Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

kvietok13
13. dec 2009

dakuem ti velmi, napišem ti, že čo a ako, kedy sme sa dohodli. pekny dnik

mata1001
13. dec 2009

ok moja.... 🙂

tina4931
13. dec 2009

Ajka ďakujem. Darla27 - vitex sa dá kúpiť v Hodoníne v lekárni, 1 kg cca 330 Kč, alebo cez internet www.prodejbylin.cz.

bylinkarkaaa
14. dec 2009

Vitex jahnaci nie je pre každú ženu, čo nemôže otehotnieť! Môže sa stať, že sa nastimuluje, až príliš veľa a bude musieť ísť na kyret. To je len, pre určitú diagnozu. Anka.

minka051
14. dec 2009

Ja by som potrebovala vedieť čo by som aký čaj mala piť aby mi narástla sliznica aká má byť aby som bola pripravená na darovaé vajíčka Ďakujem.

aja37
14. dec 2009

bylinkarkaaa alebo teda anka, trosku nerozumiem tvojim slovam.

konkretne sa mi jedna o "nastimuluje prilis vela a bude musiet ist na kyret". stimuluje sa predsa vo vajecnikoch a vajicka su vybrate lekarom a kyret (ak ma teda moje znalosti neklamu) sa robi v maternici. a tam sa dostane 1 alebo 2 embrya podla toho, kolko si zena vyberie. ak mas ale na to iny nazor, prosim, rozpis sa o tom viac. dakujem.

darla27
14. dec 2009

No teda, tak pani Anka uz chodi na konika? Ja hovorim ze tu su vsetci. 😉
Takze ked nam mozete poradit, aky caj si mame kupit ked som bylinky co ste mi dala uz spotrebovala?
Zatial som kupila zensky caj jeden od firmy gynastan a druhy od herbexu, ale kazdy obsahuje ine bylinky. 😅
Este som sa chcela spytat: procedury ktore ste mi doporucili /zabal z tvarohu a lanovych semienok a naparovanie dva razy do tyzdna, a dva razy denne caj/ uz robim od septembra poctivo, dokedy to mam robit? ked to nezaberie, mame sa prist ukazat ? Ja vlastne neviem na aku diagnozu tieto proceduryi mam, lebo mi mame zistene len imunologicku sterilitu, ktora je casto povazovana za vymysel lekarov.

aja37
17. dec 2009

Darla27, osobne si nemyslim, ze bylinkarkaaa je nasa p.Anka. Velmi by ma prekvapilo, ak by to bola ona. Pani Anka je v dobrom slova zmysle obycajna zena a na to, aby ti povedala co mas uzivat ta potrebuje vidiet a urobit masaz podbruska a aspon chvilku sa s tebou porozpravat. Cez web stranku ti podla mna radit nebude. Ale podla toho, co pises mi pride, ze si za nou bola, tak vlastne vies aka p.Anka je.

Inak, na tvoju otazku co robit, ked ti dosli bylinky: ja som od p.Anky bylinky ako take nedostala, pretoze uz ich nemala. P.Anka mi iba povedala, ktore bylinky si mam zohnat. A kedze som mala presne ako ty problem zohnat caj, kde by boli prave tie moje, kupila som si bylinky samotne a zmiesala som to. Skus to tak. A vsetko to, co nam povedala, t.j. vitaminy, obklady, caje a pod mame robit az do vtedy, kym neotehotnieme. Ja som sa este mala naparovat nad harmancekom, ale to len do najblizsich kramov. Takze to uz teraz nerobim.

