Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

bylinkarkaaa
25. aug 2012
bylinkarkaaa
25. aug 2012

To bola prednáška o bylinkách v Dolnom Lopašove.

enike
31. aug 2012

Pani Anička, ak tu budete, napíšte prosím, kedy máte ďalšiu prednášku a kde. Rada by som sa prišla pozrieť, ak je to možné.. .Inak za všetky kočky tu prihlásené a prispievajúce a aj tie, ktoré sem nechodia, ale k Vám domov áno, za tieto všetky ktorým sa tak krásne a nezištne snažíte pomôcť Bohu ďakujem, že Vás k nám zoslal. Ste naozaj anjelom na tejto zemi a takých je v tejto krutej a komerčnej dobe ako šafranu. Nech Vám dá Pán Boh pevnú silu, zdravie a chuť pomáhať aj naďalej. Ste naším slniečkom, ktoré nám dodáva silu a energiu do ďalších dní... Ďakujem, že ste! 🤐 😵

bylinkarkaaa
1. sep 2012

Milá enike. Ďakujem za veľmi, pekné, milé, úprimné, krásne a povzbudzujúce slová. Prišli mi práve vhod. Naštartovalo ma to ešte viac do života a mojej ťažkej práci. Aj ja Vám prajem, aby sa Vám splnili všetky Vaše sni a túžby, nech Vás Pán Boh, ochraňuje a opatruje, nech Vás nikdy neopustí , nech Vám splní všetky Vaše želania a priania, Som rada, som šťastná, že som si mohla niečo takéto prečítať a som moc dojatá. Asi si od veľkej radosti aj poplačem. Mala by som mať prednášku v Čachticiach. Neviem, ale ešte presný dátum. Dám potom včas vedieť. Teším sa na Vás. Anka

enike
2. sep 2012

Pani Anička, tak teraz ste dojali k slzám zase Vy mňa... Ďakujem za nádherné slovíčka, snáď som v božej priazni aj ja a dožičí mi raz to, po čom tak veľmi túžim..🤐 Som rada, že aspoň máličkom môžem potešiť a povzbudiť, pretože nepoznám nikoho, kto by si to zaslúžil viac, ako práve vy! Energia ubúda s prichádzajúcim vekom každému z nás, ale vedzte, že to čo robíte má veľký zmysel! Nepoznám krajšiu vec na svete, ako prostredníctvom svojej a božej vôle zosielať čakajúcich anjelikov v podobe dietok ľuďom, ktorým už lekári vzali veškerú vieru a nádej. Vy k ľuďom pristupujete srdečne, milo a nezištne a práve táto obeta sa Bohu tak veľmi páči, že Vám to opláca prostredníctvom dievčat, ktoré ako šťastné mamičky k Vám prichádzajú s kyticou kvietkov na znak vďaky za Vašu pomoc, a nie je ich práve najmenej. Jednou z nich je aj moja sestra,ktorá ma k Vám zaviedla...Zostaňte s nami a medzi nami čo najdlhšie, ste skutočne naša posledná nádej! 😵

P.S. Na tú prednášku veľmi rada prídem a taktiež budem rada, ak si po nej nájdete kúsok času na sľúbenú kávu u nás! ;)

enike
6. sep 2012

Kočky tak ako postupujete v liečbe podľa Anky? Je to tu také mŕtve už hodný čas...
Napíšte už konečne niekto niečo...
Tak rada by som si prečítala, ako sa vám darí... 😉

bylinkarkaaa
15. sep 2012

V Krakovanoch vystavia ovocie, zeleninu a uvaria guláš
Všetci ste pozvaní.!!!!!

Krakovany- V sobotu 15. septembra bude opäť výstava ovocia, zeleniny a byliniek, citrusov a iných darov prírody. Okrem toho tu budú gulášmajstri súťažiť o najchutnejší kotlíkový guláš v širokom a ďalekom okolí. Nájdete tu aj bylinkárku Anku Kopáčovú z Vrbového.

carmenuska
16. sep 2012

Ahojte, baby ktore uzivate vitex jahnaci od pani Anky, ako to robite? Ja som jej volala, no zabudla som ze kolko vody a zaliat? Viem ze cajovu lyzicku vitexu ale zabudla som kolko vody. Nechcem ju otravovat s tym. A ako chuti? Moze sa aj cukrit alebo ochutit medom ci nie?dakujem . Zabral niektorej vitex?

