylinky na dobierku neposielam, nemám do čoho baliť, keď prídem z roboty pošta už zavretá, musela by som mať na to ľudí. Je mi ľúto. Chodím do práce mimo svojho bydliska, a som už starší človek. Ďakujem

leontinka27
13. jan 2014

Ahoj baby chcem sa spytat davate si obklady na celu noc?lebo mna to ked to vychladne studeni a potom chodim cikat stale......alebo to mate niekolko hodin....a prikladate si na to niejaky sacok a priviazete niecim?dakujem za rady

bobjan
13. jan 2014

@leontinka27 ja som balila do utierky, sup s tym na brucho a na to bombardaky 🙂 tak ako mi radila p.Anka:)

leontinka27
14. jan 2014

@bobjan dakujem...snazim sa to tak tiez

jajka85
14. jan 2014

chcem sa opytat ci pani Anka lieci len pred-tehotne a tehotne,alebo ma sirsie spektrum...deti,ekzemy..... ako pani v trnave pri cukrovari,ktora liecila cinskymi bylinkami.muzovi pomohla a maly ma ,podla vzhladu,rovnaky ekzem len na inom mieste.tak hhladam niekoho kto by mu mohol pomoct.dakujem za vase odpovede

bobjan
15. jan 2014

@jajka85 ma siroke zameranie ;)

anjelik29
15. jan 2014

@carmenuska ahoj, prepac, ze som sa dlho neozvala. Ale to preto, ze sme tehotniiii. A nechodim na net a ostala som doma na pn. Sme v 14 tyzdni, takze to vyslo hned na druhy cyklus. Sme strasne moc stastni. Ako sa mate vy?

anjelik29
17. jan 2014

@carmenuska ahoj, ja ti pisem cez mobil a vobec sa mi neda ti napisat cez sukromnu komunikaciu, len tu. Nechapem, vidim, co mi pises, ale neda sa mi odpisat. 😒 ☹

carmenuska
17. jan 2014

@anjelik29 - a co nemas pristup k pc? Tak niekedy ked sa ti bude dat, mi napis, vsetky detaily ma zaujimaju.

golanyova
22. jan 2014

@susika
http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...
Ja som užívala túto presne podľa priloženého návodu + koloidné striebro a pomohlo mi to zničiť zlatého stafylokoka

susika
22. jan 2014

@golanyova -ďakujem, toho streibra sa bojím, alergická reakcia alebo niečo, kapucinku už mame v kvapkách, uvidíme, čo to spraví, ale malá ma streptokoka, ten je horší

golanyova
22. jan 2014

Tak držím palce, nech sa ho podarí zlikvidovať 🙂

bobjan
27. jan 2014

@bylinkarkaaa kde by som este ziskala tu brozurku?