Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

laskonka277
13. júl 2012

@bylinkarkaaa prepacte ze vast stale takto otravujem, nasla som termin ktory mi mi vyhovoval,24.jul,ak by som mohla k vam prist

bylinkarkaaa
14. júl 2012

Nech sa páči od 15-do 18hod som doma.

laskonka277
14. júl 2012

@bylinkarkaaa tak to som rada,ratam tak ze okolo pol piatej by sme mohli byt tam...cislo som si opysala,keby nieco tak zavolam 😉

tinusasa
16. júl 2012

cavte baby 🙂 neviete mi poradit kde zozeniem lanove semena ? dakujem

pianina
16. júl 2012

@tinusasa ahoj. kupis v lekarni,bio predajne aj v niektorych obchodov.

jarus1
16. júl 2012

ahojte, poradíte kde kúpim čistec v nitre, taký pravý?

bambi30
18. júl 2012

ahojte, chce sa spýtať, či sa k pani Anke objednáva, alebo len prídem a čakám kým prídem na radu

lucka2405
19. júl 2012

@bambi30 ahoj prides a cakas, nie neobjednava sa.

darla27
19. júl 2012

@tinusasa v DM-ke alebo v kauflande ich maju 🙂

tinusasa
19. júl 2012

@darla27 dakujem za radu uz som kupila v jednote ale asi ich maju skoro vsade 🙂 a zabera tento zabal dobre ?

kalamitka77
21. júl 2012

Babulky tie ktore mate /mali ste/ cystu na vajecnikoch a boli ste u pani Anky, napisete mi prosim co Vam odporucila na liecbu...cajiky, obklady. Ja mam cystu 6x5cm, ze vraj ten najhorsi typ a moj Mudr. to chce riesit odstranenim celeho vajecnika. Velmi sa bojim, deticky este nemam, velmi po nich tuzime, snazime sa 4 roky, zial nedari sa nam☹((

bylinkarkaaa
21. júl 2012

kalamitka77, nie každá cysta je rovnaká a teda nie je na to jeden obklad. Nie je dobré si aplikovať niečo , čo sa vám nehodí, lebo sa môže stať, že sa pustíte enormne krvácať!!Myslím ,že ani jedna z mojích pacientiek Vám nebude radiť, že si to nezoberie na zodpovednosť. Možno napíšu ktorá čo si robí, ale toho je viac. Maternica nie je koleno. Je to orgán uložený v na panvovom dne. Teda pri nesprávnej liečbe môže aj vypadnúť až do nohavičiek, môže sa pustiť krvácanie, a čo je najhoršie, že aj do brušnej dutiny a tam už hrozí operácia a žena je už bez detí! Treba najskôr zistiť, z čoho je tá cysta, a prečo sa tvorí a tam treba odstrániť príčinu. Anka

bylinkarkaaa
21. júl 2012

Ešte dodám neexistuje obklad na cystu. Existuje vhodná a komplexná liečba cýst ak zistíme : Kde cysta presne je, aká je veľká, z čoho je, koľko ich je, aké zdravotné problémy prináša, teda čo spôsobuje-bolesť, krvácanie, upchávanie vajcovodov ATĎ., alebo aj zastavenie menštruácie je toho veľmi veľa a najhoršie sú tu skryté infekcie, čiže cysta nesprávnou liečbou môže narásť až do veľkej veľkosti. Veľa krát sa stalo, že vyoperovaná cysta narástla znova a veľmi rýchlo, a vo väčšom množstve.