daguska
17. dec 2009

čaute baby: ja som bola u pani Anky dnes. Nočakala som tam asi hodinu, kým som sa dostala dovnútra, dobre som si s ňou pokecala a ona mi potom nadyktovala čo si mám doma robiť a čo aké čaje piť a zábali a tak, všetko bolo o.ki až do chvíle ked ma dosť prekvapila, bola to v prvom rade moja chyba, ale aj tak som to nečakala. Bola som tak 1x a nevedela som ako to u nej beží ani ako sa u nej platí a to ma práve prekvapilo. ked som odchádzala opýtala som sa jej čo som jej dlžná, no a ona povedala, že kto čo dá, ale ja som mala len celý 50E čo som vybrala z bankomatu a žiadne drobné a tak som zavolala kamarátovi ktorý ma čakal vonku či nemá menej lebo že ona mi nemá vydať ( ale predomnou tam boli tri ženy) ale kamarát mal len 20E no tak som mu povedala aby ich priniesol, tak som jej ich dala a ona že to je vela a tak že nech mi vydá 10E ale ona že nemá a pritom tam boli predomnou tri ženy, no ale ja som žiadne iné prachy nemala a bolo by pod moju úroveň odýsť len tak tak som jej podala 20E ona ich zobrala povedala mi ešte pri dverách, že teraz pred Vianocami má každý málo peňazí a ja jej že ved aj ja a tým to skončilo. Bola moja chyba mala som si zoistiť ako sa u nej platí, ja viem teraz to vyznie ako keby som nebola ochotná ale tiež nie som mamonárka a kedže všetko čo som si u nej napísala si musím kúpiť ak to chcem skúsiť takže zase len prachy a to mi ešte kázala objednať cez net nejaké bylinky až Humenného a že budú tiež drahé mi povedala a ešte mi povedala, že nemá doma internet a nechodí na internet. Tak mi pocelom našom sedení prišlo divné že ked tak pomáha ľudom a láskou a pochopením ako to že si zobrala odomňa toľko peňazí?
Neodcudzujem ju ani náhodou len mi to v tú chvílu prišlo divné. Každú je ospevuje a chváli, ale naozaj to zaberá alebo sa len úputame na tú predstavu, že áno pomôže nám to a vypneme a vlastne si pomôžeme sami lebo do toho vlažíme nádej?
Predpísala mi zábaly z lanového semienka a mlieka, že mám si z toho spraviť kašu a dábvať na noc na podbruško a 2x denne vit. E a 1x denne zinok a ešte každé ráno na lačno jesť tú bylinku čo si mám objednať z netu z Humenného.
Tak uvíídíme, možno tých 2OE bolo zobraných právom.
Pekný dník vám všetkým a držím palce.

thehit
17. dec 2009

ahojky 😉
daguska-neda mi nereagovat na tvoju spravu som tu po dlhej dobe a som teda fakt prekvapena.
Ja ked som bola u P.Anky tak nezobrala odomna ani cent.Sice som sa jej pytala co som dlzna ale ona sa len pousmiala a povedala..Utekajte do auta a dojdite stastlivo domov..alebo nieco na taky styl uz si to nepamatam.Aj ked mi to bolo mi to divne jej nic nedat,nechcela som jej pchat nieco nasilu.Tak si teraz vyber...

thehit
17. dec 2009

joj posledna veta mi preskocila 😀

maciatko31
17. dec 2009

Ahoj Daguska, pani Anka si naozaj peniaze od nikoho nepyta, takze je na nas zenach, na kolko si jej pomoc cenime. Niektore zeny jej nenosia peniaze ,ale bonbonieru a sladkosti, preto mozno pri sebe nemala vobec ziadne peniaze, aby ti vydala. Urcite ti neklamala. Skoda, ze si si dopredu nezistila, ako tieto veci funguju, aj na tejto teme je toho popisaneho dost. Neboj sa, pani Anka tie peniaze urcite pouzije na bylinky pre neplodne zeny a tebe sa to mozno coskoro vrati v inej forme. Drzim ti palce.

