Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

lus83
28. apr 2016

@mamartinka Jej, ty si este vacsia chudera ako som si myslela 😀 s takou primitivkou, ktora nepozna ani gramatiku sa ani nemienim bavit..si pod uroven 😝 a nikto nie je na tvoje odpovede zvedavy, staraj sa radsej o seba!

petka015
28. apr 2016

Baby ja som vdaka tym vinovym obkladom otehotnela a donosila dietatko. Potom po mimomatrnicovom tehu a potrate som znovu vyhladala pani Anku a znovu som vdaka nej zostala tehotna. Mam 2 zdravych synov som jej velmi vdacna. A urcite treba zabali robit a vsetko je aj v hlave ked tomu neveris ci anka pre teba robi tak to vibec nema zmysel. Ja som jej verila vsetko co mi naordinovala som poctivo robila a vysledok prisiel.

ivanka12
28. apr 2016

@petka015 ďakujem za rozumnú odpoveď 🙂 ja tomu verím. Aj mi to pomáha. Lebo vôbec som nemavala menzes aprvy mesiac ako som si dávala obklady som dostala načas. Ja som len chcela vedieť že čo to vlastne robí s telom tie obklady. Ci to nejak posilňuje maternicu alebo čo. Lebo nejask som sa zabudla pani Anky na to opýtať. Ale nevadí 🙂

lus83
29. apr 2016

@petka015 Ved to je v tom, ze som to nezacala robit, lebo tomu moc neverim....a navyse tie obklady su dost obtiazne a neprijemne...mam v tom spat v noci 🙄 no neviem...

zuzkaajozko
29. apr 2016

@lus83 keď ti môžem poradit ja som si kupila taky driekovy pas o cislo mensi a krasne mi to drzi celú noc. ale to chce len zacat... na prvykrat som bola od toho cela zapatlana. ale teraz pohoda...dojdes do toho. 😉

mamartinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
29. apr 2016

@lus83 pal,pal devce 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

stella5723
29. apr 2016

Už naozaj rozmýšľam že si vypnem upozornenia, ako sa môžete hádať na takomto fóre kde si máme navzájom pomáhať??!! Myslím že pani Anka nie je z toho nadšená!
@mamartinka ty by si tu nemusela robiť rozbroje a každej odpovedať netaktným spôsobom. Je to fórum tak každý má právo sa tu spýtať čo chce! A je to už na pani Anke či a ako odpovie.
Nemám pocit že by Ťa tu menovala za svoju hovorkyňu.
Aj ja som sa pekne opýtala p. Anky či bude v ten konkrétny dátum robiť lebo v histórii mala udané že v ten a ten deň skrz osobné dôvody robiť nebude.
A to že si tu baby píšu že načo je taký a taký obklad je úplne v poriadku, ja som bola tiež u p. Anky a neviem čo konkrétne tie obklady robia, aj ja by som to rada vedela, no p. Anka veľmi ponáhľala, čakalo tam veľmi veľa ľudí a časový priestor tam už na toto neostal.
Tak verím že už tu prestanú osobné osočovania sa.

ivanka12
29. apr 2016

@stella5723 uplne s tebou suhlasim...vobec sa mi nepaci ze jedna nevinna otazka sposobila taketo rozbroje...keby som to bola vedela tak sa ani nepytam

tslobik
29. apr 2016

myslím, že mamartinka robí rozbroje na viacerých diskusiách.... ☹

stella5723
29. apr 2016

@ivanka12 Nie Ty máš právo sa spýtať čo chceš...nikto Ťa tu nemá čo za to osočovať ani posmešne odpovedať. Na také posmešné odpovede netreba reagovať a ignorovať ich..

stella5723
29. apr 2016

@tslobik aha takže na viacerých...treba ju ignorovať

lus83
29. apr 2016

@mamartinka aaaale chuderka negramotna, myslis, ze sa ta niekto boji alebo co? 😀 No dobre, ale kedze mas IQ 20 ustupujem 😝

lus83
29. apr 2016

@stella5723 klidek...mamartinka je trochu inteligencne pozadu. Citala som aj historiu tejto diskusie. Kazdeho len v kuse uraza a stara sa do veci, do ktorych jej nic nie je. Nechapen, odkial berie tu drzost, ze sa nominovala do akejsi Ankinej sekretarky. Myslim, ze je na mieste sa ozvat a nieco jej povedat, lebo taka osoba ignoraciu nepochopi...ved si precitajte aj minulost tejto diskusie, ci ine...nechcem tu robit ziadne rozbroje, nebojte 🙂 ale ved aspon chvilu je sranda, ked ste vsetky vzdy take ustrachane 😎

