Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

natalca
30. sep 2016

@hwiezdinka skoda

hwiezdinka
1. okt 2016

@natalca jedine, ze ti ju nascanujem a poslem takou formou 😉

natalca
1. okt 2016

@hwiezdinka to by si pre mna urobila?! to by som ti bola velmi vdacna 😵 😉

nikola122
1. okt 2016

Ahojky chcem sa spýtať či vám pomohla pani Anka s Vrboveho otehotnieť?

hwiezdinka
1. okt 2016

@natalca pisem ti ip 😉

daisydee
1. okt 2016

@hwiezdinka aj mne posli info prosim, tiez ma to zaujima. Dakujem

bibianka15
2. okt 2016

@hwiezdinka ahoj a ja by som ta poprosila ci by si mi to tiez poslala.prosim prosim

palculienka21
7. okt 2016

ahojte, je tu niekto, kto vytvaral protilatky voci trofoblastu a pani Anka mu pomohla?

daisydee
11. okt 2016

Zeny kde ste zohnali vitex caj?
Dakujem

mamartinka
12. okt 2016

@daisydee preco caj chces.Ja mam vytaminy z otehotnenia stranky.Pani Anka ti kazala caj?

mamartinka
12. okt 2016

@daisydee pozri tuto stranku- https://www.otehotnenie.sk/ Ja konkretne mam tieto vytaminy https://www.otehotnenie.sk/p/829/vitex-agnus-ca... a teraz pozeram su aj v akcii dokonca.

michaelarumanova
16. okt 2016

Ahojte baby pomohla vam anna kopacova aj s myomom . ak ano poradte prisim

natalca
16. okt 2016

@michaelarumanova mne, ak si dobre spominam povedala, s myomom by som vedela pomoct, ale polyp musi ist von pomocou lekara 😉

daisydee
16. okt 2016

@michaelarumanova treba si robit sedacie kupele z rebricka😊

mamartinka
17. okt 2016

@bylinkarkaaa Pani Anka ak tu budete mozete mi odpisat co najskor ak sa da.Kazali ste mi uzivat tie vytaminy Vitex a pit Gynastan caj.Tak aj robim.No mam problem.Neviem ci je to z toho alebo to suvisi s cajom alebo tymi vytaminmy ale mne tento mesiac ako nemoze dojst menzes.Neviem co sa deje.Mozu mat tie vytaminy popripadne caj neaky ucinok ze mi nechodi menzes?Tehotna nenisom bo sme styk nemali.Vobec neviem co sa tento mesiac deje.Alebo niektora co uziva toto co ja baby neviete pomoct?Som aj zufala uz z toho ze to nechodi.Keby som chcela aby to neprislo vtedy to dojde ani to necakam a teraz fakt neviem co sa deje.

illinka
17. okt 2016

@mamartinka aj mne prisla az.na 45dc ked som zacala s liecbou

mamartinka
17. okt 2016

@illinka a ty tiez tieto vytaminy uzivas aj caj pijes?Mna to uz stve.Ci to je z vytaminov zrovna idu do kosa.Nemienim to mat takto rozhadzane.

emuska08
19. okt 2016

@palculienka21 ja udajne mam protilatky, ci pomohla zistim o par dni ;)

mamartinka
19. okt 2016

@bylinkarkaaa mozte smi odpisat co som sa pitala ked tu budete?

zuzicek88
19. okt 2016

@mamartinka ahoj aj ja som uzivala vitex pocuj moja a vysadila si to cez MS.? lebo ak to uzivas v jednom kuse bez prestavky,tak preto ti to rozhadzalo cyklus,ms pride,ale neskor a potom to uzivaj az po ms,ked mas ms musis to vynechat

mamartinka
19. okt 2016

@zuzicek88 ahoj.Ja om to cez menzes neuzivala este.Zacala som tento mesiac az mi v septembri menzes skoncil.A teraz uz 5 dni mi to meska a uz osm zufala ze to asi vyhodim cele do kosa.Styk sme nemali tak tehotna niesom.A aspon ti to pomohlo ked si uzivala?Uz ma to stve.Vzdy bolo vsetko ok a tento mesiac je na nervy.Preco cez menzes sa to neuziva.Mne sa zda ze sa to ma stale uzivat bez prestavky.Aj bylinkarka tak vrela sa mi zda.Ja mam vytaminy nie caj.Taketo vytaminy uzivam. https://www.otehotnenie.sk/p/829/vitex-agnus-ca...

mamartinka
19. okt 2016

@zuzicek88 tam je pisane toto užívajte v druhej polovici cyklu od ovulácie po začiatok menštruácie. V ostatných prípadoch užívajte liek minimálne 3 mesiace bez prerušenia aj počas menštruácie. Takze aj pocas menzesu sa moze.

zuzicek88
19. okt 2016

@mamartinka no ja ked som to uzivala pocas ms tak mi to bredlzilo cyklus a meskala mi ms. a mne nikdy nemeskava ms.skor mavam o dva tri dni skor,pisem len to,co mam overene v praxi a naco si sa pytala,no kazda sme ina,na teba to moze posobit inak

zuzicek88
19. okt 2016

@mamartinka nomne to pomohlo v maji sme boli u nej a v auguste uz som bola tehotna,zial len do 10 tyzdna,potom babatku prestalo bit srdiecko a teraz ma caka kyret.nechcela som to tu pisat,ale ked uz sa pytas..

mamartinka
19. okt 2016

@zuzicek88 dakujem a je mi to luto moja.Ale snad etse bude sanca mat babenko zdrave ci?Drzim vam palce.Drz sa.

zuzicek88
19. okt 2016

@mamartinka prave ze nie,lebo mam myomy a vraj tie mi to sposobuju a mam ich az 8 to je na dlhsie..

mamartinka
19. okt 2016

@zuzicek88 pisala som spravu.Hore obalka.

stanuska777
24. okt 2016

Ahojte baby...chcem sa spytat ci by niektora nechela vitex bilinky...mne pani Anka pomohla a aj bilinky a mi ostali tak by som ich darovala aby pomohli aj niekomu inemu :D

lal
24. okt 2016

@stanuska777 kolko mas toho? Ja idem k pani Anke vo stvrtok a mam tusenie, ze vyfasujem prave vitex....tak potom by som to od teba kupila.

stanuska777
24. okt 2016

@lal kupovala som 1kg a ostalo mi 700g ...ak budes chciet napis :D