Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

lujza2208
21. júl 2011

@katulinka222 ja mamtiž 37rokov a neboj určite sa nam to podary 🙂

majda27
21. júl 2011

@henika40 ahojky. Tak ja som pani Anke volala, a povedala mi ze prave nema kotvicnik. Ze ho bude mat cca tak o dva tyzdne, ono sa to len cca 2 tyzdne luhuje. A povedala ze nevadi, ze to teraz manzel brat nebude. Tak po dovolenke jej opat zavolam a pojdeme uz za nou aj s tym ci by nas postupne nezacala pripravovat na vklad nasich mrazacikov, pokial sa ovsem nezadari prirodzene na dovolenke.

hope2011
21. júl 2011

@lujza2208 urcite pockajte, teraz sa to urcite, urcite podari 🙂 budete na to skvelo pripraveni 🙂 ja som este k tomu vsetkemu pridala aj brusne tance, na ktore som tri mesiace chodila, potom som uz otehotnela, takze urcite odporucam aj toto, alebo mojzisovej cviky....lebo aj maternicu a panvu treba poriadne pripravit 🙂

gombicka
21. júl 2011

@majda27 ahoj, pises o kotvicniku a o luhovani. To sa 2 tyzdne luhuje co? hadam nie caj?

majda27
21. júl 2011

@gombicka nie. to nie je caj. TO su kvapky.

gombicka
21. júl 2011

a nevies, co je lepsie, ci caj ci kvapky. A nevies nahodou, ako sa tie kvapky robia? do manzela ten caj neviem natlacit...

gombicka
21. júl 2011

ahojte zienky, ostalo mi asi 29 ovulacnych testov (testovacie pruzky). nekupite niekto?

lucia1981
21. júl 2011

ahojte! chcem sa opýtať, nemám čas čítať to tu od začiatku, je táto pani bylinkárka naozaj úspešná čo sa týka otehotnenia? mám veľmi dobrú priateľku, ktorá veľmi túži po dieťatku a vôbec sa jej nedarí otehotnieť a trvá to už vyše roka, tak by som jej rada pomohla...

lujza2208
21. júl 2011

@lucia1981 je velmi dobra a určite priatelke poradi ona už pomohla vela ženam otehotniet 😉

zoe2009
22. júl 2011

@henika40 aj ja asi tak 1 min. počkám. A co este davas do toho? Ja este cibuľu, pálenku a mlieko.

majda27
22. júl 2011

@lucia1981 len nech pekne tvoja kamaratka navstivi bylinkarku. Je velmi prijemna.

majda27
22. júl 2011

@gombicka ahojky neviem ako sa to robi. Ale niekto mi tu už radil že sa daju kupit aj v lekarni. Dnes vyslem manzela do lekarne nech to pozrie. On tiez moc caje nemusi, lebo mu nerobia dobre.

mamartinka
22. júl 2011

@gombicka Ahoj.Po kolko by si tie ovu testy predala?Vidim ze si Velka Britania.Mas ich este?My sme v Irsku.Ty ich nepotrebujes kedze sa tiez asi stale snazite?

henika40
22. júl 2011

@zoe2009 ja mam len pomlete semiacka a mlieko... fajnova lepkava kasicka, do rana mam podbrusko mokre a mazlave. myslim, ze je to odlisnou diagnozou, aku mate vy?

henika40
22. júl 2011

@majda27 dovolenka vam urcite prospeje 🙂

zoe2009
22. júl 2011

@henika40 ja mam polyp ale pani Anka povedala ze podla nej v tom nebude problem ale skor nieco ine. Takze ani neviem podla coho mi to presne dala. Ale hlavne ze to pomoze. Ja to davam do lanovej utierky takze rano je to tiez mokre.

mamartinka
23. júl 2011

@zoe2009 Ahoj.A nechcu ti nez otehu radsej ten polip odstranit?To mas kde konkretne ten polip.Ja som to tak mala v maternici ci kde a teraz vo februari my to odstranily laparoskopicky a hysteroskopiu zaroven.Ja byt tebou by som si to dala odstranit radsej pred tehu nez by to tam potom malo robit neaku sarapatu ci nieco podobne.Ale ti poviem ze mne to odstranily ze moze byt aj v tom problem preco sa nedari a nic sa nedeje ani potom.Tehu niesom dodnes.Tak neviem.Lekari ti tiez ten polip nasli?Co nato hovoria.