kalamitka77
21. júl 2012

@bylinkarkaaa Tak sa budem musiet asi zmierit s tym, ze pridem o jeden vajecnik☹( Neviem presne aka je ta cysta, ale Mudr. povedal, ze nie je naplnena vodou, ale niecim inym a ze je na velmi zlom mieste, preto musi von aj ten vajecnik☹((( A to nie je vsetko, mam aj myom na maternici, 4cm, ktory mi dufam pri tej operacii odstrania tiez. Minuly rok som podstupila konizaciu krcka maternice, hystologicke vysledky dopadli zle. Bola mi potvrdena rakovina krcka maternice, nastastie ma operovali vcas a vsetko zle tkanivo odstranili, teda aspon dufam....prave cakam na vysledky z cytologie. Na poslednej prehliadke /ked mi nasiel tu cystu/ mi Mudr. povedal, ze ma podozrenie na endometriozu. ...mozno aj preto sa nam za 4 roky snazenia nepodarilo splodit babatko.... Takze s mojimi diagnozami uz ani nedufam, ze budem raz stastnou matkou, co je pre mna velmi bolestive, pretoze deticky velmi milujem☹(((((

jordana81
21. júl 2012

@kalamitka77 Utekaj do Vrboveho ukazat sa pani Anke! Nemas co stratit, ked tam zajdes.
Inak, ja som si raz vyliecila cysty pitim imeloveho caju a mojej mame zmizli cysty po uzivani chlorely. Neviem, co by na to povedala bylinkarka. Asi zavisi od tych cyst. Kazdopadne ti ju odporucam, ja som uz u nej bola a robim si obkladiky... pozdravujem a drzim palce...

princezna1
24. júl 2012

Ahojte,
Ja som bola u p.Kopacovej dnes.Je to naozaj velmi mila pani,prisla som tam o 14.45 hod a bola som druha.u p.kopacovej som bola zhruba pol hodinku,ale velmi mi poradila,isla som tam,pretoze mam caste zapaly mocoveho mechura,a mam anovulacne cykly,dala mi kopec rad a kazala mi zabal na brucho,tak od dnes idem nato,potom dam vediet ako sa citim,a ci mi to pomaha,kto ma niejaky problem,nevahajte a navstivte ju,je velmi mudra a ochotna poradit,tak Papa

kalamitka77
25. júl 2012

@jordana81 Dakujem za radu, Chlorelu uz mam kupenu, zacala som ju uzivat + pijem litre zenskeho caju, obklady si teda nerobim, asi skocim k pani Anke po radu. Inak uz som raz u nej bola z myomom na maternici pred vyse rokom, zial myom este mam, obklady z lanoveho semena,mlieka a cibule som musela po dvoch mesiacoch prerusit, nakolko som dostala strasnu alergiu, najprv ma svrbelo cele podbrusko, nedalo sa to vydrzat a potom sa mi na podbrusku vyhodilo kopec vodnatych pluzgierikov, ktore neskor popraskali a uplne som sa zosupala z koze☹ Inak ak mozem poradit babenkam, ktore nevedia, ako pridrzat obklad na noc na brusku, mne sa osvedcili stahovacie nohavicky, tie maju vyssi srih, skoro az po pupok, su pevne, nikdy sa mi nestalo, aby som nieco pospinila. Tu kasu z lanoveho semienka som si kydla na brucho, previazala bavlnenou plienkou a na to tie stahovacie nohavicky, vsetko to tam drzalo az do rana...Drzim palceky vsetkym snazilkam....

