Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

micak
4. jan 2012

@izzie27 super, tak drzim päste, nech sa liecba podari a coskoro vas bude viac 🙂

dnes sa jej ohlasim a chcela by som k nej cimskor prist..snad nam pomoze..

izzie27
4. jan 2012

@micak zavolaj v utorok alebo vo stvrtok, v tom case ako ordinuje.
Drzím paste aby pomohla

micak
4. jan 2012

@izzie27 Ok, zavolam teda zajtra. A dakujem, snad to dopadne dobre ! 🙂

bylinkarkaaa
8. jan 2012

Všetkým Vám prajem v novom roku2012 len to najlepšie. Ďakujem Vám za pozdravy,sms,pohľadnice,aj já Vám prajem, aby Vám to už vyšlo, liečte sa, vydržte. Teším sa na Vás . 🙂

bylinkarkaaa
8. jan 2012

Tie žienky, ktoré boli u mňa, a majú nejaký problém ohľadom liečby kľudne mi môžu zavolať.Tie, ktoré u mňa neboli, a chcú sa liečiť, nemusí to byť len neplodnosť, môže sa jednať aj o iné ochorenia, či diag., treba prísť osobne. Kto však nechce , nemusí prísť! Cez telefon, fotku , na diaľku, neradím, nelie...čim. Nepredpovedám, ani neveštím, je mi ľúto,ale nemám kedy ani odpisovať. Neni so ani jasnovidka ani veštkyna. Ani som neni psychotronička či iné podobné praktiky. To ani neviem, a ani nechcem vedieť.! Som bylinkárka. Doma som v /lebo som zamestnaná mimo svojho bydliska/ V pracovných dňoch: v útorok a vo štvrtok od 15hod.-do 18hod. l Pokiaľ sa nič nezmení. Ak by sa niečo zmenilo, dám včas vedieť.Tel. 0903037131Všetký Vás čo najsrdečnejšie pozdravujem, a prajem veľa dobrého zdravia a trpezlivosti pri liečbe. Cez PC tiež rady nedávam, lebo nemám PC, a ani nechodím na PC,aFACEBOOK, to robí za mňa moja asistentka ALENKA.

izzie27
9. jan 2012

@bylinkarkaaa prajem Vám všetko dobré v novom roku, veľa, zdravia a spokojnosti a rodinnej pohody 🙂

kacena85
11. jan 2012

ahojte babenky,ja som bola u pani kopacovej okolo 8.12.po potrate vo febr.2011 mi nedosla vobec menstruacia a chceme otehotniet 🙂 tak som k nej zbehla, poradila mi co mam pit aky obklad robit. je velmi zlata, liecim sa uz mesiac, necakam nejake extra nieco hned zhurta ale isto to ma nieco do seba. pekne pijem cajiky vitaminy a vecer robim obklady. popritom cvicim cviky od pani Ludmily Mojzisovej, neni ich vela a da a najst na to cas kazdy den. niekedy sa stane ze to proste nevyjde ale tak viac dni cvicim ako nie.
pani Anka je velmi mila, po navsteve som odchadzala plna nadeje a dobrej nalady. aj ked musim ist zaciatkom feb na hysteroskopiu nevadi.pojdem mozno konecne aj dr nieco zistia a budem pokracovat v liecbe dalej.
nezabnutie najdolezitejsia je viera, priznam sa, sem tam ma opusta ale potom opat naberem sily a idem dalej
UVER A TVOJA VIERA TA UZDRAVI 😉

kacena85
11. jan 2012

@tinusasa ahoj ty si bola tiez u pani bylinkarky?

tinusasa
12. jan 2012

@kacena85 ahoj 🙂 tiez som bola este minuly rok v auguste a od vtedy pijem poctivo cajiky a robim obklady a zatial nic a medzitym sme este boli aj na Ket v novemri a bohuzial nam to nevyslo ale stale dufam, ze sa to podari a nevzdavame to. Ked volam pani Anke tak ona vie dodat energiu do dalsieho boja. Tak musime len vydrzat a urcite sa vsetky dockame 😉

wwaanesska
15. jan 2012

Dobrú nocku. 😵

lucy_m
17. jan 2012

Ak vám niekomu pani Anka predpísala vitex jahňací, tak mám na predaj celé kilové balenie drmeku (vitex jahnací) ... neporušené - nové - zabalené - aj s faktúrou. Pôvodná cena 17,19€ . Predám za 15€ vrátane pošty. Ja ho už nevyužijem, lebo už bábätko čakám - každú chvíľu sa má narodiť 😀

bylinkarkaaa
21. jan 2012

lucy-m kúpim vitex. Anna Kopáčová ul. Poľná 635/20 Vrbové 92203

sniesko0
21. jan 2012

Mám na predaj vitex jahňací cca 500 g

mamartinka
21. jan 2012

@sniesko0 naco je to dobre a odkial si?

