Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bobjan
14. dec 2010

@gombicka , p.Anka počítač zakazuje, aby plod neodumrel. Urobíš to tak, že po pozitívnom teste pôjdeš na PN a nebudeš naň chodiť ani doma.

lucia33
14. dec 2010

@gombicka ano viacerim to uz tak ako zakazala ...ze prave v zaciatkoch ked sa vyvija srdiecko tak sa moze satat ze sa nevyvinie...ale tak v terajsom svete je to komplikovane hlavne ak ta to zivi...no podla moc si tym hlavu nezatazuj..len nebud zbytocne na PC ked nemusis 🙂))) ako ja🙂)) som doma a toto je take moje spojenie so svetom 🙂))

stanka198
20. dec 2010

Zdravím všetky snažilky. Viaceré tu píšete, že by ste chceli vedieť, či pani Anka už niekomu pomohla. Pomohla! Som 33 tt a je to moje druhé vytúžené dieťa. Po prvom tehotenstve, som ochorela na endometriózu. Podstúpila som niekoľko lapariek, liečbu Zoladexom. Potom nastala séria potratov, jedno mimomaternicové, pri ktorom mi odobrali vajíčkovod. Tak sme skúsili dve umelé oplodnenia, ale bohužiaľ sa druhé skončilo umelým prerušením, pretože vajíčko v 9 týždni vraj zdegenerovalo. Lekári nám veľa nádeje už nedávali, pretože aj druhý vajíčkovod bol poškodený. A tak sme sa odhodlali zveriť sa do rúk tejto milej pani. Bola som prekvapená jej ústretovosťou, milým prístupom. Povedala, že každá žena môže mať deti. Po dvoch mesiacoch liečby bylinkami a zábaloch som zistila, že som tehotná. Doktorka skoro odpadla, keď som s tou správou prišla. Už sme ani nedúfali! Ešte síce nie sme na konci našej cesty, pretože kým nebudem v náručí držať zdravé bábo, nie je ešte vyhraté, ale aj tak je to zázrak, za ktorý vďačím Bohu a predovšetkým pani Anke. Nikdy by som neverila, čo dokáže príroda.

lubiduch
21. dec 2010

Ahojte kocky, my sa snazime s manzelom asi rok o babatko. mam 24 rokov, ale posledne nazory lekarov su, ze sa nam to uz asi nepodari. ked som mala 22 rokov som prisla o prvy vajecnik aj vajickovod aj slepe crevo, proste vybrali vsetko, potom bol dva roky pokoj a v januari idem na dalsiu operaciu a pravdepodobne mi vezmu aj druhy vajecnik, kedze sa mi vytvorila dalsia velka cysta. Povedali ze ista sanca na dieta je, lebo ze cast tkaniva je zdrava, tu nejak zachrania a v centre asist.reproduckie ze mi z toho mozno budu vediet vyvinut vajicko hormonalne.
ale vsetko je to takze ze "mozno", "mozno v zahranici"....
preto rozmyslam ze vyskusam tuto pani, aj ked asi nebude babo hned, mozno sa jej podari aspon napravit nejak moj cyklus hormonalny, lebo poznam uz vsetky lieky co lekari predpisuju, akurat co j z nich velmi zle, pribera sa a a krvacam uz rok a pol v kuse a nik to nevie zastavit ☹
neviete na tu pani tel.cislo? dakujem!

ma77
21. dec 2010

@lubiduch 0903 037 131

ma77
21. dec 2010

@stanka198 krasny príbeh tak nech sa vam narodi zdrave bábo vela štastia 🙂

gombicka
21. dec 2010

@stanka198 ahoj Stanka, dakujem za tuto povzbudivu spravu. My sa snazime o babo 2 a pol roka, po tom, co v 10tt som potratila. Odvtedy sa vsak nedari otehotniet a podstupila som rozne vysetrenia, kde mi cez laparku tiez zistili endometriozu. bola som vsak prekvapena, ze mi to vobec neliecia. zijem v Anglicku a tu je to zdravotnictvo celkovo take divne (okrem sukromneho, no ale to cenovo pre beznych smrtelnikov dostupne nie je). teraz na sviatky idem domov a rada by som sa s pani Ankou spojila. NO neviem, ci sa mi podari osobna navsteva, lebo budeme doma len na kratko cez sviatky a tiez byvam na opacnom konci republiky. Myslis, ze pani Anka poradi aj cez telefon? A mozes mi popisat, ake si robila zabaly? v com to spociva? Dakujem za radu.