vajanka81
26. júl 2012

@kalamitka77 ahoj kalamitka. počúvaj rady pani anky. ja som vďaka pánu BOHU a jej radám otehotnela a vynosila zdravého chlapčeka, takže nezúfaj. moje diagnózy boli oligomenorea, anovulačné cykly, myóm, cysta, a v myóme sa našlo aj ložisko endometriózy. nemusím ti hovoriť, že lekári mi veľkú nádej na dieťatko nedávali. a pozri zadarilo sa. a to som až bola prekvapená ako rýchlo po tom čo som začala dodržiavať rady pani anky. ja som z košíc a aj napriek vzdialenosti som za pani ankou išla. kopec z vás býva pri nej podstatne bližšie tak nechápem, že si nedáte tú námahu tam zájsť a nechať si veci poradiť a vysvetliť a robíte na sebe experimenty. nezúfaj, len sa rýchlo dohodni s pani ankou a bež za ňou, aby nebolo neskoro. je dôležité aj poznať svoje diagnózy, aby sa bolo čoho chytiť, takže zavolaj doktorovi a pýtaj sa ho konrétne. aký typ cysty to je?na ktorom vaječníku? čím je cysta naplnená-krv, hnis, voľná tekutina,...?prečo navrhuje vybrať celý vaječník? mne z vaječníka iba odobrali malu časť a zvyšok tam nechali, aby ďalej fungoval, tak nechápem prečo ti ho chce hneď vyberať. treba mu povedať, že chceš aby pristupoval konzervatívne a nie tak radikálne, ked máš v pláne ešte detičky. vybrať vaječník ti dokážu kedykoľvek, tak nechápem, prečo hneď pristupovať k tomu najradikálnejšiemu riešeniu. opýtaj sa doktora aj na potencionálny dôvod prečo tam asi tá cysta vznikla, lebo mnoho cyst vznikne z dôvodu nerovnováhy hormónov v tele, takže sa aj opýtaj či tvoj hormonálny profil je v poriadku a ak nie, tak ktorý hormón je odchýlený,...proste musíš byť viac konkrétna a lepšie opísať svoju diagnózu a na to potrebuješ odpovede od svojho lekára, takže mu zavolaj a pýtaj sa, alebo choď rovno za ním. následne keď budeš vedieť svoj "chorobopis", tak utekaj za pani ankou a popros ju o pomoc, ale hlavne dodržuj čo ti poradí. keď to bude pitie nechutných čajov, tak to vypi aj nasilu, keď to budú "smaradľavé" obklady, tak aj tie si poctivo dávaj, lebo všetko má svoj zmysel a ono to určite zaberie. veľa cyst sa bez problémov vie vstrebať, alebo prestane aspoň rásť, prípadne nebude robiť šarapatu. drž sa a daj vedieť ako to u teba pokračuje.

vajanka81
26. júl 2012

@kalamitka77 ahoj kalamitka. počúvaj rady pani anky. ja som vďaka pánu BOHU a jej radám otehotnela a vynosila zdravého chlapčeka, takže nezúfaj. moje diagnózy boli oligomenorea, anovulačné cykly, myóm, cysta, a v myóme sa našlo aj ložisko endometriózy. nemusím ti hovoriť, že lekári mi veľkú nádej na dieťatko nedávali. a pozri zadarilo sa. a to som až bola prekvapená ako rýchlo po tom čo som začala dodržiavať rady pani anky. ja som z košíc a aj napriek vzdialenosti som za pani ankou išla. kopec z vás býva pri nej podstatne bližšie tak nechápem, že si nedáte tú námahu tam zájsť a nechať si veci poradiť a vysvetliť a robíte na sebe experimenty. nezúfaj, len sa rýchlo dohodni s pani ankou a bež za ňou, aby nebolo neskoro. je dôležité aj poznať svoje diagnózy, aby sa bolo čoho chytiť, takže zavolaj doktorovi a pýtaj sa ho konrétne. aký typ cysty to je?na ktorom vaječníku? čím je cysta naplnená-krv, hnis, voľná tekutina,...?prečo navrhuje vybrať celý vaječník? mne z vaječníka iba odobrali malu časť a zvyšok tam nechali, aby ďalej fungoval, tak nechápem prečo ti ho chce hneď vyberať. treba mu povedať, že chceš aby pristupoval konzervatívne a nie tak radikálne, ked máš v pláne ešte detičky. vybrať vaječník ti dokážu kedykoľvek, tak nechápem, prečo hneď pristupovať k tomu najradikálnejšiemu riešeniu. opýtaj sa doktora aj na potencionálny dôvod prečo tam asi tá cysta vznikla, lebo mnoho cyst vznikne z dôvodu nerovnováhy hormónov v tele, takže sa aj opýtaj či tvoj hormonálny profil je v poriadku a ak nie, tak ktorý hormón je odchýlený,...proste musíš byť viac konkrétna a lepšie opísať svoju diagnózu a na to potrebuješ odpovede od svojho lekára, takže mu zavolaj a pýtaj sa, alebo choď rovno za ním. následne keď budeš vedieť svoj "chorobopis", tak utekaj za pani ankou a popros ju o pomoc, ale hlavne dodržuj čo ti poradí. keď to bude pitie nechutných čajov, tak to vypi aj nasilu, keď to budú "smradľavé" obklady, tak aj tie si poctivo dávaj, lebo všetko má svoj zmysel a ono to určite zaberie. veľa cyst sa bez problémov vie vstrebať, alebo prestane aspoň rásť, prípadne nebude robiť šarapatu. drž sa a daj vedieť ako to u teba pokračuje.

