Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

stephanie
20. jan 2010

děkuji 😉 🙂 😵
jen doufám, že tam trefíme

mata1001
20. jan 2010

ano ale ja som brala aj clostyl na upravu cyklu.len pokracuj.podari sa neboj.

janka13ke
20. jan 2010

mata
mala som dva MA. A zistili mi trombozu. Od druheho potratu sa snazime uz 6-ty mesiac. Pichala som si aj fraxiparine tri mesiace a mala som prist a kontrolu, ked otehotniem. No od jula (kedy som si zacala pichat) uz preslo hodne cas. A brucho som mala cele dopichane. Tak sme sa dohodli, ze hned ako budem tehotna, pridem k hematologicke a budem si pichat znova.

sonike
21. jan 2010

Ahojte,viem o mnohých prípadoch,kde pani Anka pomohla,dokonca aj u nás v rodine.Ja som bola u nej prvý krát v októbri,potom v novembri na naprávanie maternice.Najbližšie mám prísť vo februári.Snážíme sa od mája,ale zatial nič,všetko dodržiavam,poctivo každý deň,čaje vitamíny,obklady,presne ako mi povedala.Mávala som veľké problémy s migrénou a môžem povedať,že mi to pomohlo.Ale stále čakám na ten najväčší zázrak,cyklus mám pravidelný,žiadne problémy som chvalabohu zatial nemala,tak neviem kde to viazne.Bociany sa flákajú.
Všetkým vám držím palce,nech sa nám splní to,čo si najviac želáme.

lilix
21. jan 2010

sonike a ako vedela pani anka, ze ti treba napravat maternicu?

sonike
22. jan 2010

Lilix,ja Ti ani presný dôvod povedať neviem,ale ono je to vlastne len taká masáž,aby sa Ti to v brušku všetko pekne uložilo ako má.Možno to robí preventívne,nemusela som ju mať nejako zle,ale pre istotu aby bolo všetko ako má mi to spravila.

aja37
22. jan 2010

Presne tak ... ona ti nejakou mastou urobi masaz, akoze ti "napravi maternicu" ak treba a potom ti povie, ze co mas robit.

Tak baby ja tento mesiac zase nic. Mentruacia dosla. O 2dni skor. Na 26DC. Ale takto nejak mi chodila, nez som zacala stimulovat roznymi hormonmi. Co uz.

janka13ke
22. jan 2010

aja37
a ake hormony beries? Mne dala lekarka Duphaston od 15 do 25 dna..

janka13ke
22. jan 2010

aja37
.a zabudla som, na bud tyzden pojdeme za nou. Tesim sa 🙂 Uz sa mi s nou aj snivalo, ze zbierame spolu bylinky 🙂 ja som chodievala na sutaze z botaniky, poznavacka rastlin a latinske nazvy...takze sme v tom sne normalne urcovali rastlinky.
Chapete? 😅

bzzmajka
22. jan 2010

masáž nerobí každej, ja som si dokonca presne žiadala, nech mi psraví, dokonca som ju presviečala, nech sa hmatom na mna pozrie či je všetko ok, ked sme sa tam trmácali autom 3 hodiny tam a 3 h. spať domov a v to teple, si doteraz pamatám ako ma bolela hlava...ale nedala sa presvečiť, že nie je dovod aby ma pozrela masážou.

janka13ke
22. jan 2010

bzzmajka
ja si myslim, ze ona vie, alebo cíti, či žena masaž potrebuje, alebo nie.

