Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového

noe
10. júl 2009

Ahojte.
Vcera bol dovysielany v reflexe prispevok o pani Anne Kopacovej. Je to bylinkarka, ktora pomaha zenam otehotniet. Mate s nou niekto osobne skusenosti, pripadne kontakt na nu???

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

blela
7. feb 2011

ahojte ja by som sa chcela opýtať či ma niektora skusenost u pani Anki aj s tým problemom ktorý je umna že sa mi zle špiraluje 18chromozom..a je tam plno otazok a podobne ma už za sebou dva potraty a tri roky sa snažime ale teda sprestavkami..tak mi to tiež udiera na psychiku a hladam akždu možnost ako pomocť..ja len nahodou či niekto nema skusensot aj po tejto stranke či by vedel apomoct ..ešte mi to všetko preveruju ale strach ma ukrtuný a ak sa to potvrdi aby som boal pripravena a vedela sa na niekho obratit..dakujem

janulka14
8. feb 2011

@gombicka ja mám zábaly zo štvrť kila nakrájanéj cibule, 3 poliev.lyžice olivového oleja, 2 poliev.lyžice pálenky a 1 poliev.lyžica hl.múky, všetko to zohriat dat do utierky a na noc prikladat, je to ,,úžasný,, smrad 😠

leonny
8. feb 2011

... ahojte,
chcem sa opýtať, má tu niekto problém s vajcovodmi a aplikuje zábaly? ... ja som bola u jedného bylinkára, tu na východe a on mi taktiež naordinoval zábaly, tak ja len či sa zhodujú =) ...

janulka14
8. feb 2011

@leonny ahoj, ja mám pravý vajcovod úplne nepriechodný a maternicu uterus bicornis, vaječníky polycistické a dostala som cibulový zábal 😒 tak uvidíme kolko to vydržím 😉
A ty máš aké receptúry? tiež som zvedavá či sa zhodujú 😀

leonny
8. feb 2011

@janulka14 .. ahoj,
tak ja mám oba vajcovody neprichodné a zábal mám 1 biely jogurt ( teplý, nie priamo z chladničky), 1 pol.lyžica olivového oleja, 1 štamperlík domáceho bieleho alkoholu.... prikladať na 2 hodiny a k tomu čaj Alchemilka, na 7 dcl. 1 pol.lyžica , 10 minút nechať vyluhovať a piť 2 x denne ....

janulka14
8. feb 2011

@leonny ja mám 2 x denne čaj gynastan, 2 x do týžna sa naparovat nad odvarom s kamiliek, a každý den okrem menzes zábal zo štvrť kila nakrájanéj cibule, 3 poliev.lyžice olivového oleja, 2 poliev.lyžice pálenky a 1 poliev.lyžica hl.múky, všetko to zohriat dat do utierky a na noc prikladat, takže ten tvoj by som brala všetkými desiatimi 😀 ale čítala som tu že niektoré baby majú plus mínus rovnaké recepty ako ty, len namiesto jogurtu majú tvaroh

gombicka
9. feb 2011

@janulka14 tak krajat kazdy vecer cibulu ti fakt nezavidim 😅

janulka14
9. feb 2011

@gombicka naštastie mám taký krájač, len to tam dám potočím pár krát a je nakrájané, ani slza nevybehne 🙂 dobrá to bola kúpa, ani som netušila ako mi raz pomože 😀 a ty kolko už robíš tie zábaly? pozoruješ niečo?

gombicka
9. feb 2011

@janulka14 robim to od zaciatku roka. Myslim, ze pomaha -aspon tomu chcem verit 😕 mrska bola uplne bezbolestna. takze aspon jedno pozitivum 🙂

kanabis
13. feb 2011

ahojte. prisla som vas povzbudit. bola som u pani anky asi zaciatkom marca minuleho roku. pani anka mi dala pit vitex jahnaci a robit si zabaly z bravcovej masti a bieleho vina. po mesiaci liecby sa nam podarilo otehotniet a dnes som mamou 2 tyzdnoveho synceka. predtym sme sa snazili dva roky. takze to nevzdavajte a dodrzujte vsetko co vam pani anka povie. drzim palce 😵

leontinka27
15. feb 2011

@leonny .....ahoj Leony chcem sa ta spytat ako ti zistili tie nepriechodne vajcovody?a tiez som prekvapkana co ti pani annka naordinovala.myslim ten zabal.lebo ja mam asi nepriechodne vajcovody ale mam zabal s lanovymi semenami,mlieko a alkohol.

dakujem za info

janulka14
15. feb 2011

@kanabis ahoj kanabis 🙂 dakujeme za povzbudenie, to je super!!! velmi vám blahoželám a prajem malému všetko dobré v živote, hlavne zdravíčko. Ak sa možem spýtat, vy ste mali aký problém ked vám naordinovala to čo si vyššie písala?