aja37
18. dec 2009

Odo mna si tiez nechcela vziat ziadne peniaze a bombonieru som jej tam nechala skoro na silu. Stale len opakovala, ze si mame dat pozor a stastne dojst domov (my byvame v Prahe, takze sme mali pred sebou 450km) a dat jej vediet, ked sa nam to podari. A este, ze ju mame pozvat na krstiny, ak sa nam to podari, pretoze v Prahe nebola uz nejakych 30rokov 😀

karlito2
18. dec 2009

Ahojte. Boli sme u p. Anky a doporučila mi drmek ( vitex jahňaci ) ktorý sa dá objednať v Hodoníne a dobierky na Slovensko nerobia, takže len osobný odber a otvár. doba je len do 14.00 bez víkendov.. Nemáte skúsenosti, alebo neviete mi poradiť, alebo ako ste to riešili vy? 😢

bobjan
18. dec 2009

Karlito, ja by som to vyriešila tak, že by som si našla nejaké dievča z ČR (ktorých je tu veeeľa) a dohodla by som sa s nimi, že mi to kúpia a pošlú v balíčku. To poslať ide 😉 A peniaze do ČR tiež poslať idú 🙂

Veľa šťastia 😵

nanenka
18. dec 2009

Karlito, ja som si objednala drmek z Hodonína. Zaplatila som to poštou, peniaze som poslala priamo na ich adresu. Ide to poslať peniaze aj do zahraničia, v poštovej banke sa na to opýtaj. Platila som tovar dopredu a oni mi to potom poslali balíkom.

karlito2
18. dec 2009

Platila si len za objednaný tovar, poštovné a balné alebo je ešte nejaký špeciálny polplatok? Koľko Ťa to prosím celkovo vyšlo?

aja37
18. dec 2009

Karlito2, ak chces vyskusaj www.bylinkarna.cz. Ja si bylinky vzdy objednavam u nich. Maju aj drmek. Zvycajne mi to pride tak do 3dni, ale ja zijem v Cechach. Robia ale aj dobierku na Slovensko a stoji to 200Czk.

Ako ti p.Anka povedala, ze mas ten drmek robit? Tiez ho mas 5min varit a potom vypit. A nemiesat s ostatnym cajom? Inak, ten drmek, je ina dobrota 😖 Nic lepsie som nepila 😀 😀 😀 😀

karlito2
18. dec 2009

Aja veľmi pekne ďakujem.Áno mám ho 1 čaj. lyžičku na 1/4l vody variť 10-15min a piť nalačno aj pol roka, alebo rozdrviť tie bobule a 1/2 malej lyžičky zapiť ženským čajom tiež nalačno

daguska
18. dec 2009

baby máte pravdu bola to moja chyba a mala som si vopred zistiť ako to beží, ale kedže ma to ani nenapadlo vyhladala som o nej len stránky kde sa píše o nej ako o bylinkárke nie o tom ako sa u nej platí. Mrzí ma to, ale možno ja budem jedna z tých čo jej tý bylinky nepomôžu lebo mám smolu som smoliar, asi to tak malo byť aby som jej toľko zaplatila, zaplatila som za tie všetky ktorým tie bylinky pomohlo dúfam.
Myslíte si že som asi zlá ale nie som ale už som sa toľko krát popálila, pobehala som toľko centier a lekárov a všede len peniaze pýtali takže u nej ako skvelej bylinkárke ma to prekvapilo, jasné že aj mne popriala šťastlivú cestu domov a nech sa mi darí ale nepovedala mi že tie peniaze si nezoberie, ale kašlať na to dúfam, že za to kúpi bylinlky a niekomu pomôžu tak to má byť.
A ešte niečo, včera som celý večer študovala net a našla som aj jednu slovenskú stránku kde Drmek predávajú a za lacnejšie ako z Hodonína. Volá sa to predaj byliniek ROSA a predávajú tak kilo za 6 EUR, lebo aj mne naordinovala DRMEK.