stanka198
21. dec 2010

Aj ja ďakujem za priania. Ja som na umelom prerušení bola 3.3. a tesne pred Veľkou nocou som jej volala. Keď som jej po telefóne všetko toto rozpovedala, povedala, že ak chcem, mám prísť hneď v utorok. Neviem, či by mi poradila aj telefonicky,lebo ja som chcela osobné stretnutie. Pila som každé ráno nalačno vitex jahňací, dopoludnia Gynastan, o 17.00 som si dala šišiak bajkalský-kvapky a na noc zábaly-zohriaty tvaroh v bielej vreckovke. Pôvodne som tam šla s tým, že potrebujem dať telo do poriadku po tom všetkom. Poviem pravdu, už som sa bála aj ďalšieho umelého oplodnenia, lebo tie hormónky robia svoje. Ale človek urobí aj nemožné, veď to mnohé poznáte. Pani Anka mi povedala, že táto kúra zaberá tak do pol roka, no závisí to od tela každej ženy. Vraj na ďalšie umelé mi odporúča ísť najskôr na jeseň, ale aby som počkala aj do jari.Ale vraj si myslí, že to vyjde aj prirodzene. Snažila som sa všetko dodržiavať- čaj chuťovo nič moc a zábaly - z tvarohu po 4 hodinách v celej izbe hrozný zápach. No čo už. Som si povedala, že to za to stojí. A stálo. Hneď som dostala menzes, hoci ma v nemocnici upozorňovali, že po tom čistení to bude blbnúť. Na hodinu presne som dostala aj druhý menzes-úplne bezproblémovo, bezbolestne. No a prišiel aj tretí, ale ten sa do večera zastavil. Tak som čakala tri dni a potom som si urobila tehotenský test. Bol pozitívny. Tak som volala pani Anke a aj ona bola prekvapená, že sa to tak rýchlo podarilo. Poradila mi, čo mám robiť, aby som zase nepotratila. A tak sme sa dostali až sem. Ešte stále sa z toho nemôžeme spamätať a deň čo deň sa modlím, aby to dobre dopadlo. Hoci sú problémy - vysoký tlak, zhoršená astma, kŕče, tvrdnutie brucha, toto bábo je žijúci zázrak!

wwaanesska
2. jan 2011

😵 😵 😵 😵 😵 Prajem Vám všetko naj... v Novom Roku 2011! 😉 😉 😉 😉 😉

benkovamartina
8. jan 2011

Ahojte baby, tak v auguste som tam bola a takto pred rokom sme zostali tehu...jéééj, to je už času, nemá niektorá skúsenosť ako to spraviť pri druhom?to si už nebudem mocť tak vylehovač 9 mesiacov
kludne interná pošta. Dakujem

zoe2009
10. jan 2011

Ahojte. Neviete ako dlho sa môže piť gynastan? Koľko balení za sebou?

gombicka
10. jan 2011

@zoe2009 ja som bola za pani Ankou min mesiac. pravdupovediac,som si presne o gynastane podrobnosti nezapamatala, no vravela, ze to pit aj 2x denne, to, ze ako dlho, nespominala. Mne vravela, ze liecba moze trvat aj 3/4 roka, tak predpokladam, ze ten Gynastan treba pit dlhodobo a neptretrzite. Ale za tieto moje info nerucim 😝

zoe2009
12. jan 2011

@gombicka Ďakujem ze si sa ozvala. Asi sa potom môže pit dlhodobo.

