Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

nemko
20. júl 2010

kocky prosim vas chcela by som pani Kopacovej napisat, mohli by ste mi dat jej adresu? Vrbove je totiz dost daleko a rada by som najskor skusila taku formu komunikacie, budem vdacna.Pripadne mi ju poslite do IP.Vdaka

wwaanesska
21. júl 2010

nemko, asi stou písomnou komunikáciou nepochodíš, ona je zamestnaná mimo svojho bydliska a keď ide domov už tam má veľa ľudí. Zrovna včera som bola u nej po 8 hod večer a ešte nás tam bolo dosť. Viem že kedysi spomínala, že nemá čas odpisovať. Je to už staršia pani tak sa ani nedivím. Skús jej zavolať. 090300370131 držím palce 🙂

wwaanesska
21. júl 2010

nemko prepáč 0903037131

nemko
21. júl 2010

wwaanesska dakujem 😉

izeja
26. júl 2010

Ahojte babenky,som tu prvý krat,hladam radu.Snažim sa už peknu dobu otehotnieť,ale mam problemy s hormonami.Nevie niektora z Vas čo je dobre na vyrovnanie hladiny,alebo na zvyšenie "ženskeho hormonu?"

erickaa
26. júl 2010

Ahojte, táto téma ma veľmi zaujala... ja mám tiež problémy s hormónmi..polycystické vaječníky. 😒 Boli ste u pani Anky s takýmto problémom? A čo vám predpísala?
Ja som si včera ináč objednala kvapky Gynex z internetu..neviete, aký má pani Anka na ne názor?
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď 🙂

mariynka
27. júl 2010

@izeja ja som si na hormony, cysty a pod. objednala za Ameriky DIM, ale najskor chcem skusit nieco prirodne.. teda nejake caje.. vela ludi odporuca vitex jahnaci.. vitex agnus castus-ja som ho ale nezohnala 😒 😒

zibi
27. júl 2010

@mariynka tu si mozes asi objednat..
http://www.predajbylin.sk/vitex_jahnaci_semeno/...
alebo daj do googla predaj vitex jahnaci co ti vyhodi..

zibi
27. júl 2010

inak su dobre aj femi kvapky..nastartuju vajecniky...a aj agnucaston..je to vyatazok z vitexu..ale jasne ze caj je lepsi..

zibi
27. júl 2010

@izeja alhoj ..ja som si raz objednala rozne tinkturi..dobre su aj tie femi kvapky od valovica ako som pisala..aj ten agnucaston obsahuje ten vitex, aj samotny vitex, dobre su aj zenske caje..gynastan..a je aj velmi chutny..a podotm som ictala a aj som si objednala ze dobre je uzivat Jarabinu vtaciu..Jerab ptaci..po cesky..ja mam tinkturu ze upravuje hormony..alebo aj sarapis...upravuje spinenie..je to prirodny progestreron..
inak ake problemy mas..myslim ake vykyvy hormonov?ked tak napis IP

wwaanesska
31. júl 2010

🙂 Dobrú noc idem spať. 😉

wwaanesska
4. aug 2010

Tak čo je s Vami.?. Ako je u pani Anky.? Dajte vedieť. 😅

evkapo
9. aug 2010

prosim, potrebujem poradit ☹
Mam si robit obklady z rozomleteho lanoveho semiacka, vodky a mlieka. Pani Anka mi povedala, ze lanove semiacka si mozem namliet naraz cele balenia. Docitala som sa ale, ze rozomlete lanove semiacka je treba spracovat s mliecnou kyselinou (mlieko) najneskor do 10 min od zomletia, pretoze na vzduchu oxiduju a stracaju liecivu silu.
Ak si niektora robite tento obklad, napiste mi prosim, ako to vlastne je. Nechce sa mi kazdy vecer mliet ten lan 😢 i ked teply obkladik je velmi prijemny. mam boja, ze ked to nameliem vsetko naraz, bude to na figu ☹

ogeletka
10. aug 2010

Ahojte.
Chcem sa s Vami poradiť.Keď som bola u pani Anky dostala som radu,že na udržanie tehotenstva je dobre piť šálku čaju z orecha-zapariť lístok,alebo stačí aj pol lístka z orecha. Vraj to nemá vedľajšie účinky.
Chcem sa opýtať či dostal aj niekto iný túto radu. Pili ste ho? Pomohlo to????
Ďakujem

dalila23
13. aug 2010

ahoje 🙂 čítam same neznáme mena.Kočky mam aku inimnu otazku mam biely vyok nesvrbí nebolí nesmrdi iba proste je. ani neni nepíjemny čo to može byt??som zase chora ci co?? 😒

darla27
13. aug 2010

@evkapo ja si nemyslim ze to ci je lanove semienko namlete vcera alebo pred tyzdnom az tak nie je dolezite, aj tak sa to spolu zohrieva, takze nieco sa z toho isto uvolnuje.
Ja ked som si este robila obklady, tak mi to mm namlel a mala som to aj na 2 tyzdne.
Strasne by ma zaujimalo na co bol konretne tento obklad /lanove semienka s tvarohom/,
ale mozem povedat ze som procedury poctivo robila 4 mesiace a na LSK nebolo po zrastoch ani pamiatky.
Otehotniet mi to sice nepomohlo a nevyslo mi ani IVF ale kazdopadne som sa citila lepsie.
Na kazdeho plati nieco ine co mu pomoze k otehotneniu, len na mna asi nic. 😀 🤐

janka12
16. aug 2010

Ahoj děvčata, neporadila byste mi prosim nektera jak pripravit naparovani k podpore pruchodnosti vajecniku? Myslim, ze se tu nekolikrat zminoval odvar z mleka s cesnekem. Kolik mleka a kolik cesneku (rozetreneho? nakrajeneho?) se pouzije a kdy se cesnek do mleka pridava? pred povarenim, po prevareni? Za veskere informace predem moc dekuji.