rous
27. júl 2012

Ahoj. Dievcata, ktore ste boli u p.Anky a nie ste viazane tajomstvom, napiste ako sa robi to napravanie maternice. Mam problem s potrcanim. Dost sa obavam . Ktore si myslite, ze prave to vam pomohlo dietatko donosit napiste prosim.

bylinkarkaaa
27. júl 2012

rous, nie je žiadné tajomstvo z naprávaním maternice. Treba sa naučiť, kde sa plodík nachádza v brušku na ktorom mieste a podľa toho sa napráva. Robí sa to u každej ženy individuálne. U jednej raz, dva krát do týždňa a u druhej aj častejšie. Robí sa to hneď od začiatku tehu až do 9. mesiaca. Keď je to už po 20. týždni, tak sa bábo otáča veľmi opatrne, aby malo hlavičku dolu, a aby bolo prichystané na dobrý pôrod. Pokiaľ lekár neurčí inak. Je to veľmi zodpovedná práca. Anka

bylinkarkaaa
27. júl 2012

rous, nie je žiadné tajomstvo z naprávaním maternice. Treba sa naučiť, kde sa plodík nachádza v brušku na ktorom mieste a podľa toho sa napráva. Robí sa to u každej ženy individuálne. Podľa toho, čo ju ohrozuje, väčšinou to lekár povie, napr.krátky krčok, otvára sa krčok, hematom, slabý vývin plodu atď. Podľa diagnozi. U jednej raz, dva krát do týždňa a u druhej aj častejšie. Robí sa to hneď od začiatku tehu až do 9. mesiaca. Keď je to už po 20. týždni, tak sa bábo otáča veľmi opatrne, aby malo hlavičku dolu, a aby bolo prichystané na dobrý pôrod. Pokiaľ lekár neurčí inak. Je to veľmi zodpovedná práca. Anka

mamartinka
27. júl 2012

Dnes bola opet Pani Anka v Novinach o 12.00

rous
28. júl 2012

@bylinkarkaaa Vobec som necakala, ze mi odpoviete Vy. 😉 🙂 Dakujem velmi pekne. A este sa chcem spytat ci to nemoze dietatku uskodit.

rous
28. júl 2012

@bylinkarkaaa ... či sa dieťatko nezamotá napr. do pupočnej šnúry? Verím , že rozumiete mojim obavám. My sme už vyskúšali všetko. Posledné čo možeme urobiť je návšteva u VAS.

mamartinka
29. júl 2012

Video z Novin o 12.00 zo dna 27.07 a Pani Anka http://crepiny.noviny.sk/zdravie/27-07-2012/slu...

yukaya
3. aug 2012

@tinusasa lanove semeno v coop jednota

yukaya
3. aug 2012

kto si daval obklad z lanoveho semena + mlieko??

isabellaa
4. aug 2012

ahojte,

nejde niektora za pani Ankou z Levic alebo okolia, aby sme sa poskladali na benzin a sli spolu?
Z Levic su strasne spojenia do Vrboveho medzi 15 az 18.

tinusasa
6. aug 2012

@yukaya ahoj ano odtial som si ho kupila a inac ten obklad s mliekom si davam