tina4931
24. jan 2010

Ahojte,
vidím, že ste si tu niektoré prešli všeličím a máte môj obdiv. Ja dodržiavam kúru len 2 mesiace, ale koncom februára som objednaná k MUDr., lebo ešte sme ani nezačali s vyšetreniami. Mám 29 a už ma to straší. S bývalým priateľom som bola na vyšetr. mala som hormon.profil, laparoskopiu v poriadku. Lenže odvtedy ubehli 4 roky, tak neviem....Mohli by ste mi prosím napísať, aký čas asi uplynie od prvej návštevy gynekol. k nejakej umelej metóde? Ja mám pocit, že to je nadlho. Aj prvýkrát sa mi to zdalo nekonečné...Najprv meranie teploty 3 mesiace atď. Aj tá LPS - nie je to nebezpečné podstúpiť ju 2 al. 3x? Neviem, čo môj lekár vymyslí....Priateľ už jedno dieťa má, ale to už je dávno, takže môže byť aj v nom problém. Ale na 90% myslím, že je u mňa. Z toho vitexu mám nejakú divnú menštr., takú silnejšiu a bolesti. Tak neviem, na každú to vplýva inak asi. Držím vám všetkým palce a prípadne dakujem za odpoved. Inak, myslím že mám problém s krčkom aj teda podľa Dr., lebo som mala časté zápaly, výtoky a zlú cytol., ale už je to ok a stále nič. Tak raz naznačil, že by sa mohol obísť ten krčok, tak to asi tou insemin.

lubka0506
24. jan 2010

ahoj babule 🙂 tina myslím si že laparka nie je až taká nebezpečná. Ja som sa tento týžden vrátila zo svojej tretej laparky a až pri tejto poslednej uobili všetko tak ako mali...až teraz mi lekár povedal že si nemyslel to aké zlé to bude... 🙂 a teraz je naša nádej CAR a pani Anka...ale vieš je to všetko beh na dlhé trate...držím ti prsty. 😉

lubka0506
24. jan 2010

kočky neviete či možem po laparoskopii pit gynastan? 🙂

lilix
24. jan 2010

lubka a ty mas kolko rokov? preco uz tretia laparka? 😨
lubka to ti neviem s gynastanom poradit.. skoda, ze sem cez vikend pani anka nedosla.. ta by ti poradila..
ja som ho pila teraz do ovulky. a taky hlien som mala, neviem ci z neho,ale asi hej. ako by sa mi tam daco "vycistilo" alebo co, jak sopel to bolo. a veeeela vela. jak zelatina. 😕

lenka36
25. jan 2010

ahoj Nativia 006 ja ich mam z ciech daj si stranku prodej bylin cz tam to najdes ahoj

marcela27
25. jan 2010

ahojte dievcata..., prave si citam tuto temu a podla toho co pisete tak ta pani anka musi byt zlaty clovek....., odkial vlastne je???? neviete mi poradit ci lieci aj muzov???? manzel nema najlepsi spermiogram a ja pravdepodobne som tento mesiac nemala ovulaciu...., tak sme rozmyslaii, ze by sme k nej zasli, len neviem kde to je....., boli ste pri nej aj niektore z vychodu???

pekny dnik🙂))

karlito2
25. jan 2010

ahoj marcela27 p. Anka je milá osôbka ktorá dá rady Tebe aj Tvojej polovičke čo sa týka byliniek a procedúr ktoré máte robiť ( naparovanie, zábaly a pod. ) Najskôr sa porozpráva, aký je problém, čo sa vyšetreniami zistilo, alebo ako si sa doteraz liečila. Ja som sa objednala telefonicky na 17.00 hod pred nami tam bolo asi 5 párov, takže sme hodinu čakali v aute pred domom. Ja som zo Žiliny a cesta trvala tak 1 a pol hodiny. Číslo jej telef. 0903 037 131, býva vo Vrbovom pri Piešťanoch.

tina4931
25. jan 2010

Ahojte, ja to mám teda k tete blízko asi 35 km. Ale fakt tam stáli autá snáď odvšadiaľ. Ale nájsť sa to dá jednoducho.

Ešte by som sa chcela opýtať...neviete, či sú umelé zákroky podmienené manželstvom? Lebo raz sa čudovali v TT v nemocnici, vraj ako som mohla podstúpiť LPS, keď som slobodná? Sa mi to zdalo čudné...