lenka618
23. aug 2010

Rada by som sa opýtala, koľko stoja bilinky, ktoré vám dá pani bilinkárka, resp. koľko jej zaplatíte za to, že sa vám venuje. Chystáme sa za ňou a nevieme, na čo sa máme finančne pripraviť. Za radu ďakujeme.

mata1001
23. aug 2010

@lenka618 u nej saneplati.das jej co uznas za vhodne.... 🙂

lenka618
23. aug 2010

to fakt ???? 😨
tak to je ešte ťahšie, aspoň cca?
pls

marianna81
25. aug 2010

dobrý deň pani Anka
poprosila by som vás o radu
som v 24tt, tehotenstvo prebieha dobre, až na problém, ktorý ma trápi už 10 dní. zo dňa na deň sa mi objavili hemoroidy, hoci zápchu nemám. najprv som skúsila masť avenoc /homeopatickú/, potom gel z dubovej kôry. keď sa mi po 5 dňoch stav nezlepšil, išla som k lekárovi a predpísal mi lieky detralex, ktoré mi vôbec nezabrali. robila som si aj kúpele v dubovej kôre a začala som používať masť faktu. po desiatich dňoch sú hemoroidy ešte väčšie ako veľké fazule. to že som si desať dní už poriadne nesadla ani nehovorím.
všade čítam, že to je tlakom maternice.
mohli ba ste mi poradiť, ako sa tých boľavých ,, fazúľ ,, zbavím ☹
Ďakujem

zuzana2981
25. aug 2010

ahoj dievcata, rada by som vam napisala o pani Anke, vcera som tam bola, nakolko sa nam s manzelom nedari 2 roky mat babo. bola neskutocne mila. bola som uz 2x na umelom, bez uspechu. odporucila mi caje a zabal a nejake vitaminy a povedala, ze by sa nam to do jari mohlo podarit dokonca prirodzenou cestou 😀. verim jej

zuzana2981
25. aug 2010

@erickaa bola som za nou, lebo aj mna trapia cysty na vajecnikoch

janka12
26. aug 2010

@zuzana2981 Muzu se zeptat, jake caje a zabaly Ti/vam obema doporucila? Diky moc a hodne stesti.

zuzana2981
26. aug 2010

@janka12 mne doporucila taky caj-obsahuje zmes byliniek a dalej mam pit raketnikovy caj a uzivat denne 2x 200E, na podbrusko si mam prikladat nasypanu materinu dusku, zasitu v handre, vzdy ju ozehlit a prilozit na noc. manzel ma pit raketnikovy a zensenovy caj a 1x 400 E. tak uvidime 🙂 dakujem

deb
27. aug 2010

Ahojte, ja som pani Kopáčovú navštívila tiež. Mne nedala žiadne bylinky, všetko som si musela zakúpiť. A vám? Opýtala sa ma, že ako skoro sa umyjem po sexíku... poradila mi, že najlepšie by bolo umyť si ju až 3 dni po sexe a ked máme 2 x do ztýždna, tak raz v sobotu... však by sa ma manžel ani nedostkol 😀 😀 😀 Vraj ani cigánky nemajú bohbieakú hygienu a majú detí ako smetí, no ale ja také určite nedodržím, však by som trpela ako kôň, že nie som tam umytá... 😵 😵 aj vás sa na také pýtala?
zuzana, aj ja som dostala radu prikladat si materinu dúšku a piť gynastan + urinal a urologický čaj.

zuzana2981
27. aug 2010

@deb, ahoj, ani nam nedala ziadne bylinky 🙂. a ked sa mozem opytat, ty mavas tiez cysty? ked ti tiez odporucila prikladat mater.dusku? alebo to funguje aj na ine veci? ja pani Kopacovej velmi verim, tak nech sa nam to vsetkym podari. vobec sa ma na umyvanie nepytala a ani ma nevysetrovala. ja by som nevydrzala sa neumyvat, sprchujem sa 3x denne

tina4931
28. aug 2010

Ahojte, neviete mi poradiť, či by p. Anka vedela poradiť aj v prípade mužskej neplodnosti? Máme zlý spg.

zuzana2981
28. aug 2010

@tina4931 ahoj, myslim, ze by vedela, my sme mali tiez trochu horsi a poradila nam, vitaminy manzel berie, ale do toho caju ho neviem donutit ☹

wwaanesska
6. sep 2010

tina4931 chodte za ňou určite vam poradi. 🙂