Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

miriamhol27
26. júl 2015

@mamartinka pripajam sa

mamartinka
27. júl 2015

@martet len osobne.

bylinkarkaaa
28. júl 2015

mamamartinka, miriamhol27 ďakujem veľmi pekne. S pozdravom Anka 😉

bylinkarkaaa
28. júl 2015

V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni od 15hod. - do 17hod. som doma. V ostatnom čase som zamestnaná.

ivushka14
30. júl 2015

@bylinkarkaaa dobry den,
Dufam ze sa obraciam na spravnu osobu ..
Nechcem Vas rusit a neviem ci sa este venujete pomoci zenam s problemami otehotniet ..no ak ano velmi rada by som sa s vami stretla..
napiste mi prosim ak je to mozne ci by som mohla prist alebo aspon mi napisat daku radu ak nieje cas.. velmi pekne dakujem

kviotecek
30. júl 2015

@ivushka14 V pracovných dňoch utorky a vo štvrtky, tieto dva pracovné dni v týždni od 15hod. - do 17hod. som doma. V ostatnom čase som zamestnaná.

macka14
2. aug 2015

Dobry den pani Anna chcem sa spytat ci by sme sa svami mohli stretnut v utorok 4.8. Ci sa nahodou niekam nechystate 🙂

mamartinka
3. aug 2015

@macka14 treba Pani Anke zavolat a spitat sa.
@kviotecek snad nieje hlupa a slepa
@ivushka14 ved nad sebou to ma napisane. 😀

kviotecek
3. aug 2015

@mamartinka neviem preco by mala byt hlupa nevsimla si to
a ty to tu mas ako robotu?? urazat ludi?

medwidkowa
3. aug 2015

@kviotecek souhlasím, není to poprvé a těžce to přehání

mamartinka
3. aug 2015

😀 😀 😀 😀

mamartinka
3. aug 2015

@kviotecek tak staci napisat hore nad tebou je to pisane napriklad a nie to odznova tu davat.

ivushka14
3. aug 2015

pardon nevsimla som si hned az ked som napisala odkaz kedze som pisala cez tel. a po 12hod nocnej.. ospravedlnujem sa ... 😖

mamartinka
3. aug 2015

@ivushka14 nic sa nedeje 😉 😎

andrea1800
4. aug 2015

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či vám gynastan skrátil cyklus na 23 dní. Je to možné ?

lucka2405
5. aug 2015

@medwidkowa
@kviotecek tiez s vami suhlasim neviem preco ma potrebu @mamrtinka stale nieco komentovat a urazat tu dievcata, a este k tomu ten pravopis 😝 keby som chcela niekoho poucat, tak si nan dam pozor.

medwidkowa
5. aug 2015

byla jsem u ní včera, přišli jsme v 14,30 a v 15 hodin už tam bylo 7 aut a přijížděla další, hrůza, ještěže jsme se s ní domluvila, že půjdu na řadu jako první, moc sympatická paní, doporučuji

kviotecek
5. aug 2015

@medwidkowa ahoj ako dlho ste u nej boli?

medwidkowa
5. aug 2015

@kviotecek ahoj, 20minut, takže dost, bere první těhotné, takže i když přijedeš jako první, tak musíš čekat, nejlépe je s ní se dohodnout na přesném čase, my jsme jeli z Ovy, tak jsme nemohli čekat třeba dvě hodiny, jeli jsme na otočku, manžel musel druhý dne do práce

ivushka14
9. aug 2015

Ahojte,
mozem sa opytat tie ktore ste uz boli u pani Anky a mate PCO co vam poradila?
viem ze to iste nemusi zabrat kazdej s touto diagnozou ale naozaj sa mi momentalne neda ist osobne tak ak nahodou by ste mi napisali budem vdacna dakujem 😅

lucka2405
10. aug 2015

@ivushka14 ahoj skus jej zavolat, tazko povedat, co by ti zabralo, mne nepomohli zial ani jej rady, asi som strateny pripad, je dost nebezpecne skusat to, co dala inym zenam, mohla by si aj vykrvacat, kebyze ti tu niekto poradi zlu liecbu pre teba.

ivushka14
10. aug 2015

@lucka2405 dakujem.. nevedela som ze az tam by to mohlo zajst.. nebola som nikdy este u bylinkarky a mala som predstavu ze to namiesa dake caje a take nieco len .. a hadam nie si strateny pripad.. ja verim ze sa podari coskoro.. je leto.. slnko svieti 🙂 idealne obdobie na dve // 🙂 isto

lucka2405
10. aug 2015

@ivushka14 to ano, vraj ti dokonca moze maternica aj vypadnut, to som od nej pocula 1x, takze skus radsej zavolat, mozno poradi a j po telefone, mne dala caj gynastan a obklady, ktore som zmenila po 1,5 roku aj tak to nepomohlo cyklus bol stale dlhy a mne uz z toho sibalo, kazdy den to varit, tak som to nechala tak a verim, ze "tam hore" ma niekto dobre plany a co ma byt bude.

kniha24
12. aug 2015

Pani Anka,je nejaka vhodna bylinka ktora podporuje otehotnenie?

mamartinka
12. aug 2015

@kniha24 Treba Pani Anke zavolat a ona poradi alebo osobne zajst ked chces od nej pomoc.

sandria33
19. aug 2015

@mamartinka stale platia tie utorky a stvrtky poobede? S partnerom nemozeme otehotniet a cez hormony a lekarske zasahy to stale nechceme riesit

kviotecek
19. aug 2015

@sandria33 ano stale to plati my sme tam bli pred 2tyz

sandria33
19. aug 2015

@kviotecek dlho stecakali?my to mame iacako dvehodiny autom, preto sa pytam. S akym problemom si bola za tou pani?

kviotecek
19. aug 2015

@sandria33 ja som bola s detmi a ano dlho sme cakali prisli sme tam skor o 13,45h cez tie najvacsie tepla my to mame 3hod autom
zacala o 15,10 a dobre ze sme prisli skor za nami bolo dalsich 7 aut a kto prisiel prvy ten siel sme tam boli asi 20mi a teraz by som cakala este 7x20min tak neviem ako by som to s detmi uhrala 😉

sintuska06
21. aug 2015

Dobry den, chcem sa spytat ci robite aj 1. septembra??? 🙂