Páči sa mi, že takéto niečo ako modrý koník existuje. Lebo ani sa neodvážim rozprávať o svojich problémoch s niekým, kto bez problémov otehotnie už tretí krát a ani už vlastne nechce. Len náhoda. Ja som to teraz 2 roky nechávala len na náhodu. Podarí sa - bude, nepodarí, nič sa nedeje. Ale nie je to také jednoduché a nechcem si v 40-tke vyčítať, že som nevyužila všetky možnosti, alebo že som začala neskoro. Prvé pokusy chodenia po vyšetreniach skončili rozpadom vzťahu po rokoch, ale teraz mám konečne pocit, že v tom nie som sama. Ale aj viem, že nebudem tak stresovať ako vtedy. Nechcem byť depresívna ženská svojho partnera. 😉 hm, tak trocha filozofie je za mnou.......Keď sa nad tým zamyslím, koľko veľa žien má s týmto problém. Aj to rôzne berieme, jedna je optimistickejšia, iná menej...Ale vždy je dobré veriť. Veď sa dejú všelijaké zázraky a keď to človek najmenej čaká. O koľkých som už počula........Moja kamarátka sa snažila 10 rokov s pomocou lekárov, koľko energie a financií ich to stálo a nakoniec, keď to vzdali sa im zadarilo úplne prirodzene. To ma tak potešilo, ani si neviete predstaviť.

aja37
25. jan 2010

Janka13, ja teraz neberiem ziadne hormony. Teraz som 2,5mesiaca casta 😵 a prave sa mi cyklus vratil na 26dni, ktore som mala aj pred tym, nez som zacala rozne IVF a pod. skusim vydrzat este tak 2mesiace a uvidime, co to spravi.

Ja neviem ako na Slovensku, ale v CR urcite nie je umele oplodnenie podmienene manzelstvom. My sme s tym zacinali a este sme manzelia neboli. Podpisovali sme ale take prehlasenie, ze suhlasime s tym, aby boli spermie pouzite na dany ucel a spojene s mojimi vajickami a nasledne aj suhlas na vklad embrya. Ale nebol to ziadny problem. Brali to ako normalnu vec. Podobne papiere totizti podpisujeme aj teraz, ked sme manzelia.

rebo
26. jan 2010

Ani my nie sme manželia a nerobili s tým žiadne problémy. Tak ako aja spomínala, aj my sme podpisovali tie isté papiere a boli sme už na IVF 4x.

marcela27
26. jan 2010

ahoj, karlito2chcem sa ta este opytat ci pani Anka lieci aj muzsku neplodnost......

aja37
26. jan 2010

Marcela, myslim, ze ano. p.Anka vie dat nieco aj muzom v pripade ak citi, ze je treba. Je ich vela takych, co piju vitaminy a caje. chodte tam ... nic tym nestratis.

lubka0506
26. jan 2010

ahoj lilix 🙂 ja mám 30rokov ...1.lap.som mala kvoli cyste a dalšie dve kvoli sterilite... 😒

marcela27
26. jan 2010

aja37, dakujem....., mylsim, ze sa tam naozaj vyberieme ajked sme z opacneho konca republiky, co nespravi clovek ked tak velminieco chce.....,

janka13ke
26. jan 2010

marcela
aj my sa chystame
z Košíc

marcela27
27. jan 2010

dobre ranko dievcata🙂))

aja37
27. jan 2010

Marcela, ja som za nou sla z Prahy ... cca 430km. Tiez sme to nemali nijak blizko. Ale sli sme tam. Takze sadni do auta, vlaku, autobusu smer Vrbove a je to 😀 ... teraz som zbadala, ze si zo Stropkova. No blizko to mat nebudete, ale skus to. Btw, ja som povodom z Humenneho 😀

lilix
27. jan 2010

baby neviete, ci pani anka vie liecit aj engometriozu?

tina4931
27. jan 2010

Ďakujem dievčatá za info ohľadom manželstva. Lebo vo februári som už objednaná k dr. a celé to začne...vyšetrenia a tak, ale som pripravená psych. Majte sa pekne