Pekný deň

lejlika
26. dec 2009

😵 😵 😵 Šťastný nový rok želám!Aby sa nám splnili už naše túžby!Čo Vám doniesol Ježiško? 😀 😀 😀

bylinkarkaaa
27. dec 2009

Tak, už druhý krát sa mi podarilo dostať sa na internet.Bola som zvedavá, lebo žienky mi hovorili, že takéto niečo o mne existuje. Pekne tu o mne píšete. Som rada a som šťastná. daguška, mrzí ma veľmi čo ste napísala. Sama viete,že to tak nebolo. Nič som od Vás nepýtala a s tou najväčšou radosťou som Vám radila,aby ste mali dieťaťko. Nepovedala, som ,kdo čo dá, ale keď dáte niečo, a keď nedáte nič sa nestane, já si od nikoho nič nepýtam. Vy ste sa ma pýtali, či nemám vydať. Nemala som, tak som povedala, nechajte tak, netrápte sa a choďte spokojne domov. Vy ste ale, začali niekomu volať či nemá drobné. Už mi to bolo trápne , a vonku čakali ľudia. Keď ste vyšli pustila som ďaľšiu uzimenú pacientku a zavrela dvere. Vy ste zabúchali, keď som otvorila, ani som sa nenazdala a v ruke som držala niečo stočené. Vybehli ste a už Vás nebolo. Pamätám si Vás, tak si môžete prísť. Veľmi rada Vám ich dám. Já chodím do robotky, zarobím si. Veľmi pekne Vám všetkým ďakujem, za pekné esms, veršíky. Aj já Vám prajem všetko,len to najlepšie. Nepýtajte sa ma cez internet na rady, lebo neviem,kedy sa tu dostanem a moc to ani neviem . Majiteľka internetu mi musí pomáhať za čo jej tiež ďakujem. Všetký robte tak, ako som, vám kázala. Držte sa rád, ktoré som vám dala. Vaša Anka

insolka
27. dec 2009

Ahojte v najbližších mesiacoch idem na KET tj na vloženie zamrazenych embriok .Pijem alchemilku no neviem do kedy ju možem piť.Ked som bola na IVF tak som ju prestala brat pred stimulkou a teraz ked budem mat len liekovu pripravu neviem do kedy ju možem brat aby som niečo nepokazila .Prosím poradte dakujem

babajagaa
29. dec 2009

Všetko najlepšie v novom roku, všetkým želám, hlavne zdravé bábätká aby sa nám narodili. 😵

babajagaa
29. dec 2009

Ani som si nevšimla, pani Anka bola na internete, pani Anka aj Vám želám hlavne veľa dobrého zdravia, aby ste ľuďom pomáhali v ich utrpení a ťažkých chvíľach.

konfi
31. dec 2009

Všetkým Vám chcem zaželať do Nového roku splnenie všetkých aj tých najtajnejších želaní a prianí. 🙂 🙂 🙂

daguska
1. jan 2010

V prvom rade Vám želám všetkým všetko dobré do Nové roku a aby sa Vám splnili všetky sny o ktorých snívate.
Potom by som Vám chcela povedať, že ja som nepísala ani nič také nenaznačila že si pani Anka odomňa peniaze pýtala, a napísala som úplnú pravdu, aj o tom, že ona sama mi povedala, že na internet nechodí ani sa nevie na nom pohybovať. Taktiež som napísala, že je to milá žena a že sa mi s nou príjemne rozprávalo, len som bola zarazená tou vecou. Takže nech si každý zoberie z toho čo on uzná za vhodné. Nemám prečo klamať.

Všetko dobré Vám všetkým!

bzzmajka
1. jan 2010

Ja si tiež nemyslím, že nick "bylinkarkaaa" je pani Anka.

lubka0506
2. jan 2010

Ahojky babule 🙂 Zelám vám v Novom roku vela zdravia,štastia a božieho požehnania...a nech každej z nás vyjde to po čom tak velmi túži... 🙂 Pani Anke želám tiež vela zdravia, a síl aby stále tak pomáhala snažilkám a aj tehulkám ako doteraz... 🙂

daguska
2. jan 2010

Baby: má nietorá z Vás skúsenosti s poredajnou ROSA, aj tam sa dajú kúpiť bylinky cez net! Ešte ste tam nikto nekupovali?