tinusasa
16. sep 2012

@carmenuska ahoj 🙂 mne kazala ho uzivat rano nalacno jednu cajovu lyzicku zaliat stvrt litrom vriacej vody luhovat 15 min a vypit.Neviem ci sa moze ochucovat ale myslim, ze tym nic nepokazis. Ja ho uz uzivam dlhodobo asi tri stvrt roka a zatial nezabral ale verim, ze zaberie 🙂

bylinkarkaaa
17. sep 2012
carmenuska
17. sep 2012

@tinusasa - ahoj, dakujem krasne za odpoved asi ja to tak mam robit 🙂 len som si nebola ista....dufam ze pomoze mne zlyhavaju vajecniky a nemavam vobec ovulku. a ty mas co?

tinusasa
17. sep 2012
tinusasa
17. sep 2012

@carmenuska s radostou 🙂 ja mam pco a tiez nemam ovulku

lucka2405
18. sep 2012

@carmenuska ahoj, prosim ta kedy mozem zavolat pani Anke, vies aby som ju nevyrusovala, kedy si jej volala ty?? Myslim vhodny den alebo hodinu. Potrebujem sa nieco poradit ohladom liecby, vdaka za odpoved.

carmenuska
18. sep 2012

@lucka2405 - ja som jej volala myslim v pondelok alebo v utorok a prvykrat okolo 16,00 to nedvihala a potom mi zdvihla okolo 18,00

bylinkarkaaa
18. sep 2012

Postav dom, zasad strom
Hobby magazín Postav dom, zasaď strom vysiela RTSV na Jednotke - túto sobotu - 22. 9. 2012 o 17:25 a v repríze na Jednotke v utorok o 13:40

Čo uvidíte?

Záhradník Milan Beutelhauser vám odporučí do záhradky ozdobnú jabloň. Manželia Muzikovci vyrobia dekoratívne sadrové odliatky. Mykologička Ivona Kautmanová vám poradí, ktoré huby zbierať a ktorým sa zďaleka vyhýbať. Pán Pročka "dá zabrať" plotostrihom. Kristína s bylinkárkou Ankou Kopáčovou vás pozvú na šálku čaju a odhalia vám liečivú silu vresu.

lucka2405
19. sep 2012

@carmenuska dakujem

javorinka2
21. sep 2012

ahojte dievčatá 😉 bože koľko nás je, čo nemôžu otehotnieť..Ja mám tiež ten problém, že nemávam ovulku ☹ Ako by som sa mohla nakontaktovať na pani Anku prosím váss??? A ako prebieha liečba, alebo stretnutie s ňou? Som už zúfalá, z toho že stále nič..prevažuje u mňa plačlive obdobie ☹ Ďakujem veľmi pekne, ak mi niekto odpovie 😉

mamartinka
22. sep 2012

@javorinka2 Kopacova Anka Vrbove,Polna635/20.Kontakt-0903 037131 a pacientky berie utorok a stvrtok od 15 do 18.

javorinka2
22. sep 2012

@mamartinka dakujem pekne, si zlatá a nevieš ako rieši to, že nemávam ovulku???

mamartinka
22. sep 2012

@javorinka2 To uz neporadim.Snad niektora ina. 😉

lucka2405
24. sep 2012

@javorinka2 Ahoj, treba k nej ist, porozpravat sa urcite ti poradi, drzim palce🙂)

javorinka2
24. sep 2012

@lucka2405 ďakujem pekne 🙂

janka94
26. sep 2012

pani anka uz dlhsie zhanam kontakt na vas no nedari sa mi ak by bolo mozne dalo by sa nejako s vami spojit....bola by som velmi rada....snazim sa otehotniet 4 roky no doktori si nevedia so mnou a mojim manzelom dat rady.....podstupila som rozne zákroky no ziaden vysledok velmi by ma potesilo osobne stretnutie s vami vopred uctivo dakujem

mamartinka
26. sep 2012

@janka94 uz vyssie tusim som davala nedavno adresu aj kontakt a dni kedy Pani Anku mozes navstivit.Treba citat aj predosle prispevky.

mamartinka
26. sep 2012

@janka94 nech sa paci Kopacova Anka Vrbove,Polna635/20.Kontakt-0903 037131 a pacientky berie utorok a stvrtok od 15 do 18.