somov
23. júl 2011

@darla27 Prepáč že odpovedám tak neskoro. Nie procedúry som robila 4 mesiace.

tinka9075
23. júl 2011

čauko aj ja som bola u Anky Kopačovej pozrela ma a mam pit čaj z alchemilky a davat si na bruško na lanovu utierku bravčovu mast pokvapkanu vlažnim vinom tak uvidim či mi to pomože ale verim tomu 🙂

zoe2009
23. júl 2011

@mamartinka ahoj. Polyp mi našiel moj novy gynekológ pred 2 mesiacmi. Povedal ze aj tak sa dá otehotnieť ale ze to môže byť problém. Mala by som ísť tiež na laparoskopiu ale pre mna je to úplná hrôza a Dufam ze nebudem musieť ísť. Bylinkárka mi na to poradila naparovanie nad harmancekom 2 krát do tyzdna. Lebo aj ked sa to odstráni operačne tak do mesiaca to tam môže byť znovu. Tiež ho mám na maternici.

mamartinka
23. júl 2011

@zoe2009 Vratit sa to moze to ano.Ale po urcitom case.Mozno sa to aj vobec nevrati.No kazdopadne ti drzim palce nech si cim skor tehulka.

zoe2009
23. júl 2011

@mamartinka ďakujem. Ja Tebe tiež držím palce.

katulinka222
25. júl 2011

@zoe2009 Ahoj ja mam tiež polyp, tiež mi to chcú odstrániť , ale ja to chcem skúsiť najskôr u p. Anky. Chcem tam ísť vo štvrtok . Nevie niekto či bude doma? Držte sa všetky

zoe2009
26. júl 2011

@katulinka222 ahoj. Skús jej zavolať ale podľa mna bude doma. Ja som velmi rada ze som u nej bola. A aký veľký mas ten polyp?

sneznicka
26. júl 2011

@katulinka222 myslim, ze doma bude, ale radsej dopredu zavolaj. Ja som tam bola dnes, mala aj dost ludi. Cakala som od pol stvrtej do pol siestej, a za mnou kopec dalsich aut, ale je velmi mila, pozitivna a plna energie...

zlatarybka10
27. júl 2011

@katulinka222 mám 37, takže skoro ako ty.mne na rokoch nezáležalo nikdy, a mám šťastie na dobré gény, ktoré som zdedila ale darmo keď príroda vie svoje. takže dúfajme že naozaj, nám je súdené byť mamou, a podarí sa to.ja viem že áno, držím ti palce!

suzi84
28. júl 2011

ahojte kočky prosím Vás mohli by ste sem hodiť číslo na tú pani Aničku?vopred Vám ďakujem

janulka14
29. júl 2011

@suzi84 0903037131

lienocka08
31. júl 2011

Ahojte dievčatá, práve som sa sem zaregistrovala a chcela by som sa spýtať, či niektorá z vás, ktorá bola u pani Anky dostala obklad z tvarohu a hladkej múky? Ja som u nej bola pred týždňom. Čítala som aj pár príspevkov ale je ich tu tooooľko.. 😉 niektoré ste písali, že máte tento obklad, ale pridala vám k tomu aj nejaký alkohol...tak som sa chcela len uistiť, že som ju nejako neprepočula, alebo čo...Nechcem ju zbytočne obťažovať len overovaním...Ak by niekto o niekom takom vedel, prosím, dajte mi vedieť. 🙂
A ešte na margo niekoľkých príspevkov, ktoré som čítala o tom, že by ste boli radi, keby ste vedeli o niekom, komu sa vďaka pani Anke podarilo otehotnieť, tak len ja poznám dve kamarátky, ktoré u nej boli a teraz sú tehotné. Jedna z nich sa s manželom snažili dokonca až tri a pol roka a nič...stačila jedna návšteva u pani Anky a po mesiaci a pol zistila, že je tehotná.... 🙂 🙂 🙂 takže, zázraky sa dejú...držím nám všetkým palčeky a veľa síl...