doly7
30. apr 2016

@mamartinka Chudatko Ty musis strasne trpiet komplexom menejcennosti,asi nemas kde uplatnit svoje vyjadrovacie schopnosti ktore su na urovni menej vzdelanej pubertalnej dievciny tak to robis aspon tu.Tvoj primitivizmus hranici uz s debilitou a to uz je choroba tak skus oslovit pani Anku ktora vsetkym pomaha a hlavne uprimne a bez komentarov ci aj pre Teba nema na tu Tvoju zmatenu hlavicku nejaky obklad.Si naozaj uzas na Tebe sa priroda vyzurila kvalitne.Rusis kludne diskusie ludi ktory maju problem v prvom rade sa staraj o seba druhym daj pokoj analfabet.

sandria33
1. máj 2016

@lus83 ja si ich nechacam vecer kym necitim ze je to studene. To je tak cca 2 hodinky, tiez som ich nemohla cez noc.

sandria33
1. máj 2016

@mamartinka preco na stranke, kde sa zchadzaju ludia, ktorim pani Anka chce pomoct, mavas komenty take ako mavas? Myslim ze trochu ucty by si pani Anka zasluzila za to co pre nas vsetky robi, chce pomoct kazdej, tak asi nie je vhodne si tu takto vypisovat. Nikto nema na take hanobenie tohto fora pravo a ty uz vobec nie.

sandria33
1. máj 2016

@lus83 tu historiu som citala asi pred pol rokom a myslela som ze je to ozaj nejaka pomocnicka, ale potom som zistila, ze clovek ktory pomaha ludom, nema na take blbosti a vypisovacky cas..

bobricek1979
5. máj 2016

@bubulka722 ahoj môžem ťa poprosiť kontakt na tú pani ďakujem veľmi pekne neviem sa tu z toho vysomáriť

monnito
5. máj 2016

@bobricek1979
toto som nasla
V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni, od 15hod. - do 17hod.som doma. V ostatnom čase nie som doma, lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska. 0903037131

bobricek1979
5. máj 2016

@monnito hej ďakujem aj ja som to našla tak brknem a ako je to finančne?

monusik73
5. máj 2016

@bobricek1979 U pani Anky nic neplatis, robi to zadarmo ale ked chces mozes jej dat bonbonieru, kavu, peniaze tam len prides pred branu zoberies si časenku a cakas dokedy prides na rad medzi prvymi berie tehotne

bobricek1979
5. máj 2016

@monusik73 ďakujem za info veľmi pekne musí to byť anjel žena ,keď taknezištne pomáha

monusik73
5. máj 2016

@bobricek1979 Ano vela ludi vravi ze je velmi dobra sympaticka zena keby ti hned nezdvihala tak zavolaj neskor lebo nie vzdy zdvihned hned

bobricek1979
5. máj 2016

@monusik73 ďakujem ešte raz

baculka262
5. máj 2016

Ahojte kocky aj ja sa knej chystam na buducy tyzden ..verim ze pomoze ☺

baculka262
6. máj 2016

Ahojte kocky prosim o radu kedy najlepsie tam ist pojdem tam autobusom ci mam ist skorej alebo staci okolo 14 aby sme tam boli urcite tam byva vela ludi preto sa pytam co bude lepsie ..dakujem vopred za odpovede

petka015
7. máj 2016

@baculka262 aako kedy niekwdy sa dostanea skor sovnutra niekedy nie. Ja som tam minule prisla pred pol 2 a dosla som na rad pred 4.
Cakaa sa v aute vecsinou auta su za sebou zoradene kto ide naa rad a posuvaju sa.

cukyluky333
7. máj 2016

Ahojte dievčatá. ja sa k pani Anke chystám vo štvrtok 12teho. s problémom neplodnosti a po jednom neúspešnom IVF. Embrio sa nám po oplodnení nevyvýjalo tak aby bolo vhodné na piaty deň ani na šiesty na vklad do maternice. manžel má oligozospermatog...., či ako sa to volá. ja nemám zatiaľ žiadne zistené problémy. aspoň zatiaľ. myslím si že je to všetko v hlavičke, ale možno pani Anka aj tej pomôže. moc by sme bábätko chceli.

hrmiona
8. máj 2016

My sa tiez chystame k pani Anke vo stvrtok 12-teho. Ja mam PCO, za sebou mame 2 neuspesne IVF, manzel je v poriadku. Dufam, ze pani Anka bude robit, tesim sa. Co citam, vela parom pomohla.