mamartinka
21. jan 2012

@lucy_m este sa drzite pokope ci uz nieco mate?

lucy_m
21. jan 2012

@mamartinka este stale sa drzime pokope 😀 ale v pondelok nastupujem do porodnice. Babatko mam velke cize ma caka sekcia.

lucy_m
21. jan 2012

@bylinkarkaaa poslala som vam internu postu. poprosim co najskor sa ozvat, lebo v pondelok nastupujem do porodnice. Ak vam to neponahla, mozem poslat aj neskor - ked sa vratim z porodnice. Dakujem 🙂

mamartinka
21. jan 2012

@lucy_m fu velke.Snad nie 4 kilove.Budem drzat palce nech to dobre dopadne vsetko.Bude chlop ci dievka.A naco je ten Vitex jahnaci dobry?

lucy_m
21. jan 2012

@mamartinka no podla dnesneho sona ma uz teraz 4100g. Bude to riadna baba 😀

bylinkarkaaa
25. jan 2012

Ďakujem za vitex.

mamartinka
25. jan 2012

@bylinkarkaaa naco je dobry?

seviliana
1. feb 2012

Dobry den dievcata, u pani Anky som bola davnejsie, s inym zenskym problemom, ale tykajucim sa otehotnenia. Pre pracovne povinnosti a vycestovanie do zahranicia ju nemozem opat navstivit. Zistili mi PCO, anovulaciu. Co vam pani Anka poradila na tento stav? Dakujem. Mozete mi napisat aj do IP, na internet sa dostanem zriedka.

sempro
1. feb 2012

Baby ahojte, máte prosím vás niektorá skúsenosť s pani Ankou v liečbe myómov maternice?

yukaya
3. feb 2012

@janulka14 ja mam tiez cibulovy obklad, ako dlho si si ho davala? si tehotna?

janulka14
9. feb 2012

@yukaya ahoj, otehotnela som po necelých dvoch mesiacoch liečby od pani Anky 🙂 a to sme sa snažili vyše 6rokov... držím palce

lucy1311
10. feb 2012

ahojte, baby ja pijem vitex uz asi 4 mes. ... moze sa to dlhodobo (1 lyzicka rano na lacno)? Planovala som inseminaciu alebo umele, ale meriam teplotu a vidim, ze ovulka nabehla, sice aj na 28 den ale je ... tak chcem skusat prirodzene tento rok ... myslite, ze to mozem aj rok vkuse pit, nehovorila niekomu pani Anka? Dik.

mamartinka
10. feb 2012

@lucy_m Blahozelam k Alexandre.Ako dopadol porod?Som ani nevedela ze uz mas po.

smallyell
10. feb 2012

riesi pani Anka aj problemu suvisiace s manzelmi, alebo lieci len zeny??? dakujem za odpoved

monko28
10. feb 2012

@noe Ja mám s nou skúsenosť,pomohla mi donosiť dvojičky,je to žena,ktorú si nesmierne vážim,lieči aj chlapou,lebo ona nelieči ženy ,ktoré nemôžu otehotnieť,vlastne teda tým sa najviec zaoberá,ale lieči aj iné choroby,veškeré.Poradila mi,ktorý mesiac mám ísť na umelé oplodnenie a pred tým ma na to pripravovala,a po vložení mi vyvezovala maternicu,aby som nepotratila,chodila k naj žena,ktorej chceli spraviť potrat,a ona ju liečila,že ked som ju tam stretla mala brucho za rovno nosom.Kontakt je 0903037131.Držím palce

lucy_m
10. feb 2012

@mamartinka ahoj - dakujem. porod bol dlhy, nakoniec sme skoncili na sekcii - tak ako bolo povodne v plane.