bobjan
12. jan 2011

@zoe2009 ahoj, ja som pila gynastan s prestávkou dvoch mesiacov rok 😉 Takže určite sa môže piť dlhodobo..držím palce 😉

gombicka
12. jan 2011

@bobjan a pomohlo to? dostavil sa vysledok?

bobjan
12. jan 2011

@gombicka jasné, všetko dopadlo o.k., ešte to doklepať do šťastného konca. Treba sa riadiť jej radami a vydržať.

gombicka
12. jan 2011

@bobjan to naozaj? pozrela som si tvoj profil (hoc nie vsetkym skratkam som rozumela)...tak to teda potom drzim paste, nech to dobre dopadne. zatial neblahozelam. Mozem sa spytat, ci si brala nejake zabaly na endo? za ako dlho sa podarilo?

bobjan
12. jan 2011

@gombicka mala som zábaly na noc zo zemiakov. Podarilo sa po 4 mesiacoch liečby, žiaľ som potratila v 12TT a potom znova sa zadarilo po 4 mesiacoch od čistenia....po čistení som už brala len vitamíny a pila čaj...ostatné už nebolo treba 😉 Ďakujem 🙂

gombicka
12. jan 2011

@bobjan ja si zas na endo mam robit zabaly z lanovych semiecok. no a samozrejme caje a vitaminy. Dodala si mi nadej, dakujem.

valentina.west
12. jan 2011

ahojte baby, uvazujem uz nejaky cas, ze spolocne s partnerom navstime pani anku.viem, ze pomaha aj muzom...chcela som s opytat, ci je tu niekto, komu pomohla zlepsit spermiogram.My mame zatial azoospermiu a nevieme pricinu.Hormony su v poriadku.

zujka2
12. jan 2011

@beyby ahoj môžeš mi napísať čo ti odporučila a či to pomohlo?

zoe2009
14. jan 2011

@bobjan ahoj. Ďakujem. Ja som este nebola u pani Anky. Skúsim pit čaj ale na jar urcite pôjdem ak sa nepodarí.

nienna
14. jan 2011

@beyby ahoj, smiem sa spýtať s akým problémom si šla za pani Ankou? lebo som tak rozmýšľala že ak by som mala podobné problémy ako ty, že by som si naordinovala takú istú kúru. čaj z vitexu, gynastan, zinok atd.....ja mám nepravidelnú MS, kvôli hormonálne nerovnováhe, ovuláciu neviem či mám, hlavne tie hormóny mám rozhádzané.....

nienna
14. jan 2011

@bobjan ahoj, a ten Gynastan sa môže piť nepretržite aj počas menštruácie, alebo je ho vtedy treba vynechať? 😅
vďaka

bobjan
14. jan 2011

@nienna pije sa stále 😉 Končí sa pri tehu 😵

nienna
14. jan 2011

@bobjan vďaka, krásne povedané 😀

wwaanesska
18. jan 2011

🙂 Najlepšie, je robiť si tak, ako pani Anka každej povie.Nie je dobré keď si svojvoľne zmeníte procedúri aké si robia iné žienky, lebo, že vraj môže začať krvácanie. Tak mi ti kedysi pani Anka povedala. Držím palce. 😵

lucia33
19. jan 2011

cafte, tak ako sa vam dari??? vsetko dobre v novom roku vam prajem 🙂 🙂 🙂 🙂
druhy mesiac uzivam cajiky a bylinky od pani Anky , tak dufam a pevne verim ,ze pomozu. Chcem sa len opytat ci nahodou neviete kde by som zohnala kotvicnik kvapky. Ked som bola pri pani Anke tak som si kupovala od nej lebo nahodou mala ale chcela som pre kamosku (teda pre jej chlapa 😉 )a netusila som ze je to problem zohnat...zatial dakujem.

gombicka
19. jan 2011

@lucia33 a co je ten kotvicnik? A na co to je?

hadassah
19. jan 2011

@lucia33 http://www.sexdoom.cz/kotvicnik/sk/
tu sa to dá kúpiť v kvapkách