leonny
16. feb 2011

@leontinka27 ahojky, mne zistili nepriechodne vajcovody na laparke ... ale mne to nenaordinovala pani Anka, bola som u jedneho liecitela tu na vychode, ten mi toto naordinoval .... kedze som z KE pani Anka je na mna pridaleko 😒 a cez telefon, to asi nefunguje co? 😒

nienna
18. feb 2011

zdravím 🙂 práve mi prišiel z čiech ten Vitex jahňací - 1kg 🙂 ale neviem ako si ho mám dávkovať.....neviete niekto koľko lyžičiek si mám dať na čaj? alebo ako? 😅

gombicka
18. feb 2011

@leonny mozes mi prosim ta poslat kontakt na toho liecitela?odkial je?

nativa006
20. feb 2011

Ahojte baby.Dlho som tu nebola a dost sa tu toho zmenilo.Janka13ke chcem sa spytat na tu modlitbu k sv. Dominikovi.Pozerala som tu stranku a nerozumiem ci sa treba tu modlitbu modlit alebo mam tam napisat a oni to poslu.Ja som bola u pani Anky pred dvoma rokmi a zatial stale nic.Pijem len gynastan a obklady uz vobec nerobim,lebo sa mi nechce.

leonny
20. feb 2011

@gombicka ..jasné, posielam v IP =)

lucka654
21. feb 2011

@nativa006 Ahoj.treba zavolať dominikánom a oni ti pošlú modlitbu aj pásik sv Dominika, ktorý sa nosí zaviazaný okolo brucha. Aj ja to mám.

wwaanesska
21. feb 2011

nativa006, ak to nemáš ďaleko, tak choď za pani Ankou ešte raz. Uvidíš že ti to vyjde. Možno sa stala niekde chyba, držím palce. Modlitbičku nám tu potom napíš. 🙂

miska.b
21. feb 2011

ahojte babulky chcem sa spytat aj mi by sme chceli ist pani Kopacovej do Vrboveho,,,mi sa snazime o babo uz vysse 3 rokov.,,chodime do centra do GF v BA a priatel ma moc zly spermiogram ze vraj ja som v poriadku neviete mi niektora poradit aky caj by som mu mala kupit aby sa mu upravil spermiogram. Dakujem

nativa006
21. feb 2011

lucka654 mozes mi poslat tel.cislo na tych dominikanov.A este sa chcem opytat ci sa za to plati.dik 🙂

lucka654
21. feb 2011

@nativa006 Ahoj. Tu je číslo: 0905244583, ale dúfam, že ešte platí. Vyskúšaj. Ja som platila za tú knižku s modlitbami okolo 50sk. Pásik ešte nosím a modlím sa každý deň. V tej knižke je všetko popísané, ale informácie ti dajú aj cez telefón, len sa treba pýtať. A je ešte jedna knižka, ktorú mám a tá sa volá Novéna a modlitby k svätému Gerardovi. Je z LÚČ-u v Bratislave. Zatiaľ pa 😉

wwaanesska
27. feb 2011

miska.b len choď ku pani Anke, myslím, že robí len dva pracovné dni v týždni a to v útorok a vo štvrtok. Asi tak od 16. hod poobede. 😉

chiguita
28. feb 2011

Dobré ranko,děvčata to tel.číslo na paní Anku domů,nebo na mobi,nevíte?A o kolikáte je nejlepší jí volat? Díky

bobjan
28. feb 2011

@chiguita Ahoj,

na p. Anku je číslo : 0903037131 a chodí do práce. Ja som jej volala tak pred 17.00, lebo potom máva v utorok a štvrtok pacientky, inokedy má konferencie, výstavy a podobne...
alebo som jej volala tak okolo 20.00hod.

chiguita
2. mar 2011

Ahojky,
@bobjan ,děkuji za telefoní číslo na p.Anku.
Koukám že má na ženy čas až navečer ( 17 hod) ☹ Mě by vyhovoval čas tak po 13hodině,abych necestovala zpět domů na noc vlakem.Myslíte že se dá s p. Ankou domluvit na čase? Hledala jsem i penziony na přespání,ale vůbec tak okolí neznám ☹ .

bobjan
2. mar 2011

@chiguita ona chodí do 16.00 do práce, takže pochybujem...skús zavolať, veď ona ti sama povie. A blízko sú Piešťany, keď tak, tam určite niečo na prespanie nájdeš 😉

lucka654
3. mar 2011

@chiguita Ahoj.moju kamarátku objednala na pondelok okolo 11.00hod.Treba zavolať a opýtať sa 😉

chiguita
3. mar 2011

DĚKUJI.

@bobjan ,co ti dala na nízkou děložní sliznici,a dají se takto léčit i srůsty? Nevím jestli je mám,ale možno že ano 😒

bobjan
3. mar 2011

@chiguita ja neviem, čo je na čo...ja som jej povedala čo všetko mi našli a ona povedala čo mám robiť. Nepýtala som sa čo na čo pôsobí... 😔